Tento týždeň v kryptomene: 29. júna 2018

Dolu a dole

Rovnaký príbeh, iný týždeň. Trh s kryptomenami pokračoval v pomalom a stabilnom poklese. Celý mesiac v júni sme mali straty týždeň čo týždeň a máj nebol o nič lepší. Všetko toto znamená, že sme zatiaľ nezískali zostupný trend, vážení, a nie je toho veľa, čo by naznačovalo, že v blízkej budúcnosti nastane.

Na 234 miliárd dolárov sa celý trh prepadol 8% jeho hodnoty za týždeň. Bitcoin tiež šliape pod svoje minulé minimá vo februári a apríli. Nikto nemá krištáľovú guľu, ale prekročenie týchto predchádzajúcich úrovní podpory by nemalo vzbudzovať dôveru.

Bitcoin: Zlatý chlapec Crypto stratil 4,5% jeho hodnoty tento týždeň s cenou 5 900 dolárov.

Ethereum: Ethereum dostalo tento týždeň dosť ťažký zásah. S 13% zrazil z jeho ceny. Cena je momentálne 411 dolárov.

Vlnenie: Za 0,43 dolára nie je Ripple o moc lepší ako Ethereum, pretože je nadol 12% v týždni.

trh 6_29_18

Štatistiky trhu kryptomeny (29/6/2018)

Domáce správy

Najvyšší súd popiera hodnotenie doživotného trestu zakladateľa Silk Road Rossa Ulbrichta: Ross Ulbricht, tiež známy ako Dread Pirate Roberts, nebude z väzenia tak skoro zachránený. Najvyšší súd USA zamietol žiadosť zakladateľa Silk Road o kratší trest. Ulbricht, ktorý bol v roku 2015 zatknutý za početné prípady napomáhania obchodovaniu s drogami a zbraňami, distribúcii iného nezákonného materiálu, praniu špinavých peňazí a podvodom, si v súčasnosti odpykáva doživotný trest vo federálnom väzení..

Brain Armstrong spoločnosti Coinbase zakladá krypto-charitu, GiveCrypto: Generálny riaditeľ spoločnosti Coinbase spúšťa charitatívny fond pre kryptomeny. GiveCrypto, ako sa volá, bude distribuovať svoje kryptomeny naplnené pokladnice tým, ktorí to potrebujú na menej rozvinutých trhoch a krajinách. Brian Armstrong dúfa, že „pomôže ľuďom v núdzi tým, že im pošle peniaze priamo“ a „poskytne univerzálny prístup k otvorenému finančnému systému“. Fond už získal 3,5 milióna dolárov a dúfa, že do konca roka získa 10 miliónov dolárov.

Sme nažive! https://t.co/z74I3TmouB

– GiveCrypto.org (@givecrypto) 27.06.2018

Walmart, maloobchodníci a výrobcovia spolupracujú s IBM na riešeniach sledovania dodávateľského reťazca: Spoločnosť IBM nadviazala partnerstvá s niektorými z hlavných maloobchodných a výrobných spoločností v USA s cieľom vyvinúť blockchainovú platformu pre dodávateľský reťazec potravinárskeho priemyslu. Iniciatíva blockchainu Food Trust je v prevádzke od roku 2016, pričom spoločnosti Walmart, Kroger Co., Tyson Foods Inc. Nestlé SA, Dole Food Co., Driscoll’s Inc., Golden State Foods, McCormick and Co., McLane Co., a Unilever NV, ktorý sa pripojil k IBM v jej úsilí. V auguste 2017 začala táto iniciatíva testovať pilotný projekt pre túto sieť.

FBI vyšetruje 130 prípadov týkajúcich sa kryptomeny, čo je „malý zlomok“ jej pracovnej záťaže: Počas tohto rozhovoru na konferencii Crypto Evolves v New Yorku tento týždeň agent FBI Kyle Armstrong povedal svojmu publiku, že vyšetrovanie FBI týkajúce sa nelegálneho používania kryptomeny je „malým zlomkom“ z „tisícov“ momentálne aktívnych prípadov agentúry. Armstrong naznačil, že FBI v súčasnosti skúma okolo 130 prípadov označených ako „ohrozené hrozbou“, ktoré zahŕňajú použitie kryptomeny na trestné činy, ako je obchodovanie s ľuďmi a únosy, ransomvér a obchodovanie s drogami na čiernom trhu. Armstrong uviedol, že s prudkou epidémiou opiátov v USA sa FBI najviac zaoberá používaním kryptomien na nezákonný predaj liekov na predpis, hoci pripustil, že na čiernom webe sa pravdepodobne nachádza iba 10% svetového obchodu s drogami..

Viac informácií o krypto a nezákonných trhoch: Agentúry USA vyradili približne 35 dílerov temného webu, získali späť viac ako 12 miliónov dolárov v bitcoinoch: Americké ministerstvo spravodlivosti, v spolupráci s vyšetrovaniami vnútornej bezpečnosti prisťahovalectva a colnej kontroly (HSI), tajnou službou (USSS), poštovou inšpekčnou službou (USPIS) a protidrogovou správou (DEA), zastavili činnosť operácie na čiernom trhu s viac ako 35 distribútormi drog a zbraní na čiernom webe. Prvé svojho druhu na celoštátnej a medziagentúrnej úrovni vyústilo do zadržania bitcoinu a ďalších kryptomien v hodnote viac ako 12 miliónov dolárov, pričom ďalších asi 4 000 bitcoinov (hodnoty v hodnote zhruba 24 miliónov dolárov) čakalo na schválenie žiadosti.

Andreessen Horowitz zakladá kapitálový fond pre kryptomeny v hodnote 300 miliónov dolárov: Stará finančná firma Andreessen Horowitz rozširuje svoj finančný dosah ešte viac do odvetvia kryptomien. Spoločnosť, ktorá už vlastní kapitál v kryptomenových podnikoch, ako je Coinbase, tento týždeň oznámila, že vytvorila vlastný investičný fond pre kryptomenu, kryptomena a16z. Generálny partner Andreessen Horowitz Chris Dixon v príspevku na blogu spoločnosti uviedol, že fond vyberie „investície na viac ako 10 rokov“, či už ide o mince, tokeny alebo blockchainové spoločnosti.

Čo je nové na CoinCentral?

DJ 3LAU pri kurácii hudobného festivalu poháňaného blockchainom: Hudobné festivaly na blockchaine? Prihláste sa.

Recenzia Cobinhood Exchange: Obchodovanie s nulovým poplatkom na burze Underdog: Jeho názov v hravom odkaze na populárnejšiu burzu Robinhood, dozviete sa viac o jednom z najlepšie strážených tajomstiev kryptomeny.

Prečo sledovanie aktív blockchain nie je len pre tých najbohatších: Ak chcete využívať výhody služieb blockchainu, nemusíte byť načítaní.

Blockchainové ukladanie dát by mohlo byť čoskoro novým štandardom: Blockchain nám ponúka alternatívnu metódu ukladania, aby sme konkurovali prechodným a cloudovým modelom.

Generálny riaditeľ spoločnosti Codex, Mark Lurie, hovorí Ethereal and the Future of Blockchain Art: Mark Lurie má pôsobivý životopis: Harvard alum, zakladateľ Lofty, a teraz, generálny riaditeľ protokolu Codex.

Uvedenie fotoaparátu EOS na skúšobnú verziu Analýza najväčšieho ICO kryptomeny: V tomto odporúčanom článku sme postavili pred súd sieť EOS, ktorá je predmetom rozsiahlych kontroverzií, aby sme zistili, či táto kritika stojí za to..

Bitcoin nie je anonymný a je to v poriadku: Nie, nie je to anonymné a áno, nie je na tom nič zlé.

Blockchain v dodávateľskom reťazci Ako pomáha jeden reťazec druhému: Získajte viac informácií o jednom z potenciálne najrušnejších prípadov použitia blockchainu.

Blockchain vojenské aplikácie – budúca technológia ozbrojených síl: Kde sa stretávajú blockchain a armáda? Ukážeme vám to.

Digitálne mincovne: Ako si vytvoriť vlastné mince a žetóny: Výroba vlastnej kryptomeny je taká ľahká alebo náročná, ako ju chcete vyrobiť.

Inovácie v Blockchain Aerospace Tech pripravené na uvedenie na trh: Budúcnosť je teraz, chlapci.

Ako nakupovať Cobinhood (COB) Podrobný sprievodca: Stručný prehľad toho, ako dostať do rúk nejaký COB.

ConsenSys Bounties Network Simona Pop o budovaní sveta na Bounties: Vypočujte si, čo tento vodca v odbore hovorí o hodnote bielych klobúkov a odmien.

Top 5 spôsobov, ako blockchain naruší cestovný priemysel: Sledovanie batožiny, digitálne identifikátory, vernostné body a ďalšie.

Blockchain in Government: Zefektívnenie operácií: Odčerpá blockchain močiar? Nie, ale má miesto pri zlepšovaní byrokracie.

5 kľúčov, ktoré je potrebné zohľadniť pri vytváraní portfólia kryptomeny: Než začnete investovať, nezabudnite si tieto veci skontrolovať.

Čo je Aeon (AEON)? | Sprievodca pre začiatočníkov: Aeon je ľahká mince na ochranu súkromia vhodná pre mobilné zariadenia. Podobne, ako je litecoin ľahším doplnkom bitcoinu, môžete sa na Aeona pozerať ako na Monerovho malého brata.

Halda Mycélie Imogen na modrej oblohe, astronautoch a križovatke hudby a blockchainu: Imogen Heap je na misii zameranej na uskutočnenie zmien vo svete. Minimálne od hudobného sveta.

Top 6 kryptokonfiškácií všetkých čias: Ahoj Ross Ulbricht, nechám ťa dokončiť, ale …

Čo je Ravencoin (RVN)? | Sprievodca pre začiatočníkov: Ravencoin je blockchain špeciálne zameraný na vytváranie a peer-to-peer prevod aktív. Rovnako ako sa Monero zameriava výlučne na súkromie, Ravencoin sa špecializuje na prevod aktív – nič viac, nič menej.

ChainXChange zmení Mandalay Bay na globálnu výstavu blockchainu: Spoločnosť ChainXChange ohlásila svoju trojdňovú globálnu výstavu blockchainu v ikonickom konferenčnom centre Mandalay Bay v Las Vegas 13. až 15. augusta 2018.

Spoluzakladateľ spoločnosti ShapeShift Jon pre reguláciu, zajačiu dieru a budúcnosť kryptomeny: Pozrite sa, čo hovorí Jon na vládne nariadenia a trajektóriu priemyslu.

Slnko v blockchaine: Príbeh lásky: Predstavte si budúcnosť, v ktorej je solárna energia prenosným tokenovaným aktívom. Ak to znie šialene, nie je to tak; je to len pár noviniek od reality.

Sedem najväčších chýb bitcoinu všetkých čias: Vďaka nim sa budete cítiť lepšie v tom čase, keď ste stratili niekoľko satoshi pre nesprávny verejný kľúč.

Správy o kryptomene z celého sveta

Binance sa chystá zahájiť obchodovanie s Fiatom v Ugande, generálny riaditeľ odhaľuje: V rozhovore pre Cointelegraph generálny riaditeľ spoločnosti Binance Changpeng Zhao (CZ) naznačil, že burza zaháji svoje kľúčové obchodné operácie kryptomena-fiat v Ugande. Binance Uganda umožní svojim používateľom obchodovať s ugandským šilingom za hlavné kryptomeny. Platforma je pripravená na okamžité spustenie, uviedol CZ a verí, že „ukazuje, že Binance nestačí iba na prenasledovanie najrozvinutejších trhov.“ Trochu experiment, výmena je tiež trochu lakmusovým papierikom, aby sa zistilo, či je na nedostatočne rozvinutých trhoch pravdepodobnejšie prijatie ekonomických systémov kryptomeny: „Uganda [je] skutočne zaujímavá situácia, iba 11 percent populácie má bankové účty. Je to výzva aj príležitosť. Môže byť teda jednoduchšie prijať kryptomenu ako formu meny namiesto toho, aby ste sa snažili presadiť prijatie bankou. Je to zaujímavý experiment – Afrika je veľký trh, a preto sme tu, “uviedla CZ v rozhovore.

86% vedúcich pracovníkov v oblasti kryptomeny chce formálnu samoreguláciu pre priemysel: Výsledky výskumu zverejnené tento týždeň ukazujú, že takmer 9 z 10 riadiacich pracovníkov a investičných manažérov v kryptomenových spoločnostiach chce „formalizované“ samoregulačné štandardy. Dirigoval Foley & Štúdia Lardner LLP, medzinárodná advokátska kancelária, na jar tohto roku konzultovala so 62 osobami. Menej ako 86% respondentov je presvedčených, že by vládne orgány mali na tieto nariadenia dohliadať.

CTO of Enjin Creatures New Ethereum Token Standard for Fungible and Non Fungible Assets: Enjin’s CTO, Witek Radomski, vytvoril nový štandard tokenov pre Ethereum. Tokenový štandard, ktorý bol ohlásený tento týždeň a je známy ako ERC-1155, umožňuje vývojárom nasadiť zameniteľné aj nezastupiteľné aktíva prostredníctvom rovnakej inteligentnej zmluvy, čo súčasné štandardy neumožňujú. Tento štandard, napísaný s ohľadom na herný priemysel, uľahčí vývojárom a hráčom správu zbierok a aktív v hrách pre hry založené na blockchaine. Aj keď bol Radomski navrhnutý s cieľom vyriešiť obmedzenia týkajúce sa tokenizácie aktív súvisiacich s hrami, verí, že „aplikácia tohto štandardu sa v žiadnom prípade neobmedzuje na trh s hrami“ a „by sa dala použiť na certifikáciu všetkých foriem vlastníctva, hmotných aj digitálnych. “

„Len čo sa [použije štandard kryptomeny ERC-1155], vytvoria sa milióny kreatívnych predmetov nielen pre hranie hier, ale aj v rôznych iných odvetviach. ERC-1155 možno použiť na zaručenie skutočného vlastníctva všetkých položiek, digitálnych aj nedigitálnych. “https://t.co/1IShhutltM# ADOPT pic.twitter.com/JOQK6bf5ek

– Enjin (@enjin) 27.06.2018

Spoločnosť Huobi otvára obchod v Londýne a oznamuje OTC obchodovanie: Jedna z najväčších búrz kryptomeny v tomto odvetví, Huobi, otvára kanceláriu v Londýne. Burza vníma Anglicko ako svoju „bránu“ na európske trhy a plánuje vyskúšať si mimoburzové obchodovanie (OTC) s operáciou v Londýne v treťom štvrťroku tohto roku. „Londýn bol vybraný ako prvá kancelária v Európe kvôli jeho prvenstvu ako globálnemu finančnému centru a najväčšiemu obchodnému centru pre kryptomeny v regióne s aktívnou blockchainovou komunitou a rýchlo sa rozvíjajúcim trhom,“ vysvetlil svoje rozhodnutie tím Huobi..

Zakladateľ spoločnosti EOS chce zmariť ústavu platformy a napísať novú: Zakladateľ spoločnosti EOS a sériový kryopodnikateľ Dan Larmier chce urobiť nové kroky. Žiada prepracovanie ústavy spoločnosti EOS, výzva k zmene dokumentu, ktorý vyzval na negatívnu kontrolu komunity po tom, čo producenti blokov EOS naďalej bezdôvodne zmrazujú verejné kľúče v sieti. Na to, aby Larimerova iniciatíva uspela, je potrebných 15% hlasov od držiteľov tokenov EOS. Potvrdenie hlasov musí držať túto hranicu 30 po sebe nasledujúcich dní v rámci 120-denného volebného obdobia, aby bolo možné uskutočniť všetky zmeny.

Čína aktualizuje svoje kryptografické hodnotenie a vykazuje zreteľné zaujatie pre čínske projekty: V najnovšej časti globálneho technologického indexu verejného reťazca ukazuje Čínske centrum pre rozvoj informačného priemyslu (CCID) veľa lásky k čínskym projektom – ale až tak k bitcoinom. Vďaka novým stupňom je aktívom číslo jedna projekt EOS, ktorý má masovú podporu čínskych investorov a blokových výrobcov, a prekonal tak špičkový produkt Ethereum získaný v pôvodnej správe o 30 bodov. Za nimi sú v poradí Ethereum, NEO, Stellar, Lisk a Nebulas, zatiaľ čo bitcoiny spadli z top 15 z 13. na 17. miesto.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map