Čo je Seuntjies DiceBot? | Pohľad na kryptobetónového robota

Čo je Seuntjies DiceBot?

Seuntjies DiceBot je softvérový program ktorá automatizuje stratégie stávkovania pre stránky s hazardnými hrami v kryptomene, konkrétne kockové hry. Umožňuje vám prevádzkovať sadu rôznych stávkových stratégií na mnohých webových stránkach kryptomien bez toho, aby ste museli uzatvárať stávky ručne. Jednoduchšie, je to kryptokock.

Kryptomena momentálne podporuje viac ako 25 stávkových stránok.

Okrem automatizovaných stratégií stávkovania obsahuje Seuntjies DiceBot niekoľko ďalších funkcií, ktoré vám môžu pri hraní pomôcť. Je to pre vás najlepší kryptokockový robot? Poďme zistiť.

Funkcie Seuntjies DiceBot

Chlieb a maslo Seuntjies DiceBot sú stratégie automatického stávkovania na kocky. Po vybalení ich máte k dispozícii pomerne veľa. Zoznam obsahuje Martingale, Labouchere, Fibonacci a d’Alembert. Všetky tieto stratégie si môžete prispôsobiť tiež podľa svojich predstáv.

Predvolené stratégie DiceBot

Predvolené stratégie

Ak hľadáte niečo viac ako predvolené stratégie, máte niekoľko ďalších možností. Najskôr web Seuntjies DiceBot obsahuje a dlhý zoznam kódovacích skriptov vytvorené inými používateľmi nástroja dicebot. Pre vývojárov vonku platforma obsahuje aj programovací režim, v ktorom môžete písať svoje vlastné stávkové skripty.

Štatistika DiceBot

Hlavné rozhranie Seuntjies DiceBot zobrazuje niektoré základné štatistiky vašej stávkovej stratégie. Môžete si pozrieť tabuľku s poslednými 100 (alebo akýmkoľvek číslom, ktoré zadáte) stávkami, ktoré robot urobil, vrátane informácií o:

  • Výška stávky
  • Hod kockou
  • Hodnota nonce (na zabezpečenie fair play)
  • Zisk

Vedľa tejto tabuľky máte k dispozícii živý graf vášho zisku v priebehu času. Živý graf je síce predvolený, ale platforma podporuje aj iné typy. Máte tiež možnosť vytvárať statické tabuľky svojich stávok v konkrétnom časovom rozmedzí.

tabuľka grafu kociek

Graf zisku a tabuľka stávok


Ďalej máte panel, ktorý zobrazuje niektoré jednoduché štatistické prehľady vášho robota, ako sú výhry, prehry a zisk.

Máte tiež prístup k podrobnejším štatistikám. Okno so štatistikami vám v ponuke zobrazenia poskytne informácie o vašom zisku za hodinu, najlepších / najhorších pruhoch, percentuálnom šťastí, priemernom zisku na stávku a mnohých ďalších údajových bodoch..

ďalšie štatistiky

Ďalšie štatistické údaje

Simulácie stratégie stávkovania

Ak hľadáte vyskúšať novú stratégiu skôr, ako na nej riskujete svoje ťažko zarobené peniaze, Seuntjies DiceBot vám umožní spustiť ju prostredníctvom simulácie. Môžete upraviť svoju počiatočnú rovnováhu a počet podaných stávok a simulácia vypľuje váš konečný zostatok, výhry / prehry, ako aj vaše najlepšie a najhoršie pruhy.

Iná funkčnosť

Seuntjies DiceBot obsahuje niektoré ďalšie funkcie, ktoré by sa vám mohli hodiť. Softvér sa môže pripojiť k diskusným fóram na určitých weboch s kryptovacími kockami. Môžete si nastaviť e-mailové a zvukové upozornenia na konkrétne udalosti. Akonáhle sa dostanete na nastavený limit (nastavíte si sami), budete sa môcť automaticky vybrať na adresu svojej peňaženky..

Nakoniec, ak ste na horúcej sérii (alebo na druhej strane studenej), má Seuntjies DiceBot kľúč pre núdzový únik, ktorý okamžite zastaví všetky stávky.

Rozhranie

Rozhranie Seuntjies DiceBot je datované, nie je pochýb o tom. Pripomína niektoré z prvých počítačových programov. To znamená, že používateľské rozhranie využíva rozloženie barebónov, ktoré je jednoduché a ľahko použiteľné. Webová stránka obsahuje a Začíname Sprievodca, ktorý by mal pomôcť aj pri akýchkoľvek nedorozumeniach.

Z nedávneho tweetu to vyzerá, akoby platforma čoskoro mohla podstúpiť aktualizáciu rozhrania. Pokiaľ sa spoločnosť bude držať jednoduchých koreňov rozhrania, mala by byť táto aktualizácia pre produkt celkovo pozitívom.

Ak by ste si mohli úplne znovu predstaviť používateľské rozhranie pre DiceBot, ako by to vyzeralo? Čo by ste chceli vidieť alebo chcete odstrániť? Čo sa vám na súčasnom používateľskom rozhraní páči a čo na ňom neznášate?

– Seuntjie (@SeuntjieDiceBot) 2. februára 2019

Môžem dôverovať Seuntjies DiceBot?

Seuntijies DiceBot je v prvom rade open source, takže kód je k dispozícii na overenie na serveri Github. Pokiaľ si sťahujete softvér z oficiálna stránka, ty by mal buď v pohode.

V závislosti na vašom preferovanom webe s hazardnými hrami musíte na použitie kostkového robota uviesť svoje používateľské meno / heslo alebo kľúč API. Týmto sa teraz otvára bezpečnostné riziko; tieto informácie však môžete uložiť lokálne. To znamená, že vaše citlivé informácie sa nikdy nedotknú serverov platformy. Namiesto toho zostane uložený vo vašom počítači.

Platforma má tiež overovacie opatrenie na zvýšenie bezpečnosti vašich skúseností s hazardnými hrami online. Váš stávkový graf obsahuje stĺpec s hodnotou nonce každého žetónu / stávky. Nonce zaisťuje, že web s hazardnými hrami, ktorý používate, nemení číslo, ktoré hodíte, na stratené číslo.

Je Seuntjies DiceBot najlepším kryptotermickým robotom?

Nebudeme vám hovoriť, či je Seuntjies DiceBot najlepším kryptotvorcom. Toto je rozhodnutie, ktoré budete musieť urobiť sami. Zdá sa však, že komunita verí, že softvér je minimálne jedným z najlepších kryptomien, ktoré sú tu k dispozícii.

Seuntjies DiceBot bol uvedený na trh v roku 2013 s konzistentnými aktualizáciami a komunikáciou od tímu, ktorý za nimi stál, za posledných šesť rokov. Skoré a súčasné recenzie softvéru sú všeobecne pozitívne, s občasnými správami o zamrznutí rozhrania alebo nejakej chybe systému. Zdá sa však, že vývojový tím reaguje a pohotovo rieši vzniknuté problémy.

Tím bol navyše vnímavý k požiadavkám na funkcie, implementoval nové stratégie stávkovania a ďalšie funkcie založené na spätnej väzbe od komunity. Existuje viac ako päť rokov Fórum bitcointalk chaty, ktoré si môžete prečítať znova, ak máte záujem o ďalšie preskúmanie sentimentu komunity.

Ako bezplatný softvér sa Seuntjies DiceBot oplatí vyskúšať. Takže to roztočte a rozhodnite sa, či je alebo nie je najlepším kryptokockom pre vašu stávkovú stratégiu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map