Jak kupić Bitcoin i inne popularne kryptowaluty

Wraz ze wzrostem cen bitcoinów (BTC) i innych altcoinów (alternatywnych kryptowalut) w miarę jak kryptowaluty stają się coraz bardziej popularne, z tradycyjnych rynków, takich jak Wall Street, napływa nowa fala entuzjastycznych inwestorów..

Niezależnie od tego, czy chcesz kupić bitcoiny 0,01, czy ponad 10 bitcoinów, nasz przewodnik pokaże Ci najlepsze strony i giełdy bitcoinów za zakup bitcoinów i altcoinów. Wykonaliśmy dla Ciebie pracę i oceniliśmy te witryny na podstawie ich wiarygodności, obsługi klienta, przyjazności dla początkujących, nastrojów społeczności, opłat itp.. Dołączyliśmy także linki do szczegółowych recenzji i przewodników dotyczących wielu z naszych zalecanych opcji.

Najlepsze strony i giełdy bitcoinów

Recenzja Coinbase

Z sukcesem obsłużyliśmy ponad 9 milionów klientów w 32 krajach, Coinbase to oczywisty wybór dla początkujących użytkowników bitcoina.

Coinbase zostało założone w 2012 roku, aby zapewnić użytkownikom łatwy sposób kupowania, sprzedawania i używania kryptowalut. W przeciwieństwie do większości giełd kryptowalut, Coinbase bezpośrednio sprzedaje swoim użytkownikom Bitcoin (BTC / XBT), Ethereum (ETH) i Litecoin (LTC). Oznacza to, że przy składaniu zamówienia opłaty i cena gwarantowana są jasno określone w momencie składania zamówienia.

kup bitcoiny w bazie monet

Możesz kupić kryptowalutę na Coinbase za pomocą przelewów bankowych, kart kredytowych lub bankomat wymiany bitcoinów, a także sprzedawać kryptowaluty w zamian za przelew bankowy lub PayPal.

Coinbase zapewnia również portfele kryptowalut. Te portfele mogą być używane do przechowywania, wysyłania i odbierania Bitcoin, Ethereum i Litecoin. Środki klientów są w pełni ubezpieczone, chociaż użytkownicy są odpowiedzialni za naruszenia konta osobistego. Jeśli przechowujesz środki w Coinbase, pamiętaj, aby włączyć uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA), takie jak Google Authenticator, aby zabezpieczyć swoje konto.

Jako firma kryptowalutowa z siedzibą w San Francisco, Coinbase przestrzega szeregu praw i przepisów:

Przestrzegając tych praw i przepisów, Coinbase w naturalny sposób przyciąga początkujących, którzy czują się komfortowo w jego bezpieczeństwie.

Coinbase oferuje obsługę klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej i zazwyczaj odpowiada w ciągu 24-48 godzin.

Możesz przeczytać naszą pełną recenzję Coinbase, aby dowiedzieć się więcej, lub odwiedzić Coinbase teraz zacząć kupować kryptowaluty.

Przeczytaj pełną recenzję

Odwiedź Coinbase

Gemini Review

Gemini to kolejna najwyżej oceniana opcja. Chociaż może to być odrobinę bardziej skomplikowane niż strony takie jak Coinbase, Gemini wykonało dobrą robotę, czyniąc ich giełdę przyjazną dla użytkownika.

Gemini Best Exchange Review

W Gemini możesz używać przelewów bankowych i przelewów do wymiany USD na Bitcoin i Ethereum.

Ogromną zaletą Gemini jest to, że możesz rozpocząć handel natychmiast po dokonaniu wpłaty. W przeciwieństwie do większości ich konkurentów na giełdzie, nie musisz czekać, aż Twój depozyt zostanie przetworzony. Nie możesz jednak wypłacić swojej kryptowaluty, dopóki depozyt nie zostanie rozliczony.

Gemini został uruchomiony w 2015 roku przez bliźniaków Winklevoss i znajduje się w Nowym Jorku. Chociaż jest stosunkowo nowy, Gemini szybko zyskał świetną reputację ze względu na niskie opłaty i doskonałą obsługę klienta.

Przeczytaj pełną recenzję

Odwiedź Gemini

Recenzja CEX.IO

Z siedzibą w Londynie, CEX.IO to kolejna witryna, która od lat pomaga użytkownikom w łatwym zakupie kryptowaluty.

Kiedy strona została uruchomiona w 2013 roku, oferowała tylko wymianę Bitcoinów. Od tego czasu dodała Ethereum i stworzyła bardziej przyjazne dla początkujących metody zakupu BTC i ETH.

Podobnie jak Coinbase, CEX.IO umożliwia dokonywanie wpłat zarówno przy użyciu przelewów bankowych, jak i kart kredytowych. Pozwalają również na wyższe limity wpłat na karty kredytowe niż Coinbase. Możesz również otrzymywać wypłaty za pomocą tych metod.

Kup na CEX.IO

Wadą przyjaznych dla początkujących metod zakupów CEX.IO jest ich opłata. CEX.IO pobiera 7% opłat (plus dodatkowe opłaty za wpłatę karty kredytowej), w porównaniu do Coinbases 1,5-4% opłat.

Pomimo wysokich opłat CEX.IO jest świetną opcją dla tych z Was, którzy nie są obsługiwani przez Coinbase. Jest to również jedna z niewielu opcji, które pozwalają użytkownikom używać kart kredytowych do wypłat.

Recenzja CEX.IO

Odwiedź CEX.IO

Recenzja Coinmama

Coinmama od dawna jest głównym wyborem inwestorów kryptowalut, którzy chcą szybkiego i łatwego sposobu na zakup Bitcoinów. Firma, która została założona w 2013 roku, umożliwia użytkownikom kupowanie Bitcoin i Ethereum za pomocą kart kredytowych i debetowych.

Wadą tej słoweńskiej giełdy są wysokie opłaty. Zakupy kartą kredytową wiążą się z około 12% opłatą.

Coinmama Zarejestruj konto

Recenzja Coinmama

Odwiedź Coinmama

Recenzja Bittrex

Jeśli chcesz handlować ogromną różnorodnością altcoinów, Bittrex jest dla Ciebie giełdą. Oferują ponad 250+ par handlowych.

Wymiana Bittrex

Jeśli jednak nie masz jeszcze żadnej kryptowaluty, Bittrex prawdopodobnie nie jest najlepszą opcją. Bittrex akceptuje tylko depozyty fiat (USD itp.) Na kwoty większe niż 10 000 USD i nie oferuje żadnych wypłat w formacie fiat. Jeśli nie jesteś wielkim fanem i nie masz kilku tysięcy dolarów do zainwestowania, zalecamy rozpoczęcie od innej witryny.

Mając to na uwadze, amerykańska giełda Bittrex stała się jedną z najpopularniejszych giełd od czasu jej uruchomienia w 2014 roku.

Recenzja Bittrex

Odwiedź Bittrex

Recenzja Kraken

Kraken to kolejna solidna opcja wymiany do handlu kryptowalutami za walutę fiducjarną.

kraken kup & amp; zlecenia sprzedaży

Chociaż ogólnie preferujemy Gemini ze względu na obsługę klienta, prosty interfejs i opcje szybkich zakupów, Kraken ma kilka zalet: Kraken akceptuje depozyty fiat przelewem bankowym w USD, EUR, GBP, JPY i CAD. Mają również szerszą opcję kryptowalut dostępnych do handlu, w tym: BTC / XBT, ETH, DASH, EOS, XMR, ETC, ZEC, XRP, XLM, XDG, USDT, REP, LTC, GNO, MLN, BCH i ICN.

Firma ma siedzibę w San Francisco w Kalifornii i cieszy się zaufaniem społeczności kryptograficznej od 2011 roku. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą wymienić się różnymi kryptowalutami.

Recenzja Kraken

Odwiedź Kraken

Przegląd GDAX

Ta sama firma jest właścicielem zarówno Coinbase, jak i GDAX (Global Digital Asset Exchange). Chociaż Coinbase jest ich bardziej przyjazną opcją dla początkujących, GDAX jest ich pełną wymianą.

Nie ma nic specjalnego w GDAX poza godną zaufania reputacją, którą mają również inne giełdy.

GDAX akceptuje wpłaty przelewem bankowym w USD, EUR i GBP i możesz handlować na BTC, ETH i LTC.

Przegląd GDAX

Odwiedź GDAX

Przegląd LocalBitcoins

LocalBitcoins różni się od większości witryn w tym przewodniku. Podczas gdy większość tych witryn to scentralizowane giełdy, LocalBitcoins jest platformą wymiany bitcoinów peer-to-peer. Oznacza to, że możesz handlować fizyczną gotówką, PayPal, kartami podarunkowymi lub innymi metodami płatności za bitcoiny.

localbitcoins

LocalBitcoins różni się również tym, że nie dopasowuje automatycznie zamówień. Oferują jednak usługę depozytu i reputacji, aby pomóc zapewnić bezpieczeństwo zarówno kupującemu, jak i sprzedającemu.

Przykład procesu LocalBitcoins:

  1. Użytkownik A chce kupić 1 bitcoin od Użytkownika B w zamian za 3000 USD za pośrednictwem Moneygram.
  2. Po złożeniu wniosku o zakup 1 bitcoin Użytkownika B jest przechowywany w depozycie przez LocalBitcoins, dopóki Użytkownik B nie potwierdzi, że otrzymał 3000 USD kupującego za pośrednictwem Moneygram.
  3. Po tym, jak Użytkownik B potwierdzi przelew Moneygram, Użytkownik A otrzyma 1 bitcoin.

Podczas gdy LocalBitcoins były używane do handlu dużymi dolarami, system nie jest doskonały. Zdarzały się przypadki oszustów korzystających z witryny, więc uważaj! Mając to na uwadze, LocalBitcoins oferuje system oceny dla wszystkich swoich użytkowników. Jeśli będziesz handlować z renomowanymi użytkownikami, prawdopodobnie będziesz bezpieczny.

Lokalny przegląd bitcoinów

Odwiedź LocalBitcoins

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map