Loopring NEO: All About the LRN Token & Airdrop

LRN: Loopring Neo Token

Loopring szybko zyskał na popularności jako jedna ze zdecentralizowanych opcji giełdowych, która czyni postęp w handlu w wielu łańcuchach bloków. Rozwiązanie Loopring wykorzystuje transakcje pierścieniowe i dopasowywanie zamówień, aby ułatwić wymianę aktywów. Zasadniczo agreguje księgi zamówień innych giełd. Pozwala to dowolnej wymianie, zdecentralizowanej lub scentralizowanej, na wykorzystanie protokołu Loopring do dopasowywania zamówień. Częścią zapewnienia otwartego protokołu jest pozostanie agnostykiem blockchain. Dlatego Loopring uruchomił pierwszą walutę na Ethereum (LRC), ale planuje również uruchomienie Loopring NEO (LRN) i Loopring QTUM (LRQ).

Plany uruchomienia Loopring NEO nadchodzą. Dystrybucja nowych tokenów LRN już się rozpoczęła. Zasadniczo dystrybucja tokenów obejmuje dwie fazy: sprzedaż inwestorską i zrzut lotniczy. W tym przewodniku omówimy obie fazy, jak kupić LRN i czego się spodziewać po Loopring NEO.

Dlaczego inny token?

daniel wang loopring

Daniel Wang, założyciel Loopring

Największą zaletą rozwiązania wymiany Loopring jest to, że nigdy nie musisz wpłacać środków do Loopring. W przypadku większości giełd, nawet innych zdecentralizowanych giełd, nadal musisz przesyłać środki do ich portfeli. W Loopring możesz podczas handlu trzymać swoje środki w swoim prywatnym portfelu.

Oczywiście stanowi to wyzwanie dla Loopring, ponieważ giełda nie kontroluje już portfela, a to oznacza, że ​​inteligentne kontrakty muszą sprawdzać, czy transakcje są legalne i potwierdzone. Kiedy dochodzi do transakcji, dzieje się to między użytkownikiem a użytkownikiem, bez pośredników. Loopring znajduje dopasowanie i koordynuje warunki transakcji, ale nigdy nie kontroluje aktywów.

To może być trudne, gdy chcesz handlować w głównych ekosystemach blockchain. Inteligentny kontrakt Ethereum nie może egzekwować swoich zasad w łańcuchu bloków NEO. W przypadku braku ujednolicającego rozwiązania międzyłańcuchowego, pętla faktycznie musi istnieć osobno na każdym łańcuchu bloków. Ekosystem Loopring NEO będzie odrębny i oddzielony od ekosystemu Loopring Ethereum. Obejmuje to posiadanie własnego zespołu programistów i menedżerów biznesowych.

Loopring potrzebuje kolejnej sprzedaży tokenów dla LRN, ponieważ zasadniczo wprowadza na rynek zupełnie nową wersję siebie. Wszystko, co wdrażają w Ethereum, będą musieli zaimplementować ponownie w NEO. To samo dotyczy QTUM.

Więc o co chodzi z tym wydarzeniem związanym z dystrybucją tokenów?

Dystrybucja LRN

Generowanie tokena będzie miało następującą dystrybucję:

  • 60% Airdrop
  • 30% sprzedaż inwestorom
  • 5% głównych programistów
  • 5% zachęty dla partnerów i twórców stron trzecich, & Marketing

Całkowita podaż LRN wyniesie 139 507 605,45. To dokładnie 1/10 całkowitej podaży LRC. Jednak waluta niekoniecznie jest mniej lub bardziej wartościowa na podstawie całkowitej podaży. Liczba LRC nie ma znaczenia. Liczy się część całkowitej podaży, którą posiadasz, oraz wzrost kapitalizacji rynkowej Loopring NEO.


Sprzedaż tokenów LRN

Loopring NEO sprzedaje LRN akredytowanym inwestorom na całym świecie. Aby zachować zgodność, używają struktury Simple Agreement for Future Tokens (SAFT) do sprzedaży tych tokenów. Oznacza to, że prywatni inwestorzy zawierają prawną umowę na otrzymywanie tokenów po uruchomieniu sieci. Organy regulacyjne, takie jak SEC, mogą postrzegać inwestycję ICO jako aktywa sekurytyzowane, ponieważ nie istnieje żaden produkt. Korzystając z SAFT, projekty i inwestorzy zasadniczo kończą pracę z regulatorami, obiecując tokeny, gdy sieć będzie już gotowa do działania, a tokeny będą miały rzeczywistą użyteczność.

Sprzedaż tokenów LRN jest prywatna i ograniczona do akredytowanych inwestorów w określonych krajach. Z pętli:

„Mieszkańcy USA, Kanady, Kuby, Iranu, Iraku, Syrii, Korei Północnej, Singapuru i Chin nie mogą uczestniczyć w sprzedaży tokenów ze względu na krajowe przepisy prawne. Wszystkie aplikacje będą musiały przejść przez nasz proces KYC i AML ”.

Więc jeśli nie jesteś akredytowanym inwestorem spoza tych krajów, które znajdują się już na prywatnej liście sprzedaży Loopring, prawdopodobnie nie weźmiesz udziału w tej sprzedaży tokenów.

W rzeczywistości, w chwili pisania tego tekstu, Loopring NEO zakończył już dwie rundy prywatnej sprzedaży LRN. Pierwsza runda sprzedawała LRN po 0,75 USD, podczas gdy druga runda sprzedawała tokeny po 1,00 USD za sztukę. Ostatnia runda sprzedaży prywatnej nastąpi w ciągu najbliższych trzech miesięcy. W sumie pomiędzy wszystkimi trzema rundami Loopring rozdzieli 30% całkowitej podaży LRN.

LRN Airdrop

Dla ogółu społeczeństwa najlepszym sposobem na uzyskanie LRN na początku jest zrzuty lotnicze. LRN będzie miał trzy oddzielne zrzuty lotnicze, w których posiadacze Loopring Ethereum (LRC) otrzymają LRN.

Trzy zrzuty LRN odbędą się 5 lipca 2018 roku; 5 września 2018; i 5 listopada 2018 r. Każdy zrzut będzie stanowił 20% całkowitej podaży LRN, dodając do 60% całkowitej podaży zgodnie z przydziałem tokenów.

Uczestnicy zrzutu otrzymają LRN w stosunku 100 LRC: 2 LRN za każdy z trzech zrzutów. Na przykład, jeśli posiadasz 100 LRC przy każdej z trzech migawek, otrzymasz łącznie 6 LRN. Ten stosunek wynika z mniejszej całkowitej podaży LRN i tylko 60% tej podaży trafia do zrzutów lotniczych.

Aby otrzymać swój LRN, musisz trzymać LRC w portfelu, który może być powiązany z umową o zrzut. Portfele wymiany nie będą działać. Niektóre portfele sprzętowe umożliwiają podpisywanie inteligentnych kontraktów. W tym celu będziesz mógł skorzystać z MyEtherWallet. Alternatywnie możesz użyć loopring.io, aby powiązać adres swojego portfela z umową i udostępnić adres docelowy w łańcuchu bloków NEO dla nowego LRN.

loopring.io

Wkrótce zostaną przedstawione dokładne instrukcje, jak to zrobić. Będą dostępne na długo przed zrzutem 5 lipca. Powinieneś jednak mieć swój portfel zasilony i zabezpieczony z wyprzedzeniem. Zapętlenie nie ogłosi z wyprzedzeniem wysokości bloku, na którym wykonują migawkę. Ma to na celu uniemożliwienie ludziom grania w system.

Jak kupić LRN na giełdach

Pierwsze dwie transze LRN prywatnego inwestora mają się wkrótce rozproszyć, a pięć giełd już ogłosiło, że będą obsługiwać pary handlowe dla LRN. Jeśli nie masz LRC (lub nie chcesz kupować LRC) do airdrop, będziesz mógł kupić LRN bezpośrednio.

Gate.io, Cex.io, Syex.io, Idax.mn i Bitpaction uruchomią pary handlowe LRN.

Jak przechowywać LRN

Będziesz mógł przechowywać LRN na dowolnym portfelu kompatybilnym z NEO. To token NEP-5. Polecamy portfel Neon lub Ledger Nano S..

Wniosek

Loopring jest jednym z pierwszych projektów, w których podjęto próbę uruchomienia w wielu ekosystemach blockchain. Ten eksperyment jest interesujący i ekscytujący. Może również przynieść zyski, jeśli Loopring będzie nadal zyskiwał na wartości.

Zdobycie LRN w żadnym wypadku nie jest przesądzone. Będziesz chciał uważnie obserwować Loopring na ich blogu i mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z planami w miarę zbliżania się migawki. Daniel Wang, założyciel, zwykle ma w swoich postach bardzo jasne, przydatne informacje, więc miej oko.

Dodatkowe zasoby

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map