W tym tygodniu w kryptowalutach: 26 października 2018 r

Keep On Keepin ’On

Mamy tu kolejny tydzień na zielono. Opierając się na dynamice z zeszłego tygodnia, cały rynek kryptowalut wzrósł z 207,8 miliarda USD do 209,2 miliarda USD – co stanowi ogromny wzrost o 0,7%. W porządku, może to nie jest wzrost, którego szukamy, ale przynajmniej podążamy we właściwym kierunku. „A co z najlepszymi monetami?” ty pytasz? Świetne pytanie.

Statystyki rynku kryptowalut (26.10.18)

Statystyki rynku kryptowalut (26.10.18)

Bitcoin prawie się nie zmienił, a jego cena wzrosła w tym tygodniu o zaledwie 0,18%. Obecnie kosztuje nieco poniżej 6500 USD.

Ethereum miał jeszcze bardziej płaski tydzień, przesuwając się tylko o 0,02% w dół. Cena nadal testuje linię wsparcia 200 USD.

XRP był najbardziej znaczącym zyskiem w tym tygodniu, mimo że wzrósł tylko o 0,89%, stabilizując się nieco ponad 0,45 USD.

Krajowe wiadomości o kryptowalutach

Coinbase łączy się z kółkiem dla nowego Stablecoina: Stablecoiny, teraz takie popularne. We wtorek Coinbase ogłosiło nawiązanie współpracy z frenemy Circle w celu utworzenia Konsorcjum CENTER. Najpierw na liście konsorcjum? Stworzenie nowego stablecoina, USD Coin lub w skrócie USDC.

Każdy USDC jest zabezpieczony jednym dolarem, a firmy będą regularnie informować o stanie tych rezerw. Obie organizacje zdecydowały się użyć łańcucha blokowego Ethereum do stworzenia stablecoina z protokołem ERC20. USDC dołącza teraz do długiej listy ponad 50 stablecoinów znajdujących się obecnie na rynku kryptowalut.

SEC nadaje ICO HA.N.D: SEC jest wyraźnie zmęczona projektami blockchain, które powołują się na ignorancję, jeśli chodzi o przepisy. Nowo utworzony FinHub organizacji rządowej organizuje godziny pracy, w których można odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące otoczenia regulacyjnego (w obecnym stanie). Aby zaplanować czas, wystarczy wypełnić formularz online, w którym określisz, kim jesteś i czego chcesz się dowiedzieć.

Nie potrzeba kryształowej kuli, aby przewidzieć, dokąd to zmierza. Najprawdopodobniej zaczną pojawiać się znaczki „zatwierdzone przez SEC” przy projektach, które korzystały z tego zasobu.

Ludzie mówią różne rzeczy

Musk Being Musk: Od żartów na temat zabrania Tesli na osobności po proszenie o „wilgotne memy”, Elon Musk stał się trollem na Twitterze. Tym razem Spaceboy Wonder skomentował pozornie losowy obraz anime w poście o koncie Tesla 2FA z podpisem „Chcesz kupić trochę Bitcoin?”


Chcę kupić trochę Bitcoinów? &# 128521;&# 128521; pic.twitter.com/9ZbBJ5fuVq

– Elon Musk (@elonmusk) 22 października 2018 r

co nowego w coincentral

Forbes 30 Under 30 Summit 2018 Podsumowanie kryptowalut: redaktor naczelny CoinCentral Alex Moskov przeanalizował wpływ kryptowaluty na tegoroczny szczyt 30 Under 30 w Bostonie.

Co to jest osiągnięcie (ACT)? | Przewodnik dla początkujących: wprowadzenie do projektu blockchain, w którym zastosowano nowatorską metodę konsensusu, dowód stawki z delegowaniem wyników.

Co to jest SelfKey (KEY)? | Przewodnik dla początkujących: jeśli jesteś jednym z milionów ludzi dotkniętych naruszeniami danych, takimi jak włamanie do Equifax, możesz wypróbować SelfKey.

CoinBene: przegląd i analiza platformy wymiany: CoinBene rośnie w rankingach giełd kryptowalut. Ale czy to jest dla ciebie odpowiednie?

Najstarszy na świecie dom aukcyjny dzieł sztuki wykorzystujący Blockchain: Christie’s i Artory: Kolejne piękne połączenie naukowego łańcucha bloków i ekosystemu sztuki kreatywnej.

NEO Global Capital o krajobrazie inwestycji w kryptowaluty: Spotkaliśmy się z zespołem NGC, aby porozmawiać o strategii inwestycyjnej, ICO i wszystkim pomiędzy.

Południowokoreański zakaz ICO może zostać zniesiony w listopadzie: krąży plotka, że ​​południowokoreański zakaz ICO może już nie istnieć. Możemy tylko mieć nadzieję.

Trzy strategie wychodzenia z transakcji ze stratą: nie możesz ich wszystkich wygrać. Oto trzy sposoby na wyjście z pozycji, gdy twoje transakcje zmierzają na południe.

Co to jest UTXO? | Poradnik dla początkujących na temat wyników transakcji: prawdopodobnie słyszałeś ten termin. Ale czy wiesz, jaką rolę pełnią niewykorzystane wyniki transakcji (UTXO) w łańcuchu bloków?

Długie spojrzenie na pożyczki bitcoinowe: czy warto ?: Podobnie jak ogólny rynek kryptowalut, pożyczki bitcoinowe mają spory udział w oszustwach, a także w szanowanych organizacjach.

Elastos CMO Fay Li on Bitmain Merged Mining, Trinity, and Beyond: Elastos to stosunkowo nieznana kryptowaluta z pewnym znacznym wsparciem. Musieliśmy porozmawiać z dyrektorem marketingu projektu.

Wiadomości o kryptowalutach z całego świata

Telefon HTC Blockchain dostępny w przedsprzedaży: Oczekiwany HTC Exodus 1 jest oficjalnie dostępny w przedsprzedaży. Telefon ma wbudowany portfel kryptowalut, który przechowuje Bitcoin, Litecoin, Ethereum i inne monety nieujawnione w tej chwili. Składając zamówienie teraz, telefon dostaniesz w ręce do grudnia. Haczyk? Możesz płacić tylko za pomocą Bitcoin lub Ethereum.

HTC Exodus

HTC Exodus 1

Telefon ma przywieszkę z ceną 0,15 BTC lub 4,78 ETH, umieszczając ją dokładnie wokół znaku 960 USD. Patrząc z perspektywy, nowy iPhone XR i iPhone XS kosztują od 749 do 1099 USD.

Japonia daje kciuki za samoregulację kryptowalut: W środę japońska Agencja Usług Finansowych (FSA) zatwierdziła Japan Virtual Currency Exchange Association jako organizację samoregulującą. Ta klasyfikacja umożliwia giełdom zasobów cyfrowych w stowarzyszeniu utworzenie zestawu reguł w celu ochrony klientów i wytycznych, które będą egzekwować między sobą. Wydaje się, że ta akcja jest niczym innym jak pozytywną wiadomością, ponieważ trzyma urząd w rękach tych, którzy najlepiej znają branżę.

Wybitne postacie na rynku amerykańskim, szczególnie bliźniaki Winklevoss, nalegały na coś podobnego. Jednak mają znacznie trudniejsze chwile z regulatorami.

World Crypto COn

Ten tydzień w Crypto jest dostarczany przez World Crypto Con. Dołącz do nas w Las Vegas w dniach od 31 października do 2 listopada, aby zobaczyć prelegentów, takich jak Charlie Lee, Brock Pierce i Charlie Shrem, którzy wystąpią na scenie, aby porozmawiać o niektórych z najgorętszych tematów kryptowalut. Jest też turniej pokerowy z naszym własnym Dougiem Polkiem i Ryanem Fee, a także impreza ze Stevem Aokim. Użyj kodu COINCENTRAL za 50% zniżki na bilety tutaj.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map