Tento týždeň v kryptomene – 2. februára 2018

Tento týždeň v kryptomene – 2. februára 2018

Je v miestnosti lekár, ktorý zastaví krvácanie?

Archaické umenie krviprelievania bolo bežnou lekárskou praxou, ktorú používali lekári od starogrékov až po európskych chirurgov 19. storočia. Predpokladalo sa, že nálady (krv a iné telesné tekutiny) prenášali choroby a choroby, takže lekári krvácali svojich chorých pacientov v nádeji, že im uľavia od chorôb.

Trh s kryptomenami práve teraz silno krváca a podobne ako zastaralý postup nerobí veľa pre to, aby sa veci zlepšili – tiež nie sú ani humorné.

Bitcoin: Tento veľký chlapík zaznamenal lepšie dni. Dno nevypadlo, ale začíname uvažovať, kde je dno, pretože bitcoiny neustále klesajú na nižšiu úroveň podpory. Silný strážca kryptomeny nefunguje 18% od jeho cenového bodu, ktorý šiel zhruba do minulého piatku 9 000 dolárov. Pretože veľa z nás bolo včera v noci zahniezdených na svojich posteliach, padol k nim bitcoin 7 800 dolárov, nižšia ako januárová megakorekcia a najnižšia od druhej polovice novembra.

Ethereum: Strieborný medailista spoločnosti Coin Market Cap tento týždeň v skutočnosti prekonáva bitcoiny, aj keď sú stále v mínuse. Ethereum stratilo asi 8% jeho hodnoty z minulého týždňa, v súčasnosti v cene 950 dolárov. Rovnako ako bitcoin, aj on včera v noci prudko klesol na nejaké extrémne minimá, pričom sa dotkol minima 779 dolárov prvýkrát od prvého dňa Nového roka.

Vlnenie: Rovnako ako minulý týždeň bola spoločnosť Ripple z našich troch najlepších najhoršia. Je to dole 28% od jeho vstupu do minulého piatku s požadovanou cenou vo výške 0,88 USD, a šlo to tak nízko ako 0,64 USD cez noc.

feb mark

Čestné uznania: Napriek všeobecnému krviprelievaniu na trhu DigixDAO (319 dolárov) je hore 28% za posledných 24 hodín a 23% za posledný týždeň. Okrem toho nič iné na trhu nepláva dobre proti prúdu klesajúcich cien.

Viac ako 1 milión ľudí sa zapojilo do robinhood pre bezplatné obchodovanie s kryptami: Jedným z najväčších problémov obchodovania s kryptomenami sú vysoké poplatky. Napríklad Coinbase účtuje 1,49% za všetky objednávky nákupu / predaja, čo je neslušná suma v porovnaní s 0,1% obchodným poplatkom spoločnosti Binance. Nič však nebije zadarmo.

Major Exchange Huobi to Open Offices in USA: Čínska burza Huobi zameraná na San Francisco za nové kancelárske miesto. Vo vyhlásení pre zamestnancov Coin Central uviedol hlavný strategický riaditeľ spoločnosti Huobi Cai Kailong „dôvod, prečo si vyberáme USA, je ten, že má obrovský trh a inštitucionálne dobrých investorov.“

Ruby Tuesday, Fake Uber a strašne plánovaný únos: Podľa Fortune.com Louis Meza nalákal svoju obeť / spolupracovníka na Uber, ktorý mu „objednal“ po večeri v Ruby Tuesday v Times Square. Ozbrojenec v aute sa dožadoval kľúčov od bytu od bydliska obete a nakoniec ukradol Ledger Nano S, ktorý vo vnútri našiel. Meza však urobil osudovú chybu, keď finančné prostriedky previedol ľahko vysledovateľným spôsobom a pri vstupe do budovy obete (v ktorej boli kamery na sledovanie) nemal na sebe masku..

Spoločnosť Samsung začína vyrábať čipy pre ťažbu kryptomeny: Ako uvádza spoločnosť TechCrunch, spoločnosť Samsung vyrába čipy ASIC na ťažbu kryptomien ako Ethereum a Bitcoin. Hovorca spoločnosti povedal novinárskemu gigantovi: „Zlievarenská spoločnosť Samsung sa v súčasnosti zaoberá výrobou čipov na ťažbu kryptomeny. Nie sme však schopní zverejniť ďalšie podrobnosti týkajúce sa našich zákazníkov. “

Mastercard sa teší zo zvýšenia ziskov z nákupu kryptomeny: Aj keď Mastercard nemôžete použiť na nákup Big Macu za bitcoin, môžete ho použiť na nákup kryptomien zo stránok ako Coinbase. Aj keď tieto nákupy pomáhajú spoločnosti vydávajúcej kreditné karty, podľa finančnej riaditeľky Martiny Hund-Mejean sú z dlhodobého hľadiska nespoľahlivé. “Len minulý týždeň – keďže niektoré ceny klesli – ste už videli spomalenie trendu,” uviedla Hund-Mejean o nákupoch kryptomien pomocou ich kreditných kariet..


Papa Zuck ťahá zástrčku za krypto reklamy: Minulý utorok Facebook vylepšil svoju reklamnú politiku, aby zakazoval reklamy spojené s kryptomenami. Citovanie ich „klamlivých alebo klamlivých propagačných postupov“ v blogovom príspevku na túto tému. Facebook chce znížiť potenciál podvodníkov v oslovovaní používateľov platformy sociálnych médií.

Kúpili ste to, auditujú: Staré správy sú stále novinkami a tento týždeň mainstreamové a kryptomediálne výstupy vykopali správy o dvoch predvolaniach doručených burze Bitfinex aj Tetheru. Predvolania sa konajú 6. decembra 2017 a skúmajú zákonnosť Tetheru, populárnej alternatívnej mince, ktorá je „viazaná“ na fiat meny..

Spoločnosť Sherrif’s Back in Town: Texas nariadila spoločnosti AriseBank zastaviť operácie: Regulačné orgány štátu Lone Star pokračujú vo svojom úsilí skrotiť bezohľadných aktérov divokého západu kryptomeny. Pomohli rozbiť BitConnect, teraz majú svoje stránky nastavené na AriseBank, kryptobanke so sídlom v Texase. Úradníci v štáte tvrdia, že „prestaňte & Desist Order vychádzal zo zistenia komisára, že spoločnosť AriseBank porušila kapitolu 31 zákona o financiách v Texase, keď vo svojom názve a marketingových materiáloch použila výraz „banka“, čo naznačuje, že v tomto štáte podniká v bankovníctve. “

Čo je nové na CoinCentral?

 • Dane z kryptomeny pre ľudí v zhone: Zo svojich výnosov z kryptomeny (bez výnimiek) musíte platiť dane! Prezrite si tohto stručného sprievodcu, ktorý vám pomôže vyhnúť sa problémom s IRS.
 • Tezos v turbulenciách: Čo sa deje, môžete sa opýtať? Súdny spor tu alebo tam, administratívne ťažkosti a celý neporiadok v bojoch.
 • Čo je Lightning Network ?: Ak ste niekedy obchodovali s bitcoinmi, mohli ste trpieť hodinovými (alebo prinajhoršom celodennými) transakčnými časmi, blesková sieť je tu, aby vám s tým pomohla.
 • Lightning Network je tu: “Budúcnosť mi dorazila pred dvere!” V tomto článku nájdete informácie o vôbec prvom fyzickom nákupe pomocou siete Lightning Network.
 • Čo je MediBloc?: Zistite, ako by tento relatívne nový blockchainový projekt mohol spôsobiť revolúciu v zdravotníctve.
 • Čo je sieť žiadostí?: Aj keď sa sieť Žiadosť snaží konkurovať PayPalu ako globálnemu platobnému systému číslo jeden, je to oveľa viac. Dozviete sa prečo.
 • Čo je výsadok kryptomeny?: Všimli ste si niekedy neočakávaný nárast svojej kryptomenovej peňaženky a nevedeli ste, odkiaľ pochádzajú mince zdarma? Prečo sa dozviete v tomto článku.
 • Čo je to siacoin?: Zistite, ako chce spoločnosť Sia konkurovať starým centralizovaným konkurentom, ako sú DropBox, Amazon, Apple a Microsoft..
 • CoinCentral + NEO DevCon: Našou hlavnou filozofiou je poskytovať našim čitateľom najkvalitnejší výskum a obsah, takže aby sme našim čitateľom priniesli informácie priamo zo zdroja, mali sme príležitosť stretnúť sa so zakladateľmi mnohých inovatívnych projektov v rámci NEO a urobiť s nimi rozhovor. ekosystém.
 • Čo je Rentberry ?: Zistite, ako táto technológia blockchainu zjednoduší proces prenájmu nájomcov aj prenajímateľov.
 • Čo je Cindicator?: Zoznámte sa s týmto sprievodcom pre začiatočníkov predpovedaním hybridných inteligencií, ktorý je zameraný na „efektívne riadenie kapitálu investorov na tradičných finančných trhoch a kryptomarketoch“.
 • Do pretekov: Získajte viac informácií o súťaži 5 projektov, ktoré sa stanú najlepšou platformou Dapps. Kto vyjde navrch?
 • Bitfinex a Tether predvolané regulačnými orgánmi USA: Bol Tether celý čas podvod? Zistite, prečo sú Bitfinex a Tether pod paľbou.
 • Čo je to étos?: Podrobný pohľad na mincu a na to, ako chce tento projekt uľahčiť komukoľvek vlastniť kryptomeny.
 • Čo je to burstcoin?: Vďaka tomu, že Bitcoin kritizuje plytvanie energiou, ponúka Burst ekologickejší spôsob ťažby a prevádzkovania decentralizovaného blockchainu. Získajte viac informácií o zaujímavých technológiách, ktoré stoja za touto mincou šetrnou k životnému prostrediu.
 • Čo je to dôkaz kapacity?: Tento článok vám pomôže lepšie sa zorientovať v oblasti dokazovania ťažby kapacity, alias schopnosti využívať prázdne miesto na pevnom disku na ťažbu mincí zadarmo..
 • Čo je DigiByte?: Spoločnosť bola založená v roku 2014 a je súčasťou staršej triedy projektov kryptomeny. Napriek svojmu veku a neustálemu vývoju za posledné štyri roky je však DigiByte stále pomerne neznámy.
 • Čo sú atómové výmeny?: Úvod do toho, ako sa atómové swapy snažia zaistiť bezpečnejšie, efektívnejšie a dôveryhodnejšie obchodovanie.
 • Do rasy: Medzi týmito mincami je to tesný závod. Získajte viac informácií o 4 minciach, ktoré súperia o najlepšiu možnosť ochrany osobných údajov kryptomeny.
 • NEO a blockchainy po celej Číne: Navonok sa zdá, akoby si kryptomeny a Čína nie vždy vychádzali … Tak či onak, NEO nemá v úmysle zastaviť svoj ambiciózny plán na šírenie blockchainovej technológie po celej Číne.
 • Čo je QASH?: Zistite viac o tom, ako táto globálna firma v oblasti kryptomien rieši problémy s likviditou, ktoré sa objavujú na pozadí kryptomien.
 • Čo je to dentacoin?: Poslaním tohto blockchainového projektu je sprístupniť kvalitnú starostlivosť o zdravie zubov takmer 80% svetovej populácie bez nej. Nahliadnite do toho, ako to plánuje urobiť.
 • Čo sú hmloviny ?: Internet budúcnosti? Pohľad do hmlovín, nového „Google for Blockchain“, ktorý ponúka oveľa viac než len vyhľadávací modul.

Novinky z kryptomeny z celého sveta

Hlavné mesto Taiwanu vybuduje „inteligentné mesto“ vďaka partnerstvu IOTA: Mesto Tchaj-pej sa teší na výhody pre svojich občanov blockchainovou technológiou a nakoniec si vybralo nadáciu IOTA, ktorá mestu pomôže pri realizácii jeho technologických cieľov. Komisár odboru informačných technológií vo vláde mesta Tchaj-pej Wei-bin Lee uviedol: „Pretože mesto Tchaj-pej vždy myslí dopredu a vďaka technológii IOTA je toto partnerstvo strategickým krokom k uvedeniu éry inteligentných miest k občanom Taipei. Vítame nadáciu IOTA v Taipei City a sme nadšení, že sa môžeme spoločne pustiť do budúcnosti. “ Projekty z partnerstva už prebiehajú.

Padli bitcoiny uprostred rozhovorov o predpisoch Indie?: V prepis denník The Hindu, indický minister financií Arun Jaitley povedal zákonodarcom, že indická vláda „neuznáva kryptomenu ako zákonné platidlo alebo mincu a prijme všetky opatrenia na vylúčenie použitia týchto kryptomien“. Jedným z dôvodov tohto protikryptového sentimentu ich vlády je použitie kryptomien pri trestnej činnosti, ako je pranie špinavých peňazí..

Veľká európska spoločnosť v oblasti verejnoprospešných služieb odmieta predávať obnoviteľnú energiu kryptoťažobným spoločnostiam: Talianska spoločnosť Enel vo štvrtok pre agentúru Reuters uviedla, že „nemajú žiadny záujem na predaji sily“ spoločnosti ťažiacej kryptomeny Envion. V správe Enel uviedol, že „sa vydal jasnou cestou k dekarbonizácii a udržateľnému rozvoju a považuje intenzívne využívanie energie venovanej ťažbe kryptomien za neudržateľný postup, ktorý nezodpovedá obchodnému modelu, ktorý sleduje.“

Deutsche Bank varuje kryptoinvestorov, ktorí môžu zažiť „celkovú stratu“: Podľa globálneho vedúceho investičného úradu Markusa Muellera nás stále čaká päť až desať rokov od „požadovaného riadenia“ potrebného na to, aby sa kryptomeny považovali za triedu aktív, čo sa stane, až keď sa vytvorí dôvera a bezpečnosť. Mueller nechápe nevôľu krypto nadšencov, ktorí sa obávajú vládnej regulácie, ktorá môže chrániť investorov pred podvodmi a podvodmi v priemysle.

„Soft“ regulácia kryptomeny v procese pre Saudskú Arábiu: V rozhovore pre Business Insider najvyšší finančný regulátor povedal spravodajskému tímu, že nemajú v úmysle ochromiť trh s kryptomenami; pozorne to však sledujú. “Stále vyhodnocujeme, aké by mali byť naše príslušné regulačné kroky,” uviedol predseda saudskoarabského úradu pre kapitálové trhy Mohammed El-Kuwaiz. “Myslím, že pravdepodobne niečo čoskoro vymyslíme.”

Britský oficiálny producent peňazí Royal Mint uvádza na trh kryptomenu krytú zlatom: Britská vládna spoločnosť Royal Mint, založená v roku 886 (pred 1132 rokmi), tvrdí, že jej mince RMG ponúknu priame vlastníctvo zlata bez toho, aby sa museli vyrovnať s nákladmi na správu alebo skladovanie. Oddeľuje túto kryptomenu od ostatných to, že je krytá hmotným majetkom, pričom 1 RMG na blockchaine predstavuje jeden gram v trezore Royal Mint.

Správa juhokórejského colného úradu: 600 miliónov dolárov v kryptomene, s ktorou sa obchoduje nezákonne: V tlačovej správe z 31. januára kórejská colná služba komentovala tok peňazí občanov prostredníctvom výmeny cudzej meny, ktoré sú v krajine nelegálne. Kórejskí občania zrejme prostredníctvom týchto zahraničných búrz spracovali asi 637,5 miliárd wonov (asi 600 miliárd dolárov) za to, čo úrady považujú za daňové úniky, pranie špinavých peňazí a podvody..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map