Obsidian Bot o zautomatyzowanym handlu kryptowalutami i tworzeniu botów

Obsidian Bot oferuje platformę do tworzenia lub kupowania botów do handlu kryptowalutami z interfejsem przyjaznym dla początkujących. Boty Obsidian Bot działają w chmurze 24/7 i wykonują transakcje w oparciu o kryteria wprowadzone przez użytkowników.

Witryna oferuje rynek botów, na którym użytkownicy mogą wystawiać własne boty na sprzedaż. Użytkownicy mogą tworzyć boty przy użyciu ponad 50 wskaźników i ponad 400 rynków, a także korzystać z funkcji testowania botów Obsidian Bot i funkcji skanowania wskaźników, które pozwalają na szybkie testowanie wydajności bota w oparciu o historyczne dane rynkowe.

Połączyliśmy się z zespołem Obsidian Bot, aby porozmawiać o krypto i jak to jest prowadzić firmę handlującą botami.

Kto jest Twoim idealnym użytkownikiem?

Mamy dwa typy idealnych użytkowników.

Nasz pierwszy typ użytkownika ma wcześniejsze doświadczenie handlowe. Ci użytkownicy będą mogli zautomatyzować swoje zwycięskie strategie. Ci użytkownicy będą również mogli sprzedawać swoje strategie na rynku i zarabiać na tym.

To prowadzi nas do naszego drugiego idealnego użytkownika. Obsidian Bot został stworzony, aby wspierać użytkowników bez wcześniejszego doświadczenia w handlu lub kryptowalutach. Oferujemy instrukcje, które poprowadzą ich przez każdy etap procesu, nawet jeśli nie są właścicielami kryptowaluty. Rynek umożliwia tym użytkownikom korzystanie z botów (wszystkie boty na platformie są bezpłatne) i od razu rozpocząć handel.

Uważamy również, że bardzo powszechna strategia HODL (trzymaj się drogiego życia) powinna wygasnąć. Jako firma staramy się rozpowszechniać informację, że strategia HODL jest obiektywnie zła i można ją łatwo zastąpić botem.

W jaki sposób użytkownicy są chronieni przed ryzykiem? Jak mogą zapewnić, że Obsidian Bot zawsze działa w ich najlepszym interesie?

Przed zakupem nasi użytkownicy mogą zobaczyć recenzje i oceny od poprzednich nabywców każdego bota na platformie handlowej. Ponadto historyczna wydajność bota i wydajność na żywo są wyświetlane graficznie, aby pokazać użytkownikom ogólne zachowanie bota.

Po zakupie zapewniamy aktualizacje e-mailem dla każdej transakcji wykonywanej przez bot użytkownika. Użytkownicy mogą również testować boty na żywo za pomocą sygnałów, aby zobaczyć, jak działa ich bot, zanim zacznie z nim handlować. Ponadto użytkownicy mają możliwość wyłączenia swoich botów w dowolnym momencie.

Twórca bota zarabia tylko na zyskach, dzięki czemu w jego najlepszym interesie jest stworzenie jak najlepszych botów.

Rozumiemy, że inwestując w bota handlowego, użytkownik musi zrozumieć, jak działa bot. Udostępniamy te informacje, aby nasi użytkownicy mogli podejmować mądre i bezpieczniejsze decyzje inwestycyjne.

Czy możesz przeprowadzić nas przez proces tworzenia bota handlowego? Jak powstaje kiełbasa?

Po zarejestrowaniu się i zalogowaniu wylądujesz na swoim panelu użytkownika. Kliknij zakładkę „Utwórz”, aby przejść do strony, na której tworzysz boty handlowe. Możesz zrobić tyle botów handlowych, ile chcesz, ale możesz uruchomić tylko 15 botów naraz do handlu na żywo.

Aby utworzyć bota, należy wykonać 7 ogólnych kroków.

(1). Wybierz rynek botów handlowych. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest wybranie rynku, na którym chcesz handlować swoim botem handlowym, na przykład „BNB / BTC”.

(2). Ustaw datę początkową i końcową dla historycznych danych rynkowych, na podstawie których chcesz przetestować wydajność swojego bota.

(3). Wybierz i skalibruj techniczne wskaźniki handlowe, aby zbudować mózg, który zasila twojego bota handlowego. Na stronie tworzenia znajduje się zakładka „kup”, w której dodajesz wszystkie wskaźniki określające, kiedy bot kupi. Dodaj tyle wskaźników, ile chcesz, liczba wskaźników zależy od uznania użytkownika. Oferujemy również przycisk “ skanuj ” dla wszystkich wskaźników, który pokaże, jak dobrze robot działałby, gdybyś użył różnych wartości dla swoich wskaźników, jest to bardzo przydatne, jeśli nie wiesz, jak działa wskaźnik lub jeśli twój bot potrzebuje pewne dostrojenie.

(4). Wybierz i skalibruj wskaźniki dla swojej strategii sprzedaży botów. Ten krok jest taki sam, jak krok (3), z tym wyjątkiem, że tworzysz teraz strategię sprzedaży.

(5). Skalibruj boty, zatrzymaj straty i wskaźniki strat. „Stop Loss” to wskaźnik, który określa próg, przy którym zmniejszasz swoje straty. „Stop Profit Loss” to wskaźnik, który określa próg, kiedy bot będzie sprzedawał, gdy zarabia.

(6). Przeanalizuj wydajność swojego bota na wykresie historycznych danych rynkowych. Po wypełnieniu przez boty kart „kup”, „sprzedaj” i „stop / strata” nadszedł czas, aby przetestować swojego bota na podstawie historycznych danych rynkowych. Jeśli nie podoba ci się to, jak to działało, zawsze możesz usunąć / dodać / lub skalibrować wskaźniki.

(7). Na koniec zapisz swojego bota i uruchom go na żywo na naszej stronie handlowej „Na żywo”!

Narzędzie skanera pozwala użytkownikom kliknąć przycisk i zobaczyć, ile pieniędzy ich bot handlowy hipotetycznie zarobiłby w wybranym wcześniej zakresie dat. Użytkownik może modyfikować wartości i skanować tyle, ile chce, dopóki nie będzie usatysfakcjonowany.

Gdy będą mieli wskaźniki w obu z nich, zostaną poproszeni o wprowadzenie wartości, takich jak zakres świecy i kontrola stop loss, wraz ze zmiennymi, które są unikalne dla każdego wskaźnika.

Jak chronisz użytkowników przed botami, które mogą działać w ich najlepszym interesie na rynku lub nie?

Po pierwsze, użytkownicy nie muszą kupować bota handlowego z rynku, jeśli nie czują się komfortowo. Przed zakupem użytkownik może zobaczyć ocenę gwiazdkową, którą poprzednie zakupy przyznały botowi wraz z komentarzami. Zapewniamy również historyczne występy botów i występy na żywo.

Wyświetlamy również wykres historycznych punktów zakupu bota. Po zakupie zapewniamy aktualizacje e-mailem dla każdej transakcji wykonywanej przez bot użytkownika; użytkownik może być na bieżąco i monitorować postęp swojego bota z dowolnego miejsca. Użytkownik ma również możliwość wyłączenia swojego bota w dowolnym momencie. Podczas gdy bot handluje za użytkownika, w najlepszym interesie użytkowników jest monitorowanie jego postępów przynajmniej przez krótki czas, dopóki użytkownik nie zaufa działaniom kupionego bota.

Twoim zdaniem, jakie są najlepsze strategie handlowe botów?

Uważamy, że są 3 kluczowe rzeczy, które decydują o tym, co czyni najlepszego bota handlowego.

(1). Bot wykorzystuje transakcje o wysokiej częstotliwości, których ludzie nie są w stanie wykonać.

(2). Bot powinien handlować tylko podczas hossy i pozostawać uśpiony podczas bessy.

(3) Wreszcie bot handluje na rynku, który ma nieulotną monetę, na przykład BTC / USDT. Bot kupuje BTC, dzięki czemu inwestycja rośnie i wraca do USDT, czekając na następną okazję.

Czy mógłbyś poruszyć kwestię bezpieczeństwa Obsidian Bot? Wielu użytkowników może obawiać się przyznania osobom trzecim dostępu do swoich inwestycji – jak możesz to rozwiązać?

Zapewnienie bezpieczeństwa informacji o użytkownikach jest jednym z naszych najwyższych priorytetów. Użytkownicy mogą bezpiecznie wprowadzać swoje klucze API na naszej stronie internetowej. Następnie są bezpiecznie przechowywane za kilkoma warstwami zabezpieczeń i szyfrowania. Jeden z doradców naszej firmy jest dyrektorem ds. Bezpieczeństwa w Zillow, aby zapewnić aktualność naszego protokołu bezpieczeństwa.

Ponadto nalegamy, aby użytkownicy wyłączali wypłaty z interfejsu API, aby w mało prawdopodobnym przypadku włamania środki użytkowników nie mogły zostać przeniesione poza ich portfele wymiany. Zachęcamy również użytkowników do stosowania środków bezpieczeństwa na Binance i innych giełdach kryptowalut.

Czy możesz nam pokazać, jak Obsidian Bot zarabia pieniądze?

Naszym głównym źródłem dochodu są miesięczne opłaty od zysków, które opisano dokładniej w naszym strona opłat. Jeśli nasi użytkownicy nie zarabiają, my nie zarabiamy. Wierzymy, że to buduje zaufanie użytkownika do firmy. Dzięki naszej strukturze opłat w naszym najlepszym interesie jest zapewnienie naszym użytkownikom jak największej ilości pieniędzy.

Czy możesz nam powiedzieć coś więcej o swoim zespole? Kto stoi za Obsidian Botem? Dlaczego to najlepszy zespół do prowadzenia tego typu firm?

Kelvan Brandt, dyrektor generalny, programuje od 2013 roku i pasjonuje się automatyzacją doświadczeń użytkowników. Ma duże doświadczenie w matematyce, co ostatecznie doprowadziło go do rynku handlu algorytmicznego. Po roku samodzielnego, udanego handlu algorytmicznego, założył zespół Obsidian Bot.

Michael Krebs, dyrektor operacyjny, ma duże doświadczenie w zakresie przedsiębiorczości, tworzenia strategii biznesowych i rozwoju biznesu. Założył dwie odnoszące sukcesy firmy, w tym jedną, którą sprzedał. Posiada również doświadczenie w zarządzaniu i doradztwie strategicznym, gdzie tworzył złożone strategie biznesowe dla jednych z najlepszych i najbardziej innowacyjnych firm na świecie..

Danylo Kurgan, dyrektor finansowy, ma doświadczenie w zarządzaniu produktami, ekonomii darmowych gier wideo, rozwoju biznesu i finansach. Spędził czas w wielu start-upach, od przetwarzania w chmurze po tworzenie gier wideo, zdobywając praktyczne doświadczenie. Spędził także 2018 rok jako konsultant strategiczny, pomagając wiodącym firmom na całym świecie tworzyć strategie krótko- i długoterminowe.

Alexander Earll, CTO, specjalizuje się w tworzeniu dużych architektur internetowych i chmurowych, które są trwałe i skalowalne. Systemy te są przeznaczone do wzrostu i obsługi dużego natężenia ruchu, a jednocześnie działają płynnie.

Zespół Obsidian Bot jest pełen młodych, ale doświadczonych przedsiębiorców, którzy są związani z kryptowalutami od lat. Mamy też zespół doświadczonych przedsiębiorców, którzy doradzają i mentorują nasz zespół, aby nie popełniać krytycznych błędów.

Zajmijmy się młodością zespołu. Niektórzy starsi członkowie krytykowali Twój zespół za jego młodość, co może być siłą. Jak naprawiłbyś te obawy?

Postrzegamy naszą młodość jako zaletę. Jesteśmy młodzi, co pozwala spojrzeć na rozwijający się rynek z nowej perspektywy. Nie patrzymy na to z uprzedzeniami kogoś, kto spędził dziesięciolecia na handlu akcjami, obligacjami lub papierami wartościowymi. Nasza nowa perspektywa najlepiej pasuje do tego wschodzącego rynku.

Co zainspirowało stworzenie Obsidian Bot?

Nasz CEO, Kelvan Brandt, ręcznie handlował kryptowalutami i odnosił z tym sukcesy. Zdał sobie sprawę, że jego strategię można łatwo zautomatyzować. Będąc programistą, zakodował system, aby zaoszczędzić sobie długich godzin wpatrywania się w komputer.

Zatrzymał je na własny użytek, dopóki przyjaciele nie zaczęli oferować mu pieniędzy na zarządzanie swoimi portfelami, potem ich przyjaciele chcieli wejść i tak dalej. Kelvan zwerbował obecny zespół i postanowił upublicznić swój pomysł. Oryginalny pomysł przerodził się w Obsidian Bot.

Gdzie widzisz Obsidian Bot za 5 lat?

Za 5 lat widzimy Obsidian Bot jako markę będącą synonimem sukcesu. Widzimy, że Obsidian Bot pozostaje w czołówce technologii, wykorzystując sztuczną inteligencję i inne zaawansowane techniki obliczeniowe, aby poprawić nasze wrażenia użytkownika.

Dla tych, którzy chcą się zaangażować, jaki jest następny krok?

Zarejestruj się na https://obsidianbot.com/Identity/Account/Register i wypróbuj bezpłatnie przez 14 dni. Po rejestracji utwórz bota lub użyj gotowych botów (wszystkie są bezpłatne). Uruchom swoje boty do handlu na żywo na naszej stronie „Na żywo”, a następnie usiądź wygodnie i monitoruj swoje postępy na naszej stronie „Portfolio”.

Powyższy artykuł jest postem sponsorowanym. Treść nie została zmieniona, aby była mniej obiektywna niż nasze standardy redakcyjne.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map