Paxful Review

Paxful Review

Nemusíte nevyhnutne sledovať správy, aby ste vedeli, že bitcoin je v súčasnosti teplejší ako kedykoľvek predtým.

Pretože dopyt po najcennejšej kryptomene okolo stále rastie, existujú zákazníci, ktorí ju chcú kúpiť, aj súčasní vlastníci, ktorí ju chcú predať. Na uľahčenie tohto dopytu po obchodovaní s bitcoinmi sa objavuje Paxful – trh typu peer-to-peer, kde môžu používatelia nakupovať a predávať svoju kryptomenu pomocou množstva platobných metód. Spoločnosť Paxful, ktorá sa označuje ako „PayPal + Uber a ľudová Wall Street“, uprednostňuje pohodlie a dostupnosť a svojim používateľom ponúka nezmyselné a transparentné služby. Skontrolovali sme web uvedený nižšie.

(Máme množstvo ďalších spôsobov nákupu bitcoinu, ktoré sú tu hodnotené oveľa vyššie ako výnosné)

Paxful Review: Key Information

Založená v roku 2015 zbierkou skúsených vývojárov, Paxful je jedinečný niekoľkými spôsobmi. Po prvé, ide o trh typu peer-to-peer, kde kupujúci a predávajúci zverejňujú obchodné ponuky. Myslite na to ako na eBay; na rozdiel od toho, že je obchodníkom s bitcoinmi, pôsobí Paxful ako sprostredkovateľ medzi stranami a poskytuje používateľom verejný priestor na zverejnenie svojich požiadaviek.

Po druhé, používatelia môžu nakupovať a predávať svoje bitcoiny pomocou najrôznejšieho výberu platobných metód. Patria sem kreditné / debetné karty, bankové prevody, PayPal, Neteller, Skrill a obrovské množstvo darčekových kariet (vrátane iTunes, Amazon a Steam).

Spoločnosť Paxful neberie žiadne poplatky priamo od kupujúceho, keď kupuje bitcoin. Kupujúcemu však bude účtovaný poplatok podľa uváženia predávajúceho; toto percento sa môže veľmi líšiť v závislosti od použitého spôsobu platby. Tieto poplatky môžu byť pomerne vysoké, najmä za špeciálne spôsoby platby, ako sú darčekové karty.

Predajcom bitcoinov na Paxful bude účtovaný poplatok 1%. Pri zasielaní bitcoinu z jednej adresy na druhú sa účtuje aj malý poplatok, ktorý sa nazýva „poplatok za ťažbu“ – zaplatí ho tiež predajca. Informácie o používateľovi sú transparentné a ostatní môžu zanechať pozitívnu alebo negatívnu spätnú väzbu s ďalšími komentármi – všetky sa zobrazia vo vašom profile.

Nákup bitcoinov na Paxful

Prvý krok k nákupu bitcoinu ďalej Paxful je zvoliť si sumu, ktorú chcete kúpiť.

Vyberte množstvo nákupu

Ak ešte nemáte účet Paxful, zobrazí sa výzva na zadanie e-mailu na začatie procesu registrácie. Na vytvorenie účtu bude Paxful vyžadovať nanajvýš e-mail, používateľské meno a heslo.

Zaregistrujte sa na PaxfulPotom budete musieť zvoliť spôsob platby, ktorý chcete použiť. Predajcovia akceptujúci darčekové karty zvyčajne účtujú veľmi vysoké poplatky, nemusíte však preukazovať svoju totožnosť a platby by mali byť okamžité.


Vyberte spôsob platby Paxful

Len čo si vyberiete ponuku, ozvete sa predajcovi. Potom si môžete prezrieť profil a reputáciu predajcov. Budete mať tiež možnosť zvoliť si iného predajcu, u ktorého chcete uskutočniť nákup.

Paxful užívateľský profil

Po uskutočnení nákupu u vybraného predajcu budete musieť dokončiť kroky uvedené v službe Paxful. Podrobnosti sa budú líšiť v závislosti od použitého spôsobu nákupu.

Je Paxful bezpečný?

Pri finančných transakciách na internete je veľmi dôležité, aby webová stránka, ktorú používate, bola bezpečná a chránila vaše osobné informácie. Paxful je zabezpečený pomocou Comodo, čo znamená, že všetky citlivé dáta sú šifrované 256-bitovým SSL. Táto stránka tiež vyhovuje štandardom zraniteľnosti PCI, aby zabezpečila čo najbezpečnejšie prostredie pre svojich používateľov. Pretože Paxful je služba typu peer-to-peer, mali by ste sa ubezpečiť, že používateľ, s ktorým obchodujete, je renomovaný a overený s pozitívnou spätnou väzbou. Fondy sú chránené prostredníctvom úschovy a prípadné spory medzi obchodnými stranami rieši tím moderátorov Paxful.

Legitimita spoločnosti

Paxful Inc. je registrovaná spoločnosť so sídlom na adrese 3422 Old Capitol Trail, PMB # 989, Wilmington, DE 19808, USA. Informácie o ich zamestnancoch nájdete na stránke „O nás“. Recenzie od spoločnosti Paxful sú pozitívne a od roku 2015 tento web slúžil viac ako 55 000 spokojným zákazníkom.

Bezpečnosť finančných prostriedkov

Pokiaľ neurčíte inak, vaše finančné prostriedky na tejto stránke budú uložené v peňaženke, ktorú pre vás Paxful automaticky vytvorí pri registrácii na účet. Vaša peňaženka je rovnako bezpečná ako vaše heslo a dvojfaktorová autentifikácia, takže povolenie zložitého hesla a protokolu 2FA zabezpečí, že bude vaša peňaženka primerane chránená. Servery spoločnosti Paxful sú strážené v súlade s najvyššími bankovými špecifikáciami.

Zabezpečenie osobného účtu

Paxful má povolené dvojfaktorové overenie, takže môžete do svojho účtu pridať ďalšiu vrstvu zabezpečenia. Ak to chcete urobiť, navštívte nasledujúci odkaz: https://paxful.com/account#security (pre prístup na túto stránku musíte byť prihlásení). Mali by ste tiež zabezpečiť čo najbezpečnejšie heslo vložením malých a veľkých písmen spolu s číslami a symbolmi.

Zákaznícka podpora

Tím podpory v Paxful je veľmi citlivý a kontaktovateľný rôznymi spôsobmi. V prípade konkrétnych otázok nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu na adrese [chránené e-mailom] alebo telefonicky na čísle +1 (865) 272-9385. Na webe je tiež integrovaná služba zasielania správ – stačí kliknúť na obrázok chatovacieho poľa v pravom dolnom rohu obrazovky. Používatelia sociálnych médií môžu tiež kontaktovať spoločnosť Paxful prostredníctvom svojej stránky na Facebooku na adrese https://www.facebook.com/paxful/ alebo viac na ich Twitteri (https://twitter.com/paxful). Všeobecné časté otázky nájdete na https://paxful.com/support.

Limity

Limity kupujúceho / predávajúceho nie sú kontrolované spoločnosťou Paxful, ale účastníkmi každého obchodu. Prečítajte si limity stanovené používateľom, s ktorým obchodujete, aby boli vaše požiadavky uspokojené.

Podporované krajiny

Paxful nemá v podporovaných krajinách žiadne obmedzenia – všetci používatelia majú nárok na registráciu bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú. Kupujúci a predávajúci však budú mať svoje vlastné podmienky v krajinách, ktoré podporujú. Niektoré spôsoby platby sú bežne medzinárodne akceptované (napríklad Western Union), iné budú závisieť od konkrétnej krajiny.

Paxful Review Summary

Ak hľadáte rýchly spôsob nákupu a predaja bitcoinu pomocou rôznych platobných metód, Paxful je ideálne. Najväčšou výhodou tejto stránky je obrovské množstvo spôsobov, ako môžete za svoju kryptomenu platiť. Či už chcete nakupovať bitcoiny cez PayPal, darčekovú kartu Netflix alebo Runescape Gold, Paxful vás pokryje.

S touto flexibilitou prichádza zodpovednosť a pri používaní systému obchodovania typu peer-to-peer by ste sa mali vždy uistiť, že máte prehľad o používateľoch, s ktorými chcete uskutočniť výmenu. Pretože poplatky určujú predajcovia individuálne, mali by ste sa vždy snažiť nájsť najvýhodnejšiu ponuku a vyhnúť sa akýmkoľvek ponukám, ktoré si účtujú extrémne vysoké poplatky za výmenu a snažia sa profitovať z vašej naivity.

Alternatívne možnosti nákupu a predaja kryptomien nájdete na stránke Ako nakupovať kryptomeny.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map