W tym tygodniu w kryptowalutach: 12 października 2018 r

Ach, moje oczy! To pali!

To tyle, jeśli chodzi o stabilność. Właśnie wtedy, gdy myśleliśmy, że najgorsze czasy już za nami, rynek decyduje się ponownie zanurzyć się w głębiny poniżej. Cały rynek kryptowalut przez większość tygodnia oscylował wokół 220 miliardów dolarów, po czym pod koniec stracił ponad 20 miliardów dolarów. Obecnie wynosi nieco ponad 202 miliardy dolarów – 7,34% spadek w ciągu tygodnia.

Sprawdźmy nasze trzy najlepsze kryptowaluty:

Bitcoin była jedyną monetą z jednocyfrowymi stratami, spadając w tym tygodniu o 4,22%.

Ethereum został mocno uderzony spadkiem o 11,03%.

XRP pobił, spadając o 16,57% w ciągu ostatnich siedmiu dni.

Statystyki rynku kryptowalut (12.10.18)

Statystyki rynku kryptowalut (12.10.18)

Krajowe wiadomości o kryptowalutach

Gemini zabezpiecza ubezpieczenie dla gorących portfeli: Być może po raz pierwszy w branży firma Gemini uzyskała ubezpieczenie aktywów cyfrowych przechowywanych w gorących portfelach firmy. Ubezpieczenie jest organizowane przez Aon, globalną firmę świadczącą profesjonalne usługi specjalizującą się w rozwiązaniach dotyczących ryzyka, emerytur i zdrowia. Teraz Gemini utrzymuje ubezpieczenie kryptowaluty swoich użytkowników, a także ich funduszy w dolarach amerykańskich poprzez tradycyjne gwarancje FDIC.

Miejmy nadzieję, że w ich ślady pójdą inne giełdy. Ryzyko ze strony hakerów z pewnością złamało umowę dla wielu potencjalnych inwestorów kryptowalutowych, więc ta dodatkowa warstwa bezpieczeństwa funduszy powinna pomóc przyciągnąć więcej osób w kosmos.

IBM wprowadza Food Blockchain: W poniedziałek IBM ogłosił uruchomienie IBM Food Trust, łańcucha blokowego śledzącego żywność do użytku komercyjnego. Zarejestrowało się już kilka znanych firm. Lista obejmuje między innymi Nestle, Dole Food, Kroger i Unilever. Sieć Food Trust działa w oparciu o protokół blockchain Hyperledger Fabric i kosztuje od 100 do 10 000 USD miesięcznie.

Oprócz Food Trust, IBM prowadzi również inicjatywy blockchain dotyczące wysyłki, handlu światowego, ubezpieczeń, a nawet rozrywki. Na obecnym rynku niedźwiedzia taka adopcja powinna dać ci nadzieję.

Ludzie mówią różne rzeczy


Soulja Boy Tell „Em: Zanim pójdziesz i sprawdzisz swoje kalendarze, nie, nie jest znowu rok 2007. Jednak Soulja Boy wraca do akcji. Wychodząc w tym tygodniu ze względnej zapomnienia, urodzony w Chicago raper wypuścił, a następnie opublikował na Twitterze swój najnowszy banger, Bitcoin. „Jak to jest?” – pytasz. Pozwolimy Ci być sędzią.

Soulja Boy – Bitcoin (Młody Drako) https://t.co/5RHWgQUlf0 przez @Youtube

– Soulja Boy (@souljaboy) 6 października 2018 r

Google Sell „Em: Po pierwszym wprowadzeniu zakazu reklam kryptowalut, a następnie cofnięciu go (dla niektórych), Google wraca do gry z naszymi emocjami. Firma niedawno opublikowała reklamę (jak na ironię, wiemy), w której sugerują, że kryptowaluta to po prostu pieniądze, które nie są prawdziwe. Dalej, Google. Jesteśmy teraz wrażliwi.

co nowego w coincentral

BITBOX Exchange otwiera się dla biznesu: popularna firma komunikacyjna LINE właśnie weszła do gry kryptograficznej. Oto, czego można się spodziewać po ich nowo uruchomionej giełdzie.

Przewodnik po basenach górniczych Verge (XVG): Nie masz pewności, do którego basenu górniczego Verge powinieneś dołączyć? Chętnie Ci pomożemy.

Czy Litecoin Cloud Mining jest opłacalną opcją w 2018 roku?: Być może słyszałeś o tym niedawno, ale Litecoin Cloud Mining było tak bardzo 2017.

Największe błędy w programowaniu kryptograficznym wszechczasów: Ups. Przedstawiamy niektóre z najbardziej znanych błędów związanych z kryptowalutami.

Inwestorzy instytucjonalni korzystający z rynków OTC, aby wejść na rynek bitcoin: nie radzisz sobie z OTC? Tak, znasz mnie. Kto jest z OTC? Najwyraźniej inwestorzy instytucjonalni.

Czy holenderska moneta jest skazana na zostanie latającym Holendrem ?: „Są tylko dwie rzeczy, których nienawidzę na tym świecie. Ludzi, którzy nie tolerują innych kultur i Holendrów [Coin] ”.

Co to jest wybór monet i dlaczego to ma znaczenie?: Transakcje Bitcoin są bardziej skomplikowane niż myślisz. Opisujemy, jak tutaj pracują.

ndau CTO Ken Lang o pierwszej cyfrowej walucie „Bouyant”: Spotkaliśmy się z ndau CTO Ken Lang, aby dowiedzieć się więcej o pływającej stabilnej monecie.

Singapur stawia na Blockchain i cyfrową walutę w przyszłości: Jeśli myślałeś, że Malta jest kryptowalutą, poczekaj, aż przeczytasz o Singapurze.

Czym są potwierdzenia Blockchain i dlaczego mają znaczenie?: Jedno potwierdzenie, dwa potwierdzenia, trzy potwierdzenia, cztery. Czytanie o nich nie będzie nudą.

Jak Blockchain i konstrukcja zbudują nowy świat: Wygląda na to, że Bob będzie musiał teraz zmienić swój tytuł na „Blockchain Builder”.

Poziom: Wykorzystanie łańcucha blokowego Bitcoin do weryfikacji dokumentów: Rozbijamy to, co musisz wiedzieć o tym projekcie weryfikacji dokumentów.

Wiadomości o kryptowalutach z całego świata

Burmistrz Seulu Building Blockchain Smart City: W zeszłym tygodniu burmistrz Seulu Park Won wkrótce ogłosił swój plan urbanistyczny Blockchain, wart 108 milionów dolarów plan mający na celu podniesienie miasta z tradycyjnego do inteligentnego. Pięcioletni plan inteligentnego miasta przedstawia wdrożenie technologii blockchain w kilku usługach publicznych, takich jak opieka społeczna i głosowanie w wyborach.

Burmistrz nakreślił również strategię stworzenia dwóch kompleksów budowlanych w celu inkubacji startupów blockchain. Dzięki tego rodzaju postępowym działaniom mogliśmy łatwo zobaczyć, jak Seul w niedługim czasie wzrósł do poziomu Doliny Krzemowej, Malty, a nawet Zug.

Vanua Kto? Vanuatu: Coraz więcej małych krajów stawia na blockchain. Najpierw Malta, obecnie mniej niż 300-tysięczny wyspiarski kraj Vanuatu, przygotowuje się, by stać się wylęgarnią kryptowalut. Wyspa na Południowym Pacyfiku otrzymuje pomoc od Malty w ustanowieniu własnych przepisów dotyczących technologii blockchain i rozproszonej księgi rachunkowej (DLT).

Malta zyskała rozgłos, gdy Binance, najbardziej aktywna giełda kryptowalut, przeniosła swoją siedzibę na malutki archipelag w marcu ubiegłego roku. Ten ruch był spowodowany brakiem jasności przepisów w Japonii i Hongkongu, dwóch miejscach, w których Binance po raz pierwszy działało.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map