Tento týždeň v kryptomene – 16. februára 2018

Tento týždeň v kryptomene – 16. februára 2018

Kúpte mi schodisko do neba

Veci vzhliadajú, ľudia – obrazne a doslovne. Akcia v oblasti cien má stabilný vzostupný trend, pretože ceny klesli na najnižšiu úroveň od novembra 2017. 6. februára klesol celkový trhový strop kryptomeny na 276 miliárd dolárov, pokles z 834 miliárd dolárov na svoje historické maximum v januári.

V čase tlače trh získal 200 miliárd dolárov zo svojho minima po býčím trhu na úrovni 482 miliárd dolárov, čo znamená, že celkové aktíva si vedú lepšie ako celý mesiac.

Bitcoin: Vedenie obnovovacieho balíka je zlatým chlapcom kryptomeny. Bitcoin v súčasnosti stúpa na 10 120 dolárov, čo je zdravé 17% stúpanie z 8 400 dolárov, ktoré sedelo minulý piatok.

Ethereum: Ak vezmeme do úvahy všetko, Ethereum zaznamenalo určité pozitívne cenové kroky, aj keď je to konzervatívnejšie obdobie ako v prípade bitcoinu. S cenovkou 937 dolárov je Ethereum hore 9% z 847 dolárov, ktoré predstavoval minulý týždeň.

Vlnenie: Ripple tento týždeň berie koláč, aby dosiahol najlepší výkon z prvých troch. Bankárova minca má v čase písania článku požadovanú cenu 1,14 USD, čo je, a 21% sa zvýšila z 0,90 USD minulý týždeň.

kryptomena top 10 cien 16.2.18

Domáce správy

CFTC je v činnosti, pretože hostí svoje vlastné rokovania o menách, navrhuje podvýbory: Týždeň po svedectvách Senátu SEC / CFTC usporiadal Poradný výbor pre technológie CFTC verejné stretnutie o kryptomenách a technológii blockchain. Stretnutie obsahovalo diskusie o potenciáli blockchainu a potrebe silnejších regulácií trhu s kryptomenami a výbor jednomyseľne hlasoval za vytvorenie dvoch nových podvýborov na riešenie týchto oblastí..

BitConnect v krajine súdneho sporu: Tento týždeň bola na Floride podaná tretia žaloba proti spoločnosti BitConnect, čím sa celkový počet žalôb na národnej úrovni zvýšil až na päť. Odkedy spoločnosť BitConnect v januári zatvorila svoje brány, používatelia využili príležitosť žalovať platformu pre požičiavanie za predaj neregistrovaných cenných papierov. A toto úvodné vyhlásenie posledného súdneho sporu porovnáva sľubné investičné prísľuby spoločnosti BitConnect s fantáziami Alice’s Wonderland – s týmto sme určite padli do zajačej diery, pretože aj súdna sieň sa zmenila na surrealistickú.

bitconnect žaloba

Microsoft vyhľadáva možnosti blockchainu v oblasti blockchainu: V príspevok v blogu, Spoločnosť Microsoft uviedla, že so svojou aplikáciou Microsoft Authenticator začína zvažovať potenciál využitia blockchainu pre decentralizované identity. „Niektoré verejné blockchainy (bitcoin, ethereum, litecoin, aby sme vymenovali niekoľkých vybraných) poskytujú pevný základ pre zakorenenie DID, zaznamenávanie operácií DPKI a ukotvenie atestácií,“ napísal v oficiálnom oznámení zamestnanec divízie Microsoft ID Ankur Patel..

Prakticky nikto nehlási kryptomeny IRS: 0,04% občanov USA, ktorí používajú kreditnú karmu na svoje dane, nahlásilo vo svojich daňových registroch transakcie s kryptomenami. Aj keď 57% z 2 000 osôb, ktoré sa zúčastnili prieskumu v správe Credit Karma, uviedlo, že dosiahlo zisky zo svojich krypto investícií, iba 100 z 250 000 Američanov, ktorí využili túto službu na registráciu daní, nahlásilo čokoľvek, čo sa týka kryptomeny. Teraz nie každý, kto používa Credit Karma, investuje do kryptomeny, ale boli by sme ochotní sa staviť, že je to viac ako 0,04%.


Pass the Buck, Uncle Sam: Arizona Legalizes Tax Payment in Crypto: Ľudia by možno platili dane zo zisku kryptomeny, keby mohli platiť kryptomenami. No, ak žijete v Arizone, teraz je to možnosť, pretože senát arizonského štátu prijal návrh zákona, ktorý umožní obyvateľom platiť dane v kryptomenách. Obyvatelia to budú môcť urobiť prostredníctvom „platobnej brány, ako je bitcoin, litecoin alebo akákoľvek iná kryptomena uznaná ministerstvom, pomocou elektronických systémov peer-to-peer“.

arizonská daň z bitcoinu

Získať zodpovednosť za vlastníctvo: Jeden kongresman požaduje transparentnosť zákonodarstva v súvislosti s krypto holdingmi: Jared Polis (D), americký zástupca domu z Colorada, poslal a petícia tento týždeň domácej etickej komisii so žiadosťou, aby členovia Kongresu zverejnili svoje investície do kryptomeny (čo už robia pre tradičné aktíva presahujúce 1 000 dolárov). Polis je hlasným zástancom blockchainu v Snemovni USA a zakladateľom jeho správneho výboru Blockchain.

SEC nezverejňuje informácie týkajúce sa ICO spoločnosti Tezos: SEC zamietla žiadosť Davida Silvera o informácie týkajúce sa spoločnosti Tezos podľa zákona o slobode informácií. Silver zastupuje žalobcov v hromadnej žalobe proti spoločnosti Tezos, ktorá čelí právnym problémom z viacerých oblekov, pretože tokeny ICO sa ešte musia rozložiť uprostred zmätkov v prebiehajúcich bojoch o projekty. SEC vyzvala na výnimku 7 (A) zákona FOIA, ktorá „chráni pred zverejnením záznamov zostavených na účely presadzovania práva, ktorých zverejnenie možno odôvodnene očakávať, že bude zasahovať do aktivít presadzovania práva“.

Weiss je skeptický voči Tetheru, upozornenie na problémy: V nadväznosti na ich veľmi kontroverzné stupne kryptomeny vydala Weiss Ratings Agency formálne upozornenie na Tether s argumentom, že investori by mali byť opatrní, aby Tether nebol nikdy auditovaný, aby overil, či je každý Tether krytý rovnakou čiastkou. “Veľký problém: Nikdy tu nebol audit a ľudia za Tetherom boli na otázku dosť pochybní.” Neustále tvrdia, že ich tokeny sú stopercentne kryté skutočnými dolármi, napriek tomu však nepredložili nijaké dôkazy na podporu tohto tvrdenia. “

Čo je nové na CoinCentral?

Čo je AdEx (ADX)? Sprievodca pre začiatočníkov: AdEx (ADX) znamená „reklamná výmena“. Budujú decentralizovanú platformu, na ktorej sa môžu stretnúť inzerenti a vydavatelia online, aby rokovali o reklamných zmluvách.

Prichádza LitePay, procesor platieb v litecoinoch: Litecoin nedávno predstavil LitePay, platformu platobných riešení, ktorá sa chce stať „prvou bezhraničnou platobnou sieťou na svete“.

Čo je to Quantumstamp (QSP)? Sprievodca pre začiatočníkov: Quantstamp je a protokol bezpečnostného auditu pre inteligentné zmluvy. Viac sa dozviete v našej príručke pre začiatočníkov.

Čo je Storj? Sprievodca pre začiatočníkov: Storj je open source riešenie decentralizovaného ukladania súborov. Na ukladanie súborov v sieti peer-to-peer využíva šifrovanie, delenie súborov a hašovaciu tabuľku založenú na blockchaine. Cieľom je urobiť cloudové úložisko súborov rýchlejšie, lacnejšie a súkromné.

Čo je Bluzelle? Sprievodca pre začiatočníkov: Získajte viac informácií o spoločnosti Bluzelle a jej poslaní vytvoriť decentralizovanú databázu na blockchaine pomocou nášho sprievodcu pre začiatočníkov.

Čo je SingularityNET (AGI)? Sprievodca pre začiatočníkov: SingularityNET je decentralizované trhovisko pre Umelá inteligencia (AI).

Čo je to Verge (XVG)? Sprievodca pre začiatočníkov: Verge je kryptomena zameraná na súkromie, ktorej cieľom je udržať transakcie anonymné a nevystopovateľné a zároveň umožniť vysokú priepustnosť a rýchle časy potvrdenia.

Čo je Maker Dai? Sprievodca pre začiatočníkov: Maker, ktorý ponúka životaschopnú náhradu stablecoinu spoločnosti Tether, je inteligentná kontraktná platforma, ktorá kontroluje a predáva Dai. Decentralizovaná a nedôverčivá platforma Maker stabilizuje hodnotu Dai na jeden americký dolár pomocou externých trhových mechanizmov a ekonomických stimulov.

David Sønstebø z IOTA o monetizácii údajov, ochrane osobných údajov používateľov a prioritách z roku 2018: Bennett Garner z Coin Central mal nedávno príležitosť urobiť rozhovor s Davidom Sønstebø, jedným zo spoluzakladateľov IOTA, aby hovoril o tom, ako IOTA implementuje svoj Tangle v skutočnom svete. V rámci rozhovoru sa venovali aj monetizácii údajov, ochrane súkromia používateľov a prioritám IOTA na rok 2018.

Milióny chýbajúcich XRB zostali v platobnej neschopnosti BitGrail: Tu je to, čo vieme: Spoločnosť Bitgrail nedávno oznámila svoju platobnú neschopnosť po zmiznutí zhruba 15-17 miliónov XRB. Tu je to, čo vieme o súčasnom stave veci.

Hush, mince na ochranu súkromia na úrovni protokolu a zabezpečený posol založený na Zcash: Hush, ktorý bol uvedený na trh 21. novembra 2016, je tokenovou, bezpečnou platformou pre zasielanie správ a vidličkou kódovej základne Zcash 1.0.9..

Čo je to Eximchain? | Zlepšenie financovania dodávateľského reťazca pre MSP: Eximchain je založený na MIT spoločnosť na vývoj softvéru pomocou blockchainu na zlepšenie financovania dodávateľského reťazca (SCF).

Ethereum Classic | Sprievodca pre začiatočníkov: Ethereum Classic je pôvodný blockchain Ethereum a umožňuje implementáciu decentralizovaných aplikácií a inteligentných zmlúv.

Čo je to večnosť? | Sprievodca pre začiatočníkov: Aeternity je nová platforma pre decentralizované aplikácie (dapps) uvedené na trh v sieti testnet v roku 2017. V roku 2017 tiež usporiadala úspešnú ponuku tokenov pre svoj token Aeon (AE).

Spoluzakladateľ spoločnosti MyEtherWallet Breaks zo spoločnosti Project, Forks Software na vytvorenie môjho krypto: Taylor Monahan, spoluzakladateľka spoločnosti MyEtherWallet (MEW), opustila svoje dieťa, aby začala pracovať na novom podniku. Rodiaci sa projekt, dabovaný MyCrypto, je podobný originálu, takže je to vlastne softvérová vidlica kódu MyEtherWallet.

Forbes uvádza zoznam bohatých na kryptomeny: Ripple Royalty, dvojčatá Winklevoss, & Tim Draper: Forbes zverejnil minulý týždeň vôbec prvý zoznam bohatých na kryptomeny – pozrite sa, kto urobil zníženie.

Novinky z kryptomeny z celého sveta

Atari vydá svoje vlastné mince s tokenom Atari: Atari obchoduje v Pongu a Pacmane za novší model: blockchain. Spoločnosť nedávno oznámila, že uvedie na trh svoj vlastný token, Atari Token, s plánmi na vybudovanie zábavnej platformy založenej na blockchaine. „Technológia blockchainu je pripravená zaujať v našom prostredí veľmi dôležité miesto a transformovať, ak nie prevratne, súčasný ekonomický ekosystém, najmä v oblastiach videohier a online transakcií,“ uviedol generálny riaditeľ spoločnosti Frederic Chesnais.

Na olympijských hrách ísť za zlatom a dostať zaplatené za digitálne zlato: Ted-Jan Bloeman vytvoril na tejto olympiáde dva rekordy: jeden za svoje zlaté medaily 12: 39,77 v rýchlom korčuľovaní mužov na 10 000 m dlhých tratiach a jeden za prvého olympijského športovca, ktorý prijal platbu v kryptomene. Kanaďan získal kryptomenu za jednoročnú sponzorskú dohodu so spoločnosťou ONG Social, komunitou kryptomien a sociálnych médií a CEEK VR, spoločnosťou pre vývoj virtuálnej reality..

Som veľmi nadšený, že môžem byť vôbec prvý # Krypto Sponzorovaný športovec. Vďaka @CEEK #Virtuálna realita a @Ong_Social za to, že sme v čele technológie a tohto veľkého úspechu. Teším sa na skvelý vzťah a na vzrušujúce časy, ktoré nás čakajú. pic.twitter.com/mCHbNzkKW8

– Ted-Jan Bloemen (@TedJan) 31. januára 2018

Vyhlásenie juhokórejskej vlády k verejnej krypto petícii: Juhokórejská petícia, ktorá vyzýva vládu na uvoľnenie regulačných opatrení v oblasti kryptomien, dosiahla 280 000 podpisov. Minister pre koordináciu vládnej politiky Hong Nam-ki na petíciu odpovedal nasledujúcim vyhlásením: „Vládnym základným pravidlom je predchádzať akýmkoľvek nezákonným činom alebo neistotám v súvislosti s obchodom s kryptomenami, zatiaľ čo horlivo podporujeme technológiu blockchain.“

Coinbase pripúšťa, že chyba vedie jej platformu k prebíjaniu niektorých používateľov: Po niekoľkých sťažnostiach na Reddit Coinbase pripustil, že systémová závada preplatila niektorých zákazníkov, keď použili stránku na nákup kryptomien. Niektorí používatelia sa sťažovali, že im je účtovaných až 17-násobok zamýšľanej sumy. Hovorca Coinbase pre Reddit napísal, že spoločnosť „aktívne vyšetruje niektoré správy od našich zákazníkov o neočakávaných poplatkoch za kreditné alebo debetné karty, ktoré sa objavujú na ich výpisoch z predchádzajúcich nákupov Coinbase.“

preplatok na coinbase

Neočakávajte, že Európska centrálna banka čoskoro naskočí na kryptografické nariadenia: Prezident ECB Mario Draghi neverí, že zavedenie regulácie kryptomien závisí od bankového centra EÚ. V odpovedi na podobné otázky z Twitteru vo svojom videu #AskDraghi vážne, stručne odpovedal: „Nie je za to zodpovednosťou ECB.“

Gibraltár predstavuje prvé komplexné nariadenie o ICO na svete: Gibraltárska komisia pre finančné služby tento týždeň oznámila, že v priebehu najbližších týždňov plánuje pripraviť legislatívu na reguláciu ICO. Návrh zákona bude dohliadať na marketing, predaj a distribúciu tokenov ICO na britskom území a bude to prvá legislatíva, ktorá sa kedy bude priamo zameriavať na ICO na svete..

Talianska burza Bitgrail je v úpadku a stále nevieme prečo: Minulý víkend spoločnosť Bitgrail oznámila svetu platobnú neschopnosť po tom, čo sa v rezervách peňaženky stratilo 15 až 17 miliónov XRB. Vec je, zakladateľ spoločnosti Bitgrail, Francisco Firano, tvrdil, že straty boli výsledkom hackingu. Členovia komunity (a tím Nano) nie sú tak presvedčení a je pravdepodobné, že zlomyseľní oportunisti už mesiace zneužívajú chybu pri výbere na platforme Bitgrail, aby z burzy vytiahli viac meny, ako v skutočnosti vložili..

Ťažba kryptomien na tempe predbiehania spotreby energie v domácnosti v roku 2018: Ťažba na Islande dosahuje kritické množstvo. Johan Snorri Sigurbergsson, zamestnanec poskytovateľa energie Hitaveita Sudurnesja, počíta, že ťažba kryptomeny by mohla presiahnuť 100 megawattov, čo je viac ako 340 000 obyvateľov krajiny ročne. Chladná krajina sa minulý rok stala liahňou ťažby vďaka svojmu chladnému podnebiu a obnoviteľným zdrojom energie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map