W tym tygodniu w kryptowalutach: 23 listopada 2018 r

I jesteśmy wolni, swobodnie spadamy

Nie jest to dobry tydzień dla rynku kryptowalut, wcale nie dobry tydzień. Całkowita kapitalizacja rynkowa spadła z niecałych 185 miliardów dolarów do około 140 miliardów dolarów. Prawie 25-procentowy spadek sprowadza nas do najniższej wartości, jaką widzieliśmy w 2018 roku. Ale w duchu Święta Dziękczynienia poświęćmy chwilę na zastanowienie się, za co nadal powinniśmy być wdzięczni. Nawet w tym spowolnieniu gospodarczym Bitcoin nadal robi postępy technologiczne, Ethereum jest jednym z najszybciej rozwijających się projektów Github, a tradycyjne branże nadal wdrażają nową technologię blockchain.

Statystyki rynku kryptowalut (23.11.18)

Statystyki rynku kryptowalut (23.11.18)

Rzućmy okiem na nasze najlepsze kryptowaluty (Ostrzeżenie – nie jest ładne):

Bitcoin zanurkował o 22,45%, znacznie poniżej dolnego pułapu kapitalizacji rynkowej wynoszącego 100 mld USD, który wcześniej zapewniał jej wsparcie.

XRP utrzymał swoje drugie miejsce, ale nadal spadł o 12,49% w ciągu tygodnia.

Ethereum nadal zyskuje na wartości, tracąc 30,89% swojej wartości od ostatniego piątku.

Wiadomości krajowe

Christie’s Records Millions of Art Sales on Blockchain: Raz. Idę dwa razy. Sprzedany! W Christie’s w Nowym Jorku niedawno odbyła się impreza, na której dom aukcyjny sprzedał dzieła sztuki warte prawie 318 milionów dolarów. Jedno dzieło sztuki, Edwarda Hoppera Chop Suey, został zakupiony samodzielnie za ponad 90 milionów dolarów.

Christie’s współpracowała z partnerem technologicznym Artory, aby zarejestrować pochodzenie każdego dzieła. Artory wykorzystuje prywatną implementację łańcucha bloków Ethereum do śledzenia informacji i własności przez cały cykl życia elementu. Wygląda na to, że Artory’s będzie nadal współpracować z domem aukcyjnym przy większej liczbie wydarzeń w przyszłości.

Ludzie mówią różne rzeczy

Paul Polls: Libertariański zły chłopiec Ron Paul udał się w tym tygodniu do Twittersphere, aby zapytać swoich wyznawców o to, co ich zdaniem jest najlepszym źródłem bogactwa w ciągu najbliższych dziesięciu lat. Zwycięzca: jedyny Bitcoin. Weź to, notatki Rezerwy Federalnej!

Osoba zamożna daje ci 10 000 dolarów. Możesz wybrać, w jakiej formie przyjmiesz prezent. Ale jest pewien haczyk: musisz przechowywać prezent w wybranej przez siebie formie przez 10 lat, nie dotykając go. W jakiej formie przyjąłbyś prezent?

– Ron Paul (@RonPaul) 15 listopada 2018 r

Snowden mówi: W tym tygodniu Ben Wizner, prawnik Edwarda Snowdena, opublikował dyskusję, którą niedawno przeprowadził ze swoim kontrowersyjnym klientem na temat blockchain. Podsumowując, poświęcili trochę czasu, aby zdefiniować blockchain, wyjaśnić, jak to działa i omówić zalety i wady tej technologii.

Co nowego w CoinCentral?

Jak uzyskać pożyczkę w BTC: Czasami po prostu chcesz wziąć pożyczkę bez konieczności radzenia sobie z tymi brzydkimi fiatami.

CEO Binance CZ przewiduje, że Crypto Market Bull Run: To prawie tak, jakby zapytać fryzjera, czy potrzebujesz fryzury…

Iran bliski przesunięcia riala na walutę cyfrową z powodu sankcji: najpierw Wenezuela, teraz prawdopodobnie Iran. Krypto staje się nowym sposobem na uniknięcie zagranicznych sankcji.

Najlepszy portfel dla Ripple w 2018 roku: jeśli przechowujesz znaczną ilość XRP, chcesz mieć pewność, że przechowujesz je w najlepszym możliwym portfelu. Tu jest kilka.

Firma wydobywcza Bitcoin wykorzystuje zieloną energię do osiągania imponujących zysków: w miarę jak rynek się załamuje, coraz więcej farm wydobywczych może zacząć szukać zielonej energii.

Czym są monety X11? Specialized Mining i Blockchain Battlefield: Dowiedz się, dlaczego niektóre społeczności wolą X11 od SHA256 i innych popularnych funkcji haszowania.

Wprowadzenie inicjatywy Q na próbę | Następna wielka rzecz czy całkowite oszustwo ?: widzieliście nieskończoną ilość spamu na Facebooku. Ale czy roszczenia zawierają jakąkolwiek wodę?

Monety SegWit przygotowują się do przeglądu prywatności: Wkrótce w księdze publicznej Bitcoin (i innych monet SegWit) może pojawić się więcej prywatności.

Czego nauczyliśmy się z oszustwa CTR Coin: Ci, którzy nie wyciągną wniosków z historii, są skazani na powtórzenie tego.

Jak kupić kryptowalutę za pomocą PayPal: przewodnik krok po kroku: Chociaż nie jest to niemożliwe, istnieją lepsze sposoby na uzyskanie kryptowaluty.

Przegląd 3Commas: Dogłębne spojrzenie na usługę botów handlowych: Dowiedz się, czy ta usługa botów handlowych ma towary, które pozwolą Ci wejść do klubu z trzema przecinkami.

Wiadomości o kryptowalutach z całego świata

Szwajcaria ogłasza pierwsze na świecie Crypto ETP: Ci szwajcarscy bankierzy znowu to robią. Szwajcarska giełda SIX wkrótce wymieni pierwszy na świecie produkt podlegający wymianie kryptowalut (ETP), zwany Anum. Mówiąc najprościej, Anum ETP jest jak fundusz indeksowy dla rynku kryptowalut. Śledzi największe monety według kapitalizacji rynkowej i alokuje aktywa według udziału w rynku. Tak więc obecnie ETP miałby najwyższy udział w Bitcoinie, następnie XRP, następnie Ethereum itp..

Podobnie jak w przypadku ETF, ta ETP naraża Cię na wzrost (lub spadek) wartości określonej kryptowaluty bez konieczności kupowania aktywów bazowych. Ponieważ Szwajcaria jest jednym z bardziej postępowych krajów pod względem kryptowalut, nie byłoby zaskoczeniem, gdyby firmy z innych krajów wkrótce uruchomiły własne ETP.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map