Cryptoplatformy sa snažia sprístupniť krypto verejnosti

Rok 2017 bol pre kryptomenu dobrým rokom. Po stabilnom raste bitcoinu k astronomickým cenám altcoiny videli zdravé zisky zo svojich pozícií spred roka. Hodnota éteru sa od novembra minulého roka zvýšila o 2 900%. Litecoin rástol po boku Monera zdravých 1 500%. Spoločnosť Ripple je na čele tohto zoznamu a za rok získala 3,185%.

Všetko toto hovorí, crytpo sa začína dostávať do popredia globálnej investičnej scény. Čoraz viac investujúcich spoločností a bánk sa začína vyslovovať v prospech novej technologickej šialenosti. Vďaka schváleniu veľkých peňazí prichádza k prijatiu do hlavného prúdu širokou verejnosťou. Napríklad populárna stránka na nákup kryptomien Coinbase, pridalo 100 000 používateľov iba za 24 hodín začiatkom novembra. Kryptomena sa ukazuje ako legitímna, a to ako technologický pokrok, tak aj ako investícia. Už to nie je nejasný záujem vizionárov znalých technológií.

S rastom však prichádzajú prekážky a jednou z týchto prekážok je prístupnosť. Pre technologicky zdatných je navigácia v kryptosfére dosť jednoduchá, ale pre tých, ktorí sú menej naladení na zložitosti blockchainu, výmeny mien a peňaženiek, môže byť krivka učenia zastrašujúca. Našťastie existujú kryptomeny navrhujúce meny, platformy a produkty, ktorých cieľom je zabezpečiť, aby bol zážitok z kryptomien prístupnejší pre vášho priemerného používateľa.

O ktoré spoločnosti teda ide? Tu uvádzame niekoľko našich obľúbených položiek.

Iconomi

Iconomi je platforma pre správu digitálnych aktív ktorá chce prilákať veteránskych aj amatérskych kryptoinvestorov. Identifikuje sa ako pole digitálnych aktív (DAA) a tvrdí, že je štvrtou generáciou digitálnych aktív. Ako pole aktív kombinuje predchádzajúce tri generácie (t. J. Bitcoin ako prvá, alt-coiny ako druhá a úžitkové tokeny ako tretia) do zjednoteného aktíva.

Predstavte si Iconomi ako NASDAQ alebo S&P500 kryptosveta. Platforma ponúka rôzne indexové fondy pre investorov na rozdelenie ich kapitálu. Conbest 1 (CBST) napríklad ponúka investorom konzervatívne aktívum s nízkou volatilitou na vloženie peňazí. Index obsahuje bitcoiny, množstvo blockchainových platforiem (Ethereum, Waves a WINGS), Bancor a Aargon. Existujú aj rozmanitejšie portfóliá s vyšším rizikom, ktoré sa snažia zarobiť na podhodnotených minciach v rozvíjajúcich sa odvetviach v kryptomere. Napríklad index William Mougayar High Growth Cryptoassets Index (WMX) investuje do mincí s vysokým rastom, ako sú Augur, Game Credits, Civic, TenX, FunFair a ďalšie, pričom väčšinu investícií fondu zožiera Ethereum..

coinbest_graph

Iconomi má potenciál prilákať investorov, ktorí by inak nechceli zápasiť s krivkou technologického učenia kryptomeny. So spoločnosťou Iconomi môžu ľahko investovať pomocou tokenu Iconomi na svojej ľahko použiteľnej platforme. Miera návratnosti indexových fondov môže navyše zahriať chladné nohy kryptopeptikov. Coinbest 1 sám sa pýšil výnosom 35,20% o investovaní za posledný mesiac. Niekde niekto spochybňuje užitočnosť ich NASDAQ.

Eidoo

Na svojej webovej stránke, Eidoo sa označuje ako „rozhranie typu blockchain-to-human“ a nie je o nič jasnejšie, priatelia. Tím Eidoo chce poľudštiť kryptické aspekty kryptomeny, aby ich nikto nemusel sledovať bokom.


Plánujú optimalizovať užívateľsky prívetivý zážitok vytvorením rozhrania typu „všetko v jednom“, ktoré si priemerný užívateľ osvojí. Ak ste v kryptomene nováčikom, more peňaženiek a búrz, ktoré musíte ovládať, aby ste mohli spravovať svoje aktíva, môžu byť zastrašujúce. Eidoo chce tieto vody upokojiť ponúknutím jedinej aplikácie, ktorá funguje ako peňaženka s viacerými menami a hybridná burza.

Do peňaženky sa zmestia všetky chránené tokeny Ethereum, Bitcoin a ERC20

eidoowallets frázou obnovenia, zatiaľ čo všetky súkromné ​​kľúče majetku má používateľ a sú chránené šifrovaním. Samotná peňaženka funguje ako ľahké rozhranie, takže na ukladanie vašich aktív nie je potrebné sťahovať bitcoinový alebo ethereový blockchain. Tento posledný bod robí Eidoo obzvlášť atraktívnym, pretože pre tých z nás, ktorí majú problémy so správou peňaženiek s úplným uzlom, môže byť stiahnutie celého blockchainu namáhavým a frustrujúco pomalým procesom..

Po stiahnutí peňaženky môžu používatelia potom pomocou decentralizovanej výmennej funkcie peňaženky obchodovať s bitcoinmi, ethereami a tokenmi ERC20. Správca burzy nemá prístup k finančným prostriedkom používateľov, takže používatelia môžu byť arbitrami svojich vlastných kryptomien bez obáv z toho, že tretie strany nesprávne spravujú svoje finančné prostriedky..

Použiteľnosť jednej aplikácie Eidoo môže mať veľké dôsledky na masové prijatie kryptoasetov. The cestovná mapa platformy Očakáva, že burza bude zverejnená do 3. štvrťroka 2018, a dokonca majú debetnú kartu aj v priebehu druhého štvrťroka 2018. Budeme Eidoo dávať pozor, pretože očakávame vzrušujúce veci v budúcom roku.

Vertcoin

Hovorí si „The People’s Coin“, „decentralizovaná mena vlastnená jeho používateľmi“. Vertcoin zodpovedá pôvodnej vízii Satoshi Nakamota, pseudonymného zakladateľa Bitcoinu. Rovnako ako bitcoin je navrhnutý ako peer-to-peer, decentralizovaná digitálna mena, ktorá sa dištancuje od potreby stredných ľudí, ako sú banky a finančné inštitúcie..

Je to tiež na rozdiel od bitcoinu v tom, že sa izoluje od de facto centralizácie, ktorú ťažobné združenia priniesli do jadra bitcoinu. Vertcoin je aplikačne špecifický integrovaný obvod (ASIC) odolný. Bez príliš zavesenej technológie ASIC umožňovali súpravy ASIC efektívnejší proces ťažby ako jeho predchodcovia. Keď sa hashové rýchlosti bitcoinu zvyšovali v ťažkostiach, ťažba ASIC nahradila GPU, CPU a FPGA ako primárnu metódu spracovania bitcoinových transakcií. ASIC sa potom stal populárnejším a skupiny baníkov spojili svoje vrtné súpravy do ťažobných bazénov. S touto agregovanou výpočtovou silou prišlo neprimerané rozdelenie hashrate naprieč blockchainom a teraz je 62% ťažobnej sily Bitcoinu rozdelených medzi 3 ťažobné fondy. Mnohí tvrdia, že sa tým vytvára neúmyselná centralizácia, pretože väčšina blockchainu je v rukách niekoľkých vyvolených. Je to rovnaká centralizácia, ktorá v mnohých ohľadoch umožnila útok Bitcoin Cash na bitcoiny už v polovici novembra.btcminingdistribution

Vertcoin je zbavený centralizácie a všetkej drámy, ktorú to môže obnášať. Vďaka použitému algoritmu Lyra2RE (vs) je minca odolná voči ťažbe ASIC. Toto zaisťuje, že veľké ťažobné zariadenia nemôžu ohroziť bezpečnosť alebo integritu spoločnosti Vertcoin, čo umožňuje rovnomerné rozloženie hashrate medzi používateľov. Každý, kto má dostatočne výkonný procesor (CPU) alebo grafickú kartu (GPU), môže ťažiť Vertcoin a tento proces je ešte jednoduchší vďaka mincu Baník na 1 kliknutie. Miner s jedným kliknutím zefektívňuje inak zložitý proces ťažby a sprístupňuje tak aj tie technickejšie aspekty krypto revolúcie.

Záverečné myšlienky

Zoznam, ktorý sme zostavili, tu nekončí – bolo to len niekoľko pozoruhodných tipov. Existuje viac platforiem, ktoré sa snažia dostať kryptomenu do povedomia širokej verejnosti, a o tie sa môžeme dokonca trochu neskôr zmieniť.

Odchod zo vzniku takýchto spoločností je však jednoduchý: to, čo začal Satoshi Nakamoto v roku 2009, sa začína rozvíjať v novej technologickej realite. Technologické vylepšenia ustúpili podnikovým riešeniam a väčšinovému vystaveniu a z tohto vystavenia vychádza požiadavka vyhovieť verejnosti neoboznámenej s blockchainom a jeho potenciálom. Čím populárnejšie je kryptomena, tým pravdepodobnejšie uvidíte, že tieto platformy a ďalšie im podobné získavajú väčšiu trakciu. S rastúcou popularitou užívateľsky príjemných platforiem sa imanencia kryptomeny iba zvyšuje.

Revolúcia nebude vysielaná v televízii – je digitalizovaná a už je v plnom prúde.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map