Recenzia peňaženky Jaxx | Multi krypto funkcie

Recenzia peňaženky Jax

Vzhľadom na rastúcu popularitu digitálnych mien je trh v súčasnosti plný množstva peňaženiek s kryptomenami. Mnohé z týchto peňaženiek ponúkajú vynikajúce funkcie, ktoré môžu byť pre používateľov skutočne prospešné.

Jaxx predstavuje populárnu peňaženku s rôznymi menami vyvinutú spoločnosťou Decentral, známou bitcoinovou spoločnosťou známou pre svoje bankomaty, peňaženku a ďalšie služby v ekosystéme digitálnych mien..

Peňaženka Jaxx podporuje viac ako sedem rôznych kryptomien, vrátane bitcoinov, ethereum a Dash, a je známa svojou funkciou párovania medzi platformami, ľahko použiteľným rozhraním, bezpečnostnou praxou na strane klienta, úžasným dizajnom, ľahkosťou – prepínanie medzi uloženými mincami, natívne skenovanie fotoaparátu, zálohovanie hlavného semena a ďalšie.

Táto recenzia peňaženky Jaxx vám pomôže pochopiť, ako Jaxx zapadá do súčasného ekosystému bitcoinov a či by pre vás bol alebo nebol vhodný.

peňaženky jaxx

Súd pre verejnú mienku

V tejto chvíli je verejná mienka rozdelená na dve samostatné strany.

Jedna strana verí, že peňaženka má veľmi dobrý dizajn a ponúka širokú škálu skvelých funkcií, čo je určite pravda. Druhá strana sa však radšej zdržiava od Jaxxu, pretože je známe, že je z času na čas dosť chybný a pomalý, a to na viacerých zariadeniach..

Ľudia často komentovali, že niekedy dochádza k výmene z jednej digitálnej meny na druhú a peňaženka ich neregistruje, čo si vyžaduje, aby ich používatelia uskutočnili znova..

Zrejme tiež chvíľu trvá, kým sa aplikácia načíta. Mnoho používateľov pri testovaní zistilo, že je potrebné počkať až 15 sekúnd, kým sa peňaženka načíta na mobilných zariadeniach, a niekoľko sekúnd na stolných počítačoch. Čakacia doba pred získaním prístupu býva spravidla o niečo dlhšia v porovnaní s inými peňaženkami s viacerými menami dostupnými na trhu..

(Pozrite si náš úplný zoznam odporúčaných bitcoinových peňaženiek a ethereových peňaženiek)

Používateľské rozhranie

Použiteľnosť je jedným z najsilnejších oblekov spoločnosti Jaxx.


Vzhľadom na to, že bol navrhnutý s ohľadom na jednoduchosť, vyzerá skvele. Je to viac ako intuitívne v porovnaní s inými peňaženkami s viacerými menami, čo môže byť spočiatku trochu mätúce.

Pri používaní systému Jaxx je jednoduché prepínať medzi menami, posielať a prijímať peniaze, zadávať adresy, skenovať QR kódy. Avšak, ako už bolo spomenuté vyššie, vďaka rôznym chybám je zážitok oneskorený a trochu nepríjemný. Aj keď odhodlaný vývojový tím aplikácie určite vylepšil, je potrebné ešte trochu pracovať, kým sa dosiahne dokonalá rovnováha.

Osoba, ktorá si práve stiahla peňaženku a vytvorila si účet, bude pravdepodobne spokojná so skúsenosťami, podobne ako používatelia, ktorí s digitálnymi menami ešte len začínajú. Z pohľadu pokročilejšieho používateľa však môžu byť nahlásené problémy s výkonom trochu nepríjemné.

Bez ohľadu na to nestačí úplne odviesť človeka od peňaženky Jaxx.

Používateľské rozhranie Jaxx Wallet Review

Bezpečnosť

Rovnako ako mnoho iných peňaženiek s digitálnymi menami, aj Jaxx využíva silné bezpečnostné postupy, ktoré majú zabezpečiť, aby nedošlo k ich hacknutiu a aby peniaze používateľov zostali neustále v bezpečí.

Veľkou výhodou spojenou s Jaxxom je skutočnosť, že peňaženka ukladá súkromné ​​kľúče priamo do používateľských zariadení, čo znemožňuje diaľkovú kontrolu vašich finančných prostriedkov treťou stranou..

Keď dôjde na zálohovanie, peňaženka automaticky vygeneruje mnemotechnické pomôcky, ktoré si môžu používatelia zapísať a uchovať v bezpečí.

Peňaženka navyše rešpektuje aj súkromie používateľov, pretože vytvorenie účtu nemusí nutne znamenať zadanie e-mailovej adresy a ďalších súkromných informácií..

V porovnaní s inými peňaženkami, ktoré majú mätúce bezpečnostné postupy, je Jaxx celkom nekomplikovaný, čo je skvelá správa. Zraniteľné miesta samozrejme môžu existovať, ale finančné prostriedky používateľov sú väčšinou bezpečné.

Bezpečnostný tím, ktorý stojí za spoločnosťou Jaxx, sa zaoberal bezpečnostným problémom začiatkom roka 2017, keď bolo údajne odcudzených 400 000 dolárov. To by mohol byť veľký červený otáznik pre niektorých používateľov, ale zneužitie bolo podporené pri probléme, ktorý už pre spoločnosť nie je problémom.

Okrem toho nebolo zverejnených veľa informácií o okolnostiach hackingu, preto existujú teórie, že mohol byť založený na chybe používateľa. Pri väčšine peňaženiek je nevyhnutné dodržiavať dobré bezpečnostné postupy, pretože spoločnosti zaoberajúce sa peňaženkami nemôžu niesť zodpovednosť, ak používateľ nastaví veľmi jednoduché heslo, ktoré potom hackeri prelomia..

Prístupnosť / pohodlie

Prístup k vašim minciam prostredníctvom peňaženky Jaxx bude určite veľmi ľahký.

Jednoducho sa prihláste a vyberte požadovanú menu, aby ste mohli uskutočniť alebo prijať platbu. Nielen to, ale Jaxx má jeden z najlepších podporných tímov dostupných na trhu. Tím je prístupný buď prostredníctvom e-mailu, chatu, ale aj na sociálnych sieťach, ako je Twitter alebo Reddit.

Spoločnosť sa navyše ukázala ako veľmi transparentná a v prípade problémov ju môže kontaktovať ktokoľvek. Hlásenia o chybách sa tiež spravidla spracovávajú veľmi rýchlo, čo je veľkým plusom.

Pokiaľ ide o podporu platforiem, je dôležité poznamenať, že Jaxx je prostredníctvom aplikácií k dispozícii na mnohých platformách vrátane Android, iOS, OS X, Chrome, Windows a Linux. Webový prístup nie je momentálne k dispozícii.

Tím stojaci za spoločnosťou Jaxx oznámil, že v budúcnosti bude k dispozícii aj hardvérová verzia peňaženky, čím sa zaistí ešte bezpečnejšie ukladanie mincí, pretože hardvérové ​​peňaženky sú v zásade nepriechodné tradičnými prostriedkami..

Záverečné myšlienky / odporúčania

Na základe všetkého, čo bolo doposiaľ načrtnuté, patrí peňaženka Jaxx v našom zozname obľúbených peňaženiek celkom vysoko.

Ponúka podporu viacerých mien, vynikajúce zabezpečenie, skvelú zákaznícku podporu a je k dispozícii aj zadarmo!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map