Ako nakupovať Cobinhood (COB) Sprievodca krok za krokom

Ako nakupovať Cobinhood (COB)

Program Cobinhood bol uvedený na trh v roku 2017 s jedinečným ťahákom ponúkajúcim nulové poplatky obchodníkom s kryptomenami po celom svete. V tomto článku vás prevedieme krokmi, ktoré budete potrebovať, ako nakupovať mince Cobinhood (COB) pomocou burzy Cobinhood. Ak sa chcete o projekte dozvedieť viac, mali by ste si prečítať našu príručku pre začiatočníkov Cobinhood.

Upozorňujeme, že obchodovanie na portáli Cobinhood nie je v súčasnosti k dispozícii pre štát New York ani pre japonských investorov.

Kryptomena alebo miestna mena?

Plán Cobinhood sľúbil obchodovanie s USD a inými fiat menami na ich platforme. V tejto fáze však ponúkajú iba burzy medzi kryptami. Cobinhood neuviedol presný dátum, kedy bude k dispozícii výmena fiat mien, ale dúfajme, že ho tím čoskoro doplní. Bitcoin je najpopulárnejšia a najlikvidnejšia (ľahko zameniteľná) kryptomena, takže najlepším riešením je najskôr získať nejaké bitcoiny..

Pri nákupe bitcoinu máte na výber z niekoľkých možností. Coinbase a GDAX sú vynikajúcou výmenou pre začiatočníkov. Vo vašej krajine môžete nájsť vhodnejšiu burzu, ak tieto 2 podmienky nespĺňajú vaše požiadavky. Podrobnejší proces nájdete v našom sprievodcovi nákupom bitcoinov.

Po zakúpení bitcoinu si založte účet na Cobinhood:

Registrácia účtu Cobinhood

Krok 1: Prejdite na ikonu Cobinhood burza alebo si stiahnite aplikáciu do svojho Android alebo iOS zariadenie. (Táto príručka sa zameriava na proces pre počítače. Mobilná verzia sa môže líšiť.)

Krok 2: Kliknite na „Vytvoriť účet“ v strede obrazovky alebo na „Registrovať sa“ v pravom hornom rohu.

Domáca obrazovka Cobinhood

Kliknite na „Vytvoriť účet“ alebo „Registrovať sa“.

Krok 3: Na ďalšej obrazovke postupujte podľa pokynov a zadajte informácie o svojom účte.

Prihlasovacia obrazovka Cobinhood

Zadajte informácie o účte.

Krok 4: Po zadaní informácií dostanete e-mail s potvrdením registrácie. Kliknite na tlačidlo „Aktivovať svoj účet“.

Cobinhood email

V e-maile kliknite na tlačidlo „Aktivovať svoj účet“.

Krok 5: Keď systém overí váš účet, dostanete sa priamo na burzu. Možno budete chcieť nastaviť nejaké ďalšie zabezpečenie. Umiestnite kurzor myši do pravého horného rohu obrazovky a vyberte možnosť Účet.

Cobinhood Exchange

Umiestnením kurzora myši na položku „Účet“ nastavíte bezpečnostné opatrenia.

Krok 6: Prejdite na kartu „Zabezpečenie“ a vyberte proces autentifikácie, ktorý vám vyhovuje. Odporúčame dvojfaktorové overenie Google.

Obrazovka Cobinhood Security

Vyberte spôsob overenia.

Financovanie vášho účtu bitcoinom

Krok 7: Kliknite na tlačidlo ponuky a vyberte možnosť Fondy.

Cobinhood Menu

Kliknite na tlačidlo ponuky a vyberte možnosť Fondy.

Krok 8: Posuňte sa nadol, aby ste našli riadok Bitcoin, a kliknite na zodpovedajúci odkaz „Vložiť“ v tomto riadku.

Obrazovka vkladu a výberu Cobinhood

V riadku s bitcoinmi vyberte možnosť „Deposit“.

Krok 9: Vyskakovacie okno zobrazí vašu adresu vkladu bitcoinu a QR kód, ktorý by ste mali použiť na vklad prostriedkov na váš účet Cobinhood. Ak s tým potrebujete pomôcť, môžete postupovať podľa nášho sprievodcu, ako prijímať bitcoiny.

Bitcoinová adresa Cobinhood

Na vklad BTC použite verejnú adresu alebo QR kód.

Uistite sa, prosím iba poslať bitcoin na túto adresu. Ak pošlete na túto adresu ďalšie kryptomeny, môžete prísť o svoje prostriedky. Môžete použiť stránku ako Blockchain na overenie, že vaša transakcia prešla.

Ako nakupovať Cobinhood (COB) na burze

Krok 10: Po overení, že vaša bitcoinová transakcia bola úspešná, kliknite znova na ponuku. Tentokrát vyberte možnosť „Exchange“. Ste pripravení zmocniť sa svojho prvého COB?

Krok 11: V ľavom hornom rohu vedľa loga Cobinhood kliknite na „Vybrať produkt“. Tu sa môžete posúvať nadol a vybrať pár COB / BTC alebo ho vyhľadať.

Ponuka obchodných párov Cobinhood

Nájdite obchodný pár COB / BTC.

Krok 12: Zobrazenie výmeny bude teraz zobrazovať údaje špeciálne pre COB / BTC. Nájdite knihu objednávok uprostred zobrazenia výmeny. Kniha objednávok vás ukazuje cena a objem údaje pre vybraný obchodný pár.

V príklade nižšie vidíme predajcov ponúkajúcich cenu 0,00000575 BTC za 1 COB. Kupujúci na druhej strane ponúkajú 0,00000570 BTC za 1 COB. Tento rozdiel v dvoch cenách je známy ako šírenie.

Obrazovka Cobinhood Exchange

Zadajte objednávku do knihy objednávok.

Ak chcete kúpiť iba najnovšiu predajnú cenu, vyhľadajte „objednávkový formulár“ a uistite sa, že je vybratá karta „Market“. Ak je táto položka vybratá, zadajte, koľko bitcoinov chcete použiť na tento obchod, a stlačte tlačidlo KÚPIŤ.

V niektorých prípadoch nemusí byť pri poslednej cene k dispozícii dostatok COB. V dôsledku toho burza vyplní zvyšok vášho obchodu za ďalšiu najlepšiu cenu. Ale nebojte sa, toto všetko rieši systém za vás.

Krok 13: Spoločenstvo má viac rozsiahly sprievodca pre pokročilých používateľov ak máte záujem o obchodovanie s limitnými, stop a stop-limitovými pokynmi.

Tam to máte a ste hrdým majiteľom svojej vôbec prvej mince Cobinhood. Nechoďte minúť všetko naraz.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map