Najlepsze konto odsetkowe w kryptowalutach 2021: najwyższe stawki i najlepsze bezpieczeństwo

Rachunki odsetkowe w kryptowalutach stanowią mocny argument za rezygnacją z pośrednictwa tradycyjnych rachunków oprocentowanych, oferując od 10 do 64 razy więcej RRSO. Platformy jak BlockFi i Celsjusz oferują około 8,6-11% RRSO na stablecoinach – aktywa powiązane z dolarem mogą teraz zarabiać 10x do 30x więcej niż ich fiat na rachunkach oszczędnościowych o najwyższych dochodach.

Na przykład Ally Bank, „wiodący w branży” bank, oferuje oprocentowanie depozytów w wysokości 0,5% rocznie. Dla porównania, ktoś zarabiałby więcej odsetek w ciągu 1 miesiąca na BlockFi lub Celsius (8,6% / 12 = 0,71% miesięcznie) ze stablecoinem, takim jak USDC, niż przez cały rok na Ally.

Jeśli czytasz ten artykuł, prawdopodobnie znajdujesz się głęboko na ścieżce należytej staranności, aby zdecydować, czy konto odsetkowe w kryptowalutach jest warte Twoich aktywów – tak jak powinieneś. Dla naszych czytelników pasjonatów kryptowalut uważamy, że rachunki odsetkowe kryptowalut są większe niż tylko stopy procentowe. Jako HODLersi, najlepszą opcją dla nas w przeszłości było siedzenie na naszych cyfrowych aktywach, gdy usypiają i kołyszą się przez fale zmienności. Konta odsetkowe w kryptowalutach pozwalają nam i nowym użytkownikom kryptowalut na zaparkowanie ich aktywów w miejscu, które przynosi zwroty porównywalne do S&P 500 (średnio 10–11% od 1926 r) i nieruchomości (9,4%.)

Uwaga redaktora: chociaż wysokie stopy procentowe brzmią niezwykle atrakcyjnie, nie spiesz się, aby skoczyć. Konto odsetkowe w kryptowalutach jest znacznie bardziej ryzykowne niż zwykłe konto oszczędnościowe z powodów, które omówimy poniżej. Czytaj dalej &# 128578;

W poniższym przeglądzie najlepszych rachunków odsetkowych w kryptowalutach zbadamy teraz najlepsze kryptowaluty odsetkowe na rynku:

 1. BlockFi
 2. Celsjusz
 3. Stanik
 4. Crypto.com
 5. Nexo
 6. Linus

A jeszcze lepiej, czy konta odsetkowe w kryptowalutach są legalne, a nawet warte twojego czasu? Poznajmy stadniny i niewypały, konto kryptowalutowe o najwyższym RRSO i różne konta odsetkowe kryptowalut, aby zarejestrować się w promocjach.

Dlaczego jest to najlepsza recenzja konta odsetkowego kryptowaluty w Internecie?

Nie tylko przeprowadziliśmy wywiady z kierownictwem wielu z tych firm z pierwszej ręki (Alex Mashinsky, założyciel Celsius w 2018 i 2020 r., BlockFi przez przedstawiciela w 2019 r.), sami jesteśmy również klientami.

Aby zyskać dodatkowy element obiektywizmu, mamy społeczność CoinCentral Insiderów, którzy sami używali lub regularnie używają tych platform. W tym celu każdy członek społeczności CoinCentral może wysłać do nas e-maila lub skontaktować się z nami, jeśli jego doświadczenia są sprzeczne z tym, co napisaliśmy..

Czy możesz więc zaufać platformie takiej jak BlockFi, Celsius, Abra lub Crypto.com?

Przyjrzyjmy się kilku podstawowym kryteriom:

 1. Znani inwestorzy i obsady drugoplanowe. Inwestorzy i partnerstwa firmy pomogą w poruszaniu się po zawiłościach regulacyjnych, w zrównoważonym rozwoju firmy i przynajmniej w utrzymaniu wypłacalności.
 2. Zespół kierowniczy. Dawno minęły czasy, w których sukces projektu kryptowalutowego został oddzielony od zespołu kierowniczego. Wraz z rozwojem ekosystemu kryptowalut rosną też stawki reputacyjne. Co więcej, czy każda platforma ma profesjonalną siłę ognia, aby wykonać swoje ambitne misje?
 3. Środki bezpieczeństwa. Co najważniejsze, jak bezpieczne są twoje pieniądze na platformie rachunków odsetkowych kryptowalut? Jakie środki ostrożności podejmują, aby Twoje fundusze były bezpieczne?

Zanim zagłębimy się w sam środek tego wszystkiego, zrozummy, czym kryptowalutowe rachunki odsetkowe różnią się od zwykłych kont oszczędnościowych.

Konta „oszczędnościowe” kryptowalut vs. Regularne konta oszczędnościowe: co musisz wiedzieć

Zanim przeniesiesz pojedynczy Satoshi lub stablecoin z innych portfeli i giełd, musisz mieć jasność co do kilku aspektów rachunków odsetkowych kryptowalut.


 1. Czy konto kryptowalutowe jest ryzykowne? Nie, ale nie jest to pozbawione ryzyka. Rachunek odsetkowy w kryptowalutach należy traktować jako inwestycję, a nie rachunek oszczędnościowy. Depozyty inne niż USD nie są ubezpieczone przez FDIC, co oznacza, że ​​gdyby coś stało się z Twoją kryptowalutą, Twoje straty nie są objęte ubezpieczeniem federalnym. Nazywanie ich kontami oszczędnościowymi kryptowalut jest mylące – są to inwestycje.
 2. Czy są gwarantowane stopy procentowe kryptowaluty? W teorii nie, ale w praktyce stopy procentowe kryptowalut pozostały względnie stabilne w przedziale 6-12%.
 3. Czy muszę korzystać tylko z jednego konta odsetkowego kryptowaluty?? Nie, ponieważ wiele z tych kont oferuje porównywalne stawki, niektórzy użytkownicy mogą uznać za wartościowe przechowywanie swoich jaj kryptowalut w kilku koszykach.
 4. Jak stabilne jest płacenie wysokich odsetek od depozytów kryptowalutowych? Dostawcy rachunków odsetkowych kryptowalut, tacy jak BlockFi i Celsius, zarabiają pieniądze, pożyczając depozyty użytkowników, podobnie jak tradycyjny bank. W tym sensie możesz również otrzymać pożyczkę kryptowalutową od któregokolwiek z tych dostawców.

Omówienie konta branży kryptowalut

Branża kont w branży kryptowalut jest stosunkowo nowa, podobnie jak większy ekosystem kryptowalut. Mimo to jest pełen przyjaznej i niezbyt przyjaznej konkurencji korporacyjnej.

Jest kilku godnych uwagi liderów:

BlockFi – BlockFi z siedzibą w Nowym Jorku zostało założone w 2017 roku przez Zaca Prince’a i Flori Marquez. Firma przyciągnęła gwiazdorską linię inwestycji typu venture capital, pozyskując ponad 158 mln USD od Valar Ventures (przy wsparciu Petera Thiela), Winklevoss Capital, Galaxy Digital, ConsenSys Ventures, Morgan Creek Digital i nie tylko..

Możesz przeczytać naszą pełną, najlepiej działającą recenzję BlockFi tutaj.

Możesz odbierz do 250 $ (zaczynając od 25 $) w USDC po otwarciu nowego konta BlockFi z co najmniej 500 USD.

konto odsetkowe w stopniach Celsjusza

Celsius – Firma Celsius została założona w 2017 roku przez Alexa Mashinsky’ego (CEO), nowojorskiego przedsiębiorcę, który zdobył ponad 3 miliardy dolarów za wyjścia i dwa z najlepszych nowojorskich przedsiębiorstw od 2000 roku. Mashinsky zauważa, że ​​firma Celsius została 7,5 miliarda ludzi z tradycyjnego świata finansów do sfery kryptowalut. Zespół Celsius szczyci się zwrotem 80% przychodów firmy dla użytkowników.

Możesz przeczytać naszą pełną recenzję Celsjusza tutaj.

Możesz zarobić 20 $ w BTC przy pierwszym przelewie 200 $ lub więcej na Celsjusza.

abra konto odsetkowe

StanikAbra pozwala użytkownikom zarabiać około 10% i 4,5% odsetek odpowiednio na stabilnych monetach i bitcoinach, za jedyne 5 USD. A co najważniejsze, pogarsza się codziennie.

Możesz przeczytać naszą pełną recenzję Abra tutaj.

Crypto.comCrypto.com z siedzibą w Hongkongu zostało założone w 2016 roku i wymienia czterech współzałożycieli: CEO Krisa Marszalek, CFO Rafael Melo, CTO Gary Or i Head of Corporate Development Bobby Bao. Firma oferuje kartę debetową Visa, wymianę aplikacji, produkt błyskawicznej pożyczki i produkt kryptowalutowy „kryptowalutowy zarabiaj”.

Możesz otrzymać 25 USD jako bonus rejestracyjny na Crypto.com

konto odsetkowe nexo

Nexo – Nexo oferuje wysokodochodowe konto oszczędnościowe dla posiadaczy kryptowalut i wydaje się dostarczać swoje usługi europejskiej bazie klientów bardziej niż konkurenci. Nexo używa BitGo jako swojego opiekuna, firmy wspieranej przez Goldman Sachs i jest zgodna z CCSS Level 3 i SOC 2. Token Nexo, NEXO, zapewnia posiadaczom udział w wysokości 30% zysków firmy.

konto kryptograficzne linus

Linus Linus jest mocny z hasłem „co ostatnio zrobił dla ciebie bank”. Produkt konta odsetkowego Linusa jest wyjątkowy na tej liście, ponieważ akceptuje i umożliwia wypłaty wyłącznie w USD, jednocześnie zaciemniając warstwę kryptowalut dla użytkownika końcowego. Konto wypłaca od 4% do 4,5% depozytów w USD, czyli reklamowanych 64 razy więcej niż w przypadku tradycyjnych kont oszczędnościowych w USD. Warto zauważyć, że depozyty nie są ubezpieczone przez FDIC, mimo że są fiducjarne.

Wpłać 100 $ lub więcej na Linusa i odbierz 20 $.

Jaka jest najlepsza platforma rachunków odsetkowych kryptowalut?

Po przeprowadzeniu due diligence CoinCentral, polegającego na samodzielnym korzystaniu z usług przez dłuższy czas, otwieraniu zapytań do obsługi klienta, przeprowadzaniu wywiadów z zespołami firm, ustaliliśmy, że najlepszą platformą rachunków odsetkowych kryptowalut jest na razie BlockFi, a Celsius jest na drugim miejscu.

BlockFi wygrywa nasze najlepsze konto odsetkowe w kryptowalutach z następujących powodów:

Bezpieczeństwo funduszu: BlockFi wykorzystuje giełdę kryptowalut Gemini jako swojego depozytariusza. Innymi słowy, BlockFi polega na partnerze Gemini, aby zapewnić bezpieczeństwo swoich funduszy. Firma Gemini wykonała ogromną pracę nie tylko we współpracy z organami regulacyjnymi na szczeblu krajowym i prawdopodobnie z trudniejszymi organami nadzoru finansowego w Nowym Jorku, oferuje własne ubezpieczenie depozytów. Bliźnięta Ubezpieczenie aktywów cyfrowych korzysta z usług ubezpieczycieli zewnętrznych w celu pokrycia wszelkich strat wynikających z kradzieży lub oszukańczych przelewów.

Komentarze dotyczące bezpieczeństwa BlockFi z sekcji FAQ na jej stronie

Wsparcie firmy: BlockFi to rozkwitający startup kryptowalutowy, który zyskał wsparcie wielu najlepszych firm inwestycyjnych na świecie. Jak to jest typowe w firmach FinTech wspieranych przez VC, priorytetem dla firm jest zwiększanie pozyskiwania użytkowników i zmniejszanie rotacji użytkowników. Teoretycznie powinno to zrównoważyć BlockFi z zapewnieniem lepszego doświadczenia użytkownika (na razie) w celu zaprezentowania inwestorom korzystnych stóp wzrostu, jeśli rozważa podniesienie kolejnych rund.

Lista inwestorów BlockFi, zrzut ekranu z jej strony internetowej.

Wygoda użytkownika: BlockFi oferuje zarówno aplikacje mobilne, jak i stacjonarne, co stawia go ponad konkurentami, którzy jeszcze nie mają żadnego z nich. Na przykład Celsius nie ma aplikacji komputerowej. BlockFi wypłaca co miesiąc, a nasze doświadczenia z nimi zostały bardzo usprawnione.

Kalkulator odsetek od BlockFi

Kalkulator odsetek od BlockFi

BlockFi Vs. Celsjusz: co jest lepsze?

Zarówno BlockFi, jak i Celsius są doskonałym wyborem dla konta odsetkowego w kryptowalutach, a wielu członków naszej społeczności z kontem odsetkowym kryptowaluty ma zwykle jedno i drugie.

Celsius oferuje kilka funkcji, których nie ma w BlockFi.

Celsius oferuje cotygodniowe wypłaty: BlockFi płaci tylko raz w miesiącu, podczas gdy użytkownicy Celsius mogą spodziewać się cotygodniowych powiadomień o wpłacie odsetek.

Celsjusz wydaje się bardziej oddolnym przedsięwzięciem: Podczas gdy BlockFi w dużym stopniu opiera się na finansowaniu kapitału wysokiego ryzyka, Celsius pozyskał większość swojego kapitału za pośrednictwem ICO (jednej z niewielu firm, które ICO faktycznie dokonały ogromnych rzeczy). Społeczność telegramów ponad 17 000 osób

Celsjusz ma Alexa Mashinsky’ego. Kilkakrotnie rozmawialiśmy z Alexem, a jego osobowość i wizja dla społeczności kryptowalut są na równi z jego życiorysem jako odnoszącego sukcesy seryjnego przedsiębiorcy.

Co z innymi? Czy Abra, Crypto.com, Nexo, Linus i są warte twojego czasu?

Reszta to nadal przyzwoite opcje dla konta odsetkowego kryptowaluty, w przeciwnym razie nie utworzyliby tej listy.

Biorąc to pod uwagę, liderzy stada, BlockFi i Celsius, mają całą głowę i ramiona do przodu.

Nexo została założona w 2018 roku i jest prowadzona przez CEO Antoni Trenchev.

Komunikacja witryny opiera się w dużej mierze na modelu pożyczkowym; optymistycznie wskazuje to na rozwijanie przez firmę zrównoważonego modelu biznesowego opartego na pożyczkach.

Ma opcję „Zarabiaj w Nexo” podobną do Celsjusza (Zarabiaj w CEL), z której użytkownicy uzyskują około 2% wzrostu na zasób. Bez opcji „Zarabiaj w Nexo” klienci Nexo mogą zarobić około 10% APY na stablecoinach, co jest wyższym zwrotem niż w przypadku BlockFi, ale niższym niż stopnie Celsjusza.

Platforma wydaje się dostarczać swoje usługi międzynarodowej publiczności i może być doskonałą opcją dla naszych czytelników w Europie.

Crypto.com wydaje się mieć największą widoczność z „innej” kategorii ”i byłby prawie porównywalny z tym samym poziomem co BlockFi i Celsius, ale okazało się, że crypto.com jest bardzo słabo widoczne, niepotrzebnie skomplikowane i gorsze od innych.

Zasadniczo, aby zarabiać gdziekolwiek blisko tych samych stawek co BlockFi lub Celsius, musisz kupić niektóre z wątpliwych tokenów Crypto.com (nasz spadł o 50% podczas pisania tego artykułu, nie mówcie, że nigdy nic dla was nie zrobiliśmy) i zablokuj je, aby osiągnąć najwyższy poziom zarobków.

Platforma Crypto.com jest tak zagmatwana, że ​​wyjaśniając to w tym artykule, wyrządzilibyśmy czytelnikom krzywdę. Platforma jest nie tylko bardzo skomplikowana dla nowych użytkowników, ale jej stawki wyprzedzają branżę o włos (jeśli zdecydujesz się zablokować swoje fundusze i ich token).

Możesz dowiedzieć się więcej na ten temat w naszym przewodniku crypto.com.

Stanik oferuje dzienne odsetki składane, co jest unikalne w tej przestrzeni. Z 10% odsetek od depozytów stablecoin i bardzo intuicyjny interfejs, to dobry wybór dla każdego, kto chce zacząć zarabiać na swoich kryptowalutach.

Linus oferuje 4% do 4,5% od depozytów w USD, i pozwala tylko na wpłaty i wypłaty w USD. Dla naszych czytelników, którzy są nieco niechętni wejściu do branży kryptowalut, ale chcą czerpać z tego korzyści, Linus jest doskonałą opcją. Nie jest jednak pozbawiona ryzyka – jej depozyty nie są ubezpieczone przez FDIC.

Model biznesowy jest wyjątkowy: użytkownicy wpłacają dolary do Linusa, Linus wymienia je na różne aktywa kryptowalutowe do pożyczenia, a kiedy użytkownicy chcą się wycofać, Linus przekształca krypto z powrotem w fiat. Wszystko, co widzi użytkownik końcowy, to USD, podczas gdy Linus zajmuje się giełdami fiat-crypto. Ta wygoda zapewnia zwrot o około 4,6% – 6% mniejszy niż w przypadku innych konkurentów, ale może być odpowiedni dla określonej grupy klientów, którzy preferują tę funkcję.

Jaki jest najwyższy RRSO na rachunku kryptowalutowym?

Konto kryptowalutowe o najwyższym RRSO to crypto.com… ale jest pewien haczyk.

Crypto.com oferuje 12% RRSO na stablecoinach IF blokujesz depozyt na trzy miesiące, kupujesz i stawiasz (lock-up) 25 000 CRO (około 2 000 $). To odsetki jest również prostym odsetkiem dziennym i nie będzie kumulowane.

Nie zrozumcie nas źle, ekosystem Crypto.com nie jest w połowie zły. Zapewnia różnorodne karty kredytowe z poziomami blokowania CRO – 25 000 CRO zapewnia 3% zwrotu wydatków i zwrotów kosztów (w CRO) dla Spotify i Netflix.

Jeśli jednak mówimy tutaj tylko o mosiężnych pinezkach, crypto.com ma o wiele więcej przeszkód do przeskoczenia niż jej konkurenci.

Celsjusz, na przykład oferty 10,5% RRSO na stablecoinach, płatne co tydzień, bez okresu blokady lub wymogu posiadania tokena. Abra oferuje 10%.

BlockFi oferuje 8,6% na stablecoiny, płatne co miesiąc bez okresu blokady lub wymogu posiadania tokena.

Promocje na konta odsetkowe w kryptowalutach

Poniższe promocje na kryptowalutach są aktywne, ale mogą ulec zmianie. Dołożymy wszelkich starań, aby je aktualizować, ale jeśli chcesz, kupuj je, póki są gorące.

BlockFi: Otrzymaj do 250 $ (zaczynając od 25 $) w USDC Bonus Otwórz i zasil nowe konto BlockFi za co najmniej 500 $. Obowiązują warunki.

Celsjusz: Zarejestruj się i zarób 20 USD w BTC za pierwszy przelew 200 USD lub więcej!

Crypto.com: Zarejestruj się i zdobądź 25 USD, aby zarejestrować się w Crypto.com. Być może będziesz musiał postawić 2500 CRO (około 200 $) – promocja nie jest jasna.

Linus: Znak wpłacić 100 $ lub więcej i otrzymać 20 $.

Często zadawane pytania dotyczące kont odsetkowych w kryptowalutach

Czy rachunki odsetkowe w kryptowalutach są ubezpieczone FDIC?

Podczas gdy zdecydowana większość rachunków bankowych w Stanach Zjednoczonych jest objęta ubezpieczeniem FDIC (Federal Deposit Insurance Corporation) do 250 000 USD, konta kryptowalutowe nie są.

Aktywa cyfrowe, takie jak Bitcoin, Ethereum, a nawet depozyty stablecoin typu fiat-pegged, takie jak USDC, GUSD i USDT, nie są objęte ubezpieczeniem FDIC.

Jednak niektóre platformy rachunków odsetkowych kryptowalut, takie jak BlockFi, są zabezpieczone prywatnym ubezpieczeniem; w przypadku BlockFi, ponieważ korzysta z wymiany kryptowalut Gemini jako swojej usługi powierniczej (BlockFi polega na Gemini do przechowywania i zabezpieczania depozytów), jest objęte prywatnym ubezpieczeniem Gemini, którego pionierem jest oferowanie ochrony aktywów cyfrowych na platformie Gemini.

Chociaż platformy omówione w tym artykule przechodzą przez rozbudowane protokoły bezpieczeństwa i nie zostały jeszcze włamane, wyrządzilibyśmy naszym czytelnikom złą przysługę, nie wspominając o ryzyku, choćby minimalnym, związanym z powierzeniem Twojej kryptowaluty zewnętrznemu dostawcy.

Wiele z tych oprocentowanych kont kryptowalutowych jest często określanych jako rachunki oszczędnościowe w kryptowalutach i należy je postrzegać jako inwestycje, a nie tradycyjne konto oszczędnościowe.

Czy mogę ufać rachunkowi odsetkowemu kryptowaluty??

Wszystkie rachunki odsetkowe w kryptowalutach na tej liście uznaliśmy za godne zaufania, ale znowu nie inwestuj niczego, na utratę których nie możesz sobie pozwolić.

W jaki sposób firmy zajmujące się kontami odsetkowymi kryptowalut zarabiają pieniądze?

Większość z tych firm pożycza twoje krypto pożyczkobiorcom po dość wysokich stopach procentowych. Aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób firmy zajmujące się kryptowalutami zarabiają pieniądze, powinieneś zdjąć cebulę z tego, kto faktycznie pożycza od nich kryptowalutę. Niektórzy ludzie pożyczają kryptowaluty, aby uzyskać większą dźwignię finansową w swoich transakcjach, inni wolą prostotę kompleksowej pożyczki kryptograficznej w porównaniu z tradycyjną ścieżką pożyczki, a niektórzy mogą nie chcieć zlikwidować swoich aktywów kryptowalutowych (do celów podatkowych itp.), Ale potrzebują kapitału.

Uwagi końcowe – czy rachunki odsetkowe w kryptowalutach są tego warte?

Jeśli jesteś kimś, kto chce zdywersyfikować swój portfel, kupując i trzymając kryptowalutę, zdecydowanie zalecamy sprawdzenie kont odsetkowych kryptowalut dla siebie.

Zachęcamy naszych czytelników, aby zawsze przeprowadzali własne badania. Przeprowadź tę rozmowę z doradcą finansowym i wyślij im ten artykuł jako podstawę do dyskusji. Konta odsetkowe w kryptowalutach, takie jak BlockFi i Celsius, są w rzeczywistości inwestycjami, a zwroty nie są gwarantowane. Nasze treści mają wyłącznie charakter edukacyjny i informacyjny. Ani jeden dolar, ani trochę nie powinny zostawiać twoich portfeli bez profesjonalnej porady.

To powiedziawszy, jesteśmy dość paranoicznym zespołem redakcyjnym, który uznaje, że „bądź swoim własnym bankiem”, a nie swoimi kluczami prywatnymi, a nie swoim bitcoinem, etos branży kryptowalut.

Najlepsze na świecie konta kryptowalutowe starają się zapewnić bezpieczeństwo użytkowników, ale w końcu za każdym razem, gdy Twoje fundusze opuszczają portfele sprzętowe, jesteś w rękach cyfrowego świata. Ryzyko należy do Ciebie i tylko do Ciebie.

Zanim pozwolimy ci odejść, zostawmy ten pomysł: jeśli więcej posiadaczy aktywów cyfrowych czuje się swobodnie, utrzymując swoje fundusze na platformie kryptowalutowej, ułagodzonej przez przyzwoite zwroty o stosunkowo niskim ryzyku, zmienność może się zmniejszyć w dłuższej perspektywie.

Ponieważ aktywa cyfrowe, takie jak Bitcoin, postrzegane są jako mniej niestabilne ze względu na mniejszą liczbę osób sprzedających Bitcoin, argumenty za wejściem kapitału instytucjonalnego do ekosystemu stają się znacznie silniejsze.

Uważamy, że rachunki odsetkowe w kryptowalutach są małą, ale bardzo ważną częścią zapadającej kryptowaluty jako klasy aktywów.

Aby lepiej zrozumieć, dlaczego konta odsetkowe w kryptowalutach są ważne, zamiast po prostu znać te najlepsze, zalecamy przeczytanie naszego wywiadu z założycielem Celsius, Alexem Mashinsky, dostępnym wyłącznie w CoinCentral.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map