Recenzja portfela MyCelium

Recenzja portfela MyCelium

MyCelium została utworzona przez grupę inżynierów sprzętowych w 2008 roku. Do pracy z blockchainem zmotywowało zespół pojawienie się i popularność Bitcoina w kolejnych latach.

MyCelium oferuje portfel MyCelium Bitcoin, który zapewnia dostępną opcję dla użytkowników smartfonów. Aplikacja ma sprawić, że Bitcoin będzie bezproblemowy, funkcjonalny i pomoże wypełnić lukę w walucie fiducjarnej, pozostając jednocześnie bezpiecznym.

Portfel Bitcoin MyCelium

W tej recenzji portfela MyCelium Bitcoin dowiesz się o oferowanych funkcjach i czy odpowiada Twoim wymaganiom.

Opinia publiczna

Czasami trudno jest zdecydować, czy platforma kryptograficzna jest godnym zaufania produktem. Twoje osobiste doświadczenia mogą różnić się od tego, co czytasz w Internecie lub od tego, czy oprogramowanie wydaje się idealne, więc spójrzmy na opinię publiczną.

Opinia publiczna bardzo pozytywnie prezentuje się na portfelu MyCelium. Aplikację można pobrać ze sklepu Google Play i zachowuje wysoką ocenę 4,5 gwiazdki. Tysiące zadowolonych użytkowników krzyczy pochwały. Zawsze znajdziesz kilka słabych recenzji, ale większość z nich dotyczy osobistych problemów, a nie całościowego doświadczenia z portfelem.

Trudno jest znaleźć zbyt wielu zniechęcających nienawidzących portfela smartfonów. Spodziewałem się, że przeczytam wiele skarg dotyczących bezpieczeństwa lub nieudanych kopii zapasowych. Jednak świat Bitcoin ogólnie kocha MyCelium. Nawet Reddit, który jest butem do krytyki, podaje świetne raporty.

Interfejs użytkownika

Recenzje mówią same za siebie. Popularność portfela wynika z profesjonalnie zaprojektowanej aplikacji. Portfel MyCelium jest dostępny zarówno w Google Play, jak i iTunes, co powinno odpowiadać około 99% użytkowników smartfonów. Jeśli nadal masz problem z telefonem z systemem Windows, masz większe problemy, przyjacielu.

Po otwarciu aplikacji natychmiast wita Cię portfel Bitcoin i proste, łatwe do zrozumienia zakładki. Masz kod QR, przyciski wysyłania i odbierania wraz z aktualnym kursem wymiany.

portfel na grzybnię

Przejdź do kont i możesz natychmiast wykonać kopię zapasową klucza prywatnego wygenerowanego automatycznie dla portfela. Jest to ważna funkcja, która pozwala zabezpieczyć środki w przypadku zgubienia telefonu.


portfel na grzybnię

Twoja historia transakcji i książka adresowa towarzyszą zarządzaniu kontem, aby zapewnić wszechstronny portfel, który sprawia, że ​​korzystanie z Bitcoin w podróży jest naprawdę łatwe.

Dodaj adresy płatności za pomocą skanowania kodu QR lub skopiuj i wklej, aby uniknąć błędów. Historia transakcji łączy się bezpośrednio z wybranym eksploratorem blockchain, domyślnie blockchain.info. Dzięki temu możesz jednym dotknięciem sprawdzać płatności w łańcuchu bloków.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest zawsze gorącym tematem dla aplikacji portfela, niezależnie od używanej platformy. Byłoby głupotą rozpocząć przesyłanie pieniędzy do portfela bez uprzedniego sprawdzenia opcji bezpieczeństwa i protokołu.

Początkowa myśl dotycząca bezpieczeństwa w przypadku portfela na smartfony jest niepokojąca. Zasadniczo wszędzie masz przy sobie klucze prywatne. Nie tylko ryzykujesz włamania do złośliwego oprogramowania, ale także obawiasz się, że kieszonkowcy mogą dojść do Bitcoina.

Aplikacja ma zwykłą ochronę interfejsu w postaci osobistego numeru PIN. Jest potrzebny do otwarcia aplikacji, wysłania środków i wyeksportowania kluczy prywatnych. Powinno to przynajmniej załatwić sprawę, aby zapobiec złośliwym szybkim palcom, gdy jesteś poza domem.

Konstrukcja portfela HD (hierarchiczna deterministyczna) oznacza, że ​​kopie zapasowe są generowane bezpiecznie przy użyciu zestawu 12 losowych słów. Te słowa powinny być bezpieczne, ponieważ reprezentują twoje klucze prywatne (nigdy nie umieszczaj ich w Internecie). W przypadku utraty lub uszkodzenia telefonu możesz szybko odzyskać środki. Jest to system używany przez dostawców portfeli sprzętowych, takich jak Trezor.

Jeśli masz duże portfele sprzętowe lub papierowe, możesz mieć je na oku za pośrednictwem MyCelium. Korzystając z funkcji „tylko obserwuj”, możesz zobaczyć bieżące fundusze, pozostawiając klucze prywatne offline. Wydawanie środków jest bardzo łatwe, ale według własnego uznania. Na przykład po prostu zeskanuj kod QR portfela papierowego do aplikacji i zacznij wydawać.

portfel na grzybnię

Ogólnie rzecz biorąc, w przypadku portfela na smartfony jest liderem w ochronie Twoich Bitcoinów. Bezpieczeństwo zawsze będzie stanowić potencjalne zagrożenie w przypadku telefonów podłączonych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Fakt, że hakerzy mogą znaleźć sposób na rootowanie telefonu, może ujawnić twoje tokeny. Aby zmaksymalizować bezpieczeństwo, zaleca się przechowywanie dużych ilości w chłodni.

Dostępność

Jeśli chcesz mieć sposób na codzienne użytkowanie Bitcoina, MyCelium jest w Twojej kieszeni gotowy do działania.

Dokonuj płatności w kilka sekund lub otrzymuj środki za pomocą kodu QR umieszczonego na pierwszej stronie portfela. Dostępna jest również funkcja szybkiego aparatu do skanowania innych kodów, w tym możliwość włączenia światła kamery. Może to być całkiem sprytne, jeśli znajdziesz się w nocnym klubie lub innych ciemnych miejscach, które muszą akceptować Bitcoin.

Istnieją różne opcje ustawiania osobistych preferencji, w tym wybór miejsca, w którym ustalasz kurs wymiany w celach informacyjnych. Portfel odnosi się do Bitstamp, Kraken, Gemini i wybranych kursów rynkowych. Jest to idealne rozwiązanie dla traderów, którzy chcą uważnie obserwować swoje inwestycje.

portfel na grzybnię

Domyślne opłaty górnicze można łatwo wybrać między niskimi, ekonomicznymi, normalnymi lub priorytetowymi. Można to zmienić bezpośrednio z zakładki „wyślij”, która zawiera przybliżony czas transakcji.

Kupuje i sprzedaje za pomocą kilku dotknięć. Rynek MyCelium to miły dodatek, który pomoże Ci handlować z innymi lokalnymi mieszkańcami. Jedno dotknięcie znajduje innych kupujących i sprzedających w Twoim promieniu.

portfel na grzybnię

Po prostu uruchom aplikację i wszystko jest gotowe do pracy. Zmień swoje ustawienia osobiste, jeśli chcesz, ale to niesamowite, jak szybko możesz biegać po mieście z łańcuchem bloków w kieszeni.

Końcowe przemyślenia

Jeśli szukasz portfela na smartfona, portfel MyCelium może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Trudno znaleźć zbyt wiele błędów w produkcie. Łatwo to zrozumieć dzięki bardziej złożonym funkcjom dla zaawansowanych użytkowników, jeśli ich potrzebujesz.

Wysyłanie i odbieranie może być prawie natychmiastowe, dzięki czemu nadaje się do przechowywania i używania niewielkich ilości Bitcoinów. Jedyną wadą jest potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa wynikające z bycia online. Podobnie jak w przypadku każdego urządzenia, które stale przechowuje klucze prywatne online, bezpieczeństwo nigdy nie jest gwarantowane w 100%. Chociaż prawdopodobnie nie będziesz mieć problemu z bezpieczeństwem, warto zauważyć, że użycie portfela sprzętowego, który utrzymuje Twoje środki w trybie offline, byłoby znacznie bezpieczniejszą opcją.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map