Co to jest Polymath (POLY)? | Wszystko, co powinieneś wiedzieć

Co to jest Polymath?

Polymath upraszcza proces prawny tworzenia i sprzedaży tokenów bezpieczeństwa. Tworzy nowy standard tokenu, ST20, i wymusza zgodność z rządem. Tylko „lista uprawnionych inwestorów i ich adresy portfeli Ethereum ”mogą zawierać tokeny ST20. Dlatego wydawcy tokenów nie muszą martwić się o konsekwencje prawne, jakie ich bezpieczeństwo wpadnie w niepowołane ręce.

Aby uruchomić zgodny z prawem token, platforma Polymath łączy emitentów, delegatów prawnych, programistów inteligentnych kontraktów, weryfikację KYC i zdecentralizowaną wymianę. Wszystkie transakcje na platformie Polymath odbywają się przy użyciu natywnego tokena POLY. Ze względu na trwający rząd represje w przypadku początkowych ofert monet Polymath ma nadzieję, że zamiast tego zapewni legalne oferty tokenów zabezpieczających.

W naszym przewodniku przyjrzymy się:

Problem

ICO

W 2017 roku ICO zebrały ponad 1,2 miliarda dolarów finansowania, sprzedając tokeny użytkowe lub zabezpieczające. Żetony użytkowe, takie jak Waltonchain, dają dostęp do sieci tokena i są znacznie częstsze niż tokeny bezpieczeństwa. Tokeny bezpieczeństwa, jednakże zapewnić kapitał własny lub roszczenie o dywidendę od spółki. W rezultacie tokeny zabezpieczające, podobnie jak inne papiery wartościowe, podlegają regulacjom rządowym.

Nowy standard Polymath dla tokenów zabezpieczających blockchain ma na celu osadzenie niezbędnych wymagań regulacyjnych w inteligentnych kontraktach i zapewnienie pełnej zgodności z rządowymi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa. W rezultacie Polymath uważa, że ​​finansowe papiery wartościowe lepiej działałyby na blockchainie i chce zamienić termin akcjonariusz na posiadacz tokena.

Papiery wartościowe

Przepisy rządowe „wymagają od inwestorów otrzymywania informacji finansowych i innych istotnych informacji dotyczących papierów wartościowych oferowanych do publicznej sprzedaży”. Celem jest „zakaz oszukiwania, wprowadzania w błąd i innych oszustw przy sprzedaży papierów wartościowych”. Wydaje się to szlachetnym celem, biorąc pod uwagę częstotliwość oszustw ICO i co najmniej 46% ICO w 2017 roku już zawodzi.

W przypadku ofert publicznych firmy muszą zarejestrować swoje papiery wartościowe w rządzie. Niestety jest to coraz bardziej kosztowny i skomplikowany proces. Papiery wartościowe są następnie „kupowane i sprzedawane na rynkach wtórnych, takich jak giełdy papierów wartościowych, z opłatami w zakresie od 0,25% do 3%”. Dlatego Polymath uważa, że ​​pomoc ludziom w legalnej rejestracji tokena przy jednoczesnym zapewnieniu zdecentralizowanej wymiany z niższymi opłatami ma wartość.

Jak działa Polymath?

Dostawa tokenów i zrównoważony rozwój

Ogólnie rzecz biorąc, istnieje miliard tokenów POLY, które kiedykolwiek będą istnieć. Mogłeś zarejestrować się na airdrop Polymath przed 10 stycznia 2018 r. Następnie uczestnicy airdropu otrzymali 240 milionów tokenów.

W tym momencie zespół Polymath zachowuje resztę do wykorzystania w przyszłości. Jeśli przegapiłeś zrzut, musisz wymienić na giełdę POLY.

Platforma tokenów Polymath Securities

Platforma tokenów obejmuje trzy warstwy: warstwa aplikacji, warstwa prawna i warstwa protokołu zapewniająca zgodność tokenów i ich zgodność. Warstwy te mają na celu zmniejszenie złożoności prawnej i niejasności związanej z papierami wartościowymi, jednocześnie minimalizując opłaty i poprawiając płynność aktywów.

Warstwy Polymath

Stos Polymath

Uruchomienie tokena bezpieczeństwa

Polymath prosi o rozszerzenie następująca informacja aby natychmiast stworzyć swój standardowy token bezpieczeństwa ST20.

 • Nazwa prawna:
 • Typ podmiotu prawnego:
 • Rodzaj zabezpieczenia:
 • Opis Projektu:
 • Logo:
 • CHARAKTERYSTYKA TOKENÓW
 • Prawa wyborcze:
 • Dywidenda:
 • Częstotliwość dywidendy:
 • Ład korporacyjny:
 • Partner ds. Integracji ładu korporacyjnego:
 • Dodatkowe funkcje:
 • PRZYDZIAŁ TOKENÓW

  • Tokeny do utworzenia:
  • Procent tokenów posiadanych przez firmę:
  • Procent kapitału firmy dystrybuowanego za pomocą tokenów:
  • Cena za token w USD:
  • SZCZEGÓŁY PRAWNE

   • Jurysdykcja wydająca:
   • Oferowanie bezpieczeństwa:
   • Inwestorzy muszą posiadać akredytację:
   • Potrzebny inwestor KYC:
   • Partner integracyjny KYC:
   • Tokeny, które można swobodnie wymieniać:
   • SZCZEGÓŁY KONTAKTU

    • Nazwa Kontaktu:
    • Stanowisko w firmie:
    • Telefoniczny numer kontaktowy:
    • Kontaktowy adres e-mail:
    • Zezwól na kontakt z Polymath:
    • Wybór delegata prawnego

     Po utworzeniu nowego tokena nadal nie można go przenieść, dopóki pełnomocnik prawny nie potwierdzi „że wszystkie kroki wymagane do wydania tokena zostały zakończone.”

     Otrzymasz kilka ofert od przedstawicieli prawnych, prawników, ale to do Ciebie należy przeprowadzenie należytej staranności i porównanie ich honorariów. Po wybraniu przedstawiciela prawnego wysyłasz POLY za jego opłatą do inteligentnej umowy i rozpoczynasz współpracę na platformie Polymath, bezpiecznie wysyłając niezbędne dokumenty i przechodząc przez proces zgodności.

     Część procesu wymaga pracy z delegatami programiści do stworzenia inteligentnej umowy specjalnie dla Twojego tokena. Następnie inteligentny kontrakt egzekwuje wymagania inwestorów, takie jak jurysdykcja inwestorów, rodzaj oferty, czas wstrzymania przed odsprzedażą tokenów itp. Po wysłaniu niezbędnych dokumentów i zakończeniu inteligentnej umowy delegat prawny ustali adres Twojej początkowej oferty kontrakt. W końcu jesteś gotowy, aby rozpocząć handel.

     Zostań Inwestorem

     Jeśli chcesz kupić token na platformie Polymath, musisz najpierw potwierdzić swoją tożsamość i status akredytacji przez dostawcę KYC (poznaj swojego klienta). Możesz wyszukać i wybrać dostawcę KYC w sieci Polymath. Następnie wyślij wymaganą liczbę tokenów POLY do depozytu do czasu zakończenia procesu KYC. Po przesłaniu niezbędnych dokumentów dostawca KYC może wysłać informacje do inteligentnego kontraktu Polymath, określając szczegóły dotyczące Twojej zdolności do kupowania papierów wartościowych. Informacje przechowywane w inteligentnym kontrakcie będą również określać, ile pieniędzy możesz zainwestować w papiery wartościowe i gdzie możesz nimi handlować.

     Tokeny bezpieczeństwa

     Podczas gdy większość tokenów jest łatwo zbywalnych na giełdach, tokeny bezpieczeństwa podlegają innym zasadom ze względu na liczne implikacje prawne. Zawsze ważne jest, aby wiedzieć, kto jest właścicielem tokena zabezpieczającego ze względu na papiery wartościowe potencjalnie dające prawa głosu, dywidendy lub inne dochody mające implikacje podatkowe. Giełdy obecnie unikają umieszczania tokenów na liście potencjalnie uznawanych za zabezpieczenie, aby uniknąć organów regulacyjnych.

     Jednak w przypadku tokena utworzonego za pośrednictwem Polymath inteligentne kontrakty sprawdzają, kto może kupić i sprzedać token. Tylko inwestorzy upoważnieni przez dostawców KYC firmy Polymath będą mogli przechowywać token. Teoretycznie mogłoby to wyeliminować opłaty związane ze scentralizowanymi giełdami, które zapewniają zgodność w zakresie bezpieczeństwa.

     Proces inwestycyjny Polymath

     Proces inwestycyjny Polymath

     Proces inwestycyjny Polymath

     Proces inwestycyjny Polymath

     O Polymath

     Żetony Polymatha (POLY)

     Wszystkie płatności w sieci Polymath wymagają POLY, tokena ERC20. Oto kilka przykładów jego zastosowań:

     Emitenci

     Emitent może wyznaczyć nagrodę w tokenach POLY, aby „zachęcić delegatów prawnych i programistów do składania ofert dotyczących świadczenia usług”. Im bardziej skomplikowane są Twoje zabezpieczenia, tym więcej POLY prawdopodobnie będziesz musiał zapłacić.

     Deweloperzy

     Programiści zarabiają POLY za tworzenie inteligentnych kontraktów STO.

     Dostawcy KYC

     Dostawcy KYC płacą w POLY, aby dołączyć do sieci, a następnie zarabiają POLY na weryfikujących inwestorów.

     Inwestorzy

     Aby dołączyć do białej listy potencjalnych inwestorów w celu uzyskania tokena bezpieczeństwa, inwestorzy muszą zapłacić dostawcom KYC w tokenach POLY za ich usługi.

     Delegaci prawni

     Delegaci prawni zdobywają POLY, będąc wybieranym do wydania nowego tokena bezpieczeństwa.

     Korzystanie z POLY

     Jak zdobyć POLY jako delegat prawny

     Drużyna

     Zespołem kieruje Trevor Koverko, weteran zarówno w Dolinie Krzemowej, jak i kryptowalutach. Jest także założycielem DAI, firmy private equity. W biznesie jest takie powiedzenie, że chcesz jeździć tam, gdzie zmierza krążek, a nie tam, gdzie był. Biorąc pod uwagę, że Trevor był dosłownie opracowany przez New York Rangers z National Hockey League, prawdopodobnie wie, dokąd zmierza krążek. Pokazał tę umiejętność w przeszłości, kupując BTC, gdy kosztowało 20 dolarów i Ethereum, gdy 1 BTC dałby ci 2000 ETH. Wraz z Trevorem w Polymath zaangażowanych jest ponad 30 „budowniczych” i doradców.

     Zespół Polymath

     Podstawowi konstruktorzy projektu Polymath

     Przyszłe projekty i mapa drogowa

     Mapa drogowa Polymath

     Projekt ma już ugruntowaną pozycję, a nowe tokeny są obecnie uruchamiane na ich platformie.

     Prezes Polymath Trevor Koverko niedawno przemawiał na konferencji Blockchain Futurist w Toronto i ogłosił uruchomienie pierwszych pięciu tokenów bezpieczeństwa, które mają być obsługiwane przez platformę:

     • Minthealth – ekosystem zdrowia skoncentrowany na pacjencie
     • 7Pass – Firma inwestycyjna zajmująca się konopiami indyjskimi
     • Corl – Finansowanie Blockchain dla startupów
     • IPwe – Rejestr patentów z obsługą Blockchain
     • BlockEstate – amerykański fundusz zarządzania nieruchomościami, który chce tokenizować aktywa

     Koverko i jego zespół wybrali szeroką gamę projektów, aby podkreślić, jak Polymath może obsługiwać cały rynek od pierwszego dnia. Oprócz wprowadzenia na rynek, Polymath współpracował również z różnymi ekspertami nad stworzeniem pierwszego standardu tokena bezpieczeństwa.

     Celem jest, aby inwestorzy i emitenci tokenów mieli ramy ułatwiające proces uruchamiania projektów w przyszłości. Możesz śledzić ten proces tutaj.

     Związki partnerskie

     Oczywiście sukces Polymath zależy od partnerstwa. W szczególności muszą sprowadzić delegatów prawnych, dostawców KYC, programistów, kupujących i emitentów.

     Mając to na uwadze, nawiązali współpracę z IdentityMind zabrać dostawców KYC na pokład. Wkrótce potem potwierdzili tysiące tożsamości podczas zrzutu POLY.

     Obie SelfKey, system tożsamości cyfrowej, oraz BnkToTheFuture, inna firma związana z KYC nawiązała współpracę z Polymath, aby zapewnić tysiące akredytowanych inwestorów.

     Aby zademonstrować, doradził Polymath tZERO na ich ICO, które zebrało 100 milionów dolarów w zaledwie 12 godzin. tZERO ma również na celu zbudowanie giełdy, aby zapewnić płynność posiadaczom tokenów zabezpieczających.

     Najbardziej godne uwagi w 2018 roku, Corl Financial Technologies, SeriesX i Ethereum Capital wszyscy planują mieć tokeny papierów wartościowych utworzone na platformie Polymath.

     Konkurencja

     tZERO buduje również giełdę regulowanych tokenów bezpieczeństwa. Jest jednak prawdopodobne, że ich platforma zapewniłaby większą synergię niż konkurencja. Im więcej osób jest zaangażowanych w opracowywanie zgodnych z prawem tokenów bezpieczeństwa, tym lepiej.

     Głównym konkurentem Polymath jest tradycyjna metoda rejestracji papieru wartościowego w SEC. Możesz jednak zauważyć, że złożenie wniosku jest dość rygorystyczne, patrząc na niedawną prośbę DropBox o pierwszą ofertę publiczną tutaj.

     Historia handlowa

     Polymath zrzucił swój token 24 stycznia 2018 r. Rozpoczął handel z wartością 0,789 USD. Wkrótce jednak osiągnął najwyższy w historii poziom 1,64 USD. Docelowo cena POLY będzie zależała od użyteczności platformy Polymath. Jeśli zobaczysz więcej monet wprowadzanych na rynek w standardzie ST20, miej oko na cenę POLY.

     Gdzie można kupić POLY?

     Popyt na POLY pozostaje wysoki na giełdach azjatyckich, przy czym większość obrotów jest dokonywana na Upbit i Binance. Kiedy moneta pojawiła się po raz pierwszy, tylko kilka giełd zapewniało dostęp do tokena. Na szczęście masz teraz szeroką gamę opcji, w tym Bittrex, jeśli szukasz amerykańskiej giełdy.

     Gdzie można przechowywać POLY?

     Ponieważ POLY jest tokenem ERC20, możesz używać MyEtherWallet do przechowywania. Zespół Polymath zapewnia również źródło informacji o wyświetlaniu tokenów POLY tutaj.

     Możesz również użyć popularnych portfeli sprzętowych, takich jak Ledger Nano S, do przechowywania POLY.

     Wniosek

     W idealnym świecie firmy Polymath wszystkie formy papierów wartościowych stają się programowalnymi tokenami. Dzięki temu przedsiębiorstwa dowolnej wielkości mają dostęp do kapitału. Inwestorzy mają również dostęp do przejrzystych informacji i mogą uniknąć oszustw. Zespół Polymath zidentyfikował nieefektywność współczesnych papierów wartościowych. Platforma być może oferuje lepszą alternatywę. Teraz pytanie brzmi, czy mogą przyciągnąć inwestorów do swojego ekosystemu?

     Według białej księgi „the światowy rynek papierów wartościowych składa się z trzech głównych rodzajów instrumentów: akcji, długu i instrumentów pochodnych. W 2016 r. Te trzy rynki miały łączną wartość nominalną odpowiednio 67 bilionów USD, 99 bilionów USD i 1,2 biliarda USD ”.

     W nadchodzących latach ciekawie będzie zobaczyć, jaki procent rynku może przejąć Polymath.

     Uwaga redaktora: ten artykuł został zaktualizowany przez Ryana Smitha 5 listopada 2018 r. W celu odzwierciedlenia ostatnich zmian w projekcie.

     Dodatkowe zasoby

     Facebook

     Świergot

     Reddit

     Średni

     Github

     Mike Owergreen Administrator
     Sorry! The Author has not filled his profile.
     follow me
     Like this post? Please share to your friends:
     map