Tento týždeň v kryptomene: 26. apríla 2019

Nuž, vyzeral to ako skvelý týždeň, kým newyorský štátny prokurátor (NYSAG) nepodal žalobu na Bitfinex. ALE na tom veľmi nezáleží, pretože sa zdá, že odvetvie kryptomien sa týždeň čo týždeň zvyšuje bez pocitu nevyhnutného krviprelievania, ktoré prilákalo medvedí trh v roku 2018.

Bitcoin narástol na zhruba 5 637 dolárov, neskôr klesol na 5 277 dolárov po tom, čo sa objavila správa o tom, že newyorský štátny prokurátor (NYSAG) podal žalobu na Bitfinex. Bitcoin však stratil iba asi .2% na týždeň.

Zvyšok trhu s kryptomenami zažil o niečo drastickejšie krviprelievanie: Ethereum (10,26%), XRP (11,44%), Bitcoinová hotovosť (12,15%)

Niekoľko drahokamov v top 100 sutinách obsahovalo CasinoCoin (56%) a MonaCoin (43%).

trh s kryptomenami

Kryptomena Novinky týždňa

Just Blockchain It: Ochranné známky Nike „Cryptokicks“: Spoločnosť Nike urobila vlny v kryptosvete novinkami o ikonickej značke športového oblečenia, ktorá ochrannou známkou označuje výraz „Cryptokicks“. Krok spoločnosti Nike naznačuje, že spoločnosť vo výške 110 miliárd dolárov vstupuje do kryptomeny a digitálneho zberateľského priestoru, aby mohla rozšíriť svoju online značku okolo svojho názvu. Vďaka toľkému počtu zberateľských predmetov pod hlavičkou spoločnosti Nike (medzi ktoré patrí Jordan a Converse) sa spoločnosť Nike pravdepodobne pokúsi využiť svoje hlboké odborné znalosti pri vytváraní návykových zberateľských produktov do digitálnej sféry. Ochranná známka poznamenáva „Poskytovanie online blogov v oblasti krypto-zberateľských predmetov; zábavné služby, menovite poskytovanie online počítačových hier … vybrané lovy, prekážkové dráhy alebo hľadanie pokladov; zábavné služby, menovite poskytovanie interaktívnych online mobilných herných aplikácií; poskytovanie informácií on-line týkajúcich sa krypto-zberateľských úprav pre záujmové alebo zábavné účely “

Nike podala prihlášku ochrannej známky pre CRYPTOKICKS.

Podanie naznačuje, že Nike má v úmysle spustiť kryptomenu s názvom CRYPTOKICKS.

Ďalej uvádzam moju analýzu podania a jeho dôsledkov &# 128071;# nike# kryptomena pic.twitter.com/82gAPlzrXy

– Josh Gerben (@JoshGerben) 24. apríla 2019

Ooooo Bitfinex je opäť v Troubleeee: Generálny prokurátor štátu New York (NYSAG) podal 24. apríla žalobu na pridruženú kryptomenovú burzu Bitfinex združenú so stablecoinom Tether. Dokument berie na vedomie podozrenie spoločnosti NYSAG, že spoločnosť Bitfinex stále umožňuje obchodníkom so sídlom v New Yorku využívať platformu, a to napriek tomu, že spoločnosť Bitfinex tvrdí, že by sa v roku 2018 nestala klientom v New Yorku. Dokument ďalej tvrdí, že vyšetruje „prebiehajúci podvod. od Bitfinexu a Tetheru “a že Bitfinex a Tether sa zúčastnili„ nezverejnených, konfliktných transakcií na krytie strát Bitfinexu prevodom peňazí z rezervných fondov tetheru. “ Kancelária generálneho prokurátora odhaduje, že z rezervy spoločnosti Tether bolo presunutých najmenej 700 miliónov dolárov. Medzi obvineniami tiež patrilo, že spoločnosť Bitfinex sa pokúsila pokryť stratu 850 miliónov dolárov použitím Tetheru (USDT). Namiesto týchto noviniek dosiahli trhy s kryptomenami hit okolo 10 miliárd dolárov.

Hlavné body CoinCentral

Prečo bola Binance Coin najvýkonnejším kryptomena roku 2019: Od začiatku roka 2019 je v čele balíka kryptomien spoločnosť Binance Coin (BNB), ktorá za tri krátke mesiace vzrástla cez 200 percent. Zničil výkonnosť bitcoinu (38,9%), etherea (30,7%), litecoinu (187,8%) a takmer všetkých ostatných kryptomien, ktoré boli v tomto roku zatiaľ k dispozícii.

Ako môže blockchain zachrániť naše súkromie predtým, ako zmizne: Mnoho obhajcov ochrany osobných údajov sa rozhodlo podniknúť v oblasti blockchainu a obchodovania s kryptomenami s cieľom vyvinúť riešenia, ktoré vyriešia obavy z nášho zmenšujúceho sa práva na súkromie v digitálnom svete..

Problémy s bezpečnosťou blockchainu a legislatívne výzvy: Vývojári blockchainu čelia širokej škále bezpečnostných výziev. Musia tiež dodržiavať vznikajúcu reguláciu blockchainu stanovenú vládnou legislatívou. Pozrime sa na niekoľko výziev, ktoré je potrebné vyriešiť v roku 2019 a neskôr.

Stogies on the Blockchain: Tabakový behemoth Philip Morris odhalil plány na použitie blockchainu na sledovanie daňových známok v krabičkách od cigariet pomocou „široko dostupného“ verejného blockchainu. Výkonný riaditeľ spoločnosti Philip Morris Nitin Manoharan poznamenáva, že drobné kúsky papiera na škatuľkách cigariet majú hodnotu asi 5,50 USD za balenie a je veľmi ľahké ich falšovať (rovnako jednoduché ako kopírka s vysokým rozlíšením), čo stojí tabakový priemysel a vlády po celom svete okolo 100 dolárov za rok. Morris tiež odhadol, že Philip Morris bude schopný ušetriť 20 miliónov dolárov vďaka schopnosti blockchainu redukovať podvody a automatizovať procesy sledovateľným a transparentným spôsobom.

Vyťaženie éteru sa premení na ročný priemysel v hodnote 160 miliónov dolárov ?: Tvorca etherea Vitalik Buterin navrhol zvýšenie odmien pre validátorov s cieľom zabezpečiť budúcnosť ethereum 2.0, ktoré by umožnilo subjektom vkladajúcim zhruba 32 miliónov ETH zarobiť ročne na ETH okolo 160 miliónov dolárov. Posun k ethereu 2.0 zahŕňa prechod od konsenzuálneho protokolu o funkcii proof-of-work k proof-of-stake s cieľom opraviť prekážky v priepustnosti prebiehajúcich transakcií a znížiť náklady na sieť.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map