W tym tygodniu w Crypto: 27 lipca 2018 r

W tym tygodniu w Crypto: 26 lipca 2018 r

Hej SEC: Don’t Rain on My Parade

Rynek przeszedł w tym tygodniu paradą zieleni, a ceny wyglądały na kilka dolarów przed wyraźnym odwróceniem trendu. Następnie SEC poddała rozbiegowi kontrolę deszczu.

Rzeczywiście, ceny rosły i rosły, a Bitcoin przekroczył 8 tysięcy dolarów po raz pierwszy od kwietnia, ale potem SEC ogłosiła, że ​​zaprzeczyła ostatniej próbie Winklevosses wystawienia na giełdę ETF Bitcoin. Całkowita kapitalizacja rynkowa Crypto szybko zareagowała, spadając z 302 miliardów dolarów do 288 miliardów dolarów, nadając mu słaby wygląd 1,3% wzrost w tygodniu.

Wiele osób ogłosiło nieunikniony ETF Bitcoin, złożony w Winklevoss lub w inny sposób, jako wyzwalacz dla następnej hossy na rynku. Wydarzenia z tego tygodnia bez wątpienia osłabiły te nadzieje na krótką metę, ale SEC wciąż ma do rozważenia mnóstwo ETF-ów Bitcoin, zanim te nadzieje zginą.

Wszystko to powiedziawszy, miej oko na to, jak Bitcoin zareaguje na tę wiadomość w nadchodzącym tygodniu. Jeśli ponownie wzrośnie powyżej i utrzyma się na poziomie 8 tys. USD, na rynku mogą pojawić się oznaki upartego nastroju, niezależnie od decyzji SEC. Ale jeśli nadal będzie spadać – i jeśli spadnie tak nisko i przekroczy 7 tysięcy dolarów – ten wzrost może być równie ulotny i słaby, jak te, które miały miejsce w lutym i kwietniu.

Bitcoin: Przy 7880 USD Bitcoin zyskał 5% w ciągu tygodnia.

Ethereum: Zaginął numer dwa kryptowaluty 1% w tym tygodniu cena wynosi obecnie 460 USD.

XRP: Podobnie jak Ethereum, XRP również spadł w tym tygodniu, tracąc 2% po 0,44 USD.

rynek 7_27_18

Wiadomości krajowe

Delaware DOJ dociera do użytkowników Poloniex, oferuje pomoc w przypadku potencjalnych „problemów”: Departament Sprawiedliwości stanu Delaware ma oko na Poloniex. Niedawny e-mail wysłany przez Craiga Weldona, głównego specjalisty ds. Śledczych wydziału, w celu wybrania klientów Poloniex, wskazuje, że Departament Sprawiedliwości słyszał ich skargi. „Jeśli masz jakiekolwiek problemy z kontem Poloniex, skontaktuj się ze mną w dogodnym dla Ciebie terminie”, pisze Weldon w zwięzłej wiadomości, potwierdzając problemy, z którymi użytkownicy Poloniex mieli ostatnio do czynienia i oferując pewien stopień ochrony i pomocy w przypadku takich przeszkód w przyszłości. Do tej pory w tym roku użytkownicy Poloniex udali się do Reddit, aby opłakiwać zamrożone fundusze, dezaktywacje kont i problemy z weryfikacją, a jeden użytkownik nawet zaproponował wniesienie pozwu zbiorowego przeciwko spółce w celu dochodzenia odszkodowania za szkody.

Dochodzenia wewnętrzne twierdzą, że nie ma nic złego w liście Bitcoin Cash w Coinbase: W dniach poprzedzających niezapowiedziane notowanie Bitcoin Cash przez Coinbase, waluta odnotowała imponujący wzrost, zwiększając cenę o około 25% w ciągu dwóch dni. Krytycy szybko oskarżyli pracowników Coinbase o wykorzystywanie informacji poufnych, a firma wszczęła wewnętrzne dochodzenie. Wyniki śledztwa, które było prowadzone w ciągu ostatnich kilku miesięcy przez dwie nieujawnione kancelarie prawne, zostały ogłoszone w tym tygodniu, a śledczy nie znaleźli dowodów na szkolenie poufnych informacji. „Nie wahalibyśmy się przed zwolnieniem pracownika lub wykonawcy i / lub podjęciem odpowiednich działań prawnych, gdyby dowody wskazywały na naruszenie naszych zasad. Możemy zgłosić, że dobrowolne, niezależne dochodzenie wewnętrzne dobiegło końca i zdecydowaliśmy się nie podejmować żadnych działań dyscyplinarnych ”- powiedział Coinbase w oświadczeniu dla Fortune.

Pliki bitowe dla indeksu kryptowalut ETF: Wszyscy starają się uruchomić pierwszy na świecie fundusz wymiany walut Bitcoin (ETF), a SEC jest zalewana zgłoszeniami. Ale Bitwise Asset Management chce oferować coś więcej niż tylko Bitcoin; chce uruchomić ETF z tyłu swojego funduszu indeksowego Bitwise HOLD 10. „Nowy ETF będzie nosił nazwę Bitwise HOLD 10 Cryptocurrency Index Fund. Ma na celu śledzenie zwrotów Indeks HOLD 10 firmy Bitwise, indeks 10 największych kryptowalut ważony kapitalizacją rynkową, równoważony co miesiąc. Indeks HOLD 10 obejmuje około 80% całkowitej kapitalizacji rynkowej rynku kryptowalut. Wykorzystuje 5-letnią rozwodnioną kapitalizację rynkową i inne kryteria kwalifikowalności mające na celu sprostanie wyzwaniom związanym z przestrzenią kryptowalut, takimi jak stale zmieniająca się podaż, płynność, koncentracja wolumenu transakcji i ograniczenia przechowywania ”- czytamy w komunikacie prasowym..

Jestem pod wrażeniem zgromadzonego zespołu @BitwiseInvest. ETF funduszu indeksów kryptograficznych byłby przełomem. https://t.co/f1BfIpL0n1

– Adam Nash (@adamnash) 26 lipca 2018 r

Mówiąc o ETF-ach: SEC znosi zatwierdzenie pakietu ETF Direxion do września: Amerykańska SEC wstrzymuje się z kilkoma zgłoszeniami dotyczącymi ETF-ów Bitcoin. Złożone w styczniu fundusze ETF zostały przesłane przez firmę zarządzającą funduszami Direxion i obejmują akcje Direxion Daily Bitcoin Bear 1X, Direxion Daily Bitcoin 1,25X Bull Shares, Direxion Daily Bitcoin 1,5X Bull Shares, Direxion Daily Bitcoin 2X Bull Shares oraz Direxion Daily Bitcoin 2X akcji Bear. „Komisja uważa za właściwe wyznaczenie dłuższego terminu na wydanie zarządzenia zatwierdzającego lub odrzucającego proponowaną zmianę reguły, tak aby miała wystarczająco dużo czasu na rozważenie proponowanej zmiany reguły. W związku z tym Komisja, zgodnie z sekcją 19 (b) (2) ustawy, \ 10 \ wyznacza 21 września 2018 r. Jako datę, do której Komisja zatwierdzi lub odrzuci proponowaną zmianę przepisów ”, głosi oficjalne zarządzenie.

Coinbase przejmuje fundusz hedgingowy o wartości 20 miliardów dolarów, eksperci wzywają ostrożność: Coinbase właśnie dodało potworne przejęcie, wykupując nieujawniony fundusz hedgingowy o wartości 20 miliardów dolarów, aby zintegrować go z usługami powierniczymi, Coinbase Custody. Według źródeł, które przekazały Business Insiderowi transakcję, pośredniczył w transakcji i Coinbase chce przejąć inne fundusze hedgingowe, aby zaoferować finansowanie marżowe dla inwestorów instytucjonalnych. Robert Hockett, profesor prawa Uniwersytetu Cornell, wskazał Business Insider, że to przejęcie i kolejne mogą postawić Coinbase na radarze SEC pod kątem konfliktów interesów: „To budzi obawy związane z konfliktem, biorąc pod uwagę, że Coinbase prowadzi również wymianę monet, przypominającą te, które znalazła Komisja kiedy firmy papierów wartościowych próbowały połączyć te dwie role. ”

Kandydat na gubernatora stanu Wisconsin akceptuje Bitcoin do kampanii pomimo niejasnych przepisów: Tej wiosny Partia Libertariańska Wisconsin zwróciła się do stanowej Komisji Etyki, czy mogłaby przyjąć kryptowaluty jako wkład do kampanii. Pytanie zostało przekazane legislaturze stanu Wisconsin, ponieważ stanowiło „poważne wyzwanie dla zdolności komisji do zapewnienia zgodności z prawem stanowym”. Niezależnie od tego, Phil Anderson, przewodniczący partii i kandydat na stanowisko gubernatora stanu Wisconsin, kontynuuje swoje plany przyjęcia kryptowalut na nadchodzące wybory. „Nie pozwolimy, aby brak odpowiedniej wykładni obecnego statutu wpłynął na prawa wynikające z Pierwszej Poprawki tych, którzy chcą okazać wsparcie i wnieść swój wkład. Nie wierzę, że Zgromadzenie poradzi sobie z tym sprawiedliwie i szybko ”, powiedział w oświadczeniu.

Co nowego w CoinCentral?

Dlaczego bankomat Bitcoin może być dla Ciebie idealny: Bankomaty Bitcoin to świetny sposób na udostępnienie kryptowalut, a ich obecność rośnie.

Nvidia Chip Maker obniża prognozy wśród zmieniających się trendów w kopaniu kryptowalut: W miarę jak rynek się załamał, spadła też sprzedaż kart graficznych.

Co to jest Siglo? | Protokół Blockchain do wymiany danych na potrzeby łączności mobilnej: Siglo to protokół blockchain, w którym wymieniasz dane osobowe i zwracasz uwagę na mobilny dostęp do Internetu.

Krótka historia konfliktu między BTC a BCH: Weź swój popcorn, dzieciaki – czas na opowieści.

Co to jest ION (ION)? | Przewodnik dla początkujących: ION to kryptowaluta społeczności graczy Economy. Ich celem jest stworzenie „dobrze prosperującego ekosystemu” skupionego na grach i towarach cyfrowych opłacanych za pomocą ION.

W jaki sposób internetowe kasyna Bitcoin podnoszą poprzeczkę w opracowywaniu algorytmów oprogramowania: Ponieważ programiści nadal opracowują nowe algorytmy, które testują uczciwość gier, widzimy nowe możliwości, które będą korzystne dla tworzenia nowych firm kasynowych, a jednocześnie przyciągają nowych graczy z całego świata.

Analiza wydobycia Bytecoin: czy nadal się opłaca ?: Bytecoin, rzekomo podejrzany blockchain, z którego rozwidliło się Monero, może nadal być solidną opcją do inwestowania mocy obliczeniowej. Jednak, podobnie jak wszelkie rozważania przed wydobyciem, które możesz podjąć, wydobywanie Bytecoin sprowadza się do liczb.

Szwajcarski rynek kryptowalut stoi przed wyzwaniami sektora bankowego: Stało się coraz bardziej jasne dla firm związanych z kryptowalutami i blockchainem, które chcą założyć bazę w kraju, że sektor bankowy jeszcze się do nich nie nagrzewa.

Blockchain i przejęcie branży renderowania wideo. Wyczyn. Leonardo Render: Spośród wielu różnych branż, technologia blockchain może znacząco wpłynąć na świat renderowania graficznego..

Najlepsze źródła wiadomości o kryptowalutach | Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami: Chcesz być na bieżąco z wiadomościami? To są strony, które powinieneś często odwiedzać.

Jak znaleźć najlepsze ICO do zainwestowania: Nie musisz mieć kryształowej kuli, aby wybrać dobrą inwestycję (ale to by pomogło).

Jak zwiększyć swój portfel kryptograficzny jak profesjonalista: Nauczenie się, jak zwiększyć swoje portfolio kryptograficzne jak profesjonalista, może pomóc w buforowaniu strat w czasach spadków na rynku.

Wywiad z Andym Levine w Steem Today and Tomorrow: To jest część 1 w 3-częściowej serii o Steem and the Blockchain World, rozmowa z dyrektorem treści Steemit Andrew Levine.

CEO Celsius Network Alex Mashinsky przechodzi z VoIP na MoIP: Możesz nie rozpoznać imienia, ale Alex Mashinsky najprawdopodobniej wpłynął na twoje życie w jakiś sposób, kształt lub formę bez twojej wiedzy.

Czy warto kupić Huobi Token (HT)? Szczegółowy przewodnik: Tokeny wymiany stają się coraz bardziej popularne. Zapoznaj się z naszym przewodnikiem, aby sprawdzić, czy własność Huobi to opłacalna inwestycja.

Co to jest BitTube ?: Tak, zdecentralizowane YouTube.

Ethereum vs Cardano | Porównanie dwóch dominujących platform Dapp: Zobacz, jak dwie z najlepszych platform Dapp na rynku wypadają przeciwko sobie.

Dlaczego popularna platforma handlowa Listia wchodzi w technologię Blockchain ?: W klasycznym stylu „burz się przed zakłócaczami” Listia od jakiegoś czasu używa własnej kryptowaluty.

Wszystko, co musisz wiedzieć o handlu energią P2P opartym na Blockchain: Wyobraź sobie świat, w którym możesz wymienić władzę bezpośrednio z sąsiadem. Cóż, blockchain może wkrótce urzeczywistnić tę przyszłość.

Blockchain w HR ułatwi firmom zatrudnianie ludzi: HR to jeden z wielu obszarów w biznesie, które usprawni blockchain.

Blockchain Connect 26 czerwca 2018 Podsumowanie konferencji: Mieliśmy przyjemność być sponsorem medialnym na Silicon Valley Blockchain Connect – oto, co wydarzyło się na konferencji.

Ekonomiści uważają, dlaczego warto (lub nie jest) inwestować po upadku bitcoina: Zrównoważone spojrzenie na obie strony medalu przy inwestowaniu po dipsie.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co tak naprawdę dzieje się w KYC / AML ?: Co tak naprawdę dotyczy KYC / AML? Jaki to ma sens i – co ważniejsze – ile giełd kryptowalut faktycznie gra zgodnie z zasadami?

Cyfrowe waluty: Iran, wybawiciel Wenezueli w obliczu sankcji i inflacji ?: Rządy międzynarodowe zwracają się ku kryptowalutom, aby wesprzeć upadające gospodarki i uniknąć sankcji USA, ale kryptowaluty zapewnią wyjście, którego chcą rządy?

Smartfony Blockchain: badanie kilku ofert rynkowych: W tym artykule przyjrzymy się bliżej niektórym ofertom smartfonów typu blockchain reklamowanych na rynku.

Wiadomości o kryptowalutach z całego świata

Coinbase wprowadza Crypto E-Gift Cards w UE i Australii: We współpracy z WeGift, Coinbase oferuje teraz swoim klientom z Europy i Australii bezpośrednie wypłaty w formie e-kart podarunkowych. Ci „klienci mogą teraz wydawać swoje kryptowaluty u wszystkich swoich ulubionych sprzedawców, takich jak Nike, Tesco, Uber, Google Play, Ticketmaster, Zalando i wielu innych. Klienci kupujący e-kartę podarunkową będą mogli korzystać z zerowych opłat za wypłatę w Coinbase i premii za wybrane e-prezenty. Od konwersji bitcoinów na kredyty Ubera lub eter w szaleństwo zakupów Nike, klienci będą mieli większą elastyczność i kontrolę nad sposobem korzystania z kryptowalut ”- czytamy w ogłoszeniu na blogu. Poza Australią ta opcja jest dostępna w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Włoszech i Holandii, a firma ma nadzieję, że dołączy do niej więcej firm i rozszerzy opcję na inne kraje w ciągu najbliższych miesięcy..

Bitmain zmienia zasady przejrzystości dla wydobycia i wysyłki: W ramach kampanii mającej na celu pobudzenie zaufania społeczności, producent ASIC i gigant górniczy Bitmain opublikował post na blogu, który zawiera jasny opis kilku polityk operacyjnych firmy. Cztery założenia nowej polityki przejrzystości obejmują „politykę [ujawniania] samowyrobów”, politykę [zerowej] tolerancji wobec „tajnego wydobywania”, zobowiązanie do „nigdy nie próbowania wydobywania„ pustych bloków ”” oraz „Obietnica dostarczenia opinii publicznej informacji o wysyłce i ilości nowych górników”. Środki te będą opierać się na poprzednich, które firma podjęła ostatnio w celu zwiększenia przejrzystości, w tym „ograniczenie ilości zamówień, zapewnienie realizacji zamówienia z płatnością w pierwszej kolejności, blokowanie adresów IP, które podejrzewamy, że są gromadzone, oraz jawne publikowanie szczegółowych aktualizacji dotyczących wysyłki – czytamy w poście.

TRON potwierdza przejęcie BitTorrent: To już oficjalne: TRON wykupił BitTorrent. Justin Sun, dyrektor generalny TRON, udał się na blog Medium kryptowaluty, aby ogłosić i potwierdzić przejęcie. „Dzięki temu przejęciu BitTorrent i TRON połączą siły, a zespół TRON US połączy się z zespołem BitTorrent. BitTorrent posiada światowej klasy talent techniczny i solidne doświadczenie w zdecentralizowanej technologii protokołów. Połączenie solidnych możliwości obu zespołów przeniesie technologię stojącą za ekosystemem TRON na zupełnie nowy poziom ”- pisze Sun w komunikacie.

Fortune wypuszcza Crypto 40 Under 40: Branża kryptowalut ma teraz swoją własną wersję Fortune 40 Under 40. Prezentując nieco pokrywającą się z główną listą magazynu, The Ledger 40 Under 40 ”zebrał dodatkową listę honorową najbardziej imponujących, młodych gwiazd, które zmieniają biznes na czele na krawędzi finansów i technologii ”- twierdzi magazyn. Brian Armstrong (Coinbase), Vitalik Buterin (Ethereum) i Jihan Wu (Bitmain) zapewnili odpowiednio trzy pierwsze miejsca.

Kto stworzył @FortuneLedger 40 Poniżej 40 lat? Najjaśniejsze gwiazdy w branży fintech i kryptowalutach – oto kto. https://t.co/UXtQBwBkyA pic.twitter.com/MBZMo8w7Vd

– The Ledger (@FortuneLedger) 23 lipca 2018 r

Wenezuela uruchomi nową walutę krajową wspieraną przez Petro, swoją monetę narodową: Wiele rządów bawiło się pomysłem wsparcia krajowej kryptowaluty za pomocą ich istniejących walut fiducjarnych, ale Wenezuela jest pierwszym krajem, który postawił to na głowie i próbował wesprzeć walutę krajową kryptowalutą. Według rządu Wenezueli petro, narodowa kryptowaluta Wenezueli, która sama jest wspierana przez rezerwy surowców, takie jak ropa i złoto, wesprze Bolívar Soberano (suwerenny bolivar). Inicjatywa jest ostatnią próbą podjętą przez administrację Maduro, aby uratować gospodarkę ogarniętą hiperinflacją, ponieważ suwerenny bolivar zastąpi bolivar fuerte, obecną walutę kraju.

Więcej o monetach narodowych: Iran przygotowuje swoje: Irańscy urzędnicy potwierdzili swoje plany wydania w tym tygodniu kryptowaluty wspieranej przez państwo do krajowych mediów. „Staramy się przygotować podstawy do korzystania z krajowej waluty cyfrowej w kraju” – powiedział przedstawicielowi ISNA przedstawiciel publiczny Alireza Daliri. „Ta waluta ułatwiłaby transfer pieniędzy (do iz) w dowolne miejsce na świecie. Poza tym może nam pomóc w czasie sankcji ”. Iran od kilku miesięcy waży własną monetę narodową, ponieważ administracja Trumpa nadal grozi przywróceniem amerykańskich sankcji wobec tego kraju na Bliskim Wschodzie. Jeśli Iran będzie kontynuował swoje plany, będzie w towarzystwie Wenezueli, której petro zostało uruchomione, nawet jeśli pośrednio, w podobnym celu na początku tego roku.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map