Tento týždeň v kryptomene: 31. augusta 2018

Pevný ako skala

Mali sme na trhu relatívne dobrý týždeň, čo sa týka všetkého. Celý trh bol počas týždňového obdobia v zelenom pásme a rástol asi o 7%. Vyzerá to, že by sme mohli byť konečne na konci medvedieho trhu. Než si však s istotou povieme, budeme musieť vidieť ešte niekoľko týždňov, ako je tento.

Medzitým teda nebudeme zadržiavať dych.

Bitcoin tento týždeň vzrástol o zdravých 5,86%, čo viedlo k balíku prvých troch mincí.

Ethereum len sotva premeškali pozitívny týždeň so ziskom 0,31%.

XRP taktiež nevykazovali žiadne skutočné známky pohybu, dokončili týždeň o 2,29%.

Štatistiky trhu s kryptomenou (31. 8. 18)

Štatistiky trhu s kryptomenou (31. 8. 18)

Správy o domácej kryptomene

Square zvíťazil s krypto patentom: Americký úrad pre ochranné známky a patenty tento týždeň schválil patentovú prihlášku spoločnosti Square na nový systém POS (Point-of-Sale). Špičkový POS by bol prínosom pre zákazníkov aj pre predajcov. Vďaka nemu môžu zákazníci platiť pomocou rôznych mien vrátane kryptomeny, zatiaľ čo obchodníci stále dostávajú menu podľa vlastného výberu, aj keď je to iba fiat (vyjdite s dobou, obchodníci)

Patent ešte viac naznačuje, že transakcie kryptomeny prostredníctvom POS sa uskutočňujú v reálnom čase, čo rieši predchádzajúci problém potreby napríklad viacerých potvrdení pre bitcoinové transakcie..

Spoločnosť Yahoo vstupuje na trh kryptoburzy (a potom už nie): Udržiavajúc krypto komunitu v strehu, spoločnosť Yahoo zrazu spustila podporu nákupu a predaja kryptomeny bez oficiálneho oznámenia. Ale skôr ako ste mohli povedať Satoshi, funkcia záhadne zmizla.

Po skutočnom spustení sa zdá, že Yahoo vám umožní obchodovať s bitcoinmi, ethereami, litecoinmi a bitcoinovými hotovosťami. Nie je však jasné, kedy to bude. Zástupca spoločnosti Yahoo to zatiaľ nemusí komentovať.

Slávni ľudia hovoria veci


Elon Musk cíti nejaké FOMO: V reakcii na neustály prúd robotov, ktorí sa zaň vydávajú v rámci podvodov na Twitteri, Musk tweetol, že by sa mu v tejto chvíli páčilo nejaké ETH „aj keď ide o podvod“. Či je tento tweet pozitívny pre komunitu Ethereum, je diskutabilné. Na jednej strane ste dostali technického juggernauta, ktorý verejne uvádza, že zachytáva to, čo zhadzujete. Na druhej strane to nemusí robiť zo správnych dôvodov.

V tejto chvíli chcem ETH, aj keď je to podvod

– Elon Musk (@elonmusk) 28. augusta 2018

Vitalik prináša teplo Craigovi Wrightovi: V popálení storočia (alebo možno len minulý týždeň), blázon z éteru Vitalik Buterin svojim nasledovníkom povedal: „Ak vidím nespochybniteľný dôkaz, že CSW je satoshi, zmenilo by to môj názor na satoshi viac, ako by to zmenilo môj názor na CSW. “ Au.

Tento tweet pochádza zo zadnej strany neústupných tvrdení doktora Wrighta, že je Satoshi Nakamoto, aj keď ešte musí predložiť akýkoľvek rozumný dôkaz..

Ak vidím nespochybniteľný dôkaz, že CSW je satoshi, zmenilo by to môj názor na satoshi viac, ako by to zmenilo môj názor na CSW.

– Vitalik Non-giver of Ether (@VitalikButerin) 25. augusta 2018

Podvodník Vlk z Wall Street plače podvod s bitcoinmi: Hovorí sa, že vedieť treba jedného. Neslávne známy podvodník, Jordan Belfort, sa v nadchádzajúcom rozhovore pre CNBC vyjadruje proti bitcoinu. Bitcoinovú krajinu prirovnáva k manipuláciám s akciami, ktoré jeho firma vykonala pri podvádzaní investorov.

Rozhovor je súčasťou dlhšieho dokumentu „Bitcoin: Boom or Bust“, ktorý sa bude vysielať budúci pondelok.

čo je nové na coincentral

WeChat zakazuje účty s krypto správami, pretože Čína sa chystá zablokovať zahraničné kryptoburzy: Čína pokračuje v kryptomene a núti spoločnosť WeChat konať proti novinkám v oblasti kryptomeny.

Vyskúšajte najlepších svetových ovplyvňujúcich blockchain na Twitteri: Krypto Twitter je hlavným zdrojom najnovších správ. Tu je zoznam ľudí, ktorých by ste mali sledovať.

Mohla by byť kryptomena riešením problémov Venezuely ?: Blockchain prináša svetu veľa dobrého, ale bude to stačiť na pomoc obyvateľom Venezuely?

Sprievodca pre OTC trhy v kryptomene pre začiatočníkov: Možno to neviete, ale máte možnosti mimo tradičných búrz investovať do kryptomeny..

Hacking internetovej kaviarne Siacoin (SC) a rastúca popularita kryptojackingu: Kryptojacking je čoraz rozšírenejší a Siacoin je teraz posledným cieľom..

Rekapitulácia konferencie: ChainXChange v Las Vegas: Nemohli ste sa dostať do Vegas kvôli ChainXChange? Dostali sme vás do tejto rekapitulácie.

Skúmanie problémov DAG a škálovateľnosti blockchainu s programami Constellation Labs: Spoločnosť Constellation Labs pristupuje k problémom škálovateľnosti blockchainu pomocou úplne novej infraštruktúry – DAG.

Texaské ťažobné zariadenie na bitcoiny posúva ťažbu kryptomien na nové úrovne: V Texase je skutočne všetko väčšie, dokonca aj ťažba. Zistite, ako zariadenie využíva inovatívne chladiace mechanizmy na zníženie nákladov.

NVIDIA vyťažená z odvetvia ťažby kryptomien: NVIDIA hádže uterák do rúk pri ťažbe kryptomien. Tu nájdete dôvod.

Dá sa kryptomena a blockchain oddeliť ?: Kryptomena a blockchain idú dokopy ako arašidové maslo a želé. Existuje však určitá platnosť pre tvrdenie, že jeden môže existovať bez druhého?

Čo sú to NFT? Vysvetlenie nefungovateľných tokenov: Vďaka Cryptokitties sa stali populárnymi, ale použitie NFT sa rozširuje oveľa ďalej ako zberateľské predmety. V tejto príručke sa dozviete viac o ich potenciáli.

Čo je to FOLM Coin (FLM) ?: Skvelá otázka. Táto príručka obsahuje všetko, čo potrebujete vedieť o „platobnom kľúči budúcnosti“.

Ako kryptografické algoritmy a hashovanie zabezpečené blockchainy: Vráťme sa k základom. Kryptoalga a hašovanie sú jadrom bezpečnosti blockchainu.

Rozhovor: Vstup do virtuálnej reality & Blockchain s Mary Spio z CEEK VR: Sadli sme si s Mary Spio z CEEK VR, aby sme diskutovali o VR a blockchaine. Tento si nenechajte ujsť.

Váženie debaty o schválení Bitcoin ETF SEC: SEC odmietla (trochu) veľa bitcoinových ETF. Je to to, čo si niektorí ľudia myslia o tejto záležitosti.

Ethlend vs Salt: Čo je lepšia platforma na požičiavanie kryptomien: Nemôžete HODL navždy – niekedy potrebujete nejaké peniaze na zaplatenie účtov. Analyzujeme, ktorú platformu by ste mali použiť na získanie pôžičky.

Odomknutie šifrovania kľúčov v jednom praktickom vysvetľovači: Máme rýchleho sprievodcu, ktorý vám pomôže presne pochopiť, ako fungujú vaše súkromné ​​/ verejné kľúče.

Čo je to krypto karta? | Sprievodca all inclusive: Čo je dobré na vašej kryptomene, ak ju nemôžete nikde minúť? Dozviete sa, ako by mohla krypto karta pomôcť.

Rozhovor: Skúmanie IoT a blockchainu s IOTW’s Frederick Leung: IoT a blockchain sú prirodzené. Vypočujte si, čo v tejto veci hovorí Frederick Leung z organizácie IOTW.

Žiadne IPO, hlavné spoločnosti zaoberajúce sa kryptoťažbou sa zameriavajú na inovácie produktov: Prečítajte si o tom, ako spoločnosti zaoberajúce sa kryptobáľaním pristupujú k IPO a čo sa snaží dosiahnuť na ich produktoch..

Kto je Dan Larimer? Stručná biografia o vizionárskom architektúre blockchainu: Muž, mýtus, kontroverzná figúrka. Krátka história života Dana Larimera.

Čo je delegát EOS? | Základné vysvetlenie: Dvadsaťjeden subjektov s úplnou kontrolou. Tu sa dozviete viac o úlohe delegátov v ekosystéme EOS.

Čo je to DEX? Decentralizované výmeny, vysvetlenie: Nie vaše kľúče, nie vaše kryptomena. Z rozmachu DEX-ov sa vám možno točí hlava nad otázkami. Máme vás späť.

Čo je to inteligentná zmluva? | Vysvetlenie pre začiatočníkov: Okrem blockchainu by to mal vedieť každý. Uistite sa, že nezostanete pozadu.

A Blockchain Education Network: The New Era of Scholastics: Schools might appear uviaznutý v strnulej minulosti, ale blockchain má potenciál to zvrátiť.

Sprievodca skutočným severom po kryptomenách v Kanade: Mysleli ste si, že sme zabudli na našich severných bratov, hm? Vyskúšajte tohto kryptoprievodcu pre našich priateľov nad hranicou.

Ako Ricardianske inteligentné zmluvy umožňujú prijatie blockchainu: inherentné problémy inteligentných zmlúv bránia rozšírenému prijatiu podnikania. Ricardiánske inteligentné zmluvy by mohli pomôcť.

Tron vs. XRP a oba kontroverzné tokeny proti svetu: dve kryptomeny, ktoré radi nenávidíte. Aj keď sa jedná o dve samostatné otázky, môžu si byť viac podobné, ako by ste si mysleli.

Mobilné hry s blockchainom sú tu, ale možno vás príliš nezaujmú: Máte k dispozícii niekoľko blockchainových mobilných hier, ale varujeme vás, nie sú to žiadni Flappy Bird.

Čína ohlasuje novú iniciatívu blockchainového laboratória: Čína pokračuje v presadzovaní blockchainovej, nie kryptografickej agendy, pracuje na vytvorení nového blockchainového laboratória. Rozhodnite sa, chlapci.

Spoločnosť Kaspersky Lab odhaľuje desivé pravdy o počítačovej kriminalite a kryptomene: Nie je to piatok trinásteho, ale stále existuje dôvod na strach. Spoločnosť Kaspersky Lab odhaľuje viac ako hrsť zločinov spojených s blockchainom, ktoré sa dejú práve teraz.

Čo sú to bitcoinové veštice? Nová funkcionalita v blockchaine: V ideálnom svete prebiehajú všetky akcie v blockchaine. Existuje však niekoľko informácií (t. J. Zmena počasia), ktoré sú nemožné. To je miesto, kde do hry vstupujú veštby.

Najlepšie weby s výmenou bytecoinov pre kryptoinvestorov: Ak hľadáte kúpiť nejaký bytecoin, máme pre vás krytie..

Sieť Square Cryptocurrency Payment Network Approved: Systémy POS (Point of Sale) po celom svete môžu byť čoskoro schopné akceptovať všetky typy digitálnych platieb vrátane kryptomeny.

Novinky z kryptomeny z celého sveta

Svetová banka vydáva dlhopisy iba s blockchainom: Ako prvá na svete Svetová banka uviedla na trh dlhopis, v ktorom „celý proces dlhopisov – od vytvorenia po alokáciu a správu počas celého dvojročného životného cyklu – prebieha na blockchaine.“ Austrálska banka Commonwealth získala 80 miliónov dolárov na usporiadanie dlhopisu, pričom ho pomenovala „bond-i“ pre „nový dlhový nástroj prevádzkovaný blockchainom“. Alebo po ikonickej austrálskej pláži Bondi.

Austrália oznamuje celonárodný blockchain: Austrália jednoducho nemôže mať dosť blockchainovej technológie. Minulú stredu austrálska vládna agentúra CSIRO oznámila partnerstvo s právnou firmou Herberta Smitha Freehills a IBM s cieľom vytvoriť celonárodne verejne dostupné blockchainové riešenie pre podniky v krajine..

Austrálsky národný blockchain (ANB) poskytuje podnikom „inteligentné právne zmluvy (SLC), ktoré obsahujú inteligentné klauzuly so schopnosťou zaznamenávať externé zdroje údajov, ako sú napríklad údaje o zariadeniach internetu vecí (IoT).“ Pilot blockchainu je naplánovaný na začiatok tohto roku.

Fórum plánov politiky blockchainu OECD: Organizácia pre hospodársku spoluprácu a rozvoj organizuje 4. a 5. septembra fórum v Paríži. Téma: technológia blockchain vo vládnych aktivitách a verejných iniciatívach.

Zúčastnia sa rečníci z spoločností Hyperledger, Ripple a IOTA, ako aj predstavitelia Izraela, Ruska a Talianska..

Poľsko objasňuje zdaňovanie kryptomien: Po získaní výrazného návratu od zástancov kryptomeny pri ich prvom daňovom návrhu, poľskí zákonodarcovia vypracovali nový zákon, ktorý zjednodušuje dane z kryptomeny. Nový návrh uvádza, že transakcie medzi kryptami budú zadarmo pre jednotlivcov aj firmy. Taktiež načrtáva, že jednotliví ťažiari kryptomeny nebudú zdaňovaní zo svojich odmien, ale ostatní, ktorí pracujú pre niekoho iného, ​​budú.

Zdá sa, že návrh je krokom správnym smerom pre vládu, ktorá začala vynikajúcou náladou proti kryptomene.

Konferencia o plánovaní kryptomeny v Severnej Kórei: Máte pravdu, priatelia. Severná Kórea bude v októbri tohto roku hostiť dvojdňovú konferenciu o kryptomene, Kórejskú medzinárodnú konferenciu o blockchaine. Mnoho podrobností o konferencii ešte nebolo zverejnených, vrátane zoznamu rečníkov. Hostitelia však chcú konferenciu využiť ako príležitosť na preukázanie technických zdatností krajiny.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map