Tento týždeň v kryptomene – 6. apríla 2018 | CoinCentral

Tento týždeň v kryptomene – 6. apríla 2018

Kamarát, kde je podlaha?

Nie vážne, kde to je? Po ďalšom poklese v polovici marca sa trh s kryptomenami nakrátko vrátil späť nad 350 miliárd dolárov, len aby pokračoval v pomalom a stabilnom poklese späť na úroveň z polovice marca.

Teraz je však celková trhová kapitalizácia vesmíru nižšia ako minimá, ktorých sa dotkla pred pol mesiacom. Na úrovni 249 miliárd dolárov sme na najnižšej hodnote od 22. novembra 2017. Odteraz by bolo pozretie bočných krokov po dlhom mesiaci priaznivým znamením, čo naznačuje, že trh sa upokojuje a konsoliduje. Ak nie, a bitcoiny klesnú späť pod 6 000 dolárov, pripravte sa na nepretržitý klesajúci trend.

Bitcoin: Dole 4% v tomto týždni bitcoin odpočíva na niečo málo cez 6 600 dolárov. Nie najhorší pokles, ale čistý znak toho, že sme nedostali jasný zvrat trendu v prospech rastu cien.

Ethereum: Strieborný chlapec Crypto je na rovnakej lodi ako veľký brat Bitcoin. So sumou 368 dolárov je tiež pokles 4%, čo je takmer vítaný odklon od väčších strát, ktoré získal v porovnaní s kohortami z posledných týždňov.

Vlnenie: Na treťom mieste (z hľadiska ceny aj trhového stropu) spoločnosť Ripple udržala dvojnásobné straty z našich ďalších dvoch aktív, 8% z jeho ceny minulý piatok.

trh s kryptomenami 6. apríla

Domáce správy

Všetky peniaze a zvlnenie sa stále nemôžu uvádzať na platformách Gemini alebo Coinbase: Tento týždeň vyplávali na povrch správy, že napriek mnohým snahám spoločnosť Ripple nezískala kópiu XRP na Coinbase alebo Gemini. Tím bankových mincí sa pokúsil zaplatiť spoločnosti Gemini vopred 1 milión dolárov a dokonca bezvýsledne požičať XRP v hodnote 100 miliónov dolárov. Keďže americké hotspoty na priamy nákup kryptomeny s fiatom, výpis na ktorejkoľvek burze by ďalej upevňoval status spoločnosti Ripple ako jedného z aktív najvyššej úrovne kryptomeny..

Americkí investori dlhujú krypto dane v hodnote 25 miliárd dolárov, odhaduje stratég: Predstavte si zanedbateľnú časť – menej ako 7% – populácie krajiny, ktorá je dlžnejšia na daniach ako celý HDP malého národa. Podľa Thomasa Lee, spoluzakladateľa a popredného výskumného pracovníka Fundstratu, sa táto topánka hodí pre populáciu investujúcu do kryptomeny v USA. Analytik odhaduje, že americkí investori dlhujú na daniach z kryptomeny asi 25 miliárd dolárov, čo je dôsledok, ktorý by mohol neskoro prispieť k chorému zdraviu kryptotrhu, verí Lee.

Kongres (konečne) dáva kryptomene vstup / výstup vo výročnej spoločnej ekonomickej správe: Až do minulého mesiaca viedli kongresové výbory a podvýbory diskusiu o kryptomene pre federálnu vládu. 13. marca sa však celý Kongres venoval kryptomene vo svojej Spoločnej ekonomickej správe, pričom celú časť venoval vplyvu kryptomien a blockchainovej technológie. Správa predovšetkým označila rok 2017 ako „rok kryptomien“, pričom sa ďalej uvádza: „[ak] sa digitálne meny v budúcnosti stanú menej volatilnými, mohlo by sa uľahčiť oceňovanie položiek v týchto nominálnych hodnotách a jednotlivci by ich mohli začať častejšie používať ako médium výmeny. “

Kongresová správa Bitcoin

Spoločnosť Robinhood uvádza na trh možnosť bezplatného investovania do kryptomeny: 2. apríla spoločnosť Robinhood spustila svoje veľmi očakávané služby obchodovania s kryptomenami a rozšírila svoju ponuku možností obchodovania s akciami. Robinhood, populárny medzi mileniálmi, tento rok v januári oznámil, že bude poskytovať obchodovanie s kryptomenami bez poplatkov pre ethereum a bitcoin. Teraz je táto služba aktívna a umožňuje obyvateľom v Kalifornii, Massachusetts, Missouri a Montane nakupovať bitcoiny a ethereum za USD. Robinhood očakáva rozšírenie služby do ďalších štátov.


SEC dodáva KO ICO, ktoré propaguje Floyd Mayweather: Možno si celebrity odtiaľto rozmyslia dvakrát, než budú propagovať ICO. Spoločnosť Centra Tech Inc., ktorú propagoval bývalý boxer Floyd Mayweather, získala 32 miliónov dolárov potom, čo sľúbila investorom, že im vďaka partnerstvu so spoločnosťami Visa a Mastercard umožní, aby automaticky prevádzali kryptomeny na fiat. Takéto partnerstvá samozrejme neexistovali a SEC obvinila svojich zakladateľov Sohrab Sharma a Robert Farkas z podvodu a zatkla Farkasa na letisku, keď sa pripravoval na útek z krajiny..

Americkí vysokoškoláci ťažia bitcoiny bezplatnou elektrinou v internáte: Časy sa menia a študenti sa s nimi menia. Namiesto toho, aby sa vysokoškolské deti uspokojili s typickým pracovným štúdiom alebo prácou na čiastočný úväzok, v dnešnej dobe využívajú bezplatnú elektrinu na internátoch na ťažbu bitcoinov a ďalších kryptomien. Tento trend začal naberať paru minulý rok, ale počas poklesu trhu sa stal menej populárnym, pretože zisky z ťažby sa znižovali.

Arizona legalizuje použitie blockchainu pre firmy, korporácie: Nadpis hovorí za všetko. Okrem toho, že Arizona pridala na svoj zoznam sporov vhodných pre kryptomeny, dala štátnym podnikom zelenú na ukladanie a prenos údajov pomocou technológie blockchain. Arizonský guvernér Doug Ducey podpísal tento zákon 3. apríla.

Coinbase pokračuje na rohovom trhu, keď začína vytvárať fond VC: Trh môže byť nefunkčný, ale Coinbase to nevadí. Najväčšia svetová burza / predajca kryptomien tento rok v marci oznámila, že zavedie vlastný index. V súčasnosti zakladá vlastný fond rizikového kapitálu. Coinbase Ventures, ako sa tomu hovorí, sa bude snažiť vyčistiť „spoločnosti v počiatočnom štádiu, ktoré majú tímy a nápady, ktoré môžu posúvať priestor vpred pozitívnym a zmysluplným spôsobom,“ tvrdí Coinbase.

Predstavujeme Coinbase Ventureshttps://t.co/flW2jsF60M

– Coinbase (@coinbase) 5. apríla 2018

George Soros OK pre obchodovanie s kryptomenami pre svoj investičný fond: V prekvapivom vývoji udalostí George Soros schválil obchodovanie s kryptomenami pre Sorosov fond v New Yorku. Tento rok v januári Soros na kryptomene na Svetovom ekonomickom fóre vo švajčiarskom Davose nijako zvlášť nehovoril o kryptomenách, zdá sa však, že tento krok naznačuje odklon od jeho tvrdého postoja spred niekoľkých mesiacov..

Čo je nové na CoinCentral?

Sprievodca nastavením Ledger Nano S (konfigurácia + inštalácia aplikácie): Potrebujete pomoc s nastavením Ledger Nano S? Máme vás kryté.

Plné uzly bitcoinu: Čo sú zač a ako ich nastaviť: Pochopiť, ako fungujú uzly, je vlastná úloha, natož aby ste si ich vytvorili sami. Našťastie máme všetky informácie, ktoré potrebujete.

Blockchain a umenie: Trh je tu a čo potrebujete vedieť: Niektorí ľudia tvrdia, že technológia je formou umenia. S nedávnym rozmachom trhu s blockchainovým umením to v dnešnej dobe vyzerá skôr ako fikcia.

Čo je Civic (CVC)? Sprievodca pre začiatočníkov: Prezrite si nášho sprievodcu pre začiatočníkov v službe Civic, kde sa dozviete viac o overovaní a správe identity blockchain.

Ako poslať tokeny ERC20 z knihy Ledger Nano S (pomocou služby MyEtherWallet): Hardvérové ​​peňaženky Ledger Nano S sa integrujú so službami MyEtherWallet, vďaka čomu je ukladanie a odosielanie tokenov ERC20 hračkou.

Chris Keshian z Apex Token Fund prináša prostriedky kryptomeny pre priemerného investora: Máloktorý hedžový fond pre kryptomenu je otvorený pre neakreditovaných investorov – Chris Keshian to chce zmeniť.

Blockchain Shipping: Nový protokol prepravy: Technológia blockchain má potenciál spôsobiť revolúciu v odvekom priemysle: lodnej doprave.

Ťažba bitcoinov sa zvyšuje na univerzitných kampusoch: Ak by ste mali prístup k bezplatnej elektrine, nevyskúšali by ste ťažbu?

Bitcoin Private, prvé svojho druhu „fork-merge“ bitcoinu a Zclassic: Niektorí vývojári sa spojili, aby vytiahli niečo bezprecedentné v krypto sfére: vytvorili novú menu rozdelením dvoch existujúcich.

Ako previesť tokeny ERC20 z knihy Ledger Nano S (pomocou služby MyEtherWallet): Posielanie tokenov ERC20 do vašej hlavnej knihy je trochu komplikovanejšie ako zasielanie bitcoinov a ethereum. Namiesto použitia aplikácie Ledger musíte použiť MyEtherWallet. Nerobte si však starosti. V tejto príručke vás naučíme, ako previesť tokeny ERC20 do Ledger Nano S..

Ako trhové snímky klesajú, kryptomena zaisťovacích fondov klesá: S 9 hedžovými fondmi, ktoré boli nútené uzavrieť služby už tento rok, zvyšných 250 kryptomien na svete by mohlo vidieť na obzore problémy.

Blockchain spĺňa digitálnu reklamu: 3 projekty zamerané na zosadenie kráľov z trónu: Blockchain poskytol stovkám projektov striebornú guľku na odstránenie vládnucich sprostredkovateľov – otázkou je, či majú na to, aby zostrojili zbraň a skutočne ju zastrelili..

Úvod do vzorov grafu obrátenia: Chcete zvýšiť svoje schopnosti v oblasti TA? Môžeme vám pomôcť pomocou nášho sprievodcu reverzami vzorov.

Čo je Enjin Coin? Sprievodca pre začiatočníkov: Získajte viac informácií o minciach Enjin a herných prostriedkoch podporovaných blockchainom pomocou nášho sprievodcu pre začiatočníkov.

Ako previesť bitcoin do knihy Ledger Nano S: Akokoľvek to môže znieť jednoducho, niekedy každý potrebuje malú pomoc, takže nepotite malé veci – už pre vás máme.

Zoznámte sa s plantoidom: dielo robotického umenia založené na blockchaine, konzumujúce bitcoiny: Plantoid je robotická umelecká inštalácia postavená na blockchaine. Robotická rastlina, ktorá je úplne autonómna, prežije z darov bitcoinov s jediným cieľom – reprodukovať ďalšie plantoidy.

Aj keď sú peniaze na stole, najlepšie americké burzy nechcú zvlnenie: Zdá sa, že Ripple nedokáže prestávku, aj keď sa snaží dostať si cestu k Blížencom a Coinbase.

Verge trpí 51% útokom, tvrdé vidly v reakcii: Verge prepadol vôbec prvému 51% útoku v kryptografickej histórii a jeho tím je ťažko viditeľný, aby minimalizoval finančné škody.

Coinnest CEO zatknutý pre podvody, sprenevera: V prípade bánk a búrz boli juhokórejskí úradníci opatrní, aby obmedzili praktiky prania špinavých peňazí a prania špinavých peňazí, a ako naznačuje aj naj Coinnest zatknutie, z dobrého dôvodu.

Aragon’s Luis Cuende on Blockchain Governance & Digitálna jurisdikcia: Mali sme tú česť baviť sa s Luisom Cuendeom, zakladateľom a vedúcim projektu Aragona, o úlohe blockchainu pri riadení.

Vzostup kurzov blockchainu na najlepších amerických univerzitách: Blockchain si razí cestu do učebných osnov výpočtovej techniky po celej krajine, preto sme sa pozreli na tieto učebné osnovy a univerzity, ktoré ich ponúkajú.

Ako poslať bitcoin z knihy Ledger Nano S: Opäť sa to môže zdať jednoduché, ale tu je rýchly prehľad, ak to potrebujete.

Krypto správy z celého sveta

Kórejské burzy Execs sú označené ako sprenevera: Generálneho riaditeľa Coinnestu a jeho posádky zadržiava juhokórejská polícia za „spreneveru miliárd vyhraných z účtov ich klientov a ich prevod na ich vlastné“. Celkovo sa uvádza, že spreneverili finančné prostriedky v hodnote zhruba 940 000 dolárov.

Monex kupuje Coincheck, nasleduje po stopách kruhu: Monex, japonská internetová sprostredkovateľská firma, kaucuje Coincheck s výkupom za niekoľko miliónov dolárov. Na konci januára tohto roku burza utrpela doposiaľ najdrahší hacker v kryptofére a na NEM stratila hodnotu zhruba 530 miliónov dolárov. Akvizíciou sa spoločnosť Monex stala druhou spoločnosťou, ktorá v tomto roku kúpila burzu, po zakúpení burz Poloniex spoločnosťou Circle.

Indická centrálna banka zúčtuje všetky účty spojené s krypto: Nie, India nezakazuje kryptomeny, ako to mylne naznačovali niektoré správy. To znamená, že Indická centrálna banka prerušuje všetky vzťahy s podnikmi, osobami alebo organizáciami, ktoré sa podieľajú na kryptomenách. Bankový úrad zverejnil túto správu vo svojom „Vyhlásenie o rozvojových a regulačných politikách“ 5. apríla spolu s jej plánmi na uvoľnenie vlastnej národnej kryptomeny.

Verge dostane zásah s 51% útokom, tím sa rozhodol pre Hard Fork: Prvá populárna minca v oblasti kryptomeny Verge sa stala obeťou sieťového útoku 51% túto stredu. Hacker s využitím jedinečného vergeovského algoritmu PoW zhodujúceho sa s hackermi oklamal sieť a umožnil mu ťažiť blok za sekundu pomocou Scryptu. Po tom, čo sa hacker rozhodol pre XVG v hodnote 1 mil. Dolárov, tím Verge plánuje tvrdú vidličku, aby upravil straty.

Zajtra vydáme novú peňaženku Qt pre Windows a Mac OS spolu s podrobným vysvetlením ťažby, ktorej sme sa venovali. ďakujem všetkým za trpezlivosť! Ako vidíme nižšie, NEMÁME darček, je to spam. #vergefam $ XVG

– vergecurrency (@vergecurrency) 6. apríla 2018

Japonsko vyvíja rámec pre ICO, očakáva legalizáciu: Pracovná skupina ICO japonskej vlády načrtla knihu pravidiel, ktorá umožňuje legálne počiatočné ponuky mincí v jej krajine. 5. apríla vydala Výskumná skupina ICO a správa ktorá sa usiluje podporovať rast a zároveň udržiavať podvody na uzde, pričom uvádza, že „model [ICO] je stále v plienkach a zatiaľ nemá žiadne priemyselné postupy“, takže „musia byť stanovené [príslušné] pravidlá, ktoré umožnia [ICO] získať dôveru verejnosti a rozšíriť ako spoľahlivá a spoľahlivá metóda financovania. “

Juhokórejskí bankoví giganti zostávajú priateľskí voči kryptomenám, OmiseGo: Aj keď Kookmin, najväčšia juhokórejská banka, uzatvára kryptomenové služby, Shinhan a Woori držali otvorenú náruč hnutiu a jeho výmenám. Napríklad Shinhan začal testovať platby v sieti Ripple, vyvíja služby peňaženiek a trezorov pre chladiarenské úložiská a uzavrel strategické partnerstvo so spoločnosťou OmiseGo.

Prvá blesková sieťová aplikácia zasahuje obchod Google Play: Sú to niečo viac ako tri týždne, čo Lightning Labs vydali beta verziu pre Lightning Network, a vývojári boli zaneprázdnení. ACINQ 4. apríla vydáva svoju peňaženku Eclair, jednu z implementácií LN, „novú generáciu bitcoinovej peňaženky pripravenej na blesk“, ktorá „sa dá použiť ako bežná bitcoinová peňaženka a môže sa tiež lacno a okamžite pripojiť k bleskovej sieti. platby, “uvádza sa v štarte technológie.

Bitmain predstavuje Ethash, ASIC Miner vyhovujúci ethereum: 3. apríla čínsky výrobca ťažby Bitmain tweetoval, že zahájil výrobu svojho ťažobného stroja Ethash ASIC. ASIC by používateľom umožnil ťažiť ethereum a niekoľko altcoinov v Proof-of-Work. Spoločnosť propaguje hardvér ako „najvýkonnejšiu a najúčinnejšiu svetovú minicu ASIC na svete EtHash“. Každá stojí 800 dolárov, nie sú k dispozícii pre čínskych obyvateľov a kupujúci majú na jednu objednávku obmedzený iba jeden. Spoločnosť je ironická, že za objednávky prijíma iba BCH alebo USD.

S radosťou vám oznamujeme Antminer E3, najvýkonnejšiu a najefektívnejšiu minerálnu ASIC na svete.

Limit objednávky jedného baníka na používateľa a nie je k dispozícii v Číne.

Obmedzené zásoby, objednajte si tu teraz: https://t.co/Zfw3afjJHs# antminerE3 pic.twitter.com/SjHu2eUThp

– BITMAIN (@BITMAINtech) 3. apríla 2018

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map