Tento týždeň v kryptomene – 16. marca 2018

Tento týždeň v kryptomene – 16. marca 2018

I Dip, You Dip, We Dip

Keď sme si mysleli, že sme mimo jamy, trh s kryptomenami nás vrhá späť. Ceny boli na stabilnom klesajúcom trende, pretože celková trhová kapitalizácia kryptomeny získala v polovici minulého mesiaca pozitívny základ. 17. februára bola kapitalizácia trhu 519 miliárd dolárov. Teraz má hodnotu 336 miliárd dolárov, a 35% pokles na mesiac a a 7% pokles v týždni.

Môže to byť daňová sezóna pre občanov USA, môže to byť FUD spoločnosti Google, ktorá zakazuje reklamy súvisiace s kryptomenami. Bez ohľadu na katalyzátor je trh v súčasnosti medzerou -A medvedí a nás zaujíma, či ide o pokračujúce výboje februárového krachu.

Bitcoin: So svojou cenou okolo 8 500 dolárov je bitcoin od minulého týždňa dole o 5,5%. Iste, nejde o ničivý pokles, ale stále nie o druh cenovej akcie, ktorú chcete vidieť.

Ethereum: Strieborný uchádzač spoločnosti Crypto má tento týždeň málo na striebornú podšívku. V porovnaní s bitcoinmi je Ethereum v dvojnásobných problémoch so stratou 11% za týždeň pri súčasnej cene 619 dolárov.

Vlnenie: Číslo tri na našom zozname je z najhorších na tom najhoršie, pretože Ripple je týždenne o 12% nižší než 0,70 USD za XRP.

trhové grafy kryptomeny 16. marca

Domáce správy

Crypto prichádza na kongres – tentoraz Snemovňa reprezentantov: Snemovňa reprezentantov Spojených štátov amerických prebehla v stredu tento týždeň formálnym rokovaním o kryptomenách. Akademici a vedúci predstavitelia priemyslu pod dohľadom podvýboru pre kapitálové trhy, cenné papiere a investície odviezli domáce krypto spoločnosti MO k americkým zákonodarcom vrátane vodcu Kongresového výboru pre blockchain Toma Emmera. Stretnutie slúžilo ako základ pre členov kongresu, ktorí si neuvedomujú štatút regulačného orgánu, so zvláštnym zameraním na ICO.

Zaisťovacie riziká? SEC sondy na kryptomenu zaisťovacie fondy: Vieme o hovädzom mäse SEC s ICO, ale teraz americká regulačná agentúra ide po krypto-hedžových fondoch. V záujme ochrany záujmov spotrebiteľov SEC požiadala okrem iného o informácie týkajúce sa bezpečnostných prvkov fondu, cenových modelov a dodržiavania predpisov. Niektoré fondy zjavne dokonca dostali predvolanie od výkonnej divízie SEC..


Zákonodarcovia z Tennessee presadzujú konfliktné účty na kryptomene, blockchain: V dobrom aj v zlom sa veci pre krypto topia smerom na juh. Tennessee State House aj Senát pripravujú právne predpisy, ktoré by zakazovali investície do dôchodkového fondu do kryptomien, ale majú na stole aj návrhy zákonov, ktoré by schvaľovali „zákonnú autoritu na použitie technológie Blockchain a inteligentné zmluvy pri uskutočňovaní elektronických transakcií“ a „“ [ chrániť] vlastnícke práva na určité informácie zabezpečené technológiou Blockchain. “ Verzie oboch návrhov zákonov prešli v Senáte, zatiaľ čo snemovňa ešte musí hlasovať o ich verziách právnych predpisov.

Panoráma Nashville

Prekvapenie, prekvapenie: Žetóny úžitkovej hodnoty ponúkajú úžitkové vlastnosti ako nová trieda aktív, podľa Wyomingskej legislatívy: V rozpore s federálnymi regulačnými orgánmi, ktoré sa v posledných mesiacoch zdajú byť vojnou o legálnu klasifikáciu kryptomeny, pomáha Wyoming kryptomene raziť si vlastnú cestu. Wyoming House Bill 70 bol podpísaný do zákona tento týždeň, ako prvá legislatíva na svete, ktorá uznáva kryptomenu ako svoju vlastnú jedinečnú triedu aktív. Caitlin Long, spoluzakladateľ Wyoming Blockchain Coalition, dúfa, že medzníková legislatíva „[nastaví] príklad toho, ako by sa to mohlo stať štandardom podľa federálnych zákonov.“

Circle Invest je teraz k dispozícii občanom USA v 46 krajinách: Rok 2018 sa formuje na aktívny rok pre spoločnosť Circle zameranú na blockchain. Mesiac po tom, čo organizácia získala Poloniex Exchange, tím oznámil, že otvorí svoju novú platformu na investovanie do kryptomien, Circle Invest, na „skorý prístup“ občanom USA v každom štáte, ktorý vylučuje Minnesotu, Havaj, Wyoming a New York ( ktoré očakávajú, že pridajú „veľmi skoro“).

Petro naďalej čerpá nesúhlas zákonodarcov: Ak sa moderný diktátor rozhodne riadiť vlak kryptomien, nebuďte prekvapení, keď nesúhlasí zvyšok politického sveta. Začiatkom tohto týždňa poslal senátor na Floride Bill Nelson list ministrovi financií Stevenovi Mnuchinovi, ktorý sa týka venezuelského ICO pre ropu, ktorú kryptomena podporuje. Nelson sa spolu s ďalšími medzinárodnými politikmi obáva, že venezuelský prezident Nicolas Maduro využije financovanie ICO na zabránenie sankciám a financovanie svojho režimu.

Nicolas Maduro a bitcoin

Nový zákon mohol premrhať sexuálne tokeny: Podľa niekoľkých profesionálov z odvetvia dospelých aj kryptomeny by dve nové zmenky, ktoré sa dostali cez Kongres, mohli spôsobiť problémy kryptomenám zameraným na legálne sexuálne práce. Zabalené obchody, Zákon o boji proti obchodovaniu so sexom online a Prestaňte povoľovať zákon o priekupníkoch (Skrátene FOSTA-SESTA) by mohla „spôsobiť problém každému, kto sa podieľa na akomkoľvek druhu sexuálnej práce,“ verí spoluzakladateľka Spankchain Janith Griffith, „pretože [producenti] môžu mať problémy s propagáciou prostitúcie“ [a] mohlo by to tiež potenciálne spôsobiť problém držiteľom tokenov. “

Dvojčatá Winklevoss chcú eliminovať kryptografické podvody so samoregulačnou organizáciou: Cameron a Tyler Winklevoss urobili dobre pre seba pre niektorých mužov, ktorí, pravdepodobne, mali koncept Facebooku vyčiarknutý spod nich. (Ne) slávna dvojica sa vďaka Gemini Exchange stala hybnou silou priemyslu v blockchainovom svete. Teraz využívajú svoj vplyv na to, aby navrhli samoregulačný orgán pre výmeny v USA. The Združenie virtuálnych komodít Domnievajú sa, že by pomohli zlepšiť bezpečnosť, transparentnosť a štandardy riadenia pre výmenu informácií.

Čo je nové na CoinCentral?

Ako čítať dokument o kryptomene: Áno, noviny sa môžu často javiť ako mínové pole technického žargónu a bolestne abstraktných konceptov. Ak však investujete do projektu, je nevyhnutné naučiť sa, o čo ide – a lepšou cestou ako priamo z úst koňa?

Čo je to Metal (MTL)? Sprievodca pre začiatočníkov: Získajte viac informácií o tom, ako chce tím Metal urýchliť adopcie pomocou dostupného komplexného peňaženkového riešenia pre všetky vaše krypto potreby.

Čo je World Wifi / WeToken (WT)? Sprievodca pre začiatočníkov: World Wi-Fi je blockchainový projekt, ktorý tokenizuje prístup k súkromným bezdrôtovým routerom.

Tento strip klub vo Vegas umožňuje platiť za tance v kryptomene: Máte zlozvyk pre hazard s čarovnými internetovými peniazmi a sexom? Skvelé. Teraz môžete nakŕmiť svoje lascívne sklony svojím krypto stackom v Legends Room v Las Vegas.

Čo je to WAX ?: WAX, skratka pre Worldwide Asset eXchange, je globálnym decentralizovaným trhom pre virtuálne aktíva videohier.

Domový podvýbor koná vôbec prvé rokovania o kryptomenách, ICO: Snemovňa reprezentantov USA konečne minulú stredu počúvala vznikajúci trh s kryptomenami.

Kryptomenové riešenia pomáhajúce odvetviu bankových spoločností s rastúcimi bolesťami: Čo sú zač, čo by mohli robiť: Obaja by pravdepodobne vzali nesúhlas od otca vašej priateľky, tak prečo by tí dvaja nemali ísť spolu?

Zoznámte sa s Alexandrou Prodromos, hnacou silou, ktorá stojí za vzostupom Chicaga ako popredné centrum blockchainu: Blockchainovému priemyslu sa niekedy vyčíta, že nezahŕňa dostatok žien, zatiaľ čo inokedy patria ženy, ktoré sú v tomto priemysle k najvplyvnejším členom..

Binance spustí svoj vlastný blockchain pre Exchange, BNB Token: Spoločnosť Binance akoby v reakcii na phishingový útok API na niektorých svojich používateľov vylepšila vývoj vývojom vlastného blockchainu.

Počuli ste o ICO, ale čo investície do rizikového kapitálu v kryptomene: Je to starý psí trik, ale drží sa dobre proti balíku ICO, ktorý napáda jeho trávnik.

Čo je Golem (GNT)? Sprievodca pre začiatočníkov: Predstavte si globálny superpočítač poháňaný technológiou blockchain. Teraz, keď ste dostali nápad, prečítajte si nášho sprievodcu, kde sa dozviete viac.

Čo je DDEX? Decentralizovaná digitálna burza: DDEX umožňuje obchodovanie s kryptomenami z peňaženky do peňaženky. Veľkou výhodou burzy DDEX je, že môžete bezpečne obchodovať s tokenmi bez toho, aby ste si museli otvoriť účet a zdieľať svoje meno, adresu a ďalšie osobné informácie.

Lighting Labs uvádza prvú mainnetovú beta verziu, odhaľuje financovanie seedov: Lightning Labs práve vydali svoju Lightning Network Beta a toto vydanie prinieslo vrece začínajúcich investorov pre ďalší vývoj technológie.

Loom Network uvádza na trh riešenie pre škálovanie ethereum: Tento týždeň, Loom Network nasadili svoje riešenie škálovania dApp do výroby spolu s testovacím webom – DelegateCall.

Ktoré mesto bude hlavným mestom technológie blockchain ?: Existuje niekoľko miest, ktoré súperia o ďalšie Silicon Valley o blockchain, ale ktoré vyhrajú?

Plné uzly bitcoinu: Čo sú zač a ako ich nastaviť: Tieto uzly podporujú bitcoinový blockchain, a ak obstojíte v krivke učenia a nastavíte jeden, môžete hrať svoju vlastnú úlohu v decentralizovanej revolúcii ako vlastník uzla.

Blockchain Storms the Freelance World: Six Startups to Watch: S pokrokom v technológiách sa freelancing stal životaschopnejšou alternatívou k tradičným kariérnym postupom a kryptomena to chce ešte viac vylepšiť.

Vysvetlenie estónskeho elektronického pobytu a riadenia blockchainu: Program E-Residency umožňuje komukoľvek na celom svete prispieť alebo začať podnikať v Estónsku, vhodným doplnkom decentralizovanej budúcej kryptomeny je práca na.

Novinky z kryptomeny z celého sveta

Beanie Babies, Chicken McNuggets a hazard: John Oliver Talks Crypto: John Oliver vo svojom televíznom segmente minulý týždeň večer prebral tému blockchain vo svojom typickom sardonickom štýle. Od žieravých až po vyslovene povýšené poznámky prirovnal investovanie na trhu k hazardu, zasmial sa pri porovnaní blockchainu s kuracími nugetkami, vytiahol odveké porovnanie s čiapkou Beanie Babies a dokonca hovoril o EOS. Jeho segmentom prešla predovšetkým jediná správa: investori pozor a opatrne šliapať.

Predstavujeme Binance Chain, ďalší krok v kryptojazde Binance: Máte pravdu – Binance pracuje na zavedení vlastného blockchainu. Táto výmena zverejnila vývoj tento utorok na blogu, pričom nebol stanovený dátum, kedy tím plánuje uviesť reťazec do života. Zdá sa, že tento krok je reakciou na nedávny hack hackerov API, ktorý utrpeli používatelia Binance, a medzi migráciou mince BNB na nový blockchain vzbudzuje dojem, že burza sa môže presunúť k decentralizovanému modelu.

Binance rástol príliš rýchlo a príliš zaneprázdnený na to, aby začal čokoľvek iné. Jediné, čo sme mohli urobiť, je iba spustiť ešte jednu Binance. https://t.co/r5RjPNyrDq

– CZ (neposkytovanie kryptomeny) (@cz_binance) 13. marca 2018

Južná Kórea zosvetľuje, dáva ICO zelenú: Juhokórejská vláda podniká kroky na zvrátenie zákazu domácich ICO. Na konci minulého roka juhokórejskí predstavitelia postavili mimo zákon ICO zo strachu pred rizikami investorov a podvodom, ale podľa citovaného vládneho činiteľa v miestnych spravodajských agentúrach „[] finančné úrady hovorili s daňovou agentúrou, ministerstvom spravodlivosti a ďalšie príslušné vládne úrady o pláne povoliť ICO v Kórei, ak sú splnené určité podmienky. “

Thajská SEC nastavená na uvoľnenie gameplanu pre reguláciu kryptomeny: Thajská vláda plánuje vydať formálnu legislatívu pre dohľad nad kryptomenovým priemyslom, zverejnili správy zo začiatku tohto týždňa. Vláda dúfa, že právne predpisy znížia podvody a pranie špinavých peňazí v ich domovine, ako aj vytvoria oficiálny rámec pre zdaňovanie kryptomien. Vydanie nariadení je naplánované na koniec mesiaca.

Prvý Facebook, teraz Google: Krypto reklamy budú čoskoro zablokované v službách spoločnosti Google: Jedným z vládcov internetu je zastavenie toku reklám týkajúcich sa kryptomeny na jeho službách a platformách. Google prestane v júni tohto roku zobrazovať všetko, čo sa zaoberá kryptomenami, „okrem iného vrátane počiatočných ponúk mincí, búrz s kryptomenami, peňaženiek s kryptomenami a poradenstva pri obchodovaní s kryptomenami.“

Izrael hovorí o kryptomene nie pre akciové indexy v Tel Avive: Formálne oznámenie Izraelský bezpečnostný úrad naznačuje, že izraelská vláda zablokuje akékoľvek spoločnosti spojené s kryptomenami / blockchainmi z indexov na burze v Tel Avive. Preto žiadna finančná inštitúcia, ktorá obchoduje, ťaží alebo investuje do kryptomien, nemôže uvádzať index na burze, ale akcie týchto spoločností sú na burze stále oprávnené..

Jeruzalem Izrael

Juhokórejská vláda prepadla tri výmeny kvôli podozreniu zo sprenevery: Podľa miestnych správ sa niektorí bezohľadní juhokórejskí zmenárni operátori dostali do úradnej väzby. Podozriví sú obvinení zo sprenevery finančných prostriedkov pre zákazníkov a prokuratúra južného okresu Soul zaistila mobilné telefóny, pevné disky a pevné dokumenty, aby mohla potvrdiť tieto podozrenia..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map