W tym tygodniu w kryptowalutach: 9 listopada 2018 r

Naprzód i w górę

Rynek kryptowalut zaczął w tym tygodniu wykazywać pewien ruch. A jeszcze lepiej, ten ruch był w górę. Począwszy od tygodnia z kapitalizacją rynkową na poziomie 206 miliardów dolarów, branża kryptowalut stale rosła do tygodniowego maksimum wynoszącego około 220 miliardów dolarów, po czym nieznacznie spadła do obecnej wartości 212 miliardów dolarów. Mimo to prawie 3% wzrost w ciągu tygodnia. Co powiesz na naszą trójkę?

Bitcoin opublikował najmniejsze liczby ze spadkiem wzrostu, 0,65%.

Ethereum zyskał w tym tygodniu solidnie 5,27%.

XRP był duży, gwałtownie zwiększając się o 8,88% w ciągu ostatnich siedmiu dni.

Statystyki rynku kryptowalut (09.11.18)

Statystyki rynku kryptowalut (09.11.18)

Wiadomości krajowe

Od Bitcoina do Beurocracy: Wybory w tym tygodniu przyniosły społeczności blockchain dwa znaczące zwycięstwa. Nowo wybrany gubernator Kalifornii Gavin Newsom był jednym z pierwszych polityków, który zaakceptował bitcoin w swojej kampanii 2014. Chociaż nie przyjmuje już darowizn w postaci kryptowalut ze względu na przepisy dotyczące darowizn, jego wczesna (ish) adopcja pokazuje, że przynajmniej wie, czym jest Bitcoin i widzi w tym jakąś wartość.

Inny polityk przyjazny kryptowalutom, Jared Polis, wygrał wyścig o gubernatora Kolorado. Polis ma wieloetapowy plan integracji technologii blockchain w kilku obszarach rządu i gospodarki Kolorado. Lista obejmuje ochronę wyborców, przejrzystość rządu i równoważenie obciążenia energetycznego.

Teksas zatrzymuje niektórych „górników” kryptowalut: Wydaje się, że Kalifornia i Kolorado przygotowują się do kryptowaluty, jednak Teksas również zajmuje stanowisko. Komisarz ds. Papierów wartościowych stanu Teksas wydał w tym tygodniu rozkazy dotyczące wstrzymania i zaniechania dwóch „górników” kryptowalut.

EXY Crypto i AWS Mining reklamowały inwestycje w wydobycie, które według nich przyniosłyby 10 procent tygodniowych zwrotów, w przypadku EXY Crypto, i gwarantowany zwrot 200% dla AWS. Ponieważ te oświadczenia są wyraźnie fałszywymi twierdzeniami, rząd Teksasu położył temu kres. Jednak w pewnym momencie ludzie muszą zdać sobie sprawę, że jeśli umowa brzmi zbyt dobrze, aby była prawdziwa. Prawdopodobnie tak.

Ludzie mówią różne rzeczy

Voorhees przewiduje dzień Sądu Ostatecznego Fiata: Wokalny założyciel i dyrektor generalny ShapeShift udał się na Twittera, aby w czwartek wypowiedzieć proroctwo o dniu zagłady. Cóż, tylko dzień zagłady, jeśli chcesz, aby fiat odniósł sukces. W obliczu niemożliwego do pokonania długu, który wciąż narasta na całym świecie, Voorhees może nie być tak daleko.


Kiedy nastąpi kolejny globalny kryzys finansowy, a świat zda sobie sprawę, że organizacje z długiem 20 bilionów dolarów nie mogą nigdy go spłacić i dlatego muszą go wydrukować, a zatem fiat jest skazany na zagładę… zobacz, co się stanie z kryptowalutami.

– Erik Voorhees (@ErikVoorhees) 8 listopada 2018 r

Shatner wie Crypto ?: Jesteśmy nim tak samo zaskoczeni, jak Ty prawdopodobnie. Kapitan Kirk zamieścił w tym tygodniu na swoich obserwatorach na Twitterze pewną wiedzę dotyczącą krytyki Ethereum. Pomijając emotikony, wygląda na to, że Shatner zna się na rzeczy.

Jego punkty widzenia nie uwzględniają faktu, że kod musi być audytowany przez firmę audytorską i zatwierdzony przez konsorcjum, inaczej nie zostanie zaakceptowany. &# 128580; Uważa, że ​​istnieje w bańce. Dlatego mamy ERC-20, ERC-721… ERC-1701&# 128527;

– William Shatner (@WilliamShatner) 7 listopada 2018 r

Co nowego w CoinCentral?

Jak kupić bitcoiny anonimowo w 2018 roku: Chcesz kupić trochę bitcoinów, jednocześnie ukrywając swoją tożsamość? Nie będziemy oceniać.

Krótka historia kontraktów terminowych na Bitcoin i co dalej: Kontrakty terminowe na Bitcoin zapewniają sposób na handel aktywami bez faktycznego posiadania. Oto jak powstali (i co dalej w sklepie).

Pięć popularnych Dappów w Ethereum, których możesz użyć dzisiaj: Chociaż dapsy nie zostały przyjęte tak, jak myśleliśmy, że tak, wciąż jest wiele świetnych, z których możesz skorzystać.

Cryptojacking, Hacks i Scams: N.Korea narasta w cyberatakach: Korea Północna rzekomo znowu się tym zajmuje. Tym razem z atakami online.

Przewodnik dla początkujących po Dogecoin Mining: Dużo wydobycia. Taka moneta. łał.

Dotychczasowe trendy rynku pracy i wynagrodzeń w technologii Blockchain: rynek jest w dół, ale praca w blockchain jest tak gorąca jak zawsze.

Zrozumienie trzech rodzajów stablecoinów: Jest więcej niż jeden sposób na wybicie stablecoina. Oto jak.

Sony, Trezor i Ledger ogłaszają ważne aktualizacje sprzętu kryptograficznego: Trezor i Ledger nie są już jedynymi nazwami portfeli sprzętowych dla gospodarstw domowych.

Wirex otrzymuje licencję na e-pieniądze: Wirex dostarcza ludziom kryptowaluty i robi to zgodnie z przepisami prawa.

Czym w ogóle jest ETF Bitcoin? (I inne pytania, które możesz mieć): Co to jest ETF Bitcoin? Do czego są używane? Dowiedzmy Się.

Co oznacza dla Ciebie nadchodząca Bitcoin Cash Hard Fork: społeczność Bitcoin Cash przechodzi wojnę domową. Oto, co musisz wiedzieć.

The Diamond Blockchain: Ending Blood Diamonds with New Tech: Jeden z największych producentów diamentów na świecie rozwija swoją grę dzięki blockchain.

Założyciel EtherDelta, któremu powierzono prowadzenie niezarejestrowanej giełdy papierów wartościowych: wygląda na to, że zdecentralizowane giełdy nie są tak kuloodporne, jak myśleliśmy.

Wiadomości o kryptowalutach z całego świata

Seul uruchamia inicjatywy Blockchain: We współpracy z ICON, rząd metropolitalny Seulu ogłosił na własnym gospodarzu Blockchain Internation Digital Festival trzy projekty dla obywateli, nad którymi pracowali. Pierwsza to identyfikator typu blockchain, który mieszkańcy Seulu mogą przechowywać wirtualnie na swoim telefonie. Dzięki swojemu identyfikatorowi cyfrowemu obywatele mogą głosować i otrzymywać nagrody S-Coin, drugi projekt współpracy. Na koniec zespół konferencyjny zademonstrował płatności S-Coin, za pomocą których można kupować przedmioty poprzez skanowanie kodu QR.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map