Przegląd 3Commas: szczegółowe spojrzenie na usługę botów handlowych

3Commas zapewnia dostęp do różnych plików narzędzia handlowe aby ulepszyć swoją strategię handlu kryptowalutami. Przy prawidłowym użyciu narzędzia te mogą zmaksymalizować zyski i zmniejszyć ryzyko strat. Spośród tych narzędzi 3Commas jest najbardziej znany ze swoich botów handlowych. W tej recenzji 3Commas badamy funkcjonalność, która sprawia, że ​​ta platforma jest tak potężna.

Handel botami

Boty handlowe zyskały ostatnio wiele uwagi ze względu na postęp w ich algorytmie i rosnący wskaźnik sukcesu. Nikt nie może obserwować rynku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a zmienny charakter przestrzeni kryptograficznej pozwala w ciągu kilku sekund podjąć straty lub przegapić okazje. Na szczęście dobrze zaprogramowany bot handlowy może przejąć stery podczas snu, jedzenia lub wykonywania innych czynności niezwiązanych z kryptowalutami, które wymagają Twojej uwagi.

Jako użytkownik 3Commas możesz zautomatyzować swoje boty na wiele sposobów, w tym powielając działania odnoszących sukcesy traderów, automatyzując zlecenia handlowe i śledząc najlepsze portfele. Te przydatne protokoły pozwalają wstępnie zaprogramować strategię handlową w oparciu o procenty strat i zysków, punkty cenowe lub różne inne warunki rynkowe. Bot handlowy 3Commas ma ponad 33 000 zarejestrowanych użytkowników z dziennym obrotem około 10 milionów dolarów.

Handel botami: kwestie do rozważenia

Boty handlowe nie są doskonałe i wiele osób twierdzi, że tak manipulowanie cena kryptowalut. Jest dowód na poparcie tej teorii. W czerwcu 2017 r. Ethereum doświadczył gwałtownego załamania z 319 do 0,10 USD na GDAX z powodu zalewu botów handlowych inicjujących stop loss. Pomimo zagrożeń stwarzanych przez te protokoły, boty handlowe są tutaj.

3Commas

Kryptowaluta 3Commas z siedzibą w Miami Platforma weszła na rynek kryptowalut w 2014 roku. W ciągu czterech lat platforma stała się głównym graczem na rynku kryptowalut. Twórcy systemu zarządzania kryptowalutami 3Commas nawiązali strategiczne partnerstwa z wieloma znanymi giełdami, w tym Binance, Coinbase, Bitfinex i Huobi. Te partnerstwa umożliwiają botom handlowym 3Commas działanie na jednych z największych giełd na świecie za pośrednictwem protokołu API.

3Commas Features

3Commas zawiera platformę internetową, do której można uzyskać dostęp z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu na całym świecie. Możesz uzyskać dostęp do różnych botów, aby wykonywać różne czynności, w tym: proste, złożone, stop loss, short i take profit. Możesz także stworzyć własną unikalną strategię handlową za pośrednictwem przyjaznego dla użytkownika interfejsu.

Twój bot handlowy nieprzerwanie monitoruje rynek w oczekiwaniu na twoje kryteria handlowe. 3Commas oferuje potężne narzędzia użytkownikom botów handlowych. Narzędzia te obejmują unikalne funkcje, takie jak trailing stop loss i trailing take profit. Poniżej znajduje się opis, w jaki sposób te funkcje zwiększają skuteczność zarówno funkcji stop loss, jak i take profit.

Stop Loss

W tradycyjnym scenariuszu Stop Loss programuje się procent strat. Kiedy ten procent zostanie osiągnięty, twój bot sprzeda twoje krypto. Na przykład załóżmy, że kupiłeś Bitcoin za 10 000 USD. Ustawiasz stop loss na 10 procent poniżej ceny wpisowego. Jeśli cena Bitcoina spadnie do 9000 USD, Twój bot automatycznie zainicjuje zlecenie sprzedaży. Stop Loss jest niezwykle potężny, a jego użycie może uchronić Cię przed ogromnymi stratami.

Trailing Stop Loss

Funkcja trailing stop loss uwzględnia dodatkowe czynniki w równaniu. Czynniki te mogą obejmować wszelkie osiągnięte korzyści. Skorzystajmy z tego samego przykładu co poprzednio, z wyjątkiem tego scenariusza, że ​​Bitcoin najpierw uzyskuje pewne zyski w ciągu dnia, zanim poniesie straty. Funkcja trailing stop loss automatycznie dostosowuje Twój 10-procentowy stop z ceny wpisowego do punktu o najwyższej wartości w ciągu dnia. W ten sposób nadal otrzymujesz zyski osiągnięte w ciągu dnia.

Mieć zysk

Funkcja take profit automatycznie sprzedaje twoje aktywa, gdy osiągnięty zostanie z góry określony procent zysków. Kupujesz Bitcoin za 6500 $, ustawiasz funkcję Take Profit na 6600 $, a jeśli zyski zostaną zrealizowane, Twój bot odbierze Twój zysk. System znacznie pomaga, ale często prowadzi do utraty zysków. Co się stanie, jeśli te 6500 $ Bitcoinów wzrośnie do 8000 $? Teraz właśnie straciłeś dodatkowe 1400 $ zysku.

Trailing Take Profit

Funkcja trailing take profit uwzględnia trendy cenowe dnia podczas sprzedaży twojego krypto. Jeśli twój bot jest ustawiony na 10 procent zysku, ta funkcja przyniesie zysk w wysokości 10 procent najwyższego punktu trendu. Korzystając z poprzedniego przykładu, sprzedajesz 6500 $ Bitcoinów za 7200 $. Zarabiasz 700 USD zamiast 100 USD.

Zarejestruj się

Proces rejestracji jest stosunkowo bezbolesny. Firma początkowo prosi o podanie adresu e-mail i hasła. Następnie musisz potwierdzić swoje konto za pomocą klikalnego linku w wiadomości e-mail. Po kliknięciu linku zostaniesz przeniesiony do strony konfiguracji konta, na której są dostępne cztery kroki.

3Commas Utwórz konto za pośrednictwem strony głównej

3Commas Utwórz konto za pośrednictwem strony głównej

Połącz się z Exchange

Tutaj zintegrujesz platformę 3Commas ze swoimi giełdami. Proces ten wymaga naciśnięcia przycisku „Połącz” i wypełnienia odpowiednich informacji, w tym API, dla giełdy, którą chcesz dołączyć.

Inteligentny handel

Następnym krokiem w tym procesie jest utworzenie funkcji stop loss i take profit. Platforma będzie zarządzać Twoim portfelem kryptowalut na wielu giełdach w czasie rzeczywistym. Funkcja inteligentnego handlu upraszcza proces monitorowania dla handlowców kryptowalut, blokując zyski i zmniejszając straty.

Zautomatyzowany bot handlowy

Jeśli masz konto Binance lub Huobi, możesz zarobić dodatkowy dochód dzięki funkcji automatycznego bota handlowego. Będziesz musiał wpisać, przy jakim procencie strat lub zysków chcesz aktywować swojego bota. Możesz również ustawić bardziej zaawansowane funkcje swojego bota w tej sekcji, takie jak wspomniane wcześniej funkcje trailing stop loss i trailing take profit.

Ustawienia bota za pośrednictwem 3commas Dashboard

Ustawienia bota za pośrednictwem 3commas Dashboard

Zapraszaj i zarabiaj

Ostatnim krokiem w konfiguracji konta 3commas jest zaproszenie znajomych do przyłączenia się. Firma oferuje imponującą liczbę poleceń, a Twoi znajomi otrzymują 10-procentową zniżkę na usługę 3Commas.

Ceny 3Commas

Z tymi pomocnymi usługami wiążą się pewne koszty. 3Commas oferuje cztery plany abonamentowe do wyboru. Plany obejmują zarówno nowych użytkowników kryptowalut, jak i działania na poziomie przedsiębiorstwa. Poniżej znajdują się cztery plany i to, co obejmują.

Starter 29 USD / miesiąc

Ten plan zapewnia dostęp do inteligentnego terminala handlowego, nieograniczonej liczby integracji giełd oraz powiadomień o błędach i anulowaniu. Ten poziom subskrypcji nie obejmuje botów.

Zaawansowane 49 USD / miesiąc

Plan zaawansowany obejmuje wszystko wymienione w pakiecie startowym oraz dostęp do prostych botów, niestandardowych sygnałów TradingView (zastrzeżony interfejs handlowy) i interfejsu zarządzania portfelem.

Pro 99 $ / miesiąc

Plan Pro obejmuje wszystko w planie zaawansowanym oraz dostęp do botów prostych, złożonych i Bitmex. Otrzymujesz pełne oprogramowanie do zarządzania portfelem i dostęp do niestandardowych sygnałów TradingView.

Przedsiębiorstwo

Subskrypcja na poziomie Enterprise obejmuje wszystkie boty i niestandardowe funkcje na żądanie. Cennika usługi nie ma na liście, ponieważ jest ona dostosowana do każdego klienta. Możesz spodziewać się, że będzie to ponad 99 USD miesięcznie.

Po wybraniu subskrypcji zostaniesz zapytany, w jaki sposób chcesz opłacić swoje konto. Trzy dostępne opcje to Advcash, Crypto via CoinPayments i Yandex.Checkout. Możesz użyć karty kredytowej, przelewu, a nawet starego dobrego krypto, aby zapłacić za swoje konto 3Commas.

3Commas: narzędzia handlowe na przyszłość

3Commas nadal jest pionierem w sektorze botów handlowych. Uwielbiam ich lub nienawidzę, boty handlowe są tutaj, a 3Commas oferuje jeden z najlepszych w branży. Te pomocne algorytmy przekształcają rynek kryptowalut i zapewniają handlowcom większą kontrolę nad swoimi zarobkami.

Teraz, gdy znasz już handel botami, koniecznie sprawdź, jak hakerzy wykorzystali boty handlowe do ataku na Binance.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map