Tento týždeň v kryptomene – 9. marca 2018

Tento týždeň v kryptomene – 9. marca 2018

Zlé správy

Zima takmer skončila, priatelia, a tento týždeň si medvede všimli, že prešli zo zimného spánku – minimálne na trhu s kryptomenami. Ceny v prvej polovici týždňa silno rástli, pričom mince testovali svoje historické maximá od krachu v januári a februári, avšak kúpna sila v druhej polovici týždňa nabrala rýchly spád. Rovnako ako ceny vyzerali, že by mohli prelomiť svoje predchádzajúce úrovne odporu, odrazili sa nadol. Uprostred mediálnych fanfár regulačné starosti a Mt. Gox burácal na trhu (opäť), mince plošne klesli najďalej za týždeň za posledných 48 hodín.

Bitcoin: V polovici týždňa nebol schopný udržať alebo prekročiť cenu nad 11 500 dolárov, strata ceny bitcoinu (neprekvapivo) odzrkadlila tú vlastnú. Na hodnote 8720 dolárov v čase písania tohto článku je to dole 19% v týždni.

Ethereum: Crypto # 2 je na tom ešte horšie. Potom, čo väčšinu týždňa sledoval statické cenové akcie a stabilný graf, sa momentálne obchoduje za 685 dolárov. To je 20% hit z 865 dolárov, ktoré športoval na začiatku týždňa.

Vlnenie: S povesťami o bezprostrednom zozname Coinbase spoločnosti Ripple, XRP vzrástla na 1,08 USD po začiatku týždňa na 0,90 USD. S obratom trhu a Coinbase umlčanie klepotania nad pridaním nových mien je to dole 11% v týždni – ale hej, to je minimálne o polovicu lepšie ako BTC / ETH.

Čestné uznania

Aj keď iba o niekoľko percentuálnych bodov, výplata k tým aktívam, ktoré sú stále zelené, a to: Bitcore Aeternity, Loopring, HShare, SingularityNET, SmartCash a Ethos

cenové rekapitulácie

Domáce správy

Podvodníci z Twitteru sa vydávajú za slávnych ľudí, aby vám ukradli krypto: Rovnako ako v prípade Nigérijský princ, ak to znie príliš dobre na to, aby to bola pravda, je to pravdepodobne podvod. Čo sa deje, je to, že ľudia posielajú kryptomeny na adresy, o ktorých sa domnievajú, že sú vlastníctvom významných osobností, ako je Elon Musk, ktorý im sľubuje oveľa viac. Niektorí z vás si môžu myslieť „fíha, kto by tomu niekedy prepadol?“. Zdá sa, že veľa ľudí: toľko, že zakladateľ spoločnosti Ethereum Vitalik Buterin zmenil svoje používateľské meno na „Nie, nedarujem ETH“.

Nie, nerozdávam ETH.

– Vitalik „Nie, nerozdávam ETH“ Buterin (@VitalikButerin) 4. marca 2018


Neregulované výmeny môžu robiť čokoľvek s peniazmi, hovorí SEC: Vo varovaní pre investorov SEC uviedla: „Mnoho platforiem sa označuje ako„ burzy “, čo môže investorom spôsobiť nesprávny dojem, že sú regulovaní alebo že spĺňajú regulačné normy národnej burzy cenných papierov.“ Aj keď niektoré burzy majú zavedené svoje vlastné pravidlá, SEC nemôže zaručiť bezpečnosť vašich mincí.

Spoluzakladateľ spoločnosti Uber spúšťa svoju vlastnú kryptomenu: Garrett Camp, spoluzakladateľ spoločnosti Uber a zakladateľ akceleračného / rizikového fondu Expa, pomenoval kryptomenu „Eco“. Camp dúfa, že minca bude použitá ako globálna mena používaná pri transakciách každodenných platieb. 50% počiatočných jeden bilión tokenov, ktoré vydá, bude odovzdaných prvej miliarde používateľov, ktorí Prihlásiť Se.

Hackeri odišli s 1,2 miliardami dolárov v bitcoinoch a éteroch v tomto desaťročí: To je dôvod, prečo vám ľudia vždy hovoria, aby ste udržali svoje kryptomeny mimo búrz. Podľa globálneho riaditeľa fintechovej stratégie spoločnosti Autonomous Research LLP Lexa Sokolina „to vyzerá, že kryptomena je odvetvím s ročnými príjmami 200 miliónov dolárov“. Podľa neho hackeri ohrozili viac ako 14% dodávok bitcoinu a éteru. Pretože je blockchain takou novou technológiou, priemysel nemal čas na riešenie zraniteľností a blockchain by mohol byť potenciálne bezbrannejší, ako si doteraz predstavovali.

JP Morgan vstupuje do hry s kryptosprávou pre správcov aktív: Na svojej webovej stránke zverejnil inštitucionálny bankový goliáš JP Morgan oficiálnu správu o výhodách, ktoré blockchain prináša finančnému a obchodnému sektoru. Je zameraný na správcov aktív a nazýva blockchain „skutočnou dohodou“. Prosí finančné veľmoci, aby sa dostali z vedľajšej koľaji, a navrhuje budúcnosť prijatia blockchainu tým, že hovorí o jeho potenciálnom dopade na staršie organizácie..

Ak dokážete zinkasovať hotovosť, Coinbase má pripravený fond na kryptomien: Začiatkom tohto týždňa oznámila spoločnosť Coinbase – možno najobľúbenejšie miesto na svete na nákup a predaj populárnych mincí za hotovosť -, že založí svoj vlastný fond indexu kryptomeny. Fond Coinbase Index, ktorý je označovaný ako kryptomena Dow Jones, bude pozostávať z bitcoinu, etherea, bitcoinovej hotovosti a litecoinu a bude otvorený iba pre akreditovaných investorov. Nazvať to Dow Jones kryptomeny môže byť trochu prikrášľujúce. Iste, je to prvý indexový fond od jedného z veľkých chlapcov kryptomeny, ale Dow Jones je otvorený pre všetkých investorov a zahŕňa v priemere 30 akcií v danom čase, nie 4.

Nehnuteľnosti v blockchaine? Je to skutočné, v poriadku a deje sa to vo Vermonte: Prvá transakcia s nehnuteľnosťami založená na blockchaine sa uskutočnila minulý štvrtok v South Burlington, VT. Transakcia sa uskutočnila vďaka Propy Inc.., blockchainová realitná spoločnosť, s ktorou mesto uzavrelo partnerstvo ešte v januári. Zdroje blízke obchodnej dohode túto transakciu podporili a iniciatíva South Burlington dohliadať na ňu, označila toto mesto za „globálneho vodcu blockchainu“.

propyl

Federálny sudca v New Yorku: Kryptomeny sú komodity: Americký okresný sudca Jack Weinstein tento týždeň potvrdil, čo hovorí CFTC od roku 2015: kryptomena je komodita. Sudca štátu NY vydal v utorok medzník a umožní CFTC pokračovať v súdnom spore proti Patrickovi McDonnellovi a Coin Market Drops za podvod.

Čo je nové na CoinCentral?

„Blockchain je skutočná dohoda“: JP Morgan predstavuje správu o ekonomických výhodách kryptomeny, ktorá slúži ako fyzické svedectvo o zvýšenom záujme o blockchain a kryptomeny, ktorý sme zaznamenali za posledný rok.

Čo je Enigma: Enigma sľubujúca súkromie a škálovateľnosť, je zriedkavé stretnúť sa s takýmto jedinečným projektom so špecializovaným, prevereným tímom, ktorý sa snaží uskutočniť koncepciu realitou.

Čo je SmartCash (SMART) ?: SmartCash je projekt zameraný na otvorené riadenie. Je to obzvlášť atraktívne pre tých, ktorí sa za každú cenu zaujímajú o súkromie, transparentnosť a decentralizáciu.

Generálny riaditeľ spoločnosti Bluzelle Pavel Bains hovorí o decentralizovanej cloudovej databáze: Na tohtoročnom Neo DevCon sme mali to potešenie sedieť s Pavlom Bainsom, výkonným riaditeľom spoločnosti Bluzelle.

Čo je Streamr DATAcoin ?: Zistite, ako by tento projekt mohol poskytnúť alternatívne centrum pre monetizáciu údajov, ktoré konkuruje súčasným centralizovaným modelom cloudovej základne.

Coinbase pripravená na založenie vlastného fondu indexu kryptomeny: Teraz ponúknu zákazníkom to, čo sa rovná Dow Jonesovi alebo S.&P 500 kryptoaktív: Fond Coinbase Index.

Čo je Reddcoin (RDD) ?: Predstavte si, že ste za svoj príspevok na FB platení kryptomenou a mohli by ste s nimi obchodovať za produkty, darčekové karty a ďalšie predmety. Vitajte na stránkach Reddcoin.

Čo je ZenCash (ZEN) ?: Zistite, prečo je ZenCash skutočným lídrom nielen v oblasti ochrany súkromia, ale aj riadenia, ekonomických stimulov a úplnej technickej vynaliezavosti.

Čo je Dogezer (DGZ) ?: V tejto príručke pre začiatočníkov nájdete informácie o tom, ako Dogezar vytvoril platformu na využitie sieťových efektov v prospech tvorcov a prvých používateľov nového softvéru..

Kto je John McAfee: Bold, Bizarre a Bullish v bitcoinoch: Nebezpečný. Paranoidný. Výstredné. Bullish on Bitcoin. Toto je niekoľko slov, ktoré sa objavia pri rýchlom hľadaní Johna McAfee – odvážnej série prídavných mien pre počítačového programátora a zakladateľa softvérovej spoločnosti.

Čo je to Zcoin ?: Spoločnosť Zcoin využíva protokol Zerocoin na poskytovanie anonymných transakcií jedinečným škálovateľným spôsobom. Protokol, ktorý mal byť pôvodne rozšírením bitcoinu, umožňuje posielať mince bez histórie transakcií.

Plán Decred Unveils 2018: Tím Decred pracuje na niekoľkých celkom skvelých projektoch a predstavil plány na decentralizované výmeny, funkcie ochrany osobných údajov, & viac.

CEO DeepBrain Chain diskutuje o úlohe Blockchainu v budúcnosti AI: Prečo práve umelá inteligencia na blockchaine? O tejto téme diskutuje generálny riaditeľ DeepBrain Chain.

Čo je Byteball (GBYTE) ?: Dozviete sa viac o tom, ako si Byteball kladie za cieľ vyriešiť mnoho problémov, ktoré bránili masovému prijatiu technológie blockchain.

Čo je BitBay (BAY)?: BitBay je bezplatné, decentralizované trhovisko pre nákup a predaj tovaru a služieb na blockchaine. Môžete sa spojiť priamo s rovesníkmi a obchodovať bez potreby sprostredkovateľa ako Amazon, eBay alebo Craigslist.

Novinky z kryptomeny z celého sveta

Japonské regulačné orgány zasahujú & Pozastavenie niektorých výmen: Japonská agentúra pre finančné služby (FSA) „vydá oznámenia o administratívnych trestoch na niekoľkých burzách s kryptomenami“ a prinúti niektorých, aby zastavili svoje podnikanie. Tento krok prichádza po tom, ako FSA počas kontrol na mieste odhalila úskalia pri rôznych výmenách opatrení proti praniu špinavých peňazí a ochrane zákazníkov.

Venezuelskí zákonodarcovia považujú Petro za nezákonné: Venezuelské národné zhromaždenie, orgán politikov, ktorý sa často stavia proti politike prezidenta Nicolasa Madura, v utorok vyhlásilo, že Petro je protiústavný. Skupina obviňuje Petra, že je len ďalším spôsobom, ako skorumpovaná vláda spreneverila peniaze, a že nepomôže Venezuelčanom pri prekonávaní ich hospodárskych kríz. Namiesto toho to zhorší ekonomiku a dá falošnú nádej národu pod vedením Madura, ktorý spriadal Petroovu myšlienku „z pavučiny lží“..

Čínsky guvernér cenzuruje účty kryptomien na sociálnych sieťach: Vyzerá to, že čínska vláda bude pokračovať v brutálnom boji proti kryptomene. Účty sociálnych médií, ako napríklad účty globálnej výmeny OKEx, v hlavnej čínskej aplikácii na zasielanie správ WeChat už boli zablokované. Pri pokuse o prechod na predchádzajúce odkazy zverejnené burzou sa v správe uvádza, že „platforma mohla byť po preskúmaní podľa sťažností používateľov porušená v súlade s príslušnými zákonmi a predpismi. Účet je momentálne zablokovaný a obsah nie je k dispozícii. “

Používatelia spoločnosti Binace majú účty phishingové, roboty predávajú Alts za Viacoin: Túto stredu sa používatelia Binance sťažovali, že burza násilne predala svoje altcoiny a konvertovala ich na bitcoiny, len aby zakúpili temný Viacoin mimo stránky. Po vykonaní niektorých kopaní tím Binance zistil, že postihnutí používatelia boli obeťami phishingového útoku, pri ktorom si hacker na svoje profily stiahol obchodných robotov, konvertoval prostriedky na bitcoin a potom tento bitcoin použil na nákup a čerpanie Viacoinu. Našťastie Binanceho výstražné spúšťače zachytili podvod a pozastavili výbery skôr, ako hacker (hackeri) mohli stiahnuť svoje nafúknuté dobrodenie. Chytrý podvod ukazuje, že hackeri zintenzívňujú svoju hru, ale tiež dokazuje, že Binance, jedna z najpopulárnejších búrz na svete, stojí za svoju soľ.

Nemecký zakladateľ IOTA má len 22 rokov a práve začína: Zhruba 50 ľudí pracuje pod vedením Dominika Schienera, ktorý žije v Berlíne od roku 2016. Projekt, ktorý sa čoskoro rozšíri na ďalšie územia vrátane Toronta, Osla, Taiwanu a Tokia, si na financovanie projektu drží rezervy vo výške viac ako 300 miliónov EUR, všetko z ktorých darovali používatelia. Sieťou z nemeckého hlavného mesta už má IOTA v rámci projektu naštartované spoločnosti ako Volkswagen.

Zlodeji na horúcich sedadlách pri zatknutí islandskej polície 11 podozrivých z lúpežného ťaženia: Domov pre lacnú, obnoviteľnú energiu a chladné podnebie priaznivé pre ťažbu sa Island stal obľúbenou krajinou pre ťažiarov kryptomeny, ktorí si tu založili obchod. Dobré miesto na začatie, kým sa niektoré ne’er-do-wells nerozhodnú o dolovanie 600 kusov ťažobného hardvéru (počítače, procesory atď.) V hodnote zhruba 2 milióny dolárov. K štyrom samostatným krádežiam vlámania došlo v období od decembra do januára a islandská polícia zadržala 11 podozrivých osôb, ktoré sú podľa nich vinníkmi trestného činu..

Štyri roky odstránené z Mt. Gox a investori sa stále dostávajú do dumpingu (doslova): Hnev, znechutenie, smútok, zľutovanie, hrôza: všetky sentimenty zmienka o Mt. Gox by sa mohol rozprúdiť, najmä u jednotlivcov, ktorí prežili udalosť, ktorá v roku 2014 vrhla krypto do dvojročnej zimy. No, a hľa, následky stále spôsobujú scénu. Správy zo začiatku tohto týždňa naznačujú, že veľkú časť medvedích cenových akcií na trhu v nedávnej dobe možno pripísať Nobuaki Kobayashi, jednému z dnes už neexistujúcich správcov burzy, ktorý predal 35 000 BTC a 34 000 BCH na uspokojenie Mt. Goxov dlh voči veriteľom. Fondy sa predali medzi decembrom a februárom a na celkových obchodoch predstavovali zhruba 400 miliónov dolárov.

Krypto ide pedagogicky: Kryptomena pridaná do slovníka Merriam-Webster: Populárny slovník odhalený v príspevok na blogu začiatkom tohto týždňa bolo medzi 850 nových dodatkov k ich definíciám v marci pridaných do zoznamu kryptomena, blockchain a počiatočná ponuka mincí. Emily Brewster, asociovaná redaktorka v spoločnosti Merriam-Webster, v tlačovej správe vysvetlila dôvody organizácie: „Aby bolo možné do slovníka pridať nejaké slovo, musí mať široké, trvalé a zmysluplné použitie. Tieto nové slová boli pridané do slovníka, pretože sa stali členmi anglického jazyka a sú pojmami, s ktorými sa ľudia pravdepodobne stretnú. “

Merriamwebsterbtc

Colin Harper spoluautorom tohto príspevku *

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map