Bittrex vs Binance

Bittrex vs Binance: Súboj dvoch najpopulárnejších obchodných platforiem altcoinov. Obe burzy sa bežne odporúčajú pre investorov, ktorí chcú prejsť na niečo pokročilejšie ako začínajúce platformy ako Coinbase alebo Gemini.

Obe burzy ponúkajú široký výber mincí za minimálne poplatky. Za posledných pár mesiacov sa Binance stala najväčšou burzou kryptomien na svete, zatiaľ čo Bittrex v rebríčku skĺzol. Nedávny redizajn Bittrexu by však mohol používateľov vrátiť späť na kedysi obľúbenú platformu.

V tomto porovnaní Bittrex vs. Binance odpovieme na všetky vaše otázky, aby ste mohli s istotou rozhodnúť, ktorá výmena je pre vás najlepšia..

Pokryjeme:

Kľúčové informácie Bittrex vs Binance

Metódy financovania

Bittrex a Binance sú prísne kryptoburzy, takže svoj účet môžete financovať prostredníctvom kryptomeny iba na oboch z nich. Aj keď na ktorúkoľvek platformu môžete previesť ľubovoľnú podporovanú kryptomenu, odporúčame vám vložiť mince, ktoré majú obchodné páry. Tie sú:

 • Binance: Bitcoin, Ethereum, Binance Coin, Tether
 • Bittrex: Bitcoin, Ethereum, Tether

Bittrex navyše umožňuje bankové prevody výmenou za bitcoiny, ethereum alebo tether, musí však ísť o sumu vyššiu ako 100 000 dolárov.

Rozhranie

Na oboch platformách sa stretnete s podobnými obchodnými rozhraniami.

Bittrex obsahuje typické grafy, ktoré vidíte na obchodnej platforme (svietnik, hĺbkový graf, stĺpce objemu), ako aj knihy objednávok na jednej stránke. Pre ľahkú analýzu môžete rýchlo prepínať medzi mincami.

Grafy rozhrania Bittrex

Môžete tiež nastaviť limitné / trhové objednávky a vytvoriť podmienené podmienky zo stredu obchodnej stránky.

Sekcia objednávky rozhrania Bittrex

Rozhranie Binance podobne ako Bittrex zobrazuje svietniky a údaje o objeme. Musíte však kliknúť na samostatnú kartu, aby ste videli hĺbkové grafy. Vďaka Binance je tiež jednoduché prepínanie medzi mincami. Na burze môžete opäť nastaviť aj trhové, limitné a stop-limitové príkazy.

rozhranie binance

Okrem toho má Binance modernú obchodnú platformu, ktorá ponúka niekoľko ďalších technických ukazovateľov ako jej základná platforma.

Binance Advanced View

Poplatky za obchodovanie

Bittrex si účtuje paušál obchodný poplatok 0,25% na všetky živnosti.

Binance má a 0,10% poplatok pre každý obchod. Ak však zaplatíte svoj obchodný poplatok v Binance Coin (BNB), poplatok je iba 0,05%.

Obe tieto platformy účtujú jedny z najnižších poplatkov v odbore.

Dostupné kryptomeny

Bittrex a Binance sú dobre známe počtom kryptomien, ktoré majú k dispozícii. Obaja ponúkajú viac ako 100 coinov v obchodných pároch s bitcoinmi, ethereum a tether, vrátane:

 • Bitcoinová hotovosť (BCH)
 • Cardano (ADA)
 • Litecoin (LTC)
 • OmiseGo (OMG)
 • Zvlnenie (XRP)
 • Stellar Lumens (XLM)
 • Plus kopa ďalších

Ak chcete zistiť, ktoré mince sú k dispozícii na jednotlivých platformách, pozrite sa tu pre Bittrex a tu pre Binance.

Limity prevodu

Limity prevodu Bittrex sú prísnejšie ako Binance z dôvodu jeho umiestnenia v Spojených štátoch. Suma, ktorú môžete vložiť na svoj účet Bittrex, nie je nijako obmedzená, ale bez overenia nemôžete nič vybrať.

Požiadavky na overenie a súvisiace denné limity výberu sú nasledujúce:

 • Žiadne overenie: 0 BTC
 • Základné overenie: ~ 0,4 BTC
 • Overenie ID (bez 2FA): 1 BTC
 • Overenie ID (s 2FA): 100 BTC

Binance taktiež nemá žiadny limit vkladu. Váš denný limit výberu opäť vychádza z vašej úrovne overenia:

 • Žiadne overenie: 2 BTC
 • Overenie ID: 50 BTC

Ak je pre vás súkromie dôležité, Binance je pravdepodobne lepšou voľbou.

Dôvera spoločnosti

Môžete bezpečne vložiť dôveru do oboch týchto spoločností.

Ako burza so sídlom v USA dodržiava spoločnosť Bittrex všetky právne predpisy Spojených štátov. Zakladajúci tím má bohaté skúsenosti s kybernetickou bezpečnosťou a používatelia neustále informujú o pozitívnych skúsenostiach s platformou.

Binance sa stal miláčikom krypto komunity. Generálny riaditeľ Zhao Changpeng je transparentný a hlasný Twitter s akýmikoľvek problémami, ktorým burza čelí. Keďže ide o burzu kryptomien s najväčším objemom obchodov, je zrejmé, že komunita spoločnosti Binance dôveruje.

Ďakujeme, že používate Binance. Stále obnovujeme náš systém, budete si musieť trochu počkať. https://t.co/dfowFsUInK

– CZ Binance (@cz_binance) 8. februára 2018

Zabezpečenie fondu

Ako už bolo spomenuté, pozadie kybernetickej bezpečnosti zakladateľov znamená, že spoločnosť Bittrex berie bezpečnosť fondu vážne. Platforma využíva pružnú viacstupňovú stratégiu peňaženky, v ktorej je väčšina finančných prostriedkov používateľov uložená offline. Platforma navyše využíva dvojfaktorovú autentifikáciu a detekciu adries IP, aby sa zabránilo podvodom.

Binance nemá úplne jasno vo svojich bezpečnostných opatreniach, ale preukázal, že vie, ako udržať prostriedky v bezpečí. Nie je to tak dávno, čo burza zažila phishing / API útok, ktorý zasiahol obchodníkov používajúcich určitého obchodného robota. Tím Binance okamžite pozastavil výbery po rozpoznaní podozrivej aktivity a zrušil obchody potrebné na vrátenie finančných prostriedkov používateľom.

Zákaznícka podpora

Bittrex má robustný a ľahko sledovateľný stránka podpory. Obsahuje množstvo často kladených otázok a miesto pre zadanie problémov s podporou. Od opätovného otvorenia registrácie nových používateľov tím zvýšil aj ich podporný personál a vytvoril viazanosť k zlepšeniu zákazníckej podpory.

Binance má tiež solídnu zákaznícku podporu. Aj keď majú momentálne z dôvodu objemu problémy s čipovaním svojich lístkov na podporu, komunikujú na Twitteri a Reddite a snažia sa používateľom akýmkoľvek spôsobom pomôcť.

Záver Bittrex vs Binance

Naozaj ste sa nemohli pokaziť ani s Bittrexom, ani s Binance. Sú to podobné platformy, ktoré ponúkajú veľa rovnakých funkcií. Nakoniec záleží na vašich preferenciách a na tom, s ktorými mincami chcete obchodovať.

Mali by ste vyskúšať Bittrex ak je pre vás dôležitá spoľahlivosť a dôvera spoločnosti so sídlom v USA.

Ak chcete najnižšie poplatky alebo sa chcete pripojiť k najpopulárnejšej platforme v odbore, dajte Binance strela.

(Pozrite si úplný zoznam recenzií kryptomeny CoinCentral)

Viac porovnaní Binance

 • Binance vs Coinbase

Ďalšie porovnania Bittrexu

 • Bittrex vs Coinbase
 • Bittrex vs Kraken
 • Bittrex vs Poloniex

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me