W tym tygodniu w Crypto: 15 czerwca 2018 r

Trend spadkowy trwa

Kolejny tydzień, kolejna runda strat.

Rynek kryptowalut zrzucił kolektyw 17% w ciągu tego tygodnia jego kapitalizacja rynkowa spadła z 339 do 280 miliardów dolarów. Wiadomość, że SEC nie postrzega Ether jako zabezpieczenia, dała rynkowi chwilową ulgę w czwartek, ale dzisiejsze wykresy wydają się wskazywać na cofanie się cen z powrotem w dół.

Czasy są ciężkie, przyjaciele, a mogą być jeszcze trudniejsze. Jeśli nie odbijemy się w górę i nie znajdziemy wsparcia w nadchodzących dniach i tygodniu, możemy znaleźć się na dnie poniżej naszych poprzednich minimów z tego roku.

Bitcoin: Przy cenie wywoławczej 6540 USD, kryptowaluta króla przegrała 13% jego wartości w ciągu tygodnia.

Ethereum: Nawet przy pozytywnych wiadomościach od amerykańskich organów regulacyjnych, Ethereum spada 17% w tygodniu 492 USD.

Marszczyć: Po zmianie marki logo Ripple traci 0,54 USD 18% od zeszłego tygodnia.

rynki 6_15_18

Wiadomości krajowe

Ether nie jest zabezpieczeniem, mówi dyrektor SEC: W przemówieniu wygłoszonym na Yahoo Finance All Market Summit: Crypto, William Hinman, dyrektor ds. Finansów korporacyjnych w SEC, wyjaśnił stanowisko agencji w czwartek w Ether. „[W oparciu] o moje rozumienie obecnego stanu Ether, sieci Ethereum i jej zdecentralizowanej struktury, aktualne oferty i sprzedaż Ether nie są transakcjami na papierach wartościowych. I, podobnie jak w przypadku Bitcoin, wydaje się, że zastosowanie reżimu ujawniania federalnych przepisów dotyczących papierów wartościowych do bieżących transakcji w Ether może przynieść niewielką wartość ”- powiedział w swoim przemówieniu.

Ta decyzja SEC stawia kilka trudnych pytań dla graczy z branży. Dużo więcej do rozpakowania, być może w dłuższej formie, w tym rozmowa po tym tweecie. https://t.co/IfbTrootcM

– Marco Santori (@msantoriESQ) 14 czerwca 2018 r

Coinbase Index Fund otwiera swoje drzwi dla akredytowanych, amerykańskich inwestorów: Portfel kryptowalut i dostawca przygotowali w tym tygodniu swój fundusz indeksowy, otwierając go na pierwszą rundę inwestycji. Coinbase Index Fund, ogłoszony na początku tego roku, jest pierwszym tego rodzaju akredytowanym funduszem w branży i jest otwarty tylko na inwestycje o wartości od 250 000 USD do 2 mln USD. „Coinbase Index Fund zapewnia inwestorom ekspozycję na wszystkie aktywa notowane na naszej giełdzie, ważoną kapitalizacją rynkową. Jak ogłosiliśmy wczoraj, fundusz zostanie ponownie zbilansowany w celu uwzględnienia Ethereum Classic i większej liczby aktywów, gdy zostaną one wymienione przez Coinbase w przyszłości ”- czytamy w oficjalnym poście na blogu.


Kongres przedstawia Billa, który chce zbadać wykorzystanie kryptowalut w handlu seksualnym: Pranie pieniędzy i finansowanie terroryzmu to stare wiadomości. Teraz Kongres chce liczb na temat tego, jak kryptowaluty zmieniają sposób prowadzenia działalności przez handlarzy seksualnych. Zgodnie z projektem „Zwalczanie nielegalnych sieci i wykrywanie handlu ludźmi” lub „ZNAJDŹ Trafficking Act” wymagałyby od kontrolera generalnego Stanów Zjednoczonych przeprowadzenia badania na temat wykorzystania wirtualnych walut i rynków internetowych do kupowania, sprzedawania, lub ułatwiać finansowanie towarów lub usług związanych z handlem ludźmi w celach seksualnych lub narkotykami oraz do innych celów ”. Gdyby ustawa miała wejść w życie, Kontroler Generalny wydałby Kongresowi obszerny raport dotyczący wyników badań za rok.

Kobieta z Los Angeles zostaje oznaczona jako prowadząca nielegalną wymianę walut: W tym, co jest określane jako bezprecedensowe, mieszkaniec Los Angeles stoi przed federalnym oskarżeniem za prowadzenie nielegalnej operacji handlu bitcoinami. Pod pseudonimem Black Maven Theresa Tetley zarabiała około 300 000 dolarów rocznie w latach 2014-2017, obsługując usługę transmisji bitcoinów i gotówki za pośrednictwem notowań na localbitcoin.com. Prokurator stwierdził, że Tetley „napędzał czarnorynkowy system finansowy w Centralnym Okręgu Kalifornii, który celowo i celowo istniał poza regulowanym sektorem bankowym”. Grozi jej 30 miesięcy więzienia federalnego za domniemane zbrodnie, a także zajęcie aktywów za 40 bitcoinów, prawie 300 000 dolarów w gotówce i 25 sztabek złota.

Wells Fargo zakazuje zakupów kryptograficznych za pomocą kart kredytowych: W ruchu, który nie jest zaskakująco zgodny z innymi dużymi bankami i firmami obsługującymi karty kredytowe, Wells Fargo ograniczy swoje usługi kart kredytowych do zakupów kryptowalut. To stawia trzeci co do wielkości bank w Ameryce w firmie J.P. Morgan & Chase, Citibank i American Express. „Klienci nie mogą już używać swoich kart kredytowych Wells Fargo do zakupu kryptowaluty. Robimy to, aby zachować spójność w całym przedsiębiorstwie Wells Fargo ze względu na liczne ryzyka związane z tą zmienną inwestycją. Ta decyzja jest zgodna z całą branżą ”- powiedział rzecznik w oświadczeniu dla firmy.

Tymczasem Mastercard ma swoje ciasto i je też, składa wniosek o patent na płatności Blockchain: Firmy obsługujące karty kredytowe mogą nie chcieć mieć nic wspólnego z kryptowalutami, ale w sferze zbierania i wybierania nie mają skrupułów, aby wykorzystać ich technologię, blockchain, dla własnej korzyści. Co najmniej Mastercard wydaje się wskazywać na to samo, ponieważ firma obsługująca karty kredytowe złożyła patent 7 czerwca w amerykańskim patencie & Trademark Office za „metodę i system weryfikacji kart płatniczych poprzez blockchain”. Patent domaga się praw do „weryfikacji danych uwierzytelniających płatności za pomocą łańcuchów bloków lub innych publicznie dostępnych źródeł danych, w szczególności wykorzystania szyfrowania i transmisji danych między urządzeniem komputerowym a punktem sprzedaży w celu umożliwienia pobierania i używania zweryfikowanych poświadczenia płatności bez użycia tradycyjnego instrumentu płatniczego ”.

Patent Mastercard na blockchain

Gubernator Connecticut podpisuje ustawę, która proponuje grupie roboczej Blockchain w prawie: Gubernator Connecticut, Dannel P. Malloy, podpisał 6 czerwca ustawę, która formalnie ustanawia grupę roboczą Connecticut Blockchain. Plik rachunek, który przeszedł jednogłośnie zarówno w niższych, jak i wyższych izbach w Connecticut, wzywa stan „do opracowania ogólnego planu wspierania ekspansji branży blockchain w stanie i rekomendowania polityki i inwestycji stanu, aby uczynić Connecticut liderem w technologii blockchain”

Co nowego w CoinCentral?

Co to jest Elastos (ELA)? | Przewodnik dla początkujących: Elastos to internet oparty na blockchain, w którym masz pełną kontrolę nad swoimi zasobami cyfrowymi.

Huobi ogłasza plany zdecentralizowanej organizacji autonomicznej: Dzięki projektowi Huobi Chain Project firma zbuduje publiczny łańcuch bloków. Umożliwi im to przejście ze scentralizowanej korporacji do zdecentralizowanej, zarządzanej przez społeczności.

Wprowadzenie do wykresów kryptowalut w widoku handlu: TradingViews oferuje wykresy dla kilku monet i dobrze jest wiedzieć, czy planujesz handlować.

Stan fragmentowania: jak ta technologia może zwiększyć skalowalność Blockchain ?: Sharding to rodzaj partycjonowania bazy danych, który oddziela większe bazy danych na mniejsze, szybsze i łatwiejsze w zarządzaniu części zwane fragmentami danych.

DAICO jest tutaj – czy nowy model ICO zapewnia lepsze bezpieczeństwo ?: Pomysł Vitalika na DAO ICO stał się rzeczywistością, ale czy rozwiąże obecne problemy ze sprzedażą tokenów?

Czy naprawdę potrzebujemy kryptowaluty? Nowoczesna eksploracja pieniądza: Czy kryptowaluta jest naprawdę potrzebna? Patrząc na tradycyjny system, z pewnością tak uważamy.

Fundacja Binance Ecosystem Fund ma świetlaną przyszłość: Binance Ecosystem Fund to najnowszy projekt Binance Lab: inicjatywa mająca na celu wspieranie rozwoju i zachęcanie do adopcji.

Poza CryptoKitties: przyszłość ERC-721 i własność unikalnych zasobów: Cryptokitties to najbardziej znane tokeny ERC-721, ale w przyszłości tokenizacji można je powiązać z większą liczbą aktywów niż gloryfikowane cyfrowe czapki dziecięce.

Najlepsze oprogramowanie do wydobywania bitcoinów w 2018 roku: Chcesz rozpocząć wydobycie (lub po prostu potrzebujesz odświeżenia)? Mamy cię, fam.

Jakie są plany Walmart dotyczące technologii Blockchain ?: Wiesz, że największy na świecie sprzedawca detaliczny ma plany dotyczące technologii, ale z czym one się wiążą?

Przeszłość i teraźniejszość oszustw związanych z wydobywaniem bitcoinów: Botnety, złośliwe oprogramowanie do wydobywania, kradzież zasilania – o rany!

Różnice między akcjami a kryptowalutą: Artykuł, kiedy musisz wyjaśnić swojemu staruszkowi, dlaczego / czym monety różnią się od tradycyjnych zapasów.

Kevin Maloney z Xeedy o portfelach sprzętowych kryptowalut: Kevin Maloney jest założycielem i dyrektorem generalnym Xeeda, portfela sprzętowego kryptowaluty zaprojektowanego specjalnie dla smartfonów.

Odejście od ICO – pięć rzeczy, które powinieneś wiedzieć: ICO stają się coraz mniej powszechne, podczas gdy zrzuty lotnicze i fundusze VC są coraz bardziej popularne.

Powstaje pierwszy model biznesowy Blockchain: Płatności: Wydaje się oczywiste, biorąc pod uwagę, że Bitcoin został stworzony jako alternatywna waluta, ale mimo to warto przyjrzeć się, jak blockchain zmieni przetwarzanie płatności.

Binance ogłasza, że ​​do końca roku zaoferuje handel w euro: Największa giełda świata ma konto bankowe na Malcie i dzięki tej płynności otwiera pary walutowe w euro.

Siglo’s Isaac Phillips o roli Blockchain na rynkach wschodzących: Isaac Phillips jest jednym z założycieli Siglo, opartego na Gibraltarze protokołu blockchain dla zdecentralizowanych aplikacji w celu sponsorowania łączności na rynkach wschodzących.

Jaki jest wpływ wydobywania bitcoinów na środowisko ?: Niektórzy mogą powiedzieć, że to katastrofa, inni są znacznie mniej przygnębieni i mroczni. Czy prawda jest gdzieś pomiędzy?

Co to jest Merged Mining? Potencjalne rozwiązanie dla 51% ataków: Mówiąc najprościej, połączone wydobycie (znane również jako pomocniczy dowód pracy) to proces wydobywania dwóch różnych kryptowalut w tym samym czasie.

Blockchain w sektorze motoryzacyjnym z fragmentacją, aby skupić się na nowych technologiach: Blockchain i samochody? Pewnie, a przemysł już bada technologię.

Co to jest Web 3.0 ?: To więcej niż modne hasło; jest aktywnie budowany wokół nas.

10 najbardziej aktywnych polityków – wydanie globalne: To twarze najbardziej zaangażowanych aktorów politycznych ruchu.

Coinbase, aby dodać obsługę Ethereum Classic: Coinbase ogłosił w tym tygodniu, że w nadchodzących miesiącach doda Ethereum Classic do swojej oferty.

Stefan George z Gnosis o barierach przyjęcia dla zdecentralizowanych giełd: Stefan George jest założycielem i dyrektorem technicznym Gnosis, platformy rynku prognoz z siedzibą w Gibraltarze, zbudowanej na Ethereum. Gnosis jest drugą co do wielkości platformą rynku prognoz pod względem kapitalizacji rynkowej, zaraz za Augurem.

Co to jest Casper: The Friendly Haunting of Ethereum: Casper jest coraz bliżej zmaterializowania się z każdym dniem rozwoju, a aktualizacja PoS jest prawie gotowa.

Współzałożycielka Elix Melanie Plaza Talks Crowdfunding, Blockchain Usability i Chicken Tenders: Melanie Plaza, współzałożycielka Elix, jest biologiem, programistą komputerowym, którego misją jest poprawa dostępności technologii blockchain.

Dyrektor generalny IDEX Alex Wearn o Aurora Advancements: Alex Wearn jest CEO i współzałożycielem Aurora, firmy stojącej za IDEX. Obecnie pracuje nad wieloma różnymi inicjatywami, w tym nad rebrandingiem słynnej zdecentralizowanej giełdy i platformy finansowej.

Kryptografia: krótka historia od symetrii do bitcoina: Zanurz się w technologii, która zapoczątkowała rewolucję.

Blockchain Connect to Host Conference in San Jose Convention Center: Blockchain Connect (Dolina Krzemowa) będzie gospodarzem drugiej konferencji w Stanach Zjednoczonych w dniach 26 i 27 czerwca w San Jose Convention Center w Kalifornii. Aha, a nasi czytelnicy otrzymują 40% zniżki z tym kodem: CoinCentral40.

Co to jest Cobinhood Coin (COB)? Przewodnik dla początkujących: Przywitaj się z Cobinhood, giełdą kryptowalut, która pobiera zero opłat za handel. Tak, dobrze słyszałeś, zero! Z bezczelnym podejściem do tematu Robinhood, Cobinhood zdecydował się na grę w kryptowalutę z zerową opłatą.

Marketing afiliacyjny Blockchain: zwiększanie zysków wydawców: Platformy marketingu afiliacyjnego Blockchain to jedne z najnowszych, które wykorzystują nową technologię do rozwiązywania starych problemów.

Ether Is Not a Security, dyrektor SEC ds. Finansów korporacyjnych na Crypto Summit: William Hinman przedstawił w tym tygodniu jeden z najbardziej godnych uwagi komentarzy w branży na Crypto Summit w Yahoo Finance: Ether nie jest zabezpieczeniem.

Slava Rubin z Indiegogo o finansowaniu społecznościowym i ICO: Jeśli chodzi o finansowanie społecznościowe, niewiele osób ma wnikliwe spostrzeżenia zakorzenione w głębokim doświadczeniu jako założyciel Indiegogo, Slava Rubin.

Ulepszanie technologii przemysłu obronnego za pomocą Blockchain: Więc jakie są jak dotąd największe projekty badawcze blockchain dla przemysłu obronnego? I w jaki sposób blockchain może zmienić przyszłość technologii wojskowej?

Wiadomości o kryptowalutach z całego świata

Binance koncentruje się na oferowaniu par handlowych w euro do końca roku: Binance konsekwentnie plasuje się jako najlepsza giełda na świecie pod względem dziennego wolumenu obrotu i chce pójść o krok dalej, integrując pary walutowe w swoich usługach. Dyrektor generalny giełdy ogłosił w tym tygodniu, że do końca roku zamierza dodać pary walutowe w euro, drażniąc się, że w przyszłości będzie pracowało więcej par walutowych. Na razie jednak euro będzie handlować z dotychczas nieokreślonymi kryptowalutami, co bez wątpienia było możliwe dzięki otwarciu konta bankowego na Malcie przez Binance w zeszłym tygodniu..

Firma wydobywcza Agro Blockchain ma być pierwszą firmą kryptograficzną na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych: IPO prawdopodobnie umocni Agro Blockchain jako pierwszą ofertę na London Stock Exchange (LSE). Firma wydobywcza ogłosiła w tym tygodniu, że planuje przeprowadzić ofertę publiczną na giełdzie. Byłoby to następstwem 2,5 miliona dolarów, które firma już zebrała w prywatnej rundzie inwestycyjnej na początku tego roku, a ogłoszenie pojawiło się tego samego dnia, w którym Agro złożył subskrypcje na kontrakty górnicze otwarte dla publiczności..

Coinbase dodaje Ethereum Classic do swojego pakietu ofert: Klienci Coinbase będą teraz mieli do wyboru dwa Ethereum oprócz dwóch Bitcoinów – i jednego rodzaju Bitcoina – które oferuje platforma. Największy na świecie dostawca kryptowalut ogłosił w tym tygodniu, że rozpocznie integrację Ethereum Classic ze swoimi usługami w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Gdy zespół wykona wszystkie ciężkie prace na zapleczu, ETC będzie dostępne na giełdzie Coinbase Pro (dawniej GDAX) i dodane do Coinbase Index Fund, ale nie zostanie natychmiast dodane do Coinbase, głównego miejsca firmy zakupy kryptowalut.

Kilka przemyśleń na temat tego, dlaczego Coinbase wymienia $ ETC.

TLDR:

Historia odporności na cenzurę, aktywny rozwój, efektywne zarządzanie, osiągalny plan działaniahttps://t.co/3a35E3TUMq

– Spółdzielnia ETC (@ETCCooperative) 13 czerwca 2018 r

Plany południowokoreańskiej grupy bankowej dotyczące wydania systemu weryfikacji tożsamości opartego na łańcuchu bloków: Koreańska Federacja Banków ogłosiła w tym tygodniu, że do lipca tego roku wprowadzi nowy system weryfikacji tożsamości oparty na blockchain. BankSign, jak to się nazywa, będzie starał się zastąpić przestarzały system, który był używany przez ostatnie dwie dekady, a banki zastosują technologię identyfikacji na swoich platformach bankowości mobilnej i internetowej.

Rząd kanadyjski publikuje pierwszy projekt proponowanych przepisów dotyczących kryptowalut dla giełd i podmiotów obsługujących płatności: Kanada opublikowała w tym tygodniu projekt proponowanych przepisów dotyczących kryptowalut. Przepisy mają na celu środki KYC / AML, w szczególności przypisanie giełdom kryptograficznym i podmiotom obsługującym płatności klasyfikację firm świadczących usługi pieniężne zgodnie z prawem kanadyjskim. „Proponowane zmiany w przepisach wzmocniłyby kanadyjski system przeciwdziałania praniu pieniędzy / przeciwdziałaniu praniu pieniędzy poprzez aktualizację wymogów dotyczących należytej staranności wobec klienta i wymogów dotyczących raportowania beneficjentów rzeczywistych; regulowanie działalności gospodarczej zajmującej się wirtualną walutą; aktualizacja harmonogramów do regulaminu; w tym zagraniczne firmy świadczące usługi pieniężne (MSB) w kanadyjskim systemie AML / ATF; wyjaśnienie szeregu istniejących wymagań; i wprowadzanie drobnych zmian technicznych ”- stwierdza projekt.

Brytyjskie organy regulacyjne przekazują bankom porady dotyczące zarządzania ryzykiem związanym z aktywami kryptograficznymi: Podpisany przez dyrektorów wykonawczych nadzoru Jonathana Davidsona i Megan Butler, brytyjski Urząd Nadzoru Finansowego wysłał listy do banków krajowych, starając się doradzić im, jak zarządzać ryzykiem związanym z kryptowalutami. List porusza tematy, od powiązań kryptowalut, operacji na czarnym rynku, po spekulacyjny charakter własnego rynku. „Istnieje wiele innych niż przestępcze motywów wykorzystywania kryptowalut. Obejmują one wykorzystanie ich jako inwestycji spekulacyjnych wysokiego ryzyka lub jako środka finansowania innowacyjnego rozwoju technologicznego. Jednak ta klasa produktów może być również nadużywana, ponieważ oferuje potencjalną anonimowość i możliwość przenoszenia pieniędzy między krajami. Powinieneś podjąć rozsądne i proporcjonalne środki, aby zmniejszyć ryzyko, że Twoja firma ułatwi przestępstwa finansowe, które są możliwe dzięki kryptoasetom ”- czytamy w liście.

5% wszystkich Monero krążących dzisiaj zostało wydobytych przy użyciu złośliwego oprogramowania, zgłoś roszczenia: Raport ośrodka badawczego Palo Alto Network Research ujawnia, że ​​1/20 wszystkich Monero w obiegu została wybita przy użyciu szkodliwego oprogramowania górniczego. Raport autorstwa Josha Gunzweiga wykazał, że Monero stanowił przytłaczający wybór hakerów, obejmujący około 85% wszystkich zysków ze szkodliwego oprogramowania wydobywającego. „Jest oczywiste, że takie działania były niezwykle dochodowe dla osób lub grup, które przez długi czas kopały kryptowalutę przy użyciu złośliwych technik. Okazało się, że w przeszłości wydobywa się łącznie 175 milionów dolarów za pośrednictwem waluty Monero, co stanowi około 5% wszystkich Monero znajdujących się obecnie w obiegu ”- pisze Gunzweig w podsumowaniu raportu.

eksploracja złośliwego oprogramowania monero

Źródło: Sieć Palo Alto

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map