Recenzia výmeny Cryptopia

Ak hľadáte drahokamy s nízkou trhovou kapitalizáciou, je pravdepodobné, že počas hľadania narazíte na Cryptopiu. Čo táto výmena chýba použiteľnosť, vyrovnáva to veľkým počtom kryptomien, ktoré má k dispozícii.

Cryptopia často uvádza zoznam projektov, keď sú ešte príliš malé na to, aby mohli byť uvedené na hlavnej burze, ako je Binance. Investovanie do týchto malých mincí môže byť veľmi riskantné, ale nájsť tú pravú môže znamenať výrazné zlato.

V tejto recenzii Cryptopia sa budeme venovať:

Kľúčové informácie o kryptopii

Ako to funguje

Cryptopia je čisto a výmena kryptomena-krypto. To znamená, že ho nemôžete použiť na nákup mincí s fiat menami, ako je USD. Namiesto toho budete musieť získať buď BTC, USDT, NZDT, LTC alebo DOGE a previesť ich na svoj účet Cryptopia, aby ste mohli začať obchodovať.

Palubná doska výmeny je trochu neprehľadná. Zobrazuje prehľadávateľný zoznam všetkých trhov a tiež 24-hodinový súhrn trhov pre každý trh. Okrem toho zobrazuje najvyšší trh podľa objemu obchodov pre každú menu.

Ak chcete začať obchodovať, kliknite na príslušnú kartu obchodného páru vľavo hore a vyhľadajte mincu, s ktorou chcete obchodovať.

Dashboard Cryptopia Exchange

Cryptopia má štandardné výmenné rozhranie. Obsahuje graf, ktorý umožňuje ľahké prepínanie medzi svietnikmi podľa ceny a objemu, knihu objednávok / hĺbkový graf a distribučný graf.

Výmenné rozhranie Cryptopia

Funkcie nákupu a predaja nie sú také intuitívne ako na iných burzách, ich použitie však nie je príliš náročné. Aj keď panely nákupu / predaja neobsahujú možnosti trhových alebo limitných objednávok, kliknutím na existujúcu objednávku v knihách môžete objednávku automaticky vyplniť. Pokročilé možnosti ako obchodovanie s maržou a pákovým efektom nie sú zahrnuté.

Poplatky za obchodovanie

Štruktúra poplatkov za Cryptopia je jednoduchá. Burzové poplatky a 0,2% poplatok z každého obchodu. Nachádza sa na spodnej hranici poplatkov za obchodovanie na burze.


Za výbery sa poplatky spoločnosti Cryptopia líšia podľa mince. Poplatok za výber každej mince si môžete pozrieť na internete Stránka CoinInfo v časti Nastavenia.

Neexistujú žiadne poplatky za vklad.

Dostupné kryptomeny

Jedným z hlavných lákadiel Cryptopie je obrovský počet mincí, ktoré má k dispozícii na obchodovanie. Burza podporuje stovky kryptomien v obchodných pároch s BTC, USDT, NZDT, LTC a DOGE.

Bez ohľadu na to, s akou mincou chcete obchodovať, pravdepodobne ju nájdete na Cryptopii.

Limity prevodu

Suma, ktorú môžete vložiť, nie je nijako obmedzená.

Cryptopia však na základe vašej úrovne overenia obmedzuje sumu, ktorú si môžete vybrať. Úrovne a požadované informácie sú tieto:

 • Úroveň 1: E-mail
 • Denný limit výberu: 5 000 dolárov NZD
 • Úroveň 2: Celé meno, narodeniny, adresa, fotografia s ID a fotografia, na ktorej držíte ID

  • Denný limit výberu: 50 000 dolárov NZD
  • Úroveň 3: Kontaktujte zákaznícku podporu

   • Denný limit výberu: >50 000 dolárov NZD
   • Dôvera spoločnosti

    Cryptopia bola v minulosti preferovanou burzou pre investorov, ktorí hľadali nákup relatívne neznámych mincí. Zdá sa však, že sa to v poslednej dobe zmenilo.

    Mnoho používateľov začalo hlásiť problémy s vkladmi aj výbermi. Zdá sa, že prevody buď zamrznú, alebo sa nikdy nezobrazia, a podpora zákazníkov reaguje na akékoľvek problémy pomaly.

    Ak si vážite dôveru spoločnosti pred inými faktormi, Cryptopia nemusí byť pre vás.

    Zabezpečenie fondu

    Na webovej stránke Cryptopia chýbajú akékoľvek zmysluplné bezpečnostné informácie. Nie je jasné, ako ukladajú prostriedky a aké percento je v online (horúcom) úložisku oproti offline (studenom) úložisku. Pozitívne je, že platforma obsahuje dvojfaktorovú autentifikáciu, keď sa prihlasujete a obchodujete.

    Ešte raz, ak je vaša priorita bezpečnosť, možno budete chcieť hľadať inde.

    Zákaznícka podpora

    Ako už bolo spomenuté, niekoľko obchodníkov hlásilo pomalé alebo žiadne reakcie tímu zákazníckej podpory Cryptopia.

    Ak nepotrebujete žiadnu interakciu so zákazníckou podporou, mohli by ste mať pozitívnu skúsenosť. Platforma má hĺbku sekcia pomocníka ktorá obsahuje podrobný zoznam často kladených otázok a podrobné pokyny, ako vykonávať mnoho úloh na výmene.

    Záver

    Cieľ spoločnosti Cryptopia je jasný: výmena za obchodovanie s malým trhovým stropom a menej známymi kryptomenami. Jeho bezpečnosť je pomerne neznáma, chýba podpora zákazníkov, ale výber mincí je špičkou v triede.

    Ak chcete investovať iba do niektorých z najlepších kryptomien, mali by ste sa tejto výmene vyhnúť. Ak však hľadáte neopracované diamanty, Cryptopia je pravdepodobne vaša najlepšia stávka. Niekedy musíte riskovať, že si dáte sušienku.

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map