Tento týždeň v kryptomene: 3. augusta 2018

Nechoďte na moju trendovú čiaru

Kryptotrh s celým aktívom zaznamenal tento týždeň zásah. Po týždni takmer ziskov, ktoré umocnil rýchly výpredaj po odmietnutí SEC posledným podaním ETF spoločnosťou Winklevosses, klesla celková trhová kapitalizácia kryptomeny 8% v týždni. So svojimi 263 miliardami dolárov je tesne nad jedným z najnižších čísel, ktoré tento rok zaznamenal.

Bitcoin: Na hodnote 7 400 dolárov stratil bitcoin 6% jeho hodnoty za týždeň.

Ethereum: Čo je ešte horšie, Ethereum nefunguje 10% v týždni na 413 dolárov.

XRP: Takmer stagnujúci, XRP iba ​​stratil 2% tento týždeň so športovou cenou 0,43 USD.

Štatistiky trhu (3. 8. 18)

Domáce správy

Oddelenie nedávnej správy Fintech pre financie, ktoré sa zaoberá blockchainom: V správe pre prezidenta Trumpa s názvom „Finančný systém, ktorý vytvára ekonomické príležitosti: nebankové financie, finančné technológie a inovácie“ sa americké ministerstvo financií zaoberalo témou blockchainu popri ďalších rozvíjajúcich sa technológiách FinTech ako AI, cloud computing a ďalšie. „Nové technológie, ako napríklad prediktívna analýza dát, umelá inteligencia a technológia blockchain alebo distribuovaná kniha, sú príkladmi sľubných inovácií, ktoré by mohli firmy z oblasti finančných služieb využiť. Sú to tiež technológie, pri ktorých môže byť regulačné zaobchádzanie neisté, ak z iného dôvodu, ako je to, aby si táto inovatívna technológia vyžadovala čas na dozretie, “píše sa v správe..

V USA prekračuje blockchainové financovanie v roku 2018 čísla z roku 2017: V správe KPMG veľká štvorka zistila, že spolu s medzinárodnými investíciami do FinTech, ktoré do roku 2018 prevýšia celkovú úroveň roku 2017, pribúdajú aj blockchainové investície v USA. „V prvej polovici roku 2018 presiahli blockchainové investície v USA celkové investície zaznamenané v roku 2017, čo viedlo k tomu, že financovanie spoločností R3 a Circle Internet Finance bolo viac ako 100 miliónov dolárov +. Počas Q1 a Q2’18 došlo aj k niekoľkým ďalším významným blockchainovým transakciám, vrátane zvýšenia Paxosu zo série B na 65 miliónov dolárov, ktorého cieľom je pomôcť jej rozšíriť operácie na dodanie jeho blockchainovej platformy, “píše sa v správe..

Long Blockchain, predtým ľadový čaj z ostrova Long Island, vyplienený predvolankou od SEC: Na vrchole rozmachu bitcoinu v minulom roku sa Long Island Ice Tea rozhodol, že zmení svoj názov na Long Blockchain. Tento krok bol prínosom pre výrobcu čajovín, pretože jeho zásoby vzrástli o viac ako 300% v reakcii na rebranding. SEC si to všimla a vyžiadala si finančné dokumenty predvolania z 10. júla. “Spoločnosť plne spolupracuje na vyšetrovaní SEC,” uviedla spoločnosť vo vyhlásení. „Spoločnosť nemôže predvídať ani určiť, či môže SEC začať nejaké konanie v súvislosti s predvolaním alebo ako výsledok prípadného konania, ktoré je možné začať.“

Bill Clinton do Kickoff RippleOktóbrová technická konferencia s hlavnou adresou: 42. prezident Spojených štátov, veľký otec Bill Clinton, má vystúpiť s úvodným hlavným prejavom na jesennej konferencii Ripple, Swell, ktorá sa uskutoční 1. a 2. októbra v San Franciscu v Kalifornii. Spoločnosť Ripple si na otvorenie konferencie vybrala bývalého prezidenta, pretože „[v] čase, keď boli priekopnícke technológie a regulácia často v kolíznom kurze, pomohol prezident Clinton uviesť obdobie extrémneho rastu a adopcie internetu a formovať to, čo je dnes . Zaviedol tiež programy, ktoré preklenuli „digitálnu priepasť“ a priniesli nové technológie do komunít s nedostatkom služieb po celom svete, “uvádza sa v blogovom príspevku oznámenia..


S potešením oznamujeme @BillClinton ako hlavný rečník pre tohtoročné #SwellbyRipple. Pre viac detailov: https://t.co/KYQgI4YrWv pic.twitter.com/XSo46T2s3d

– Zvlnenie (@Ripple) 31. júla 2018

Štúdia: Iba 2% amerických investorov drží bitcoin, krypto v určitej podobe: Spoločne uskutočnený prieskum spoločností Gallup a Wells Fargo ukazuje, že bitcoiny sú pre väčšinu amerických investorov stále relatívne nezmapovaným územím. Podľa zistenia štúdie „iba 2% investorov tvrdia, že v súčasnosti vlastnia bitcoiny, necelé 1% ich plánuje kúpiť v blízkej budúcnosti. Aj keď väčšina investorov tvrdí, že nemá záujem nikdy kupovať bitcoiny, asi každý štvrtý (26%) tvrdí, že ich to zaujalo, ale v blízkej budúcnosti ich nebude kupovať. “

Decentralizovaná burza sa spúšťa v San Franciscu, používa XRP ako základnú menu: Tento týždeň bola zahájená burza DCEX so sídlom v San Franciscu. Pri použití XRP ako základnej meny je burza poháňaná blockchinovou platformou postavenou spoločnosťou AlphaPoint. „DCEX je trh novej generácie kryptomien, pričom všetky meny sa obchodujú proti XRP (XRP) ako základnej mene. Klienti budú môcť obchodovať spolu s 15 pármi mincí – XRP, Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin Gold (BTG), Ethereum classic (ETC), OmiseGo ( OMG), EOS (EOS), DASH (DASH), Tron (TRX), Monero (XMR), VeChain (VEN), IOTA (IOTA), ZCash (ZEC) a stabilné mince TrueUSD (TUSD) s plánmi v nasledujúcich mesiacoch pridajte Neo (NEO), Cardano (ADA) a ďalšie páry. DCEX navyše ponúka prístup k všetkým desiatim minciam uvedeným v kryptomenovom indexe Bloomberg Galaxy na jednom mieste, “uvádza sa v oficiálnom blogovom príspevku..

Čo je nové na CoinCentral?

Existujú problémy s blockchainom, vezmite si dva aspiríny a veľa odpočinku: Blockchain nie je dokonalý, takže je treba počítať s jeho chybami.

Bitcoinová hotovosť vs. bitcoin Klady a zápory: Zdá sa, že sú dvaja odsúdení na konkurenciu, tak ako sa stavajú proti sebe?

Pravidlá digitálnej meny by mali byť jednou z najvyšších priorít Kongresu, tvrdí popredný zákonodarca: Tento zákonodarca si myslí, že Kongres by mal dávať kryptomenu na prvé miesto v zozname úloh.

Stručná história Hodvábnej cesty: Drogy, (ne) násilie a videohry: Pohľad na Hodvábnu cestu a na to, čo sa deje na trhoch temného webu.

Využite generálneho riaditeľa a spoluzakladateľa Shahara Rubina na zjednodušení obchodných algoritmov: Pozrite sa, čo hovorí generálny riaditeľ spoločnosti Capitalize na úpravu tuku na obchodovanie.

AI a Blockchain – super cool alebo trochu strašidelné ?: Vážne, ohlasujú príchod automatizovanej utópie alebo nejakej dystopie ovládanej technológiami?

Čo je to Gridcoin ?: Platforma Gridcoin vytvára prostredie podobné superpočítačom kombináciou výpočtovej sily každého používateľa v sieti.

DMG Blockchain inštaluje rozvodňu na ťažbu kryptomeny: Spoločnosť DMG Blockchain Solutions, spoločnosť zaoberajúca sa ťažbou kryptomien, ktorá tiež poskytuje blockchainové riešenia, v súčasnosti zriaďuje rozvodňu a transformátor kryptomeny s výkonom 85 megawattov. To je v snahe rozšíriť svoje ťažobné činnosti.

Dôvody, prečo sú americké orgány vyzvané, aby legalizovali transakcie s bitcoinovými kasínami: V tomto článku skúmame, prečo regulačné orgány v USA pomaly legalizovali transakcie uskutočňované prostredníctvom bitcoinových kasín. Pozeráme sa tiež na to, prečo sa tieto politiky pravdepodobne v nasledujúcich rokoch nezmenia.

Kryptoťažba: Obchod Google Play sa pripája k spoločnosti Apple v oblasti zákazu ťažobných aplikácií: Najskôr prišli pre reklamy, potom pre aplikácie.

Časť 2: Rozhovor s Andy Levineom o Steeme dnes a zajtra: Pozrite sa na druhé kolo nášho rozhovoru so Steemovým Andy Levine.

Platformy digitálnej reklamy blockchain používané na boj proti podvodom: Transparentnosť, efektívnosť, spoľahlivosť – ako môže blockchain zmeniť digitálnu reklamu a urobiť ju čestnejšou.

Potlačí regulácia kryptomeny inovácie ?: Mnohí si myslia, že regulácia vyzýva na inováciu, iní však nie sú tak presvedčení.

Vláda indického štátu na implementáciu technológie blockchain: 26. júla indický štát Telangana ohlásil iniciatívy na využitie blockchainu na zmiernenie všadeprítomnej korupcie a podvodných aktivít zakorenených v štátnych a národných vládach.

Spoločnosti zdieľajúcej ekonomiky sú blokované blockchainom: Od decentralizovaných Ubers, Airbnbs a ďalších, krypto udržuje étos ekonomiky zdieľania v jadre.

Blockchainové odpadové hospodárstvo Odpadky jedného človeka sú pokladom iného človeka: Teraz, s príchodom decentralizovanej technológie, ktorej priekopníkom bol Bitcoin, sa spoločnosti snažia blokovať reťazce zmysluplných riešení v oblasti odpadu.

Poznať svoje kategórie kryptomeny je poznať svoje portfólio: Rozmanitosť je kľúčová, najmä v tomto nestabilnom priemysle.

Nová britská trhová štúdia zdôrazňuje nedostatok porozumenia kryptomene: Aj keď bude toto odvetvie čoskoro desať rokov staré, stále okolo neho panuje veľa nedorozumení.

Trhová kapitalizácia kryptomeny: Čo to je? Ako to používate ?: Začínajúca metrika, trhová kapitalizácia je základným nástrojom pre každého investora a obchodníka.

Ethereum vs. EOS | Analýza dvoch najväčších platforiem Dapp spoločnosti Blockchain: Ak sú bitcoiny a bitcoinové hotovosti prirodzeným protikladom, Ethereum a EOS bojujú proti súpereniu s dvoma najväčšími protikladnými mincami kryptomeny.

Časť 3: Rozhovor s Andy Levineom o Steeme dnes a zajtra: Pozrite si tretie kolo nášho rozhovoru so Steemovým Andy Levine.

Spoločnosti zamerané na kryptomenu lákajú na Bermudy, Maltu, Gibraltár a Lichtenštajnsko: Tieto malé krajiny sa snažia prilákať veľkých hráčov k svojim hraniciam.

Ako nakupovať Ripple na GateHub Podrobný sprievodca: Stručný sprievodca nákupom Ripple na GateHub.

Danny Zuckerman z uPortu o seba-zvrchovanej identite: Užite si prosím tento informatívny rozhovor o súčasnom stave a vývoji digitálnej identity.

Správy o kryptomene z celého sveta

Vláda indického štátu na implementáciu technológie blockchain: Indický štát Telangana tento týždeň ohlásil množstvo iniciatív, ktoré sa budú zameriavať na blockchain na policajné vyšetrovanie korupcie a podvodov, ktoré sužujú vládu Telangany. Minulý mesiac štát predstavil blockchainové riešenia do vládnych katastrálnych a príjmových oddelení v snahe zvýšiť transparentnosť, čo je preventívna reakcia na podplácanie, ktoré sa vyskytuje pri zhruba 38% štátnych transakcií s nehnuteľnosťami..

Börse Stuttgart, druhá najväčšia nemecká burza cenných papierov, plánuje ICO, multilaterálny obchodný systém: Börse Stuttgart zvyšuje svoju pracovnú náplň. Mesiac po vydaní očakávanej aplikácie na obchodovanie s kryptomenami Bison oznámila druhá najväčšia nemecká burza cenných papierov svoje plány na vytvorenie platformy ICO, ako aj multilaterálneho obchodovania s kryptomenami. Tieto dve služby by boli neoceniteľnou cestou likvidity pre všetkých na trhu ICO, ktorí ich využívajú, a zároveň by rozšírili dosah spoločnosti Börse Stuttgart do tohto odvetvia. „Na obchodnom mieste s tokenmi vydanými prostredníctvom našej ICO platformy je možné obchodovať na sekundárnom trhu. Toto je dôležitý faktor úspechu pre ICO. Zároveň reagujeme na dopyt retailových aj inštitucionálnych investorov po regulovanom a spoľahlivom prostredí pre obchodovanie s kryptomenami, “uviedol generálny riaditeľ Alexander Höptner vo vyhlásení.

Boerse Stuttgart bude hostiteľom kryptoobchodovania a ponúk mincí – https://t.co/iG6GsvLKcp

Inzerujte #ICO https://t.co/89O4ciDsi7

#bitcoin #btc #bitcoinnews # kryptomena #blockchain #btcusd # 比特 幣 新聞 pic.twitter.com/Q6XPXWWeEn

– Bitcoinové správy (@TheBitcoinNews) 3. augusta 2018

Juhokórejská finančná agentúra sa zasadzuje o integráciu blockchainu do akciového trhu: V správe pre miestnych a regulačné orgány a úradníkov juhokórejský finančný dozorný úrad (FSS) prosil domáce samosprávy, aby začali vyvíjať riešenia pre integráciu blockchainu s tradičnými finančnými systémami a platformami. Agentúra sa domnieva, že blockchain by mohol umožniť vyrovnanie transakcií na trhoch s akciami rýchlejšie a bezpečnejšie ako súčasný softvér. Podľa správy vzala na vedomie použitie blockchainu na medzinárodných akciových trhoch, pričom osobitnú pozornosť venovala tomu, ako Nasdaq využíva blockchain na vedenie záznamov a súkromné ​​údaje.

Morgan Stanley najíma kryptobanku Credit Suisse, obchodníka ako vedúceho pre digitálne trhy: Jedna z najväčších svetových nadnárodných bánk sa posúva ďalej smerom k odvetviu kryptomien. Investičná banka tentokrát vo forme nového prenájmu prijala do svojej funkcie vedúceho digitálnych trhov Andrewa Peela, zamestnanca spoločnosti Credit Suisse a samozvaného odborníka na obchodovanie s kryptomenami. Peel predtým strávil 12 rokov v spoločnosti Credit Suisse, kde pôsobil v 9 z nich ako obchodník s derivátmi. Od roku 2013 je obhajcom kryptomeny..

Binance kupuje TrustWallet, prvú verejnú akvizíciu burzy: Spoločnosť Binance kúpila TrustWallet, decentralizovanú peňaženku typu Ethereum s otvoreným zdrojom, ktorá podporuje „viac ako 20 000 rôznych tokenov založených na ethereu (ERC20, ERC223 a ERC721)“, uvádza sa v blogovom príspevku spoločnosti Binance. Zakúpením spoločnosti TrustWallet sa do zoznamu služieb Binance rozšíri mobilná peňaženka typu on-chain s ďalšími možnosťami budúcej integrácie. Značka a tím TrustWallet si zachovajú autonómiu a slobodu pri vývoji základného produktu, pričom budú profitovať zo zvýšenej synergie od Binance, vrátane širokej užívateľskej základne a pripravovaného DEX, “píše sa v príspevku ďalej. Generálny riaditeľ spoločnosti Binance Changpeng Zhao naznačil, že akvizície musia hrať dôležitú úlohu pri dozrievaní tohto odvetvia, čo naznačuje, že by to mohlo byť pre Binance prvé z mnohých: „Hľadáme silné technologické tímy. Akvizícia bude veľmi kľúčovým prvkom pre ďalší rast a prispievanie k tomuto odvetviu. “

Príspevky spoločnosti Bitmain Pôsobivé zisky v hodnote 1 miliardy dolárov za 1. štvrťrok 2018, plány IPO: Čínsky ťažobný gigant Bitmain dosiahol v 1. štvrťroku 2018 ohromujúci zisk vo výške 1 miliárd dolárov – nie výnos, myslíte si – na konci tejto správy nemenovaný zdroj pre Fortune uviedol, že spoločnosť napreduje so svojím IPO, ktoré Juhan Wu , Generálny riaditeľ spoločnosti Bitmain, naznačil v júni. Zdroj uviedol, že IPO sa začne „veľmi skoro“ na zámorskom trhu, ktorý umožní investorom nakupovať v ponuke za USD.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map