Co to jest tZERO? (I dlaczego to może być wielka sprawa)

tZERO oferuje szereg rozwiązań obsługujących blockchain, w tym technologię rozproszonej księgi, która umożliwia alternatywny system handlu (ATS). Broker-dealer będący w całości własnością tZERO, PRO Securities lub partnerstwo JV tZERO z BOX Digital Markets, które tworzy pierwszą krajową giełdę papierów wartościowych do handlu tokenami zabezpieczającymi.

tZERO deweloperzy mam nadzieję na stworzenie alternatywy dla istniejącej giełdy. Plik firmy Celem jest zrewolucjonizowanie Wall Street poprzez integrację nowych struktur rynkowych.

tZERO to nie tylko startup próbujący znaleźć swoją drogę na rynku; firma jest spółką zależną Overstock.com (NASDAQ: OSTK). tZERO, za pośrednictwem swojego BOX JV, jest również na najlepszej drodze do stania się pierwszą regulowaną przez SEC giełdą w zakresie wydawania i handlu Tokenami Zabezpieczającymi w USA. Firma złożyła formularz SEC D na początku roku. Zgłoszenia na formularzu D pozwalają spółkom na sprzedaż papierów wartościowych. W sierpniu firma zaktualizowany zgłoszenie Reg D w celu uwzględnienia protokołów tokenu bezpieczeństwa.

tZERO przez stronę główną

Informacje o platformie na stronie głównej tZERO

tZERO integruje regulacje bezpośrednio w protokole tworzenia tokena. Oferują rozwiązania blockchain na poziomie przedsiębiorstwa, w tym wydawanie tokenów, zarządzanie i handel. Ta strategia oszczędza firmom, które chcą zintegrować technologię blockchain, ogromne kwoty na badaniach, rozwoju i kosztach regulacyjnych.

Mówiąc o koncepcji, założyciel Overstock, Patrick Byrne nazwał tokeny bezpieczeństwa „innowacją o historycznych proporcjach”. Byrne nie jest jedynym dyrektorem podekscytowanym tą platformą. Firma już ogłosił list intencyjny o wartości 270 milionów dolarów od GSR Capital z siedzibą w Hongkongu w tym roku. Tym, co uczyniło tę transakcję jeszcze bardziej lukratywną dla firmy, był zamiar GSR Capital wydania dodatkowych 104,55 miliona dolarów na około 3,1 miliona udziałów w Overstock oraz kolejne 30 milionów dolarów na STO tZERO. W sumie tZERO STO zebrał 134 miliony dolarów.

Jak działa tZERO?

Platforma tZERO wykorzystuje zabezpieczone kryptograficznie rozproszone księgi w celu usprawnienia istniejących systemów rynkowych. Integracja technologii blockchain zapewnia zwiększoną możliwość audytu, przejrzystość i wydajność w tradycyjnych procesach rynkowych. Ponadto integracja blockchain zmniejsza koszty i skraca czas transakcji. Gdy platforma tZERO zostanie uruchomiona, firmy mogą wydawać tokeny zabezpieczające w celu zbierania funduszy za pośrednictwem giełdy.

Krótka historia

tZero zostało założone w październiku 2014 roku, aby wykorzystać technologię blockchain jako narzędzie do zrewolucjonizowania Wall Street. Deweloperzy zauważyli, że procesy finansowe na platformie są mniej przywiązane do tradycyjnych instytucjonalnych struktur rynkowych oraz psot i niestabilności finansowej, które czasami występują.


tZERO jest spółką portfelową Medici Ventures, spółki zależnej Blockchain Overstock.com. Medici Ventures ma rosnący portfel inwestycji ukierunkowanych na blockchain.

W 2012 roku, kiedy żadna firma o przychodach 1 miliona dolarów nie zaakceptowała jeszcze bitcoinów jako metody płatności, popierająca wolność orientacja polityczna Patricka Byrne’a skłoniła go do podjęcia decyzji, że Overstock.com, popularny gigant handlu elektronicznego z 1,4 miliarda dolarów rocznych przychodów, powinien cyfrowa waluta. Jako wieloletni zwolennik Bitcoina i kryptowalut Byrne zaznajomił się z blockchainem. To doprowadziło go do stworzenia Medici Ventures, spółki zależnej Overstock, która koncentruje się na zarządzaniu inwestycjami firmy w projekty oparte na blockchain i powiązane..

W 2015 roku Byrne wykorzystał platformę obrotu papierami wartościowymi Medici Venture tZERO, aby stać się pierwszą osobą, która zakupiła obligację cyfrową całkowicie na łańcuchu bloków bitcoin.

W grudniu 2016 Overstock był pierwszą firmą, która wyemitowała akcje spółki publicznej przy użyciu technologii blockchain.

18 grudnia 2017 r. TZERO uruchomiło swoje ICO i spotkało się z dużym zainteresowaniem i zebrało ponad 250 milionów dolarów w trwającym ICO.

Poznaj Patricka Bryne’a

Patrick Byrne jest prezesem wykonawczym tZERO. Ten pomysłowy przedsiębiorca z powodzeniem zbudował Overstock na globalnym rynku o wartości 1,8 miliarda dolarów.

Byrne od dawna jest zwolennikiem kryptowalut i blockchain. W 2012 roku naciskał na Overstock, aby został pierwszym sprzedawcą internetowym, który akceptował płatności Bitcoin. W 2015 roku Byrne ponownie trafił na pierwsze strony gazet kryptowalut po tym, jak został pierwszą osobą, która kupiła cyfrową więź z technologią blockchain za pomocą platformy Medici.

Dyrektor generalny Overstock.com Patrick Byrne za pośrednictwem The Business Journals

Dyrektor generalny Overstock, Patrick Byrne, za pośrednictwem The Business Journals

Przełamywanie bariery handlowej

W 2016 roku tZERO wprowadziło pierwsze na świecie publiczne zabezpieczenia cyfrowe o nazwie OSTKP. Mówiąc o osiągnięciu, prezes tZERO nazwał produkt produktem firmy Chuck Yeager za chwilę. Biorąc pod uwagę, że było to globalne wprowadzenie do rozliczania handlu w czasie rzeczywistym, warto porównać moment z chwilą, gdy Chuck Yeager po raz pierwszy przełamał barierę dźwiękową.

BEZPIECZNE

W grudniu 2017 r. TZERO rozpoczęło sprzedaż prostych umów na przyszłe akcje (SAFE). SAFE zapewniają firmom alternatywne sposoby pozyskiwania kapitału poza rynkiem papierów wartościowych. Firmy zajmujące się aktywami cyfrowymi często korzystają z zabezpieczeń SAFE. Firma tZERO sprzedała ten produkt tylko akredytowanym inwestorom.

Różnica między inwestorami akredytowanymi i nieakredytowanymi polega na tym, że ci ostatni nie spełniają minimalnych wymogów SEC w wysokości 1 miliona dolarów netto lub innych testów. Donoszono, że interesy inwestycyjne były w tamtym czasie tak wysokie, że firmie udało się je zdobyć 100 milionów dolarów w zobowiązaniach finansowych w ciągu pierwszych 12 godzin.

STO

6 października 2018 r. TZERO zakończyło ofertę tokenów zabezpieczających. Firma zebrała 134 miliony dolarów od ponad 1000 globalnych inwestorów. Firma tZERO liczyła na zebranie 250 milionów dolarów podczas imprezy. Pomimo niedociągnięć wydarzenia, CEO tZERO, Saum Noursalehi, nazwał ten moment „ekscytującym kamieniem milowym dla tZERO”. 16 października inwestorzy otrzymali w swoich portfelach tokeny bezpieczeństwa tZERO.

Chociaż inwestorzy już otrzymali swoje tokeny, wszystkie TZRO pozostają zamknięte do 10 stycznia 2019 r. Ten 90-dniowy okres jest zgodny z federalnymi przepisami i regulacjami dotyczącymi papierów wartościowych. Mogą handlować, sprzedawać lub przenosić swoje TZRO na drugą platformę dopiero po upływie 90-dniowego okresu oczekiwania. tZERO nie szuka dodatkowych inwestycji.

Według jednej z firm tZERO planuje również opracować zatwierdzoną przez SEC platformę handlową do 6 sierpnia 2019 r informacja prasowa. Celem platformy jest zwiększenie płynności na rynku. Aby wykonać to zadanie, tZERO umożliwia uczestnikom sprzedaż swoich tokenów inwestorom nieakredytowanym.

Gdzie mogę kupić tZERO?

Niestety, musisz poczekać do terminu 10 stycznia 2019 r., Aby zdobyć niektóre tokeny tZERO w transakcjach wtórnych, jeśli przegapiłeś ich wydarzenie STO.

Gdzie mogę przechowywać tZERO?

tZERO jest tokenem zgodnym z ERC-20. W tej chwili wszystkie TZRO znajdują się w portfelach powierniczych zgodnie z przepisami dotyczącymi papierów wartościowych. Użytkownicy mogą przechowywać swoje tZERO w dowolnym portfelu zgodnym z ERC-20 po upływie wyznaczonego 90-dniowego okresu oczekiwania.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map