Tento týždeň v kryptomene – 23. marca 2018

Livin ‘On a Prayer

“Keď chvály stúpajú, požehnanie klesá,” hovorí Rapper hovorí nám. Dúfame, že má pravdu, pretože trh s kryptomenami by v súčasnosti mohol využívať prozreteľnosť lil.

Keďže minulý piatok trhový strop dosiahol hodnotu 336 miliárd dolárov, trh do nedele klesol na 275 miliárd dolárov, len aby sa po zvyšok týždňa, ktorý nasledoval po samite zameranom na kryptomeny G20, neustále oživoval. Až do včera sa trhový strop vyšplhal nad svoju pozíciu z predchádzajúceho týždňa, ale po strate pár 10 miliárd dolárov je na úrovni 324 miliárd dolárov, 3% strata z minulého piatku.

V žiadnom prípade nejde o najväčšiu zaznamenanú stratu, ale ukazuje to, že trh sa stále pohybuje na hranici. Práve teraz čaká na bod zlomu – či už je to nárast alebo pokles, ktokoľvek háda. To znamená, že môže nájsť aj určitú rovnováhu obchodovaním s menej volatilnou rovnováhou. Niektoré bočné cenové akcie by boli požehnaním pre nasledujúce týždne, takže môžete pokojne povedať nejaké modlitby za malú konsolidáciu a plochý cenový graf.

Bitcoin: V čase písania tohto článku sa bitcoin obchodoval za 8 570 dolárov, čo je ohromných 1% zvýšenie z ceny 8490 dolárov, ktorá prichádza na tento týždeň. Ale hej, stále je to zelené a za čo treba vďačiť.

Ethereum: Ethereum nebolo v porovnaní s veľkým bratom Bitcoinom také dobré. Minulý týždeň došlo k piatkovému rannému obchodovaniu na úrovni 622 dolárov. Teraz je to 526 dolárov, a 15% pokles počas sedemdňového obdobia.

Ripple: Tento týždeň je cenová akcia Ripple facka uprostred dvoch najlepších kryptomien. S vyvolávacou cenou 0,64 USD je pokles 8% z 0,70 dolára, ktoré sa minulý týždeň športovalo.

trh s kryptomenami coinmarketcap

Domáce správy

Generálny riaditeľ spoločnosti Twitter verí, že bitcoin bude jedinou svetovou menou: „Svet bude mať v konečnom dôsledku jednotnú menu, internet bude mať jednotnú menu. Ja osobne verím, že to bude bitcoin, “uviedol šéf spoločnosti Twitter a Square Jack Dorsey. Pevne verí, že v najbližších desiatich rokoch aktualizácie ako Lightning Network pomôžu bitcoinom predbehnúť konkurenciu. Dorsey už prispel sumou 2,5 milióna dolárov na spustenie SF zameraného na postup v Lightning Work.

Jeb McCaleb hovorí, že do roku 2028 bude existovať univerzálna platobná sieť: ČTÚ a spoluzakladateľ Stellar Jeb McCaleb nevie, ktorá blockchainová sieť bude v budúcnosti dominovať univerzálnemu platobnému systému, ale verí, že to bude zahŕňať „verejnú knihu, ktorú ľudia môžu vidieť a nemôžu ľubovoľne meniť“. V súčasnosti sa spoločnosť McCaleb pokúša vytvoriť takúto sieť prostredníctvom spoločnosti Stellar.

hviezdna sieť

IBM oznamuje riešenie Blockchain Starter Plan pre firmy: Spoločnosť IBM nedávno predstavila svoj nový produkt, ktorý umožňuje komukoľvek zostavovať distribuované účtovné knihy. V e-maile s CNBC generálny riaditeľ Blockchainu v spoločnosti IBM Marie Wieck napísal: „naše odborné znalosti v oblasti budovania a škálovania sietí sú neoceniteľné a budú zdieľané v širokom ekosystéme.“ IBM jasne uviedla, že sa zameria na technológiu distribuovaných účtovných kníh, nie na kryptomeny.

Zhruba 50% ICO z roku 2017 už zlyhalo: Ukázalo sa, že každý, kto vás varoval, aby ste si dávali pozor na ICO, mal pravdu. Podľa štúdie Bitcoin.com z 902 davových predajov, ktoré sa uskutočnili v roku 2017, 142 neprešlo cez fázu financovania a 276 odvtedy zlyhalo. Po prepočte to predstavuje 46% všetkých projektov ICO, ktoré už vstúpili na krypto cintorín.


Zlyhanie ICOS

Stellar sa snaží prijať Lightning Network: Jeden z top 10 na trhu, Stellar Lumens, začne integrovať protokoly Lightning Channel do svojej siete. Toto oznámenie prichádza necelý týždeň po tom, čo Lightning Labs vydali beta verziu LN pre bitcoiny. “Aby bola sieť efektívna a stabilná, potrebujeme niečo ako blesk,” uviedol zakladateľ Stellar Jed McCaleb.

Kongresová správa Bullish Report o výhodách blockchainu: V bežnej ekonomickej správe Kongres Spojených štátov oceňuje potenciál technológie blockchain pre staršie odvetvia. „Technológia Blockchain ponúka decentralizovaný, bezpečný a efektívny spôsob ukladania takmer akejkoľvek formy dát na viacerých platformách. Vývojári, spoločnosti a vlády uznávajú potenciál a už začali implementovať blockchainy na rôzne účely, “uvádza sa v správe. „Od aplikácií od riadenia elektrickej siete a verejných služieb až po to, ako spoločnosti riadia globálne dodávateľské reťazce, potenciál blockchainu je skutočne revolučný.“

Trump oficiálne obmedzuje občanov vo využívaní venezuelského Petro: Venezuela v súčasnosti drží počiatočnú ponuku mincí pre Petro, svoju vlastnú komoditou krytú, štátom sponzorovanú kryptomenu. Je ironické, že Trump teraz na domácom trhu sankcionoval alternatívnu menu, ktorá bola vyrobená špeciálne na obchádzanie amerických sankcií. V reakcii na ICO petra podpísal Trump výkonný príkaz ktorá zakazuje občanom v USA a na ich územiach nakupovať alebo držať Petro.

Trump zákaz benzínu

Payza pripnutá proti praniu špinavých peňazí, Ponziho schémy: Začiatkom tohto týždňa bol v Michigane zatknutý Ferhan Patel, spoluzakladateľ spoločnosti Payza, sprostredkovateľa platieb mimo Veľkej Británie. Zatknutie je výsledkom súdneho príkazu z novembra 2016, ktorý žaluje spoločnosť Payza za „[prevádzkovanie] podniku prevádzajúceho peniaze, ktorý fungoval bez potrebných štátnych licencií a vedome prevádzal finančné prostriedky pochádzajúce z nelegálnej činnosti“, ako sú Ponziho schémy a pornografie pre deti . Payza začala ponúkať XRP a ETH prostredníctvom svojich nákupných služieb minulý rok.

Čo je nové na CoinCentral?

Nahradia blockchain ďalšie distribuované knihy ?: Mali by sme blockchain nahradiť niečím iným? To je otázka, ktorú si mnohí technológovia kladú v súvislosti so škálovaním výziev pre kľúčové blockchainové platformy.

Brat Pabla Escobara vytvára novú kryptomenu: Pablo Escobar sa stal známym ako „kráľ kokaínu“ v 80. rokoch. Teraz jeho brat Roberto dúfa, že sa stane úspešným v inom priemysle: kryptomena.

Čo je Veritaseum (VERI) ?: Je to podvod? Je to legitímne? „Veritaseum je v najjednoduchšej podobe bránou na kapitálové trhy peer-to-peer,“ hlása webová stránka projektu..

Čo je HORKÉ ?: HOT je symbolom Hydro protokolu. Nemá to nič spoločné s teplom alebo ohňom, ale zlepšuje sa likvidita poskytovaním stimulov pre profesionálnych tvorcov trhu.

Blockchainové poľnohospodárstvo zmení poľnohospodárstvo & Jedlo: Zistite viac o tom, prečo by blockchain mohol byť kľúčom k tomu, aby boli skutočné, organické a miestne produkty vyrobené cenovo dostupné a dostupné pre všetkých.

Rusko potenciálne pomohlo Venezuele spustiť Petro, aby sa vyhlo sankciám USA: Ako naznačuje ČAS, Rusi mohli použiť Venezuelu ako experiment na testovanie decentralizovanej meny bez rizika zníženia rubľa.

Ako prijať kryptomenu v obchode s elektronickým obchodom: V tomto článku si ukážeme, ako integrovať blockchain elektronického obchodu, a zdôrazníme výhody prijímania bitcoinov (a ďalších kryptomien) vo vašom online obchode..

Čo je Rivetz (RVT) ?: Zistite, ako môže tento projekt poskytnúť bezprecedentnú úroveň istoty zámeru za každou transakciou.

[Nadchádzajúca udalosť] Globálne fórum blockchainu, 2. – 3. apríla: Nadchádzajúce Globálne fórum blockchainu konferencia sa bude konať v kongresovom centre Santa Clara v Santa Clare, kde sa predstavia miliardári Tim Draper a ďalší.

Čo je GameCredits (GAME) ?: Sprievodca pre začiatočníkov po projekte kryptomeny, ktorý sa chce stať riešením jednotnej platby pre online herný priemysel.

S Blockchainom sú na obzore firmy bez majiteľov: Aká efektívna môže byť firma, ak na prijatie väčšiny rozhodnutí potrebujete štyri úrovne schválenia? Vitajte blockchain.

Čo je Abra ?: Zistite viac o investičnej aplikácii založenej na sieti Litecoin.

Blockchainová umelecká proveniencia & budúcnosť digitálneho umenia: Digitálny umelec mohol predávať tokenizované, certifikované umenie, aby zmiernil dopady falšovania a dokázal skutočných majiteľov originálnych diel schválených umelcami. Zistite viac o tom, ako blockchain ovplyvní umelecký priemysel.

Čo je Zclassic (ZCL) ?: Zclassic je dokonalým príkladom toho, čo sa stane, keď klonujete mincu, odstránite rozpočet na vývoj a premeníte ho na komunitu zadarmo pre všetkých

Recenzia ICO: OPEN Platforma: Získajte viac informácií o OPEN, prvej infraštruktúre platieb blockchainu pre aplikácie.

Do rasy: Štyri karty súperia o najlepšiu možnosť platby Crypto: V tomto článku rozoberáme najdôležitejšie projekty, ktoré sa snažia získať karty do vašich rúk a stráviteľné kryptomeny do vašich vreciek.

Podvody na Twitteri, manipulácia s trhom a špinavé výmeny: Informačný kúsok o bežných podvodoch s kryptomenami, na ktoré si musíte dať pozor.

Medzinárodné správy

Nie, Sierra Leone neuspela v prvej svetovej voľbe založenej na blockchaine: Národná volebná komisia Sierra Leone popiera publikácie, podľa ktorých by sa jej nedávne prezidentské voľby konali s blockchainovou technológiou. Komisia vo svojom tweete uviedla, že používa „internú databázu na zaznamenávanie výsledkov volieb“ a „nijako nepoužíva Blockchain“. Zdá sa, že falošné rozprávanie pramení zo švajčiarskej blockchainovej spoločnosti Agora, ktorej generálny riaditeľ zablahoželal krajine k použitiu blockchainovej technológie pri ich voľbách.

pic.twitter.com/8cLMVvQPkQ

– Národná volebná komisia Sierry Leone (@NECsalone) 19. marca 2018

Žiadny kokaín, ľudia; Brat Pabla Escobara uvádza na trh kryptomenu:

Možno zmenil smer, alebo je to možno len ďalšia schéma zarábania z ultrabohatej rodiny Escobarovcov. Tak či onak, Roberto Escobar spúšťa svoju vlastnú kryptomenu, ktorá je údajne podobná bitcoinu. Roberto, ktorý dostal meno „bitcoiny v strave“, tvrdí, že za svoju kariéru zarobil viac ako 100 miliárd dolárov a toto digitálne aktívum bude ďalším úspechom a k tomu dodáva: „Kúpte si toľko diétnych bitcoinov, koľko si môžete dovoliť, hodnota bude čoskoro veľmi vysoká.“

Pätnásťročný britský chlapec hackuje krypto peňaženku s ochranou proti neoprávnenej manipulácii: Francúzske startupy s hardvérovými peňaženkami Ledger už roky tvrdia, že ide o kryptomenové peňaženky, ktoré nemajú žiadnu slabosť voči hackerom. Nedávno tínedžer Saleem Rashid dokázal, že Ledgerove tvrdenia sú nesprávne, a zverejnil svoje blog ako môžu zločinci ukradnúť súkromné ​​kľúče fyzicky alebo na diaľku. Dobrá správa pre hlavného konkurenta Ledgera, Trezora, hádame.

Južná Kórea plánuje opäť legalizovať ICO: Podľa The Korea Times „finančné orgány hovorili s daňovou agentúrou, ministerstvom spravodlivosti a ďalšími príslušnými vládnymi úradmi o pláne povoliť ICO v Kórei, ak sú splnené určité podmienky“. Ak zdroj (ktorý radšej skryl svoju identitu) hovorí pravdu, správa bude veľkým obratom pre juhokórejskú vládu, ktorá bola vlani v septembri považovaná za nelegitímnu..

Binance sa presúva na Maltu: Po upozorneniach o súlade zaslaných japonskou agentúrou pre finančné služby sa Binance, jedna z najpopulárnejších búrz kryptomien na svete, presťahuje na Maltu. Podľa generálneho riaditeľa spoločnosti Binance hongkonská burza dúfa, že progresívny prístup Malty ku konkrétnym kryptomenám a FinTech všeobecne podporí zdravšiu kultúru pre menej ako ročnú spoločnosť.

Vážený, pane! Časť môjho pôvodného citátu pre Bloomberg, ktorý bol vynechaný z článku. „Malta je veľmi pokroková, pokiaľ ide o krypto a fintech. Myslíme si, že je to dobré miesto aj pre ďalšie kryptobiznisy. “ https://t.co/cBZJnEgUGk

– CZ (neposkytovanie kryptomeny) (@cz_binance) 23.03.2018

Rusko mohlo dať Venezuele ruku s Petro: Článok agentúry Time zverejnený 20. marca tvrdí, že Rusko pomohlo Venezuele pri spustení jej národnej kryptomeny Petro. Podľa zdroja TIME, výkonného riaditeľa ruskej štátnej banky, ktorá sa zaoberá kryptomenami, „starší poradcovia Kremľa dohliadali na úsilie vo Venezuele a prezident Vladimir Putin ho vlani podpísal“. Aj keď obvinenie nie je potvrdené, ani zďaleka nie je prekvapujúce, napriek tomu vykresľuje zložitejší obraz stavu vzťahov medzi USA a Ruskom, najmä vo svetle zákazu prezidenta Trumpa Petro.

Vláda Spojeného kráľovstva sa usiluje vytvoriť pracovnú skupinu pre kryptomenu: Správy z tohto štvrtka naznačujú, že britský minister financií Philip Hammond odhalí plány týkajúce sa nových britských úloh v oblasti kryptomeny. Podľa všetkého bude pracovná skupina zahŕňať štátnu pokladnicu, Bank of England a Úrad pre finančné konanie. Tento vývoj sa očakáva popri ďalších diskusiách o FinTech na druhej výročnej medzinárodnej konferencii o FinTech, ktorú usporiada britská vláda.

V Kórei sú banky testované na výmenu firemných účtov: Ako bolo pôvodne uvedené v správach spoločnosti Yonhap, juhokórejská jednotka finančnej inteligencie a komisia pre finančné služby začnú vyšetrovanie domácich bánk, ktoré ponúkajú korporátne účty na burzách kryptomien. Sondy majú zabezpečiť, aby všetky banky dodržiavali vládne nariadenia proti praniu špinavých peňazí.

Colin Harper spoluautorom tohto príspevku *

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map