Recenzja ICO: Solve.Care

Recenzja ICO: Solve.Care

Solve.Care oferuje globalne rozwiązanie blockchain do koordynacji, administracji i systemów płatności w opiece zdrowotnej.

Platforma Solve.Care ma na celu ułatwienie bezpośredniej interakcji między konsumentami, ubezpieczycielami i dostawcami usług w celu obniżenia kosztów, usprawnienia płatności i ostatecznie poprawy dostępu do opieki zdrowotnej. Każdy, od pacjentów i pracodawców po ubezpieczycieli i agencje rządowe, może dokonywać płatności za opiekę zdrowotną za pośrednictwem platform.

Projekt wykorzysta blockchain do wyeliminowania większości kosztów opieki zdrowotnej poprzez usunięcie z systemu powielania, nieefektywności, marnotrawstwa, nadużyć i oszustw.

Biała księga Solve.Care jest dość dokładna i zaleca się ją dobrze przeczytać, jeśli rozważasz inwestycję lub jesteś ciekawy, jak można rozwiązać istotny problem w branży opieki zdrowotnej. W tym przeglądzie omówimy tylko kilka podstawowych elementów projektu.

Okazja

Nie ma tu nic do oglądania. Branża medyczna jest doskonała i nie ma w niej NIC złego. Każdy i każdy na świecie może uzyskać dostęp do niedrogiej opieki zdrowotnej bez problemów lub polis ubezpieczeniowych powodujących zniszczenie banku.

Niestety wiemy, że to nieprawda. Solve.Care stara się rozwiązać ogromny problem w gigantycznej branży.

W białej księdze Solve.Care szacuje się, że koszty administracji opieki zdrowotnej wynoszą od 7% do 30% całkowitych wydatków na opiekę zdrowotną, z których większość jest wynikiem nieefektywnych procesów, powielania pracy i silosów systemów danych.


Te nieefektywne procesy są wynikiem słabej komunikacji i koordynacji między wszystkimi trzema stronami (konsumentem, dostawcą i firmą ubezpieczeniową). Prawie 15-25% wszystkich pieniędzy wydanych na świadczenia trafia ostatecznie na IT, procesy administracyjne i powielanie wysiłków. Ponieważ śledzenie tych systemów jest bardzo trudne, niezwykle trudne jest również śledzenie marnotrawstwa i nadużyć, a także zapobieganie oszustwom.

Solve.Care twierdzi, że może wykonywać bieżące zadania związane z opieką zdrowotną za 3% całkowitych wydatków za pośrednictwem łańcucha bloków. Sprawniejsze wykonywanie bieżących zadań administracyjnych nie jest zaskoczeniem, zwłaszcza jeśli spojrzeć na skomplikowany liniowy proces poszukiwania lekarza do likwidacji szkód ubezpieczeniowych.

Platforma Solve.Care połączyłaby wszystkich w znacznie wydajniejszą sieć. Jeśli uda mu się wykonać trudne zadanie skutecznego uproszczenia obecnego procesu ubezpieczeniowo-zdrowotnego, Solve.Care będzie świadczyć ogromne usługi dla konsumentów końcowych.

Przy wielkości rynku przekraczającej 100 miliardów dolarów w samych Stanach Zjednoczonych branża opieki zdrowotnej jest gotowa do przejęcia przez projekty blockchain, takie jak Solve..

Produkty

Solve.Care oferuje pakiet produktów i integracji, które zasilają system. Najbardziej frontowym elementem jest Care.Wallet, czyli przyjazna dla użytkownika aplikacja oparta na łańcuchu bloków, która pomaga dostawcom i pacjentom komunikować się i zarządzać świadczeniem opieki.

Centralnym punktem platformy jest Care.Wallet, który zapewnia wyraźne korzyści dla wszystkich stron (opisane powyżej).

Portal Pacjent umożliwia użytkownikom błyskawiczne umawianie wizyt u lekarzy, co przynajmniej rozwiązuje główny problem.

Jak rozwiążemy. Zarabiaj pieniądze?

Powszechnym tematem, który stanowi podstawę wielu ICO, jest altruistyczny komponent „dostarczamy ludziom władzę poprzez blockchain”. W teorii brzmi to świetnie, ale stanowi bardzo niewielką zachętę dla firmy macierzystej do faktycznego wypełnienia swojej misji.

Solve.Care ma na celu zbieranie przychodów z czterech różnych koszyków:

  1. Przychody klienta: opłaty platformowe za subskrypcje, licencje, transakcje i przetwarzanie oraz opłaty za usługi konfiguracji, rozszerzenia i integracji.
  2. Przychody abonenta: opłaty abonamentowe za portfele i karty opłacane bezpośrednio przez subskrybenta lub sponsorów oraz opłaty transakcyjne za płatności i inne działania płatne.
  3. Przychody z rynku: dochody z ofert społeczności na rynku są dzielone z wydawcami i fundacją Solve.Care. Opublikowane przez społeczność pary, punkty końcowe, karty i aplikacje generują cykliczne przychody.
  4. Przychody partnerów: niektóre rynki będą wymagać rozwiązania Solve.Care w ramach istniejącego ekosystemu. Niestandardowe konfiguracje i modele dzielenia się przychodami z odpowiednimi partnerami ekosystemu.

Drużyna

Zespół 50+ członków ma głęboką wiedzę specjalistyczną w zakresie zdrowia i usług dla ludzi, koordynacji opieki, zarządzania świadczeniami i rozwoju. Na początku 2017 roku Solve.Care przejęła ukraińską firmę programistyczną Ukrsoft. Rozwiąż Ostrożnie

Pradeep Goel (CEO) ma bogate doświadczenie w dziedzinie zdrowia i usług dla ludzi, finansów i technologii. Nosił wiele kapeluszy, w tym CEO, COO, CIO i CTO w kilku firmach technologicznych, a jego doświadczenie obejmuje 25 lat. Pradeep pomaga zaprojektować i zbudować kilka programów publicznych, takich jak Medicaid, ubezpieczenie zdrowotne dzieci, Medicare, SNAP, TANF, zdrowie psychiczne i wiele innych.

Vadym Vorobiov (CTO) spędził ponad dziesięć lat w sektorze zdrowia i usług dla ludności, pomagając budować i wdrażać systemy korporacyjne dla organizacji komercyjnych i rządów.

Dr David Randall, Ph.D. (Senior Policy Advisor) jest stypendystą rezydentem w American Research and Policy Institute w Waszyngtonie. Jego doświadczenie obejmuje bycie byłym głównym organem nadzoru ubezpieczeniowego, lobbystą w opiece zdrowotnej, członkiem personelu ustawodawczego i dyrektorem kilku firm ubezpieczeniowych. Jest autorem ponad dwudziestu recenzowanych artykułów w czasopismach, komentarzy i rozdziałów w książkach na temat uprawnień do opieki zdrowotnej, systemów finansowania opieki zdrowotnej i technologii informacji zdrowotnej..

Dystrybucja tokenów

Token CAN jest potrzebny do wszystkiego, od subskrypcji portfela i subskrypcji kart po korzystanie z Care.Coin (stabilizowany token powiązany z określoną rezerwą walutową) do płatności.

CAN jest dostępny w ograniczonej ilości, a kiedykolwiek będzie tylko 1 miliard tokenów CAN. Przedsprzedaż i sprzedaż tokenów będzie oferować tylko 350 milionów tokenów CAN, z 650 milionami tokenów CAN zarezerwowanych dla zespołu, fundacji i społeczności. Wszystkie niesprzedane tokeny zostaną spalone.

Tokeny będą sprzedawane po kursie 0,10 $ / CAN.

Wyprzedaż tokenów kończy się 30.04.2018.

Tak więc, mając około 35% tokenów na otwartym rynku, a 65% trafia do zespołu, masz interesującą dynamikę rozwoju projektu. Rozwijanie projektu tej wielkości będzie wymagało czasu i pieniędzy, więc z natury rzeczy warto zarezerwować większość tokenów na finansowanie rozwiązania Solve..

Biała księga ma na celu rozwiązanie wszelkich obaw kierownictwa, członków zespołu lub doradców związanych z porzucaniem swoich tokenów poprzez utworzenie zarezerwowanego harmonogramu nabywania tokenów. Pozwala to uniknąć nieuczciwej płatności z góry i zapewnia dostosowanie motywacji zespołowej do wzorców harmonogramu nabywania uprawnień.

Projekt przeznaczy większość swoich tokenów na rozwój, subskrybentów i przejęcia.

Końcowe przemyślenia

Podobnie jak w przypadku praktycznie każdego innego ICO, będziemy musieli zobaczyć postęp w rozwoju, wzrost liczby użytkowników i przychody, zanim będziemy mogli ocenić sukces projektu.

Przestrzeń opieki zdrowotnej jest gotowa na zakłócenia. Niezliczone projekty blockchain, które próbują się ugruntować, potencjalnie zoptymalizują system, który rozpaczliwie tego potrzebuje.

Sprzedaż tokenów Solve.Care kończy się 30 kwietnia 2018 r.

Aby dowiedzieć się więcej o projekcie Solve.Care, zapoznaj się z ich oficjalnym dokumentem i teren.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map