Sprawdź najpopularniejsze na świecie osoby mające wpływ na blockchain na Twitterze

Chcesz zostać jednym z największych wpływowych twórców technologii blockchain na świecie? Istnieje wiele ugruntowanych i wschodzących platform związanych z zawartością blockchain i kryptowalutami. Jednak w dyskusjach influencerów króluje Twitter. Osoby mające wpływ na blockchain na Twitterze to jedne z najbardziej znanych osób w branży.

W tym artykule sprawdzamy, kim są najwięksi twórcy technologii blockchain i – co ważniejsze – porównujemy ich treści na Twitterze, aby wyjaśnić, dlaczego te osoby mają tak duży wpływ na obecny i przyszły krajobraz technologii blockchain.

Kryteria wyboru

Liczba obserwujących dla każdego podmiotu mającego wpływ na blockchain na Twitterze odzwierciedla statystyki z 23 sierpnia 2018 r. Liczby te mogą w przyszłości rosnąć lub spadać. Zwróć uwagę, że ta lista nie opiera się wyłącznie na liczbie obserwujących. Są inni influencerowie, którzy mają więcej obserwujących niż ci, których wymieniono w tym artykule. Patrzymy na inne wskaźniki, takie jak zaangażowanie obserwujących i określone role, które osoby wpływowe odgrywają w branży.

Vitalik Buterin (803 K obserwujących)

Vitalik Buterin, twórca Ethereum

Vitalik Buterin, twórca Ethereum

Vitalik Buterin jest na dobrej drodze, aby zostać pierwszym twórcą technologii blockchain na Twitterze, który osiągnie milion obserwujących. Buterin jest znany nie tylko jako twórca Ethereum, ale także jako jeden z (jeśli nie największy) lider w dziedzinie architektury technicznej blockchain.

Przykładem tego jest jego burza na Twitterze w sierpniu 2018 r. Użył Twittera jako platformy do wyjaśnienia stanu badań nad Casperem w Ethereum. Ta seria 75 tweetów pokazuje postęp Ethereum i wyzwania związane z przejściem na PoS. Te tweety zawierają również różne opinie grup w społeczności Ethereum.

Buterin nie boi się również angażowania się w spory niezwiązane z Ethereum. Na przykład zajął odważne stanowisko w wielu tematach, projektach i ludziach w branży blockchain. Kilkakrotnie wzywał Craiga Wrighta, a nawet publicznie wyraził pogardę dla scentralizowanych giełd.

Charlie Lee (790 tys. Obserwujących)

Na Twitterze Charliego Lee znajduje się zdjęcie na okładkę w stylu anime, które pokazuje związek między Litecoinem a Bitcoinem.

Twitter Charliego Lee zawiera zdjęcie na okładkę w stylu anime, które pokazuje związek między Litecoinem a Bitcoinem.

Charlie Lee jest najbardziej znany jako założyciel Litecoin (LTC). Chociaż Bitcoin (BTC) można uznać za konkurencyjny projekt, jasne jest, że Lee podkreśla bliską więź między Litecoinem a Bitcoinem w całym swoim Strona na Twitterze. Na przykład istnieje wiele obrazów w stylu anime, które pokazują razem LTC i BTC.


Lee napisał nawet w sierpniu 2018 r.: „LN z atomową zamianą sprawia, że ​​Litecoin jest efektywnym łańcuchem bocznym Bitcoina, ale z dużo lepszym bezpieczeństwem dzięki zdecentralizowanemu wydobywaniu PoW w porównaniu z kopaniem federacyjnym / scalającym zwykłych łańcuchów bocznych. Wartość może bezproblemowo przenosić się między łańcuchami, aby skorzystać z szybszych / tańszych przesyłek online LTC ”.

Lee często retweetuje posty, które pokazują nowe integracje i przyjęcie LTC. Niektóre retweety zawierają nawet inne osoby mające wpływ na blockchain korzystające z LTC. Na przykład Lee przesłał dalej tweet od Jacksona Palmera, założyciela Dogecoin, który używał Litecoina do kupowania herbaty bąbelkowej. Niestety, podobnie jak w przypadku wielu osób mających wpływ na blockchain (np. Buterin), Lee często musi ostrzegać użytkowników, aby nie dali się nabrać na oszustwa polegające na rozdawaniu kryptowalut przez użytkowników z niezweryfikowanymi, fałszywymi kontami na Twitterze..

Roger Ver (548 tys. Obserwujących)

Roger Ver wspiera BCH w debacie Bitcoin vs. Bitcoin Cash.

Roger Ver wspiera BCH w debacie Bitcoin vs. Bitcoin Cash.

Mimo że Vitalik Buterin i Charlie Lee są ważnymi osobami wpływającymi na blockchain na Twitterze, programiści nie są jedynymi osobami, które mają możliwość wpływania na przestrzeń blockchain. Roger Ver, jako inwestor / przedsiębiorca ma również solidne poparcie. Według jego biografii Ver był wczesnym inwestorem w Bitcoin, Zcash, BitPay, Kraken i wiele innych odnoszących sukcesy startupów blockchain.

Najważniejszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę z konta Ver na Twitterze w 2018 roku, jest jego stanowisko w debacie Bitcoin kontra Bitcoin Cash. Ver jest nieugięty w swoim poparciu dla BCH jako przyszłości społeczności Bitcoin. Jest to interesujące, ponieważ jest zestawione z Charliem Lee i innymi. Pokazuje również, że społeczność blockchain nie jest zgodna. Istnieje wiele debat, w których osoby mające wpływ na blockchain mogą pomóc określić wyniki.

Nick Szabo (222 tys. Obserwujących)

W latach 90. Nick Szabo wprowadził koncepcje takie jak inteligentne kontrakty i bitowe złoto. Od tego czasu pozostaje głównym czynnikiem wpływającym na branżę blockchain.

W latach 90. Nick Szabo wprowadził takie koncepcje, jak inteligentne kontrakty i Bit Gold. Od tego czasu pozostaje głównym czynnikiem wpływającym na branżę blockchain.

Patrząc na funkcjonalności blockchain w 2018 roku, prawdopodobnie nie ma technologii, o której mówi się więcej niż inteligentne kontrakty.

Nick Szabo jest znanym informatykiem i prawnikiem. W 1996 roku połączył te dwie pasje i przedstawił światu koncepcję „smart kontraktów”. W 1998 roku wprowadził kolejną koncepcję o nazwie „Bit Gold”, która wezwała programistów do uwzględnienia najlepszych aspektów rynku złota i przekształcenia ich w cyfrową walutę.

Od 2005 roku Szabo napisał kilka postów Niewliczone, osobisty blog, na którym wypowiada się na temat funkcjonalności systemów monetarnych, rządów i technologii. W większości Szabo tweety o polityce. Podobnie jak Roger Ver, jest bardzo krytyczny wobec cenzury ze strony scentralizowanych władz.

Jednak w przeciwieństwie do trzech wyżej wymienionych wpisów na tej liście, Szabo nie wykazuje zbytniego zainteresowania tweetowaniem na temat pojedynczego projektu. Zamiast tego czasami tweetuje o koncepcjach technicznych. Jako jeden z pionierów kryptowalut, opinie Szabo na temat finansów i technologii zainspirowały wiele dzisiejszych najbystrzejszych umysłów w branży.

Laura Shin (98,1 tys. Obserwujących)

Laura Shin jest najbardziej znana jako dziennikarka zajmująca się blockchainem / kryptowalutą i prowadząca podcast Unchained.

Laura Shin jest najbardziej znana jako dziennikarka zajmująca się blockchainem / kryptowalutą i prowadząca podcast Unchained.

Wiele źródeł mediów przedstawia blockchain i kryptowaluty w negatywnym świetle. Dlatego ważne jest, aby ludzie w mediach patrzyli na branżę w sposób obiektywny. Do tego celu służy wiele informacyjnych witryn informacyjnych. Są też indywidualni dziennikarze, którzy mają duże wpływy.

Laura Shin plasuje się w czołówce dziennikarzy indywidualnych w tej dziedzinie. Jako samozwańczy „no-coiner” i gospodarz Unchained podcast, Shin opowiada historie pionierów w blockchain / crypto. Większość tweetów Shina zawiera linki do odcinków odcinków Unchained.

Podcasty obejmują różnych liderów z zespołów projektowych blockchain, firm VC, giełd kryptowalut i nie tylko. Daje to odbiorcom wgląd w to, jak rozwijane obecnie technologie mogą zmienić przyszłość różnych branż.

Przyszłość twórców Blockchain na Twitterze

Jak pokazuje ta lista, istnieje wiele sposobów, w jakie można stać się głównym czynnikiem wpływającym w tej przestrzeni. Deweloperzy, inwestorzy, dziennikarze i inni specjaliści mogą odegrać kluczową rolę w rozpoczynaniu ważnych rozmów lub uczestniczeniu w nich.

Mimo że może to (i często prowadzi) do kilku debat w społeczności blockchain na Twitterze, może być również korzystne dla określenia filozofii, jak powinny funkcjonować łańcuchy bloków. To z kolei może mieć pozytywny wpływ na dalszy rozwój branży w przyszłości.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map