Tento týždeň v kryptomene: 24. mája 2019

Tento týždeň predstavuje ďalší výrazný zárez v pokračujúcom náraste na trhoch s kryptomenami a, chlapče, je zábavnejšie písať skôr o ziskoch na trhu s kryptomenami ako o týždenných stratách za rok.

Bitcoin rástol ďalší 13% v týždni, čím sa jeho cena zvýši na ATH pre rok 2008 8 100 dolárov. Ethereum je hore 8,67%, Bitcoinová hotovosť 17%, Litecoin 16,3%, Pomlčka 19%, a vlny 19%.

Dokonca aj relatívni nováčikovia dostali tento týždeň nejaké významné kroky, keď Binance Coin vzrástol 36%, Chainlink up 47%, BitTorrent 51%, Holo 47%, a Aurora 156% (zdá sa, že v čase písania článku prešiel pumpou a výpisom.)

Ceny bitcoinu

Novinky v kryptomene na tento týždeň

Galaxy Digital predáva podiely v Block.one: Galaxy Digital, kryptoobchodná banka, ktorá sa snaží byť „mostom medzi krypto a inštitucionálnymi svetmi“ založená bývalým manažérom hedgeových fondov Michaelom Novogratzom, predala svoje akcie v Block.one za 71,2 milióna dolárov a tvrdila, že dosiahla 123-percentný výnos zo svojej realizácia investície. Spoločnosť Novogratz uviedla, že dôvodom predaja ich podielu bolo „udržanie primeranej úrovne diverzifikácie po zvýšení pozície v dôsledku jej výraznej lepšej výkonnosti v porovnaní so zvyškom portfólia.“ Podľa a Správa Bloomberg, Hodnota Block.one sa pohybuje okolo 2,3 miliárd dolárov (až 66-násobok oproti počiatočnému kola financovania v roku 2017), pričom vychádza z programu spätného výkupu spoločnosti Block.one pre 10 percent jej akcií.

Facebook zavedie „Globalcoin“ do konca roka 2019: Podľa BBC plánuje Facebook zaviesť digitálny platobný systém v „asi tucte“ krajín do 1. štvrťroka 2020, so zámerom verejne načrtnúť plány ešte v lete. Prečo krypto? Facebook chce prelomiť finančné bariéry pre svoje miliardy používateľov na Facebooku, WhatsAppe a Instagrame a globálna kryptomena im pomôže znížiť spotrebiteľské náklady na posielanie peňazí. O minci sa hovorí ako o „zabijakovi bitcoinov“.

Binance zavedie obchodovanie s maržou: Trochu neskoro na večierok, keď sa pripojil k burzám ako Kraken, GDAX, OKCoin, Poloniex a Huobi, spoločnosť Binance potvrdila, že jej používatelia budú schopní obchodovať „skoro“. Obchodovanie s maržou alebo požičiavanie finančných prostriedkov od sprostredkovateľa na obchodovanie s finančnými aktívami vyžaduje, aby mali používatelia minimálnu maržu, ktorá bude slúžiť ako kolaterál. Binance spustením obchodovania s maržami pravdepodobne zvýši objemy obchodov tak z inštitucionálnych, ako aj z retailových investorov.

Tmavý režim &# 127770; alebo svetelný režim &# 127773;? # Financie pic.twitter.com/pGSb1np4yp

– Binance (@binance) 24. mája 2019

Čo je nové na CoinCentral?


Blockchain Utilities transformuje trhy s energiou a vodou: Viac krajín ako kedykoľvek predtým sa usiluje o obnoviteľnú energiu a spôsoby znižovania závislosti od obmedzených zdrojov, ako je ropa. Planéta zároveň prechádza globálnou vodnou krízou, v ktorej v nasledujúcich desaťročiach bude riziko, že dopyt predbehne ponuku. Sú odpoveďou nástroje blockchain?

Blockchain vo verejnom sektore: Aký je dopad ?: Vlády začínajú nielen testovať možnosti technológie blockchain, ale túto technológiu používajú aj na zlepšenie riadenia v reálnom svete. Tu uvádzam niekoľko príkladov súčasných aplikácií blockchainu vo verejnom sektore.

Binance CZ oznamuje prezradenie BNB po bitcoinovej lúpeži, pretrvávajú nočné mory týkajúce sa prania špinavých peňazí: Nedávny bezprecedentný hack Binance, ktorý viedol k odcudzeniu viac ako 7 000 bitcoinov, spôsobil šokové vlny v celej krysfére a zmaril takmer bezchybný bezpečnostný rekord kryptoburzy. A teraz generálny riaditeľ Changpeng Zhao, tiež známy ako CZ, oznámil darček v hodnote 1,2 milióna dolárov v Binance Coin (BNB) ako „ďakovný“ darček zákazníkom spoločnosti za to, že v týchto ťažkých časoch podporovali.

Krypto virtuálna peňaženka hackuje spoločnosti smerom k poisteniu, pokrokovým bezpečnostným technológiám: Rastúci počet hackerov krypto platformy je skamenelý a spoločnosti zaoberajúce sa virtuálnymi peňaženkami investujú do pokrokových bezpečnostných riešení a poistných produktov, aby tak upokojili investorov.

Financovanie filmov … na blockchaine: Ryan Kavanaugh, filmový producent a výkonný riaditeľ spoločnosti Warner Brothers, oznámil investíciu vo výške 100 miliónov dolárov od spoločností Central Wealth Group z Hongkongu a Step Ventures do projektu kryptomeny Proxima Media. Proxima Media plánuje zaviesť kryptografický finančný nástroj pre film, hudbu, televíziu a ďalšie nehnuteľnosti využívajúce disky IP prostredníctvom tokenu kryptomeny Proxicoin.

NEO Pump falšuje a desí ľudí: „Pozorovatelia veľrýb“ náhle spozorovali 29 461 168 NEO v hodnote asi 326 miliónov dolárov, opustili NEO peňaženku a zazneli poplachy zmätku. Prevedená suma predstavuje zhruba polovicu z celkového trhového stropu spoločnosti NEO, takže ľudia boli prirodzene trochu vystrašení. Všetky nejasnosti trvali len krátko, pretože suma sa rýchlo vrátila do pôvodnej peňaženky a spoločnosť NEO napravila situáciu a uviedla, že prevod je rutinný a plánovaný. NEO odomkol 5,5 milióna NEO a zostávajúcich 29,4 milióna NEO poslal na zmenenú adresu a potom bol presunutý späť na uzamknutú adresu.

&# 128226; Upozornenie: #NEO Nadácia odomkne 5 530 000 $ NEO ako bolo plánované. Tieto prostriedky sa používajú na vybudovanie ekosystému NEO a na podporu rastu komunity. #EcoBoost #DEVcommunity

Oznámenie nájdete podrobne pomocou odkazu nižšie,https://t.co/wx8lyr48Z2

– NEO Smart Economy (@NEO_Blockchain) 23. mája 2019

Zatknutý! Europol odstavil Bestmixer Crypto Tumblr 200 miliónov dolárov: Holandská fiškálna informačná a vyšetrovacia služba (FIOD) zhabala šesť serverov Bestmixer.io, jednej z troch najväčších krypto-zmiešavacích služieb, pričom tvrdila, že veľké množstvo zmiešaných coinov v službe pochádza z trestnej činnosti, ako je nelegálne financovanie alebo pranie špinavých peňazí. Mixér kryptomien, alebo tumblr, je nástroj, ktorý tvrdí, že transformuje neverejné transakcie s mincami, ako sú bitcoiny, do súkromných transakcií zmiešaním kryptofondov, čo sťažuje vysledovanie pôvodného zdroja každej transakcie. Od svojho uvedenia v máji 2018 dosiahol Bestmixer.io obrat minimálne 200 miliónov dolárov

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map