W tym tygodniu w kryptowalutach – 24 sierpnia 2018 r

* Smutny puzon *

Chociaż nie był to dramatyczny spadek, jak widzieliśmy w poprzednich tygodniach, rynek pozostał w stosunkowo stagnacji, obserwując nieco niższe „dołki” przez cały tydzień.

W tym tygodniu cały rynek spadł zaledwie o -0,04% po kilku odrzuceniach ETF Bitcoin (a może to były recenzje?) Przez SEC. Podczas gdy niektórzy postrzegają wzrosty z wyjątkiem dwudziestu procent jako negatywne, brak zmian cen po tych negatywnych wiadomościach oznacza, że ​​w końcu mogliśmy znaleźć minimalny poziom. Skrzyżowane palce

Chłopiec z plakatu Blockchaina, Bitcoin, wzrósł w tym tygodniu o 1,29% – imponująca statystyka, biorąc pod uwagę negatywną prasę.

Ethereum nadal spadał o 7,35% w ciągu ostatnich siedmiu dni.

I XRP, Moneta, której wszyscy uwielbiają nienawidzić, jest wielkim zwycięzcą w tym tygodniu, zyskując 4,04%.

rynek kryptowalut

Krajowe wiadomości o kryptowalutach

SEC odrzuca liczne fundusze ETF Bitcoin (na razie): Osiem kolejnych propozycji ETF Bitcoin dołącza do ETF Winklevoss na stosie odrzuconych przez SEC. Jak dotąd głównym powodem odrzucenia był brak możliwości dostarczenia przez giełdy wystarczających dowodów na to, że mogą one zapobiec manipulacjom na rynku i oszukańczym działaniom. Jednak nie wszystko jest stracone. SEC stwierdziła, że ​​ich decyzja nie ma wpływu na ich opinię o Bitcoinie i łańcuchu bloków jako użytecznej technologii. Wydaje się, że inwestorzy się z tym zgadzają. Cena Bitcoina pozostała względnie stabilna nawet po niefortunnych wiadomościach.

ŁAMANIE: W szybkiej zmianie SEC mówi teraz, że przejrzy dziewięć funduszy ETF, które wcześniej odrzucili. Te recenzje mogą nadal prowadzić do tego samego wyniku, ale przynoszą iskierkę nadziei dla osób, które mają nadzieję na Bitcoin ETF w tym tygodniu.

Jim Carrey meme

Steve Wozniak ogłasza zaangażowanie w Blockchain: Na niedawnej konferencji ChainXchange w Las Vegas, współzałożyciel Apple, Steve Wozniak, ogłosił swoje zaangażowanie w nową firmę blockchain, Equi. Ten projekt jest pierwszym przedsięwzięciem Wozniaka w przestrzeni kryptowalut. Witryna Equi pozostaje stosunkowo tajna, ale stwierdza jedynie, że projekt „zakłóci inwestowanie w kapitał wysokiego ryzyka, nieruchomości i luksusowe aktywa”. Platforma zostanie uruchomiona zimą tego roku.

Nvidia nazywa to zamknięciem dla Crypto: Cóż, wygląda na to, że nikt nie jest bezpieczny na tym niedźwiedzim rynku. W nieco zaskakującym posunięciu Nvidia zdecydowała się zakończyć swoje przedsięwzięcie związane z produktami kryptograficznymi. W oświadczeniu z zeszłego tygodnia CFO Colette Kress wyjaśniła: „Nasze prognozy dotyczące przychodów [Nvidii] przewidywały spadek produktów związanych z kryptowalutami do około 100 milionów dolarów, podczas gdy faktyczne przychody z produktów związanych z kryptowalutami wyniosły 18 milionów dolarów, a teraz spodziewamy się znikomego wkładu w przyszłości . ”

Ripple CTO dzwoni do centrali Bitcoin: W tym tygodniu w artykule zatytułowanym „The Inherently Decentralized Nature of XRP Ledger”, dyrektor techniczny Ripple, David Schwartz, przedstawia scenariusz klasycznej narracji „Ripple jest scentralizowany”. W swoim poście Schwartz przedstawia kilka argumentów dotyczących walidatorów jako lepszej alternatywy dla górników, potencjalnego zmowy kopalń i ostatecznego ciosu, że „Księga XRP jest pod wieloma względami bardziej transakcyjną, funkcjonalną i zdecentralizowaną księgą niż którykolwiek z Bitcoinów lub Ethereum ”. Odważna strategia, Cotton.

Bittrex łączy ręce z Rialto, aby zapewnić cyfrowy obrót papierami wartościowymi: W czwartek Bittrex poinformował użytkowników za pośrednictwem swojej platformy wsparcia, że ​​firma współpracuje z Rialto Trading w celu wspierania cyfrowego obrotu papierami wartościowymi. W momencie uruchomienia rozszerzona platforma będzie dostępna dla inwestorów instytucjonalnych, inwestorów akredytowanych, korporacji i brokerów-dealerów zarejestrowanych w USA.

co nowego w coincentral

Bitcoin Mining Juggernaut Bitmain Plany uruchomienia IPO: ICO, ICschmo. Bitmain zbiera gigantyczną rundę finansowania. Robią to tradycyjnymi metodami.

W jaki sposób giełdy wykorzystują przepisy KYC do przechowywania kryptowalut: Procedury KYC są przeznaczone do wymiany w celu zapobiegania nielegalnej działalności. Jednak niektóre platformy zmieniają swoje zasady bez ostrzeżenia i w rezultacie zamrażając konta.

Rynek kryptowalut w Korei Południowej, na który celuje nowa zmiana reguły: Giełdy kryptowalut znajdują się teraz obok barów i klubów nocnych w Korei Południowej. Dowiedz się, dlaczego tutaj.

9 głównych barier utrudniających powszechne przyjęcie kryptowaluty: Wciąż daleko nam do przyjęcia kryptowalut do głównego nurtu. Oto dziewięć najważniejszych rzeczy, które nas powstrzymują.

Czy Bitcoin może zostać zhakowany? Daj się zhakować i dowiedz się !: Czy naprawdę można zhakować Bitcoin? Jest tylko jeden sposób, żeby się dowiedzieć…

Co to jest Tezos (XTZ)? | Przewodnik dla początkujących po kontrowersyjnej monecie: Zapoznaj się z tym przewodnikiem dla początkujących na platformie inteligentnych umów z kontrowersyjną historią.

Co Bank Barclays zamierza zrobić z technologią Blockchain ?: Barclays Bank dołącza do innych postępowo myślących instytucji finansowych z własnymi nowymi patentami na blockchain.

Rosnący świat żetonów niepodlegających grzybicy: CryptoKitties to był dopiero początek. Tokeny niewymienialne stają się jeszcze bardziej popularne, gdy grupy zaczynają tokenizować aktywa na całym świecie.

Wywiad: Zespół Sapien w sieci 3.0 i nowym świecie społecznościowym: Mieliśmy okazję porozmawiać z zespołem Sapien o Web 3.0. Przeczytaj nasz czat tutaj.

Zwycięski wybór? Recenzja kasyna Bitstarz: Czy kasyno Bitstarz to dobry wybór dla twojego wewnętrznego hazardzisty? Sprawdziliśmy to, aby pomóc Ci podjąć decyzję.

Założyciel Techfugees o wykorzystaniu technologii Blockchain do pomocy uchodźcom: CEO Techfugees, Josephine Goube, koordynuje zaangażowanie społeczności technologicznej na rzecz przesiedleńców na całym świecie. Dowiedz się więcej z naszego wywiadu.

Dlaczego Szwajcaria stara się zachować swój tytuł przyjazny dla kryptowalut: Kłopoty w (krypto) raju? Szwajcaria zaczyna wyglądać, jakby nie była tak przyjazna kryptowalutom, jak myśleli ludzie.

Co to jest Viacoin (VIA)? | Przewodnik dla początkujących: Viacoin to kryptowaluta peer-to-peer, która działa komplementarnie z Bitcoinem i Litecoinem. W tym przewodniku wyjaśniamy, co musisz o tym wiedzieć.

Co to jest Karmacoin? (KARMA): Karmacoin był krótkotrwałą kryptowalutą, na którą składało się wiele projektów. Przeczytaj o jego historii w tym przewodniku.

Bliższe spojrzenie na wysiłki Citi w zakresie Blockchain i Crypto: Chociaż Citi blokuje zakupy kryptowalut swoimi kartami kredytowymi, tworzy własne rozwiązania blockchain, Citicoin i Citi Blockchain.

Fuzja Blockchain i szkolnictwa wyższego: Dwukierunkowa nauka, spersonalizowane lekcje, elektroniczne transkrypcje – blockchain i szkolnictwo wyższe to niebiańskie połączenie.

Co to jest BitGo? Rozwiązania kryptowalutowe dla przedsiębiorstw: BitGo to firma, która ma jeden cel – umożliwienie instytucjonalnych inwestycji w kryptowaluty. Ale dlaczego miałoby to być konieczne? Nie kryptowalut nie pozwala uniknąć banków i instytucji finansowych?

Fitrova do 944% w tym tygodniu – dostrzegając pompę i zrzut: Po błyskawicznym wzroście, w tym tygodniu na twoim radarze mogła znajdować się wcześniej nieznana Fitrova. Jednak inwestycja w to kosztowałaby cię.

Wiadomości o kryptowalutach z całego świata

Hej, hej, heeeeeeey BitConnect Leader aresztowany w Indiach: Divyesh Darji, domniemany pomysłodawca programu BitConnect Ponzi, został aresztowany w ostatnią sobotę na lotnisku w Delhi. Funkcjonariusze imigracyjni zidentyfikowali Darjiego, gdy próbował podróżować do Ahmedabadu. Policja z Wydziału Kryminalnego zatrzymała go później na lotnisku. Aresztowanie miało miejsce około siedmiu miesięcy BitConnect zamknął sklep z powodu kilku listów zaprzestania działalności od organów nadzoru finansowego. BitConnect (BCC) w jakiś sposób nadal jest sprzedawany przy kapitalizacji rynkowej przekraczającej 6,5 miliona USD.

Obywatele Australii mogą teraz płacić rachunki w krypto: Niedawne partnerstwo między Cointree, platformą do kupowania / sprzedawania kryptowalut i platformą płatności rachunków Gobbill oznacza, że ​​ludzie na lądzie mogą teraz płacić rachunki za pomocą kryptowaluty. Gobbill, działając jako pośrednik, będzie zbierać środki od klientów i płacić rachunki w ich imieniu. Ten dodatkowy krok pozwala klientom płacić kryptowalutą niezależnie od tego, czy ich dostawca narzędzi akceptuje je, czy nie.

Cieszymy się, że w końcu możemy ogłosić naszą współpracę z @gobbill , to partnerstwo umożliwi automatyczne opłacanie rachunków kryptowalutą! Więcej za pośrednictwem https://t.co/ZDyEhmtc1e #rachunki #crypto #fintech #blockchain #cryptocurrency #gobbill #cointreeau #AI pic.twitter.com/PJxdtd98ha

– Cointree (@CointreeAus) 20 sierpnia 2018 r

Chiny ponownie zakazują Bitcoinów… I jeszcze raz… I jeszcze raz: jaPodczas ostatniej fali zakazów związanych z Bitcoinem chiński rząd zakazał wszystkich komercyjnych wydarzeń związanych z kryptowalutami. Ponadto raporty stwierdzają, że Chiny planują również zablokować ponad 120 zagranicznych giełd kryptowalut w ramach szerszej walki. Pomijając wszystkie zakazy, Rada Państwa Chin publicznie naciskała na przyspieszenie rozwoju technologii blockchain w tym kraju, jeszcze bardziej definiując stosunek miłości do nienawiści w Chinach z nową technologią..

Stowarzyszenie Bitmain „Investors” Deny z pre-IPO: Po wcześniejszych doniesieniach o kilku dużych firmach uczestniczących w rundzie inwestycyjnej Bitmain przed IPO, teraz wydaje się, że historia się zmieniła. Zarówno Tencent Holdings, jak i SoftBank Group ujawniły się w tym tygodniu, zaprzeczając, że miały jakikolwiek udział. Wygląda na to, że możemy określić fałszerstwa jako fałszywe wiadomości zapoczątkowane przez poświęcony IPO blog na WeChat. Wielu analityków zastanawia się, czy limit 18 miliardów dolarów, o który złożył wniosek Bitmain, jest teraz drastycznie zawyżony z powodu spowolnienia na rynku kryptowalut.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map