Porównanie Bittrex i GDAX Exchange

Bittrex vs GDAX

Bittrex vs GDAX: Handlowcy kryptowalut często używają Bittrex i GDAX w tandemie do zakupu alternatywnych (alt) monet. Jeśli jednak Twoim celem jest trzymanie się prostego inwestowania, możesz się zastanawiać, która platforma jest dla Ciebie lepsza.

Chociaż obie giełdy mogą pochwalić się niskimi opłatami, GDAX jest znany z funkcji fiat do kryptowaluty (i odwrotnie), podczas gdy Bittrex obejmuje tylko handel kryptowalutami do kryptowalut.

W tym porównaniu Bittrex i GDAX omówimy szczegóły każdej wymiany, abyś mógł zdecydować, z której wolisz korzystać. Może się okazać, że oba są dla Ciebie idealne.

Wyjaśnimy:

Bittrex vs GDAX Kluczowe informacje

Metody finansowania

Bittrex obsługuje przede wszystkim transakcje na kryptowalutach. Dlatego możesz zasilić swoje konto tylko kryptowalutą. Zalecamy używanie Bitcoin, Ethereum lub Tether do dokonywania wpłat, ponieważ są to trzy kryptowaluty, którymi możesz handlować za inne monety na platformie.

Możesz również kupić Bitcoin, Ethereum i Tether za pomocą przelewu, ale minimalna kwota zakupu to 100 000 USD.

GDAX oferuje kilka różnych opcji finansowania. Możesz wpłacić USD za pomocą przelewu ACH, przelewu bankowego lub z portfela Coinbase. Wpłaty z Coinbase są bezpłatne i natychmiastowe. Dodatkowo możesz wysyłać obsługiwane kryptowaluty (obecnie Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash) na swoje konto.

Berło


Bittrex niedawno odnowił swój interfejs, nadając mu świeży, nowy wygląd. To powiedziawszy, jest nadal nieco bardziej złożone niż GDAX.

Podobnie jak większość innych giełd, Bittrex zawiera wszystkie odpowiednie wykresy i narzędzia danych potrzebne do przeprowadzenia analizy technicznej, w tym wykres głębokości, wykres świecowy i wskaźniki wolumenu. Możesz także szybko przełączać się między różnymi monetami za pomocą menu po lewej stronie strony.

Wykresy interfejsu Bittrex

W Bittrex możesz wykonywać zlecenia rynkowe, limitowane i warunkowe na tej samej stronie, co narzędzia danych.

Sekcja zamawiania interfejsów Bittrex

GDAX umieszcza również podstawowe wykresy i narzędzia na tej samej stronie co księga zamówień. Jeśli handlowałeś wcześniej, nie powinieneś mieć problemu z używaniem żadnego z tych interfejsów.

Pulpit nawigacyjny GDAX Bitcoin

Opłaty handlowe

Bittrex ma prostą strukturę opłat: 0,25% na wszystkich transakcjach.

GDAX harmonogram opłat handlowych jest trochę bardziej złożony. Jeśli jesteś twórcą (kimś, kto składa zamówienie na książki), jest brak opłaty transakcyjnej.

Jeśli jednak jesteś odbiorcą (kimś, kto wypełnia zamówienie z książek), opłata wynosi od 0,10% do 0,30%. Twój 30-dniowy wolumen obrotu określa opłatę, którą płacisz. Im wyższy wolumen obrotu, tym niższa opłata.

Jak widać, opłaty transakcyjne między dwiema platformami są mniej więcej takie same

Dostępne kryptowaluty

Bittrex oferuje ponad 100 kryptowalut w parach handlowych z Bitcoinem, Ethereum i Tether. Niektóre monety obejmują:

 • Auger (REP)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Cardano (ADA)
 • Litecoin (LTC)
 • Monero (XMR)
 • NEO (NEO)
 • Ripple (XRP)

Możesz wyświetlić całą listę dostępnych kryptowalut Bittrex tutaj.

GDAX jest znacznie bardziej ograniczony, tylko oferuje Bitcoin, Litecoin, Ethereum, i Bitcoin Gotówka obecnie. Jednak firma ogłosiła, że ​​planuje wkrótce zaoferować niektóre tokeny ERC20.

Limity transferowe

Bittrex ma bardziej restrykcyjne limity transferów niż inne giełdy kryptowalutowe ze względu na swoją siedzibę w Stanach Zjednoczonych. Możesz wpłacić dowolną kwotę na swoje konto Bittrex. Jeśli jednak kiedykolwiek zechcesz wypłacić środki, musisz zweryfikować swoje konto. Twój dzienny limit wypłat na każdym poziomie weryfikacji wynosi:

 • 0 BTC: brak weryfikacji
 • ~ 0,4 BTC: Weryfikacja podstawowa
 • 1 BTC: Weryfikacja tożsamości (bez włączonej 2FA)
 • 100 BTC: Weryfikacja tożsamości (z włączoną funkcją 2FA)

GDAX nie ogranicza kwoty depozytu, jeśli dokonujesz go za pomocą kryptowaluty lub przelewem. Istnieje jednak tygodniowy limit kwoty, którą możesz wpłacić za pośrednictwem ACH, który zależy od wieku Twojego konta, historii handlu i poziomu weryfikacji. Przelewy ACH są zwykle realizowane w ciągu 3-5 dni roboczych, ale mogą trwać do 7-10 dni kalendarzowych.

GDAX ogranicza Twoje wypłaty do 10 000 USD dziennie.

Zaufanie firmy

Bittrex i GDAX to firmy z siedzibą w USA, z siedzibami odpowiednio w Seattle i San Francisco. Z tego powodu przestrzegają wszystkich zasad i przepisów USA dotyczących handlu kryptowalutami.

Społeczność kryptowalut jest również zdecydowanie pozytywnie nastawiona do tych dwóch giełd. Jedyne skargi, które pojawiają się w odpowiedzi na opóźnione czasy obsługi klienta, wydają się być nieliczne w tych dniach.

Bezpieczeństwo funduszu

Po raz kolejny możesz zaufać Bittrex i GDAX, jeśli chodzi o bezpieczeństwo Twoich funduszy.

Firma Bittrex została założona przez grupę ekspertów ds. Cyberbezpieczeństwa. Utrzymują większość środków inwestorów w trybie offline, stosując elastyczną, wielostopniową strategię portfela. Czasami aż do irytacji zintegrowali również uwierzytelnianie dwuskładnikowe na prawie każdym etapie procesu handlowego.

GDAX jest własnością i jest obsługiwany przez tę samą firmę co Coinbase, więc mają te same środki bezpieczeństwa. Wszystkie Twoje fundusze w dolarach amerykańskich są ubezpieczone przez FDIC do kwoty 250 000 USD. Podobnie jak Bittrex, GDAX przechowuje większość zasobów cyfrowych w trybie offline również w portfelach sprzętowych.

Obsługa klienta

Podobnie jak większość innych giełd kryptowalut, Bittrex i GDAX miały problemy z obsługą masowego napływu inwestorów pod koniec 2017 r. Bittrex nawet na krótko zamknął swoje drzwi dla nowych rejestracji, aby kontrolować swoje problemy. Teraz obie platformy są znacznie lepiej przygotowane do obsługi większego wolumenu transakcji.

Bittrex stworzył pisemne zobowiązanie do poprawy obsługi klienta. Obejmuje to obszerną witrynę pomocy technicznej z wieloma często zadawanymi pytaniami i łatwym w użyciu portalem problemów.

GDAX ma również dobrze udokumentowaną sekcję FAQ i zazwyczaj odpowiada na zgłoszenia do pomocy technicznej w ciągu 2-3 dni roboczych. Ponadto firma niedawno dodała numer telefonu wsparcia, pod który możesz zadzwonić, jeśli potrzebujesz pomocy.

Bittrex vs GDAX Wniosek

Prawdopodobnie lepiej pomyśleć o tym porównaniu jako o Bittrexie i GDAX zamiast Bittrex vs GDAX. Dzięki niskim opłatom, zaufaniu społeczności i podobnym interfejsom te giełdy dobrze ze sobą współpracują.

Możesz rozważyć użycie GDAX aby kupić Bitcoin lub Ethereum z fiat. A następnie prześlij te kryptowaluty do Bittrex aby wymienić na dodatkowe altcoiny. Ostatecznie jednak decyzja należy do Ciebie.

(Zobacz pełną listę recenzji kryptowalut w CoinCentral)

Więcej porównań Bittrex

 • Bittrex vs Coinbase
 • Bittrex kontra Kraken
 • Bittrex vs Poloniex

Więcej porównań GDAX

 • GDAX vs Gemini
 • GDAX kontra Kraken
 • GDAX vs Poloniex
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map