Recenzja Coinmama

Recenzja Coinmama

Ponieważ kryptowaluty, takie jak Bitcoin i Ethereum, wciąż rosną zarówno pod względem popularności, jak i ceny, coraz więcej osób chce zdobyć te rzeczy. Wraz ze wzrostem popytu utworzono wiele punktów sprzedaży, aby zaspokoić głodne krypto tłumy. Jednym z nich jest Coinmama – witryna, w której można szybko kupić Bitcoin i Ethereum, którą sprawdziliśmy poniżej.

Recenzja Coinmama: kluczowe informacje

Założona w 2013 roku, Coinmama była od dawna wybierana przez konsumentów, którzy chcą szybko kupić kryptowalutę za pomocą karty kredytowej / debetowej. Firma była pierwszą, która zaoferowała tę metodę płatności i szybko się rozwinęła w wyniku tej dostępności. Witryna jest dostępna dla prawie wszystkich i obsługuje 226 krajów i większość stanów USA.

W przeciwieństwie do giełd takich jak Kraken czy GDAX, Coinmama jest punktem sprzedaży obsługującym klientów, którzy chcą kupić główne kryptowaluty (Bitcoin i Ethereum), aby wysłać je do wybranego portfela. Cena oparta jest na aktualnych wartościach rynkowych, z opłatą w wysokości 6,15% Coinmama zawartą w tej cenie. W przypadku transakcji kartą kredytową / debetową procesor płatności pobierze dodatkową opłatę za usługę w wysokości 5,65%. Zgodnie z najczęściej zadawanymi pytaniami użytkownicy będą mogli wkrótce sprzedawać kryptowaluty w Coinmama.

Jak korzystać z Coinmama do kupowania kryptowalut

1) Zarejestruj się i zweryfikuj swój adres e-mail

Wypełnij formularz rejestracyjny na stronie głównej www.coinmama.com. Będziesz potrzebować prawidłowego adresu e-mail, hasła, imienia i nazwiska oraz kraju zamieszkania. Otrzymasz wiadomość e-mail od Coinmama, która przekieruje Cię do linku weryfikacyjnego.

Coinmama Zarejestruj konto

2) Prześlij wymagane informacje i dowód tożsamości

Przejdź do „Moje konto” i kliknij kartę „Zweryfikuj swoje konto”. Musisz podać swoje dane zamieszkania i numer telefonu. Wymagany jest również dowód ważnego, wydanego przez rząd dokumentu tożsamości – paszport, prawo jazdy lub dowód osobisty są akceptowane. Prześlij zdjęcia przodu i tyłu:

Coinmama Zweryfikuj swoje konto


3) Kup swoją kryptowalutę

Gdy Twój identyfikator zostanie zaakceptowany, możesz kupić Bitcoin i Ethereum, przechodząc do zakładki „Kup Bitcoin / Ethereum”. Wybierz kwotę, którą chcesz kupić, i podaj adres swojego portfela (więcej informacji o portfelach znajdziesz tutaj). Gdy podasz szczegóły płatności i zostaną one zaakceptowane, Twoja kryptowaluta zostanie natychmiast wysłana do określonego portfela.

Czy Coinmama jest bezpieczna?

W przypadku transakcji finansowych online ważne jest, aby korzystać z bezpiecznej witryny. Coinmama to renomowana firma z bezpieczną stroną internetową chronioną przez Trust Guard i Comodo. Obaj specjaliści ds. Bezpieczeństwa potwierdzili, że 256-bitowe szyfrowanie SSL jest aktywnie używane na stronach zawierających prywatne informacje.

Legitymacja firmy

Coinmama jest własnością NBV International s.r.o. – spółka córka New Bit Ventures Ltd – numer firmy 514907880. New Bit Ventures Ltd jest zarejestrowany jako firma świadcząca usługi finansowe w FinCEN – zobacz certyfikat tutaj.

Bezpieczeństwo konta osobistego

Coinmama nie oferuje obecnie uwierzytelniania dwuskładnikowego. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, użyj hasła zawierającego małe i duże litery, a także cyfry i symbole.

Obsługa klienta

Możesz skontaktować się z zespołem pomocy Coinmama pod adresem [email chroniony] – członek personelu powinien skontaktować się w ciągu 24 godzin. Odpowiedzi na często zadawane pytania można znaleźć pod adresem https://www.coinmama.com/faq co powinno rozwiązać wszelkie ogólne pytania. Witryna posiada również interaktywną funkcję „Pomoc” (znajdującą się w prawym dolnym rogu strony), w której można wyszukać wymagane informacje. Użytkownicy mediów społecznościowych mogą kontaktować się z Coinmama za pośrednictwem swoich Strona na Facebooku.

Limity

Kwoty zakupów zależą od poziomu weryfikacji. Poziom 1 wymaga dowodu jednego ważnego dokumentu tożsamości wydanego przez rząd i umożliwia całkowite zakupy o wartości do 10 000 USD. Poziom 2 wymaga przesłania dodatkowego dokumentu tożsamości wraz z rachunkiem za media lub zdjęciem selfie, na którym trzymasz swój identyfikator – maksymalny limit zostaje podniesiony do 50 000 USD na tym poziomie. Aby uzyskać nieograniczone kwoty zakupów, musisz się skontaktować [email chroniony] zażądać weryfikacji poziomu 3.

Minimalny zakup to 60 dolarów. Istnieją również dzienne i miesięczne limity dla wszystkich użytkowników – pierwszy jest ograniczony do 5000 USD / EUR, a drugi do 20000 USD / EUR. Limity dzienne trwają 24 godziny od momentu złożenia zamówienia.

Coinmama obecnie nie oferuje wymiany, więc użytkownicy, którzy chcą sprzedać swoją kryptowalutę lub wycofać ją jako pieniądze fiducjarne, muszą przesłać ją gdzie indziej.

Obsługiwane kraje

Coinmama działa w 226 krajach na całym świecie, co czyni ją jedną z najbardziej dostępnych stron do zakupu kryptowalut. Z ich usług mogą korzystać tylko mieszkańcy Stanów Zjednoczonych w następujących stanach: Arizona, Kalifornia, Kolorado, Floryda, Illinois, Indiana, Kansas, Kentucky, Luizjana, Massachusetts, Maryland, Michigan, Missouri, Montana, Nevada, New Jersey, Nowy Meksyk, Północna Karolina , Pensylwanii, Karolinie Południowej, Tennessee, Teksasie, Wirginii i Wisconsin. Aby zobaczyć pełną listę kwalifikujących się krajów, kliknij tutaj.

Podsumowanie recenzji Coinmama

Zgodny z Slogan Coinmama mówi, że korzystanie z ich witryny jest z pewnością jednym z najłatwiejszych sposobów zakupu cyfrowej waluty. Dla użytkowników, którzy chcą szybko kupić Bitcoin lub Ethereum za pomocą karty kredytowej / debetowej i uniknąć długiego czasu oczekiwania na przelewy bankowe, jest to dobry wybór. Fakt, że Twoja cyfrowa waluta została natychmiast wysłana do Twojego portfela, a nie przechowywana w witrynie, również jest dużym plusem. Dla klientów zainteresowanych kupnem mniej znanych kryptowalut, kupowaniem dużych kwot lub aktywnym handlem, lepiej udać się na giełdę.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map