Recenzja BitQuick: Czy BitQuick jest legalnym sposobem kupowania i sprzedawania Bitcoinów?

Każdy, kto chce kupić lub sprzedać Bitcoin, powinien przynajmniej wiedzieć o BitQuick. Tak, nawet ty.

BitQuick to prosta wymiana Bitcoinów, która umożliwia klientom łatwe kupowanie lub sprzedawanie Bitcoinów za pomocą gotówki lub przelewów SEPA. Proces jest prosty:

 1. Kupujący wpłacają gotówkę na konto bankowe sprzedającego za pomocą wpłaty gotówkowej (przelewy bankowe nie są obecnie obsługiwane)
 2. Kupujący przesyłają sprzedawcy zdjęcie paragonu :, a następnie sprzedawca sprawdza, czy środki zostały otrzymane
 3. Sprzedawcy wypuszczają monety z usługi depozytowej BitQuick

Wszystko to dzieje się bez konieczności spotykania się z nieznajomym w celu wręczenia im gotówki (patrzę na ciebie, LocalBitcoins). Dzięki BitQuick możesz z łatwością kupować Bitcoiny za gotówkę.

W przypadku sprzedawców możesz rozładować swoje Bitcoiny po stawkach wyższych niż rynkowe, ponieważ ludzie, którzy kupują za gotówkę, są gotowi zapłacić te stawki.

Jednak każda usługa polegająca na kupnie i sprzedaży Bitcoinów powinna zostać dokładnie przeanalizowana przed użyciem; w końcu dlatego tu jesteś, prawda? Chociaż w świecie Bitcoin istnieje wiele wiarygodnych witryn, nadal istnieje spora część wprowadzających w błąd witryn, które mają na celu zwabić Cię do przeniesienia na nie ciężko zarobionych Bitcoinów lub USD.

Czy BitQuick jest więc legalną usługą? Wszystkie znaki wskazują na tak.

Jednak po przeczytaniu tego powinieneś sam zdecydować Recenzja BitQuick czy warto skorzystać z usługi.

Recenzja BitQuick: kluczowe informacje

Znany z prostoty i szybkości, BitQuick zapewnia łatwy sposób na zamianę gotówki na Bitcoin lub Bitcoin na gotówkę. Jednak dla kupujących wiąże się to z płaceniem wyższych niż rynkowe stawek za Bitcoin i płaceniem 2% opłaty.

Strona główna bitquick

W przeciwieństwie do innych usług, nie potrzebujesz karty kredytowej ani konta bankowego, aby kupić Bitcoin. Wszystko, czego wymaga się od kupujących, to gotówka.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z Bitcoinem, będziesz potrzebować portfela Bitcoin i praktycznej wiedzy na temat wysyłania i odbierania Bitcoinów, zanim zaczniesz korzystać z BitQuick. Poza tym BitQuick jest łatwy w użyciu i doskonały dla początkujących z gotówką, którzy chcą kupić Bitcoiny.

Jak kupić Bitcoin na BitQuick


kup bitcoin bitquick

Twórcy BitQuick ułatwiają kupowanie Bitcoinów. To prosty, trzystopniowy proces:

 1. Wybierz żądane zamówienie z księgi zamówień, wprowadź swój adres e-mail i adres portfela Bitcoin. Otrzymasz e-mail z linkiem – zapisz ten e-mail.

 2. Udaj się do banku i wpłać kwotę gotówką na numer konta podany na stronie potwierdzenia zamówienia. Wystarczy wypełnić formularz wpłaty i przekazać bankowi pieniądze.
 3. Prześlij potwierdzenie do linku, który otrzymałeś e-mailem.

Gdy sprzedawca otrzyma pokwitowanie, wyda Bitcoin i zostanie on przelany na Twój portfel, pomniejszony o 2,0% opłaty. BitQuick zapewnia przedział czasowy wynoszący 3 godziny od przesłania paragonu do wydania monet, chociaż często jest on krótszy. Planuj przez trzy godziny, a potem daj się mile zaskoczyć, gdy jest mniej.

Jak sprzedawać Bitcoiny na BitQuick

sprzedać bitcoin bitquick

Sprzedawanie Bitcoinów na BitQuick jest prawdopodobnie łatwiejsze niż kupowanie. Jest to również proces trzystopniowy:

 1. Ukończ sprzedaj formularz na BitQuick.
 2. Wyślij odpowiednią ilość Bitcoinów na adres depozytowy podany po utworzeniu zamówienia.
 3. Przyjmuj wpłaty gotówkowe od kupujących, potwierdzaj je i wypuszczaj monety.

Sprzedawcy mogą ustawić własną cenę za swój Bitcoin. Dzięki temu sprzedawcy mogą kupować Bitcoiny z innego źródła i sprzedawać je na BitQuick w celu osiągnięcia zysku.

Jaka jest opłata za korzystanie z BitQuick?

Za zakup za pomocą BitQuick pobierana jest opłata w wysokości 2,0%. Jest brak opłat za sprzedaż. Opłaty są odejmowane od kwoty Bitcoin przed jego uwolnieniem. Chociaż zasady te są wyraźnie określone w sekcji często zadawanych pytań w ich witrynie internetowej, otrzymali kilka skarg na niektórych witrynach z recenzjami.

Czy BitQuick jest bezpieczny?

Każda usługa, która ma przechowywać Bitcoin lub otrzymywać jakiekolwiek dane osobowe, musi być bezpieczna. Bezpieczeństwo BitQuick można ocenić, badając trzy elementy bezpieczeństwa:

 1. Legitymacja firmy. BitQuick cieszy się doskonałą reputacją w społeczności Bitcoin. Chociaż pojawiły się pewne skargi dotyczące opłat i wysokiej ceny, pochwały przeważają nad nimi. Kiedy firma nazywała się BuyBitcoin.us (2013), opublikowali post z ogłoszeniem BitcoinTalkForum i zostały dobrze przyjęte przez społeczność.
 2. Bezpieczne przechowywanie środków. BitQuick nie jest przeznaczony do użytku jako portfel Bitcoin. Zamiast tego przenieś nowo zakupiony Bitcoin do swojego portfela. Zewnętrzna usługa depozytowa służy do przechowywania Bitcoinów, gdy sprzedawca tworzy ofertę. Jednak żadne informacje o ich protokołach bezpieczeństwa nie są publicznie dostępne.
 3. Bezpieczeństwo konta osobistego. Użytkownicy nie muszą się rejestrować, aby handlować. Zamiast tego sprzedawcy tworzą kod PIN, który pozwala im akceptować, modyfikować lub anulować zamówienia. Kupujący podają swój adres Bitcoin podczas procesu płatności, który jest używany do realizacji zamówienia po dokonaniu płatności.

Warto zauważyć, że BitQuick został zhakowany w marcu 2017 r. Żadne fundusze nie zostały utracone, naruszenie zostało natychmiast wykryte, a platforma została natychmiast wyłączona, aby ocenić sytuację. Żaden klient nie stracił środków z powodu naruszenia i wynikających z niego działań.

Czy BitQuick ma obsługę klienta?

Absolutnie. BitQuick zyskał znakomitą reputację dzięki responsywności. Można się z nimi skontaktować za pośrednictwem ich formularz online lub pod następującym adresem:

9435 Waterstone Blvd # 140

Cincinnati, OH 45249

Kraje obsługiwane przez BitQuick

Zapewnione jest wsparcie międzynarodowe, ale wydaje się, że platforma jest używana wyłącznie przez mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Oficjalnie obsługiwane są następujące kraje:

 • USA
 • CA
 • UE
 • RU
 • AU

W chwili pisania tego tekstu nie było ani jednego zlecenia sprzedaży w innej walucie.

Wysyłanie i odbieranie Bitcoinów za pomocą BitQuick

Wiele usług wymaga zatrzymania środków i przeniesienia ich do portfela w czasie wolnym. BitQuick ma na myśli inny plan.

Kupujący nie muszą wysyłać zakupionych bitcoinów do swojego portfela, nastąpi to automatycznie, gdy sprzedawca zwolni środki.

Sprzedawcy będą musieli wysłać Bitcoin do usługi depozytowej BitQuick po umieszczeniu oferty. Gdy przelew otrzyma jedno potwierdzenie z sieci, zamówienie zostanie zrealizowane na stronie BitQuick.

Ten proces eliminuje zamieszanie, które towarzyszy wielu innym usługom kupowania i sprzedawania Bitcoinów; minimalny transfer między portfelem w BitQuick. Zapewnia to nie tylko doskonałe wrażenia użytkownika, ale także obniża opłaty sieciowe.

Recenzja BitQuick: końcowe myśli

BitQuick to pozornie fantastyczna usługa dla tych, którzy chcą handlować gotówką. Inne usługi wymagają kart kredytowych lub kont bankowych, ale wszystko, czego potrzebujesz, to gotówka, aby kupić Bitcoin za pomocą BitQuick. Jedną z kluczowych zalet jest to, że nie musisz spotykać się z nieznajomym osobiście i wręczać mu gotówki – po prostu wpłacasz pieniądze na jego konto bankowe.

Jako sprzedawca, ponieważ nie ma żadnych opłat i możesz ustawić własną cenę, jest to wymarzony scenariusz. Zwykle możesz sprzedać swój Bitcoin za wyższe stawki rynkowe osobom, które są skłonne zapłacić te stawki, aby zapłacić gotówką.

BitQuick jest wart Twojego czasu, jeśli wolisz kupować Bitcoin z gotówką.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map