Recenzia peňaženky Exodus | Funkcie multi-krypto peňaženky

Recenzia peňaženky Exodus

Oficiálne spustený 29. Júla 2016 Peňaženka Exodus je jednou z novších možností uloženia vašej kryptomeny. Exodus je a softvérová peňaženka ktorá poskytuje klientske rozhranie pre prístup a prevod vašich pozícií kryptomeny.

Ako softvérová peňaženka pripojená k internetu je Exodus neodmysliteľnou súčasťou riskantnejšie ako alternatívy hardvérovej peňaženky ako Ledger alebo Trezor.

Do peňaženky môžete uložiť niekoľko mincí, napríklad:

 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Ethereum
 • Pomlčka
 • Golém
 • Augur
 • Decred
 • EOS
 • OmiseGo
 • +10 ďalších mincí

Podpora nových coinov sa tiež neustále vyvíja. Zoznam mincí nájdete v ich cestovnej mape tu.

Rozhranie peňaženky Exodus je nádherné – jednoduché a jednoduché. Peňaženka, ktorá je určená pre „ľudí, ktorí nikdy nepoužili burzu“, sa vyhýba používaniu technického žargónu a každú dostupnú akciu môžete vykonať v priamom postupe. Dizajnérsky tím zašiel dokonca tak ďaleko, aby zabezpečil, že každá ikona bude dokonalá v pixeloch, aby ľahko zapadla do zvyšku rozloženia.

Informačný panel Exodus na Macbooku

Čo hovoria ľudia?

Dobrý: Peňaženka Exodus získala od svojich zákazníkov ohromné ​​množstvo pozitívnych ohlasov. Peňaženka má 4,4 z 5-hviezdičkového priemeru na CryptoCompare s viac ako 260 recenzií. Používatelia zdieľajú moju lásku k dizajnu rozhrania a mnohí túto spoločnosť pochválili rýchly a nápomocný tím podpory. Je to vynikajúce v priemysle, kde podpora má často najnižšiu prioritu.

Zlý: Aj vďaka dobre navrhnutému klientovi a priamemu zákazníckemu servisu má Exodus ešte čo zlepšovať. Momentálne ste nie je možné použiť dvojfaktorovú autentifikáciu pre váš účet. To predstavuje bezpečnostné riziko, ktorého sa nemusíte obávať vo väčšine ostatných peňaženiek.

Niektorí zákazníci tiež vyjadrili nespokojnosť s nedostatok mobilnej aplikácie. Som si istý, že s rastom Exodu sa budú vyvíjať obe tieto požiadavky na funkcie.

Exodus je zadarmo na stiahnutie a použitie; spoločnosť však účtuje poplatky za výmenu a zasielanie mien prostredníctvom peňaženky. Niektorí zákazníci uviedli, že tieto poplatky sú oveľa vyššie ako v prípade iných konkurentov.

Ako to funguje?

Klient Exodus má tri hlavné komponenty:

 • Peňaženka
 • Portfólio
 • Výmena

Peňaženka je pravdepodobne miesto, kde budete tráviť väčšinu času. Tu môžete vidieť zostatky všetkých svojich coinov, sledovať svoje transakcie a posielať / prijímať prostriedky. Môžete dokonca filtrovať svoje transakcie podľa „odoslaných“, „prijatých“ a „vymenených“ – čo je praktická funkcia, ktorá vám pomôže udržať si prehľad. Nemôžem dostatočne zdôrazniť, aký veľký dojem na mňa má odhodlanie tímu poskytovať vynikajúci používateľský zážitok.

Peňaženka Exodus

Ak chcete získať prehľad o svojich podieloch na vysokej úrovni, môžete si pozrieť stránka portfólia. Táto sekcia je jednoducho navrhnutá a zobrazuje percentuálne rozdelenie každej mince, ktorú vlastníte, a príslušnú hodnotu dolára.

Portfólio Exodus

Exodus je integrovaný s ShapeShift. To znamená, že môžete zameniť mince priamo v peňaženke bez toho, aby ste ich museli posielať na burzu. Obrazovka výmeny jasne zobrazuje sumu, ktorú dostanete vo výmene (v kryptomene aj v hodnote fiat), ako aj aktuálne rozpätie transakcie. Peňaženka sa veľmi snaží zabezpečiť, aby pri obchodovaní nedošlo k zámene.

Burza Exodus

Ak stratíte počítač alebo z nejakého dôvodu potrebujete obnoviť účet, máte niekoľko možností, ako znova získať prístup k svojim dielam.

Najjednoduchší spôsob je prejsť cez systém obnovenia e-mailu jedným kliknutím. Pri vytváraní účtu vám bude zaslaný e-mail so záložným odkazom na obnovenie vášho účtu. Celý proces dokončíte kliknutím na tento odkaz a zadaním hesla.

Pri vytváraní účtu vám bude poskytnutá aj 12-slovná prístupová fráza. Nestraťte alebo nezabudnite na túto frázu. Ak nemáte prístup k svojmu e-mailu alebo zabudnete heslo, musíte ho zadať, aby ste získali prístup k svojmu účtu. Ak stratíte prístupovú frázu, neexistuje iný spôsob, ako sa dostať do účtu.

Môžem týmto chlapom dôverovať?

Peňaženka Exodus bohužiaľ je nie 100% open-source, takže budete dôverovať vývojovým a riadiacim tímom pomocou ich peňaženky. CTO, JP Richardson, však vytvoril viac 190 knižníc otvoreného zdroja a je veľmi dôveryhodná v rámci vývojovej komunity.

Ako mladá spoločnosť nemal Exodus čas implementovať bezpečnostné prvky, ktoré obsahuje mnoho ďalších peňaženiek. Vaše blockchainové aktíva sú úplne šifrované, ale sú chránené iba heslom. Neexistuje dvojfaktorová autentifikácia, ktorá by vás vystavila väčšiemu riziku v prípade neúmyselného stiahnutia škodlivého softvéru alebo škodlivého softvérového programu.

Spoločnosť skutočne odporúča, aby ste používali inú peňaženku buď s multi-sig (ako Copay) alebo hardvérový komponent (napríklad Hlavná kniha) Ak plánujete ukladanie veľkého množstva blockchainových aktív.

Tím Exodus si je vedomý svojich bezpečnostných nedostatkov a v súčasnosti hovorí s poskytovateľmi hardvéru, aby začali tieto slabiny zlepšovať.

Aká je podpora?

Podpora Exodu je A.+. Ich stránka podpory má vedomostnú základňu s viac ako 100 článkov vysvetlenie rôznych funkcií, štruktúra poplatkov, riešenie problémov a ďalších 17 všeobecných tém. Okrem komplexného zoznamu často kladených otázok obsahuje mnoho súvisiacich článkov aj videá, ktoré vám pomôžu ďalej.

Ak v oblasti znalostnej bázy nenájdete, čo hľadáte, môžete kontaktovať tím podpory prostredníctvom e-mailu. Nespočetné množstvo recenzentov sa podelilo o úžasné skúsenosti, ktoré získali pri riešení problémov, s tímom podpory Exodus. Na lístky s podporou sa odpovedá rýchlo a spoločnosť usilovne pracuje na úplnom vyriešení každého problému.

Čo si myslím?

Toto môže byť moja nová obľúbená softvérová peňaženka. Som obrovský dizajnér a používateľský zážitok, takže pozornosť k detailom, ktorú Exodus poskytuje, aby vám poskytol plynulý zážitok, si ma skutočne získa. Vďaka vynikajúcej zákazníckej podpore, transparentnému plánu a podpore viacerých mincí je ľahké pochopiť, prečo komunita miluje túto peňaženku..

Som nadšený, že vidím, ako táto spoločnosť rastie, keď zdokonaľuje zabezpečenie peňaženiek a naďalej pridáva nové funkcie.

(Pozrite sa na celý náš zoznam odporúčaných možností peňaženky s bitcoinom a peňaženky s ethereom)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map