Recenzia BitQuick: Je BitQuick legitímny spôsob nákupu a predaja bitcoinov?

Každý, kto chce kúpiť alebo predať bitcoin, by mal mať aspoň vedomosť o BitQuick. Áno, aj vy.

BitQuick je jednoduchá bitcoinová burza, ktorá umožňuje zákazníkom ľahko nakupovať alebo predávať bitcoiny pomocou hotovosti alebo SEPA prevodov. Proces je jednoduchý:

 1. Kupujúci vkladajú hotovosť na bankový účet predajcu prostredníctvom vkladu v hotovosti (bankové prevody momentálne nie sú podporované)
 2. Kupujúci zašlú predajcovi fotografiu potvrdenky :, predávajúci potom overí, či boli prijaté finančné prostriedky
 3. Predajcovia uvoľňujú mince z úschovnej služby BitQuick

To všetko sa deje bez toho, aby ste museli stretnúť cudzinca, ktorý by im odovzdal hotovosť (pozerám sa na vás, LocalBitcoins). S BitQuickom môžete ľahko nakupovať bitcoiny hotovosťou.

Pre predajcov môžete vyložiť svoje bitcoiny za vyššie ako trhové sadzby, pretože ľudia, ktorí nakupujú za hotovosť, sú ochotní tieto sadzby zaplatiť.

Každá služba zahŕňajúca nákup a predaj bitcoinu by však mala byť pred použitím dôkladne preskúmaná; koniec koncov, preto si tu, že? Aj keď vo svete bitcoinov existuje veľa dôveryhodných stránok, stále existuje spravodlivý podiel zavádzajúcich webových stránok, ktorých cieľom je nalákať vás na prevod vašich ťažko zarobených bitcoinov alebo USD na ne.

Je teda BitQuick legitímnou službou? Všetky znamenia smerujú k áno.

Po prečítaní tohto článku by ste sa však mali rozhodnúť sami Recenzia BitQuick ak sa služba oplatí využiť.

BitQuick Review: Kľúčové informácie

BitQuick, známy svojou jednoduchosťou a rýchlosťou, poskytuje ľahký spôsob, ako previesť svoju hotovosť na bitcoin alebo bitcoin na hotovosť. Pre kupujúcich to však spočíva v zaplatení vyšších ako trhových sadzieb za bitcoin a zaplatení poplatku 2%.

domovská stránka bitquick

Na rozdiel od iných služieb, na nákup bitcoinov nepotrebujete kreditnú kartu ani bankový účet. Od kupujúcich sa vyžaduje iba hotovosť.

Ak ste v oblasti bitcoinu nováčikom, budete potrebovať bitcoinovú peňaženku a porozumenie toho, ako odosielať a prijímať bitcoiny, skôr ako začnete s BitQuickom. Okrem toho je BitQuick ľahko použiteľný a je vhodný pre začiatočníkov s hotovosťou, ktorí chcú kúpiť bitcoin.

Ako nakupovať bitcoiny na BitQuick


kúpiť bitcoin bitquick

Vývojári BitQuick uľahčili nákup bitcoinu. Je to jednoduchý proces pozostávajúci z troch krokov:

 1. Vyberte požadovanú objednávku z knihy objednávok, zadajte svoju e-mailovú adresu a adresu bitcoinovej peňaženky. Dostanete e-mail s odkazom – uložte tento e-mail.

 2. Zamierte do banky a zaplatte sumu v hotovosti na číslo účtu, ktoré bolo uvedené na stránke s potvrdením objednávky. Všetko, čo je potrebné, je vyplniť vkladový lístok a odovzdať banke svoje peniaze.
 3. Nahrajte potvrdenie na odkaz, na ktorý ste dostali e-mail.

Akonáhle predajca prijme potvrdenie, uvoľní bitcoin a ten sa prevedie do vašej peňaženky, bez poplatku 2,0%. BitQuick poskytuje časový rámec 3 hodiny od nahrania potvrdenky do vydania mincí, aj keď je často kratší. Plánujte tri hodiny, potom budete príjemne prekvapení, keď to bude menej.

Ako predávať bitcoiny na BitQuick

predať bitcoin bitquick

Predaj bitcoinu na BitQuick je dokázateľne ľahší ako nákup. Je to tiež trojstupňový proces:

 1. Dokončiť predajný formulár na BitQuick.
 2. Zašlite správne množstvo bitcoinu na escrow adresu, ktorá je poskytnutá po vytvorení objednávky.
 3. Prijímajte hotovostné vklady od kupujúcich, potvrďte ich a uvoľnite mince.

Predajcovia sú schopní stanoviť vlastnú cenu za svoje bitcoiny. To umožňuje predajcom nakupovať bitcoiny z iného zdroja a predávať ich na BitQuick, aby dosiahli zisk.

Aký je poplatok za používanie BitQuicku?

Za nákup pomocou BitQuicku sa platí poplatok 2,0%. Existuje bez poplatku za predaj. Poplatky sa odpočítavajú od sumy bitcoinu pred jeho uvoľnením. Aj keď sú tieto pravidlá jasne uvedené v sekcii Časté otázky týkajúce sa ich webových stránok, na niektorých weboch s recenziami dostali niekoľko sťažností.

Je BitQuick bezpečný?

Akákoľvek služba, ktorá sa chystá ukladať bitcoiny alebo prijímať akékoľvek vaše osobné údaje, musí byť bezpečná. Bezpečnosť BitQuicku možno posúdiť preskúmaním troch prvkov bezpečnosti:

 1. Legitimita spoločnosti. BitQuick má v bitcoinovej komunite vynikajúcu reputáciu. Aj keď boli predložené niektoré sťažnosti týkajúce sa poplatkov a vysokej ceny, výrazne ich vyváži pochvala. V čase, keď sa spoločnosť volala BuyBitcoin.us (2013), zverejnili príspevok dňa BitcoinTalkForum a komunita ich dobre prijala.
 2. Bezpečné uchovávanie finančných prostriedkov. BitQuick nie je určený na použitie ako bitcoinová peňaženka. Namiesto toho preveďte svoje novo zakúpené bitcoiny do svojej peňaženky. Služba úschovy tretích strán sa používa na ukladanie bitcoinov, keď predajca vytvorí zoznam. O ich bezpečnostných protokoloch však nie sú verejne dostupné žiadne informácie.
 3. Zabezpečenie osobného účtu. Používatelia sa na obchodovanie nemusia registrovať. Namiesto toho predajcovia vytvoria kód PIN, ktorý im umožní prijímať, upravovať alebo rušiť objednávky. Kupujúci poskytnú svoju bitcoinovú adresu počas procesu platby, ktorá sa používa na splnenie objednávky po uskutočnení platby.

Stojí za zmienku, že program BitQuick bol napadnutý v marci 2017. Nestratili sa žiadne finančné prostriedky, porušenie sa okamžite zistilo a platforma sa okamžite vyhodnotila ako offline. Žiaden zákazník neprišiel o finančné prostriedky v dôsledku porušenia a následných opatrení.

Má BitQuick zákaznícku podporu?

Absolútne. BitQuick si získal hviezdnu reputáciu vďaka svojej odozve. Možno ich kontaktovať prostredníctvom online formulár alebo na tejto adrese:

9435 Waterstone Blvd # 140

Cincinnati, OH 45249

Podporované krajiny BitQuick

Poskytuje sa medzinárodná podpora, ale zdá sa, že platformu využívajú výlučne obyvatelia Spojených štátov. Oficiálne sú podporované tieto krajiny:

 • USA
 • CA
 • RU
 • AU

V čase písania tohto článku neexistuje jediná objednávka na predaj v inej mene.

Posielanie a prijímanie bitcoinov pomocou BitQuick

Mnoho služieb vyžaduje zadržanie vašich finančných prostriedkov a ich prevod do peňaženky vo vašom voľnom čase. BitQuick má na mysli ďalší plán.

Kupujúci nemusia posielať svoje zakúpené bitcoiny do svojej peňaženky, stane sa to automaticky, keď predajca uvoľní prostriedky.

Predajcovia budú musieť po zadaní záznamu poslať bitcoin do služby úschovy spoločnosti BitQuick. Po prevode jedného potvrdenia zo siete bude objednávka zverejnená na webovej stránke BitQuick.

Tento proces eliminuje zmätok, ktorý sprevádza mnoho ďalších služieb v oblasti nákupu a predaja bitcoinov; medzi peňaženkou v službe BitQuick je minimálny prenos. Toto prispieva nielen k vynikajúcemu používateľskému zážitku, ale aj k zníženiu poplatkov za sieť.

Recenzia BitQuick: Záverečné myšlienky

BitQuick je zdanlivo fantastická služba pre tých, ktorí chcú obchodovať v hotovosti. Ostatné služby vyžadujú kreditné karty alebo bankové účty, ale všetko, čo potrebujete, je hotovosť na nákup bitcoinu pomocou BitQuick. Jednou z kľúčových výhod je, že sa nemusíte osobne stretávať s cudzincami a odovzdávať im hotovosť – hotovosť jednoducho vložíte na ich bankový účet..

Ako predajca nie sú účtované žiadne poplatky a môžete si určiť vlastnú cenu. Ide o vysnívaný scenár. Spravidla môžete svoje bitcoiny predať za vyššie trhové sadzby ľuďom, ktorí sú ochotní zaplatiť tieto sadzby, aby mohli platiť v hotovosti.

BitQuick sa oplatí venovať váš čas, ak uprednostňujete nákup Bitcoin s hotovosťou.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map