Recenzja wymiany KuCoin: Jak układa się KuCoin?

Recenzja wymiany KuCoin

W 2011 roku założyciele giełdy KuCoin rozpoczęli badania nad technologią blockchain i poszli dalej, aby zbudować architekturę techniczną dla KuCoin w 2013 roku. 4 lata później giełda została uruchomiona z ostatecznym celem „zostania jedną z 10 najgorętszych platform wymiany na świecie [s ] ”Do 2019 r. W tym krótkim okresie KuCoin zdołał przebić się z niejasnej wymiany do miejsca jako 18. co do wielkości wymiana według 24-godzinnego wolumenu obrotu.

Ta międzynarodowa giełda kryptowalut z siedzibą w Hongkongu obsługuje obecnie handel dużą liczbą aktywów cyfrowych. Dyrektor generalny i jeden z pierwszych założycieli, Michael Gam, jest byłym ekspertem technicznym w Ant Financial, najcenniejszej firmie fintech na świecie.

Co ciekawe w tej giełdzie jest to, że działa ona zgodnie z systemem podziału zysków i przekazuje 50% swoich całkowitych dziennych przychodów z opłat transakcyjnych użytkownikom posiadającym ich token giełdowy, KuCoin Shares (KCS). Podobnie jak Binance, KuCoin oferuje stosunkowo niskie opłaty transakcyjne i zachęty do posiadania (lub handlu) swoją rodzimą kryptowalutą.

Więc co jeszcze jest takiego specjalnego w KuCoin? W poniższej recenzji zagłębimy się w wewnętrzne działanie platformy handlowej KuCoin.

Popularna opinia

Aby zebrać opinię publiczną, pisarz zwrócił się do Reddita, aby sprawdzić, co internet ma do powiedzenia na temat tej wymiany. Ogólnie rzecz biorąc, wydaje się, że KuCoin zbiera dobre opinie z tych anonimowych źródeł.

Zalety: Pozytywne recenzje KuCoin to przyjazny dla użytkownika interfejs, szczegółowe wykresy handlowe, uwierzytelnianie dwuskładnikowe, nagrody dla posiadaczy KCS, niskie opłaty za transakcje / wypłaty oraz możliwość zarabiania GAS podczas trzymania NEO na giełdzie. Ponadto oferuje swoją wymianę społeczności międzynarodowej, udostępniając ją w ponad 10 językach.

Złe: nie można kupić początkowej kryptowaluty na giełdzie, a niektórzy użytkownicy zgłaszają opóźnienia w systemie i powolną obsługę klienta. Są też tacy, którzy kojarzą wymianę z oszustwem Confido, fałszywym ICO, które uciekło z pieniędzmi inwestorów. Chociaż większość użytkowników uznaje, że wymiana KuCoin nie była powiązana z oszustwem, to negatywne wydarzenie pozostaje w pamięci użytkowników. Jednak społeczność wydaje się szanować KuCoin za zwrot kosztów tym, którzy zainwestowali w Confido.

Recenzja KuCoin: kluczowe informacje

Identyfikator tabeli jest wartością wymaganą!

Przegląd zespołu KuCoin

Jak stwierdzono na ich oficjalna strona internetowa który wymienia 12 głównych członków, „Kucoin ma na celu zapewnienie użytkownikom usług w zakresie transakcji i wymiany aktywów cyfrowych, które są jeszcze bezpieczniejsze i wygodniejsze, integrując aktywa premium na całym świecie i tworząc najnowocześniejszą platformę transakcyjną”.

Dyrektor generalny i założyciel, Michael Gam, jest byłym ekspertem technicznym w Ant Financial, spółce zależnej chińskiej grupy Alibaba. Był także starszym partnerem w takich gigantach internetowych jak MikeCRM i KF5.COM.


Dyrektor operacyjny, Eric Don, jest określany jako „starszy badacz Internetu, architekt systemów i gwiazda branży internetowej”. Jest również dyrektorem technicznym i starszym partnerem firm IT, w tym YOULIN.COM, KITEME i REINOT. Nie jest jednak jasne, czy te witryny faktycznie istnieją, ponieważ nie wyświetlały się w wyszukiwarce Google ani podczas wchodzenia na domeny witryn. Według jego LinkedIn, Obecnie jest CTO w Youlin Network Technologies, ale nie ma wzmianki o KITEME czy REINOT.

Autor przyznaje, że mogą istnieć pewne ograniczenia w badaniu przeszłości wielu z tych założycieli / członków zespołu ze względu na bariery językowe. Jeśli jednak członkowie zespołu są tym, za kogo się podaje, wnoszą lata doświadczenia renomowanych firm, takich jak 18,4 miliarda dolarów firma inwestycyjna GF Securities oraz dostawca rozwiązań i usług płatności mobilnych iBoxPay.

kucoin

Omówienie wykorzystania wymiany KuCoin

KuCoin zapewnia dość szybki proces aktywacji użytkownika, a założenie konta zajęło autorowi mniej niż 3 minuty.

kucoin

Aby rozpocząć, musisz:

  1. Zgadzam się z warunkami
  2. Zarejestruj się, podając swój adres e-mail i hasło
  3. Kliknij link aktywacyjny w wiadomości e-mail (która może znajdować się w skrzynce ze spamem),
  4. Jesteś zalogowany.
  5. Wpłać środki z innego portfela i zacznij handlować!

kucoin

Aby handlować, po prostu wpisz cenę i kwotę, którą chcesz kupić określonej pary handlowej. Dla każdej transakcji KuCoin wymaga podania Google 2-FA (chyba że chcesz usunąć tę funkcję w ustawieniach).

Powiedzmy, że chcesz kupić 1 KCS i wymienić go na ETH, wpisujesz 1 w sekcji kwoty i cenę wywoławczą, za którą chcesz go kupić. Jeśli chcesz wykonać natychmiastową transakcję, warto wpisać aktualną cenę „Ask”, która jest wyświetlana w prawym górnym rogu siatki zakupów.

Kluczowe cechy handlu na giełdzie to możliwość kontaktu z automatycznym wsparciem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, możliwość dokonywania transakcji z wieloma podstawowymi parami handlowymi, takimi jak BTC, ETH, NEO i KCS, oraz to, że witryna pokazuje kwotę w USD lub BTC, która Twoje portfolio jest warte. Pozwala także użytkownikom kliknąć parę handlową, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje handlowe (wyświetlane poniżej).

kucoin

Opłata za każdą transakcję wynosi 0,1% kupionego aktywa (minus wszelkie zniżki, które możesz uzyskać z posiadania KCS). Za każde posiadane 1000 KCS otrzymasz 1% zniżki (maksymalnie 30%). Przy wartości około 5 USD musiałbyś posiadać około 5000 USD KCS, aby otrzymać 1% zniżki i 50 000 USD KCS (10 000 KCS), aby uzyskać 10% zniżki. Oczywiście, przeciętnemu posiadaczowi rachunku nie są dostępne znaczne zniżki na opłaty handlowe.

Wpłaty i wypłaty są dość proste. Wszystko, co musisz zrobić, to przejść do sekcji „Aktywa” i wpisać odpowiednie informacje.

kucoin wycofać

Wpłata jest bezpłatna, a koszty wypłaty zależą od waluty, którą chcesz wypłacić. Na przykład wypłata NEO i GAS jest bezpłatna, ale wycofanie ETH kosztuje 0,01 ETH, a wycofanie BTC kosztuje 0,0005.

Binance obecnie kosztuje użytkowników 0,1% za transakcję, oferuje bezpłatne wpłaty, bezpłatne wypłaty NEO i GAS, odpowiednio 0,001 BTC i 0,01 ETH. Jak widać, opłaty KuCoins są dość podobne, gdy porównuje się je z Binance, dobrze znaną tanią platformą handlową.

Otrzymywanie dywidend

Jeśli chcesz obliczyć, ile otrzymasz dywidendy w monetach, możesz kliknąć ten link i wpisz ilość posiadanych KCS. Obecnie posiadanie 100 KCS przyniesie Ci około 10 centów dziennie w postaci dywidend z około 100 różnych monet. Chociaż może się to wydawać niewielką kwotą, należy pamiętać, że wartość jednostki KCS również może wzrosnąć. Od momentu uruchomienia, KCS wzrósł o ponad 900%.

nagrody kucoin

Podsumowanie

KuCoin jest łatwy w użyciu, zapewnia dobre bezpieczeństwo, ma aplikację mobilną, zapewnia niskie opłaty transakcyjne i zachęca do handlu / posiadania KCS. Co więcej, fakt, że giełdy zamykają swoje drzwi dla nowych kont użytkowników z powodu braku skalowalności, ale KuCoin nie sprawia, że ​​jest to solidny wybór dla nowych użytkowników, którzy chcą handlować na rynku altcoin. Biorąc to pod uwagę, KuCoin jest na najlepszej drodze do stania się jedną z największych światowych giełd na świecie.

W chwili pisania tego tekstu KuCoin jest obecnie 28 największą giełdą z wolumenem 84 243 753 USD. Chociaż liczba ta jest daleko w tyle za światowym liderem giełdowym Upbit (4 309 450,07 USD), może kontynuować masowe przyciąganie nowych użytkowników i przenieść się do pierwszej dziesiątki. Aby jednak wejść do pierwszej dziesiątki, musi wyprzedzić Bittrex i zyskać około 600 milionów dolarów.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map