Recenzja Cryptopia Exchange

Jeśli szukasz klejnotów o niskiej kapitalizacji rynkowej, prawdopodobnie natkniesz się na Cryptopię podczas wyszukiwania. Co ta wymiana brakuje mu użyteczności, nadrabia ogromną liczbą dostępnych kryptowalut.

Cryptopia często wymienia projekty, które są nadal zbyt małe, aby można je było umieścić na dużej giełdzie, takiej jak Binance. Inwestowanie w te małe monety może być bardzo ryzykowne, ale znalezienie odpowiedniej monety może oznaczać uderzenie w złoto.

W tej recenzji Cryptopia omówimy:

Informacje o kluczu Cryptopia

Jak to działa

Cryptopia to czysto wymiana krypto-kryptowalut. Oznacza to, że nie możesz go używać do kupowania monet w walutach fiducjarnych, takich jak USD. Zamiast tego musisz zdobyć BTC, USDT, NZDT, LTC lub DOGE i przenieść je na swoje konto Cryptopia, aby rozpocząć handel.

Pulpit wymiany jest trochę zagracony. Pokazuje listę wszystkich rynków z możliwością wyszukiwania, a także 24-godzinne podsumowanie rynku dla każdego rynku. Dodatkowo wyświetla najlepszy rynek według wolumenu obrotu dla każdej waluty.

Aby rozpocząć handel, kliknij odpowiednią zakładkę pary handlowej w lewym górnym rogu i wyszukaj monetę, którą chcesz handlować.

Pulpit wymiany kryptopii

Cryptopia ma standardowy interfejs wymiany. Zawiera wykres, który pozwala łatwo przełączać się między świecami dla ceny i wolumenu, książką zamówień / wykresem głębokości i wykresem dystrybucji.

Interfejs Cryptopia Exchange

Funkcje kupna / sprzedaży nie są tak intuicyjne, jak na innych giełdach, ale nadal nie są zbyt trudne w użyciu. Chociaż panele kupna / sprzedaży nie zawierają opcji dla zleceń rynkowych lub limitowanych, możesz kliknąć istniejące zamówienie w książkach, aby automatycznie wypełnić zamówienie. Zaawansowane opcje, takie jak marża i handel dźwignią, nie są uwzględnione.

Opłaty handlowe

Struktura opłat Cryptopia jest prosta. Opłata za wymianę a 0,2% opłaty od każdej transakcji. Jest to dolna granica opłat transakcyjnych na giełdzie.


W przypadku wypłat opłaty Cryptopia różnią się w zależności od monety. Opłatę za wypłatę każdej monety możesz sprawdzić na Strona CoinInfo w sekcji „Ustawienia”.

Nie ma żadnych opłat depozytowych.

Dostępne kryptowaluty

Jednym z głównych losów Cryptopii jest sama liczba monet, które są dostępne do handlu. Giełda obsługuje setki kryptowalut w parach handlowych z BTC, USDT, NZDT, LTC i DOGE.

Bez względu na to, jaką monetą chcesz handlować, prawdopodobnie znajdziesz ją na Cryptopia.

Limity transferowe

Nie ma ograniczeń co do kwoty, jaką możesz wpłacić.

Jednak Cryptopia ogranicza kwotę, którą możesz wypłacić w oparciu o poziom weryfikacji. Poziomy i wymagane informacje są następujące:

 • Poziom 1: e-mail
 • Dzienny limit wypłat: 5000 NZD
 • Poziom 2: Pełne imię i nazwisko, data urodzenia, adres, zdjęcie dowodu osobistego i zdjęcie przedstawiające siebie w posiadaniu dowodu osobistego

  • Dzienny limit wypłat: 50 000 NZD
  • Poziom 3: Skontaktuj się z obsługą klienta

   • Dzienny limit wypłat: >50 000 NZD
   • Zaufanie firmy

    Kryptopia była kiedyś preferowaną giełdą dla inwestorów, którzy chcieli kupić stosunkowo nieznane monety. Jednak wydaje się, że ostatnio się to zmieniło.

    Wielu użytkowników zaczęło zgłaszać problemy z wpłatami i wypłatami. Najwyraźniej transfery zawieszają się lub nigdy się nie pojawiają, a obsługa klienta wolno reaguje na wszelkie problemy.

    Jeśli cenisz zaufanie firmy ponad inne czynniki, Cryptopia może nie być dla Ciebie.

    Bezpieczeństwo funduszu

    W witrynie Cryptopia brakuje jakichkolwiek znaczących informacji dotyczących bezpieczeństwa. Nie jest jasne, w jaki sposób przechowują fundusze i jaki procent przypada na przechowywanie online (na gorąco) w porównaniu z przechowywaniem offline (na zimno). Z drugiej strony platforma obejmuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe podczas logowania i handlu.

    Ponownie, jeśli bezpieczeństwo jest Twoim priorytetem, możesz poszukać gdzie indziej.

    Obsługa klienta

    Jak wspomniano wcześniej, kilku handlowców zgłosiło powolne lub brak odpowiedzi ze strony zespołu obsługi klienta Cryptopia.

    Jeśli nie potrzebujesz żadnej interakcji z obsługą klienta, nadal możesz mieć pozytywne wrażenia. Platforma ma dogłębną sekcja pomocy który zawiera solidną listę często zadawanych pytań i instrukcje krok po kroku, jak wykonać wiele zadań na giełdzie.

    Wniosek

    Cel kryptopii jest jasny: giełda do handlu o małej kapitalizacji rynkowej i mniej znanych kryptowalutach. Jego bezpieczeństwo jest stosunkowo nieznane, brakuje obsługi klienta, ale wybór monet jest najwyższej klasy.

    Jeśli chcesz zainwestować tylko w niektóre z najlepszych kryptowalut, powinieneś unikać tej wymiany. Jeśli jednak szukasz nieoszlifowanych diamentów, Cryptopia jest prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem. Czasami trzeba zaryzykować, żeby dostać ciastko.

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map