Tento týždeň v kryptomene – 27. októbra 2017

Tento týždeň v kryptomene – rekapitulácia týždenných správ

Bitcoin zlomí 6 000 dolárov: Krátko po tom, čo sme minulý týždeň zverejnili informačný bulletin „Tento týždeň v kryptomene“, bitcoin vôbec v piatok prekonal hranicu 6 000 dolárov. Cena pokračovala v raste a v sobotu dosiahla až 6 194 dolárov (zdroj).

O bitcoinové zlato sa zrejme nikto nestará: Po tohtoročnej forkáde Bitcoin Gold cena BTG klesla na súčasnú cenu 128,15 USD. To dáva cenu BTG iba mierne nad 1/3 ceny Bitcoin Cash. Okrem investorov, ktorí sa zjavne nezaujímajú o novú vidlicovú mincu, došlo k malým informáciám o spoločnosti BTG. Jediný spravodajský príbeh BTG s významným počtom akcií podrobne popisuje, ako web BTG utrpel obrovský útok DDOS bezprostredne po rozdvojení.

Bude Real Slim Shady, prosím, vstaňte: Akoby svet kryptomien nebol dostatočne bohatý na udalosti, nadchádzajúca vidlica Bitcoin SegWit2x okolo 16. novembra má ľudí zvedavých, ktorý bitcoin sa bude považovať za pravý bitcoin. Každá strana je plná úctyhodných čísel v bitcoinovej komunite, ako aj váš spravodlivý podiel neoblomných ideológov, ktorí si navzájom hovoria na Twitteri.

Príprava na vidličku: Očakáva sa, že vidlička sa stane okolo 16. novembra. Ak sa chcete pripraviť, nezabudnite sledovať, ako burzy oznamujú, čo urobia pre vidličku. Napríklad Coinbase oznámila, že „sa chystajú nazvať reťazec s najviac akumulovanou obtiažnosťou Bitcoin“. Blíženci zopakovali tento postoj a uviedli „… Budeme merať celkovú kumulatívnu výpočtovú náročnosť blockchainu, aby sme určili, čo budeme nazývať Bitcoin a BTC a na platforme Gemini“.

Keď sa priblížime k dátumu vidlice SegWit2x, zostavíme podrobnú správu o postupoch SegWit2x každej hlavnej burzy. Sledujte tento prehľad.

„Dobre, chlapci, blockchain môže byť hrozbou“: Moody’s, storočná a stará ratingová spoločnosť s dlhopismi, vydala správu s názvom „Consumer Digital Payments – USA“, v ktorej sa uvádza, že „hrozba“ kryptomien a blockchainu je „vzdialená“, ale podniky nakoniec túto technológiu prijmú. [Zdroj: Bitcoin Magazine]

Doma s ICO: Old-school eCommerce gigant Overstock.com sa snaží získať najväčšie kolá ICO, aké kedy boli stanovené pre jej väčšinovú dcérsku spoločnosť t0 na 500 miliónov dolárov (alternatívne tZERO). Nadmerné zásoby existujú od roku 1999 a od augusta 2017 boli jednou z prvých veľkých spoločností elektronického obchodu, ktoré začali prijímať bitcoiny ako platby. Ich CEO Patrick Byrne tiež bol zanietený zástanca blockchainovej technológie. V decembri 2016 sa navyše Overstock.com stala prvou verejne obchodovanou spoločnosťou, ktorá emitovala svoje akcie prostredníctvom blockchainu. Svoju dcérsku spoločnosť t0 použila na predaj 126 565 akcií. Overstock pracoval na vývoji t0 tak, aby bol vôbec prvá obchodná platforma pre akcie a cenné papiere založené na blockchaine. V tlačovej správe Byrne uviedol, že „„ Aj keď mnohí pochybovali, tím tZERO tvrdo pracoval na tom, aby bol na špici pri vytváraní a spúšťaní dôveryhodných, schopných a inštitucionálne škálovateľných blockchainových technológií pre kryptomeny. “ Očakáva sa, že ICO bude spustená 15. novembra a potrvá do 31. decembra.

Čo je nové na CoinCentral?

  • Aký je ďalší bitcoin? – Spisovateľ CoinCentral Aaron Mangal vystrelí z tejto častej otázky.
  • [Aktualizované] Ako nakupovať Sprievodca etherea – Náš sprievodca pre kupujúcich éterov bol aktualizovaný o ďalšie výmeny a ďalšie informácie podrobne popisujúce rozdiely medzi vedúcimi zmenami.
  • Viac recenzií a porovnanie na burze – Pokračovali sme v pridávaní ďalších recenzií na burzy a porovnávaní na burze, aby sme našim používateľom pomohli nájsť najlepšie burzy s kryptomenami pre ich potreby..

Ak ste v oblasti kryptomeny nováčikom alebo ak ste v CoinCentrali nováčikom, určite si prečítajte niektoré z našich najobľúbenejších príručiek kryptomeny pre začiatočníkov:

  • Čo je to bitcoin?
  • Čo je to Ethereum?
  • Čo je to Ripple?
  • Čo je to Monero?
  • Ethereum vs Ethereum Classic

Viac informácií o kryptomene z celého webu

Palec hore od Woz: Steve Wozniak, milý spoluzakladateľ spoločnosti Apple Computers, vystúpil na konferencii Money2020 a označil bitcoin za „pravý a skutočný“ v tom zmysle, že ho nie je možné zriediť, zatiaľ čo na fiat meny, ako je americký dolár, ktorý sa dá vytlačiť, uviedol „ druh falošného. “ [Zdroj: Bitcoin Magazine]

Nič nové zo sveta bitcoinových naysayers: Najlepší finančníci sveta tento týždeň nemali čo povedať, potom čo bitcoin na chvíľu dosiahol 6 000 dolárov. To nás núti premýšľať o tom, ako budú kapitáni finančného priemyslu, ako napríklad generálny riaditeľ JP Morgan Jamie Dimon, ktorý označil kohokoľvek, kto to obchoduje, za „hlúpyho“ a Larry Fink, generálny riaditeľ spoločnosti Blackrock, ktorý označil bitcoin za „index prania špinavých peňazí“. desaťročie. Jeden by nemal byť taký rýchly na predpovedanie, ale niečo mi hovorí, že ak bitcoin bude naďalej rásť, môžeme začať vidieť, ako niektoré PR nafukujú príbehy a ospravedlnenia.

MIT robí veci MIT: Massachusettský technologický inštitút (MIT) prináša opäť novinky a pripomína svetu, prečo je považovaný za veľmoc a inkubátor technologických talentov, oznámením pilotného programu pre vydávať diplomy prostredníctvom bitcoinového blockchainu. Pomocou aplikácie s názvom Wallet Blockcerts bude 111 absolventom vydaných diplomov a budú môcť „takmer okamžite zdieľať svoje diplomy s kýmkoľvek, komu chcú, bez zapojenia sprostredkovateľa.“ Takže teraz, namiesto toho, aby vám absolvent MIT nevyhnutne povedal, že máte diplom z MIT, môžu vám ho ukázať prostredníctvom blockchainu.

Predpisy zdola: Austrálska vláda má hlasovať o zákonoch, ktoré poskytnú regulačnému orgánu pre finančné spravodajstvo AUSTRAC nové právomoci v oblasti dohľadu nad výmenami digitálnych mien. Austrália sa zameriava na začatie regulácie prania špinavých peňazí prostredníctvom bitcoinu a ďalšie kryptomeny, a ak budú prijaté, tieto zákony by vyžadovali výmeny, aby sa mohli zaregistrovať u vlády.

Amazon Smieť Začnite prijímať bitcoiny: Hovorí sa, že gigant elektronického obchodu Amazon môže začať prijímať bitcoiny už koncom októbra. Tieto fámy sú založené na tvrdeniach zdrojov finančných technológií v Silicon Valley, tvrdí Nemecké noviny Welt. James Altucher, známy vďaka svojim knihám, podcastu, podnikateľským skúsenostiam a príležitostne zameraným reklamám na Facebooku „Crypto-Millionaire Hosts Free Cryptocurrency Masterclass“, zameraných na reklamu, tiež tvrdil, že Amazon môže oznámiť bitcoin počas konferenčného hovoru o príjmoch 26. októbra. V čase písania tohto článku nemá bitcoin cenu 7 000 dolárov a viac, takže sa zdá, že z konferenčného hovoru neprišli žiadne správy..

Je dôležité zopakovať, že tento príbeh je povesť, a malo by sa k nim tak pristupovať.

Ťažba Venezuelčanov na prežitie inflácie: Niekdajšia jedna z najbohatších krajín Južnej Ameriky bojovala s extrémnou hyperinfláciou, ktorú MMF predpovedá, že by tento rok mohla dosiahnuť 720%. Mnoho Venezuelčanov začalo ťažiť bitcoiny a ďalšie kryptomeny ako alternatívu k súčasným podmienkam. Ťažobné operácie, ktoré prinášajú 800 dolárov mesačne, poskytujú občanom lepší životný štýl v krajine, kde je minimálny mesačný plat 40 dolárov, čo je doplnené vládnymi poukážkami okolo 56 dolárov. Venezuelčania to však robia s rizikom zatknutia za krádež energie. [Yahoo News]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map