Tento týždeň v kryptomene – 5. januára 2018

Tento týždeň v kryptomene – 5. januára 2018

Bitcoin: Vlajková loď kryptomeny vstúpila do roku 2018 pomerne pokojným tempom, začala sa však zvyšovať zhruba koncom tohto týždňa. V čase písania tohto článku bol bitcoin hore 14,55% na týždeň.

Ethereum: Aj keď Ethereum stratilo svoje trhové miesto č. 2 kvôli výbušnému priebehu spoločnosti Ripple, prelomilo cenovú bariéru 1 000 dolárov takmer 1 075 dolárov so ziskom 31,82% na týždeň.

Zvlnenie teraz druhej najcennejšej meny: Pre investorov spoločnosti Ripple to bola tento týždeň divoká a vzrušujúca jazda. Mena dosiahla ATH vo výške 3,81 USD, a 1424% zvýšenie od 30 dní pred. Dramatický nárast prichádza, keď globálny záujem o kryptomenu stále rastie a vzhľadom na praktické zvlnenie (s finančnými partnerstvami zvučných mien) pre cezhraničné platby.

Altcoiny pomáhajú kryptomenovému trhu dosiahnuť ATH 700 miliárd dolárov: December nemusel byť najlepším mesiacom pre bitcoiny a ďalšie veľké kryptomeny, „zdá sa však, že predvianočný výpredaj je už za nami,“ uvádza analytik eToro Mati Greenspan. Podľa CoinMarketCap 4. januára v čase písania tohto článku bola celková trhová kapitalizácia takmer 762 miliárd dolárov.

Tron vstupuje do prvej desiatky arény: Len za posledných 7 dní oficiálna mena spoločnosti Tron (TRX) takmer vzrástla 444% dosiahnuť okolo 0,28 USD. Tron je v súčasnosti na 6. mieste vo veľkosti trhového stropu. Spoločnosť Tron sa nedávno umiestnila na titulných stránkach svojho úžasného rastu, ako aj partnerstiev zvučných mien a obchodného tímu s hviezdnou účasťou.

Stellar sa vznáša na nové výšiny: Technológia spoločnosti Stellar (predtým známa ako Stellar Lumens) je takmer identická s technológiou Ripple, čo je pádnym argumentom pre mnohých investorov, ktorí považujú projekt Stellar za dôveryhodnú mincu so svetlou budúcnosťou. Keď John McCaleb opustil spoločnosť Ripple a začal Stellar, dá sa predpokladať, že ani McCaleb nedokázal predpovedať, že Stellar tak rýchlo dosiahne ATH na úrovni 0,91 USD. Ocenenie predstavuje takmer 10-násobné zvýšenie oproti oceneniu o 0,09 USD zaznamenaných začiatkom decembra. Stellar rástla 127% na týždeň.

CMC január

Spoločnosť Peter Thiel v oblasti rizikového kapitálu Silicon Valley uzatvára veľké stávky na bitcoin: V polovici roku 2017 vynaložil Fond zakladateľa na bitcoiny 15 až 20 miliónov dolárov. V tom čase sa cena bitcoinu pohybovala okolo 2 500 dolárov. Thiel považuje bitcoin za zlato kryptomeny, špekuluje, že pri súčasnej hodnote je vysoko podhodnotený.

Nová miliardová míľa spoločnosti Crypto: Pozor na Billa Gatesa, Warrena Buffeta a Jeffa Bezosa, v meste je nová sada miliardárov. V pondelok 1. januára 2018, s trhovým stropom vo výške 88 900 000 000 dolárov, mali CEO / zakladatelia spoločnosti Ripple nasledujúcu hodnotu: Chris Larsen (37,3 miliárd dolárov), Brad Garlinghouse (9,5 miliárd dolárov) a Jed McCaleb (5,3 miliárd XRP). Vzhľadom na volatilitu kryptomeny však neexistuje záruka, že v tejto kategórii zostanú dlhodobo.

Zločinci & Krypto: Zatiaľ čo sa bitcoiny stali známymi vďaka uľahčovaniu transakcií na čiernom trhu, nedávny trend smerom k používaniu väčšieho množstva súkromných mincí, ako napríklad Monero, znepokojil úradníkov. Podľa Europolu, Agentúry Európskej únie pre presadzovanie práva, si Monero a „Ethereum a Zcash získavajú popularitu v digitálnom podzemí.“ Aj keď sú tieto mince zdanlivo nesledovateľné, spoločnosti ako Chainalysis vylepšujú opatrenia na boj proti týmto zločincom, ktoré zahŕňajú trestné činy ako pranie špinavých peňazí a vydieranie.

BitConnect fackoval s Cease and Desist: Neslávne známa platforma na požičiavanie bitcoinov BitConnect je v horúcej vode po tom, čo komisár pre cenné papiere v Texase vydal príkaz na núdzové zastavenie a zastavenie. Kontroverzná platforma má trhový strop 4,1 miliárd USD a je zahalená rúškom tajomstva.

Bitconnect prestane a prestane platiť

Čo je nové na CoinCentral?

Šťastný Nový Rok všetci! V roku 2018 existuje toľko sľubných projektov a nápadov, ktoré by sme mali preskúmať, už sme sa nemohli viac tešiť. Články tento týždeň obsahujú:

  • Čo je substrát: Táto decentralizovaná platforma je na misii oslobodiť centralizované väzby, ktoré viažu webhosting a prístup k obsahu.
  • Čo je Bodhi: Získajte viac informácií o konkurze na svete predikčných trhových platforiem.
  • Čo je ICON (ICX): Cieľom ICON je spojiť svet vybudovaním gigantickej vzájomne prepojenej decentralizovanej siete.
  • Čo je to bytecoin? : Tento token bol vytvorený v roku 2012 a je jednou z najskôr vyvinutých kryptomien.
  • Bity & Bajty 101: Úvod do kryptografie: Pochopte, ako sú bajty hlavnou súčasťou vedomostí potrebných na úplné pochopenie hybných síl kryptomien.

    Je rok 2018 Alts? Ak bitcoiny stratia dominanciu na trhu, rok 2018 sa môže formovať na rok pre masívny rast altcoinov.

  • Vlády, ktoré sa snažia obísť vládne sankcie s kryptomenami: Niektoré krajiny hľadajú smerovanie kryptomien, aby sa mohli pohybovať okolo vládou uložených sankcií.
  • Oplatí sa ťažba bitcoinov ?: Zistite, či sa investovanie do bitcoinovej ťažobnej operácie oplatí, čas, úsilie a peniaze.

Ak chcete vidieť vplyvných svetových kryptomien ako Tim Draper, Brad Garlinhhouse (generálny riaditeľ spoločnosti Ripple) a Charlie Lee (zakladateľ litecoinu), pozrite sa Blockchain Connect v San Franciscu 26. januára 2018. Naši čitatelia dostanú zľavu 30% s kódom „coincentral“ &# 128578;

Novinky z kryptomeny z celého sveta

Japonský finančný mamut tvrdí, že bitcoin zvyšuje HDP o 0,3%: Podľa dvoch analytikov spoločnosti Nomura „rozsah tohto nárastu aktív možno len ťažko prehliadnuť.“ Vďaka „efektu bohatstva“ investujú kryptomeny, ktorí sa cítia bohatší, získavajú svoje nové imanie a menia ich na „skutočné“ výdavky. V súčasnosti má bitcoiny v hodnote približne 3,7 milióna 1 milión japonských občanov.

Egyptský veľký muftí tvrdí, že bitcoin je „neislamský“: Grand Mufti Shawki Allam po konzultácii s rôznymi ekonomickými expertmi uviedol, že kryptomena sama osebe odporuje islamskej viere. Pri porovnaní kryptomeny s hazardom (čo je v islame zakázané) Veľký muftí uviedol, že virtuálna mena ide ruka v ruke s „Priama zodpovednosť vo finančnom krachu pre jednotlivcov.“ Podobne v novembri 2017 zaznamenala najvyššia náboženská autorita v Turecku súhlasné vyhlásenia, v ktorých uviedla, že digitálne meny majú trestnú povahu, a preto sú proti islamu.

Egypt Mufti

Predseda úradu prezidenta Reagana pre manažment si myslí, že sme všetci „hlúpi špekulanti“: David Stockman zjavne nie je žiadnym fanúšikom kryptomeny. V skutočnosti Stockman v rozhovore pre reláciu CNBC s názvom „Futures Now“ uviedol: „Je to v podstate trieda skutočne hlúpych špekulantov, ktorí sa presvedčili, že stromy rastú k oblohe. Vyhorí to pri veľkolepej havárii. “ Je potrebné poznamenať, že Stockman má vo finančnom svete často medvedí výhľad.

Zatiaľ čo bitcoiny prudko rastú, USD klesá: So stratou 10% zaznamenal americký dolár najväčší ročný pokles v porovnaní s ostatnými hlavnými menami od roku 2003. Zatiaľ čo fiat meny ako euro a libra oproti doláru posilnili, žiadna nebola taká silná ako digitálne meny, vrátane nárastu bitcoinov o 1 341 percent v hodnote od začiatku do konca roku 2017.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map