Recenzia 3Commas: Podrobný pohľad na službu Trading Bot

3Commas poskytuje prístup k rôznym obchodné nástroje vylepšiť svoju kryptoobchodnú stratégiu. Pri správnom použití môžu tieto nástroje maximalizovať vaše zisky a znížiť vaše vystavenie stratám. Z týchto nástrojov je spoločnosť 3Commas známa predovšetkým svojimi obchodnými robotmi. V tejto recenzii 3Commas skúmame funkčnosť, ktorá robí túto platformu tak výkonnou.

Obchodovanie s robotmi

Obchodným robotom sa v poslednom čase začala venovať veľká pozornosť vďaka pokrokom v ich algoritme a rastúcej miere úspešnosti. Nikto nemôže sledovať trh 24 hodín denne, 7 dní v týždni a volatilita kryptopriestoru umožňuje v priebehu niekoľkých sekúnd brať straty alebo premeškať príležitosti. Našťastie, dobre naprogramovaný obchodný robot môže vziať opraty, keď spíte, jete alebo robíte čokoľvek, čo si vyžaduje vašu nekryptovú činnosť.

Ako užívateľ 3Commas môžete automatizovať svojich robotov mnohými spôsobmi, vrátane duplikovania akcií úspešných obchodníkov, automatizácie obchodných príkazov a sledovania najvyšších portfólií. Tieto užitočné protokoly vám umožňujú predprogramovať vašu obchodnú stratégiu na základe percent straty a zisku, cenových bodov alebo rôznych ďalších trhových podmienok. Obchodovací robot 3Commas má viac ako 33 000 registrovaných používateľov s denným objemom obchodovania okolo 10 miliónov dolárov.

Obchodovanie s robotmi: Čo je potrebné zvážiť

Obchodovanie s robotmi nie je dokonalé a veľa ľudí tvrdí, že sú manipulujúci cena kryptomien. Existuje dôkazy na podporu tejto teórie. V júni 2017 došlo v GDAX k bleskovému prepadu Etherea z 319 na 0,10 USD z dôvodu záplavy obchodných robotov, ktoré spôsobili stop loss. Napriek rizikám, ktoré tieto protokoly predstavujú, sú obchodní roboti tu.

3Commas

Kryptomena 3Commas so sídlom v Miami plošina vstúpila na kryptový trh v roku 2014. Za štyri roky sa platforme podarilo stať sa hlavným hráčom v krypto priestore. Vývojári stojaci za kryptomenovým systémom riadenia 3Commas nadviazali strategické partnerstvá s mnohými známymi burzami vrátane spoločností Binance, Coinbase, Bitfinex a Huobi. Tieto partnerstvá umožňujú obchodným robotom 3Commas pôsobiť na jednej z najväčších búrz na svete prostredníctvom protokolu API.

Funkcie 3Commas

3Commas ponúka webovú platformu, ku ktorej máte globálny prístup z ľubovoľného zariadenia s pripojením na internet. Môžete pristupovať k rôznym robotom a vykonávať rôzne akcie vrátane týchto: jednoduchý, zložený, stop loss, short a zisk. Môžete si tiež vytvoriť svoju vlastnú jedinečnú obchodnú stratégiu prostredníctvom užívateľsky príjemného rozhrania.

Váš obchodný robot funguje nepretržite a sleduje trh, ktorý čaká na vaše obchodné kritériá. Spoločnosť 3Commas ponúka svojim používateľom obchodných robotov výkonné nástroje. Tieto nástroje zahŕňajú jedinečné funkcie, ako sú napríklad stop stop loss a trailing take profit. Ďalej uvádzame, ako tieto funkcie zvyšujú účinnosť funkcií stop loss a take profit.

Stop Loss

V tradičnom scenári stop loss si vopred naprogramujete percento straty. Po dosiahnutí tohto percenta váš robot predá vaše kryptomeny. Povedzme napríklad, že ste kúpili bitcoin za 10 000 dolárov. Stop loss nastavíte na 10 percent pod cenu nákupu. Ak cena bitcoinu klesne na 9 000 dolárov, váš robot automaticky iniciuje objednávku predaja. Stop straty sú mimoriadne silné a použitie jedného vás môže ušetriť od obrovských strát.

Trailing Stop Loss

Funkcia stop stop loss berie do rovnice ďalšie faktory. Tieto faktory môžu zahŕňať všetky dosiahnuté zisky. Použime rovnaký príklad ako predtým, ibaže v tomto scenári si najskôr bitcoiny uvedomia nejaké zisky počas celého dňa predtým, ako získajú straty. Funkcia trailing stop loss automaticky upravuje vaše 10-percentné zastavenie z vašej ceny za nákup na bod s najvyššou hodnotou v daný deň. Takto stále dostávate svoje zisky dosiahnuté počas celého dňa.

Vezmite si zisk

Funkcia take profit automaticky predá vaše podiely, akonáhle dôjde k dosiahnutiu vopred určeného percenta ziskov. Nakúpite bitcoin za 6 500 dolárov, nastavíte si funkciu take profit na 6 600 dolárov a ak sa zisky zrealizujú, váš robot vám vezme zisk. Systém výrazne pomáha, ale často vedie k zmeškaniu ziskov. Čo ak tých 6 500 dolárov v bitcoinoch stúpne na 8 000 dolárov? Teraz ste práve prišli o ďalších 1 400 dolárov v zisku.

Trailing Take Profit

Funkcia trailing take profit zohľadňuje cenové trendy dňa počas predaja vašej kryptomeny. Ak je váš robot nastavený na zisk na úrovni 10 percent, táto funkcia použije váš zisk na úrovni 10 percent z najvyššieho bodu trendu. Na predchádzajúcom príklade predáte svojich 6 500 dolárov bitcoin za 7 200 dolárov. Zarobíte 700 dolárov namiesto 100 dolárov.

Proces registrácie

Proces registrácie je pomerne bezbolestný. Spoločnosť najskôr požiada o váš e-mail a heslo. Potom musíte potvrdiť svoj účet pomocou kliknuteľného odkazu vo vašom e-maile. Po kliknutí na odkaz sa dostanete na stránku nastavenia účtu, kde nájdete štyri kroky.

3Commas Vytvoriť účet cez domovskú stránku

3Commas Vytvoriť účet cez domovskú stránku

Pripojte sa k Exchange

Tu budete integrovať platformu 3Commas do svojich búrz. Tento proces vyžaduje, aby ste stlačili tlačidlo pripojenia a vyplnili príslušné informácie vrátane výmeny API pre burzu, ktorú chcete pripojiť.

Smart Trade

Ďalším krokom v tomto procese je vytvorenie funkcií stop loss a take profit. Platforma bude v reálnom čase spravovať vaše krypto portfólio na viacerých burzách. Funkcia inteligentného obchodu zjednodušuje proces monitorovania kryptotradičov tým, že blokuje vaše zisky a znižuje vaše straty.

Automatizovaný obchodný robot

Ak máte účet Binance alebo Huobi, môžete pomocou funkcie automatizovaného obchodného robota získať nejaké ďalšie príjmy. Budete musieť zadať, aké percento strát alebo ziskov má váš robot aktivovať. V tejto časti môžete tiež nastaviť pokročilejšie funkcie svojho robota, ako sú napríklad vyššie spomenuté funkcie trailing stop loss a trailing take profit..

Nastavenia robota prostredníctvom 3commas Dashboard

Nastavenia robota prostredníctvom 3commas Dashboard

Pozvať a zarobiť

Posledným krokom v nastavení účtu 3commas je pozvanie vašich priateľov, aby sa pripojili. Spoločnosť ponúka pôsobivú sadzbu odporúčaní a vaši priatelia dostanú 10% zľavu na službu 3Commas.

3Commas Ceny

S týmito užitočnými službami sú spojené určité náklady. Spoločnosť 3Commas ponúka na výber zo štyroch plánov predplatného. Plány siahajú od nových používateľov kryptomeny až po prevádzku na podnikovej úrovni. Ďalej sú uvedené štyri plány a ich obsah.

Štartér 29 dolárov / mesiac

Tento plán vám poskytuje prístup k inteligentnému obchodnému terminálu, neobmedzenú integráciu výmeny a upozornenia na chyby a zrušenie. Táto úroveň predplatného nezahŕňa roboty.

Pokročilé 49 dolárov / mesiac

Pokročilý plán obsahuje všetko, čo je uvedené v balíku Starter, plus prístup k jednoduchým robotom, vlastné signály TradingView (proprietárne obchodné rozhranie) a rozhranie na správu portfólia..

Pro 99 dolárov / mesiac

Plán Pro obsahuje všetko v rozšírenom pláne plus prístup k jednoduchým, zloženým a bitmexovým robotom. Získate kompletný softvér na správu portfólia a prístup k vlastným signálom TradingView.

Enterprise

Predplatné na úrovni Enterprise zahŕňa všetky roboty a vlastné funkcie na požiadanie. Cena za službu nie je uvedená, pretože je šitá na mieru každému klientovi. Môžete očakávať, že to bude viac ako 99 dolárov mesačne.

Po výbere predplatného sa zobrazí otázka, ako chcete zaplatiť za svoj účet. K dispozícii sú tri možnosti: Advcash, Crypto cez CoinPayments a Yandex.Checkout. Na zaplatenie svojho účtu 3Commas môžete použiť kreditnú kartu, prevod peňazí alebo dokonca staré dobré módne kryptomeny.

3Commas: Obchodné nástroje pre budúcnosť

Spoločnosť 3Commas je aj naďalej priekopníkom v oblasti obchodných robotov. Milujte alebo nenávidite, obchodní roboti sú tu, aby zostali, a spoločnosť 3Commas ponúka jedného z najlepších v odbore. Tieto užitočné algoritmy pretvárajú kryptotrh a poskytujú obchodníkom väčšiu kontrolu nad ich príjmami.

Teraz, keď ste oboznámení s obchodnými robotmi, nezabudnite skontrolovať, ako hackeri použili obchodných robotov na útok na Binance.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map