Nowa era możliwości biznesowych związanych z Bitcoinem

Jest znacznie więcej niż handel dzienny

Odkąd świat po raz pierwszy został wprowadzony do Bitcoin 9 lat wcześniej, rynek kryptowalut doświadczył zadziwiającego wzrostu. Wraz z tą szybką ekspansją wzrosła również liczba możliwości biznesowych związanych z Bitcoinem.

Chociaż dość popularny, daytrading może być stresujący i zmienność rynku może zmylić nawet najbardziej doświadczonych inwestorów kryptowalutowych. Na szczęście, nawet jeśli handel kryptowalutami nie jest twoją filiżanką herbaty, wciąż istnieje wiele możliwości biznesowych Bitcoin, w które możesz się zaangażować, aby zrobić swój udział w dalszej adopcji kryptowalut i włożyć dodatkowe Satoshi do kieszeni.

bitcoin-możliwości-biznesowe-1

Zmienność bitcoinów za pośrednictwem American Institute of Economic Research

W zależności od Twojego budżetu może się okazać, że niektóre z tych możliwości biznesowych są dla Ciebie idealne. BTC wchodzi do głównego nurtu i nie brakuje dostępnych możliwości biznesowych. Poniżej znajduje się tylko kilka opłacalnych przedsięwzięć do rozważenia.

Możliwości biznesowe Bitcoin – Rozpocznij wydobycie

Tak, wydobywanie BTC jest nadal opłacalne w 2018 roku, ale będziesz musiał dokonać znacznej inwestycji, aby rozpocząć działalność.

Jednak ze względu na konkurencyjny charakter sektora wydobywczego, zanim zaczniesz, będziesz chciał zainwestować w wysokiej jakości sprzęt górniczy, taki jak układy GPU lub układy ASIC. Obie te opcje zapewnią znacznie lepsze wyniki niż próba wykonania procesu bezpośrednio z procesora, a dołączając do puli wydobywczej, możesz wykorzystać swoje wysiłki z innymi członkami puli, aby podzielić zyski.

Musisz wziąć pod uwagę koszty energii elektrycznej w Twojej okolicy, ponieważ większość platform górniczych może zużywać około 1000 W lub więcej mocy podczas pracy. Może to pochłonąć twoje zyski i sprawić, że całe przedsięwzięcie stanie się klapą. Uniknij tego scenariusza, wybierając lokalizację z odnawialną lub bardzo tanią energią elektryczną.

Towar BTC

Istnieje duże zapotrzebowanie na BTC towar. Wszystko, co jest oznakowane słynnym teraz logo BTC, jest gorącym towarem na rynku, a użytkownicy BTC nigdy nie mogą zdobyć wystarczającej ilości towarów, aby pokazać światu swoją miłość do wizji Satoshi. Artysta może tworzyć związane z BTC koszule, plakaty, naszywki, wygaszacze ekranu itp., A oprócz tego, że może swobodnie korzystać z logo BTC, może również wykorzystać jedną z wielu platform treści blockchain, aby bezpiecznie oferować swoje produkty.

Płatności przekazów pieniężnych

Usługi przekazów pieniężnych BTC odnoszą ogromny sukces na całym świecie. Kraje takie jak Indie zależy w dużym stopniu od przekazów pieniężnych i w zależności od miejsca zamieszkania może się okazać, że istnieje poważne zapotrzebowanie na tę usługę w Twojej okolicy. Branża przekazów pieniężnych obsługuje miliardy dolarów handlu, a BTC doskonale nadaje się do pomagania ludziom w osiągnięciu wyższego poziomu usług w porównaniu z obecnym modelem biznesowym.


Bankomat BTC

Bankomaty BTC są przez wielu uważane za brakujące ogniwo w przestrzeni kryptowalut. Jednostki te nie są zbyt drogie i możesz osiągnąć poważny zysk, oferując ludziom możliwość zakupu ich BTC bezpośrednio w kiosku. Najlepsze jest to; większość stanów nie zezwala tym bankomatom na obsługę wypłat w walucie fiducjarnej, więc nigdy nie musisz się martwić o zapełnienie automatu gotówką.

bitcoin-możliwości-biznesowe-atm

Bankomat BTC

Procesory płatności

Każdy właściciel firmy może bezpośrednio zaangażować się w przestrzeń kryptograficzną, dodając procesor płatności kryptograficznych. Przetwarzanie kryptograficzne stało się bardzo popularne w ciągu ostatniego roku, a większość procesorów daje możliwość akceptowania wielu rodzajów kryptowalut. Najlepsze procesory płatności pozwalają nawet na podjęcie decyzji o wypłacie środków w walucie BTC lub fiducjarnej. Eliminuje to utratę środków z powodu wahań na rynku BTC.

HODL

To HODL lub Hold On for Dear Life, to zwrot opisujący inwestora BTC, który po prostu kupuje BTC i je trzyma. Za tą strategią kryje się poważny sens. Wydobywa się tylko 21 milionów BTC, a w obiegu jest już ponad 17 milionów. Oznacza to, że są bardzo duże szanse, że cena BTC będzie nadal rosła, ponieważ niedobór ten uderza w sektor wydobywczy.

Grupy BTC

Inwestycja oparta na blockchain grupy pojawiają się na całym świecie. Tutaj podobnie myślący krypto-inwestorzy mogą spotykać się i omawiać przyszłe projekty i zmiany na rynku. Zorganizowanie spotkania grupowego typu blockchain może być bardzo tanie, a osoby, które spotkasz, mogą zostać partnerami biznesowymi na całe życie, jeśli którekolwiek z twoich wspólnych przedsięwzięć odniesie sukces. Większość grup blockchain pobiera niewielką opłatę członkowską, która może również zwiększyć ogólną rentowność tego przedsięwzięcia.

Zostań profesjonalnym traderem

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które odniosły wielki sukces w handlu na rynku kryptowalut, możesz rozważyć zostanie menedżerem funduszu. Na rynku pojawia się wiele platform kryptograficznych, które wykorzystują technologię blockchain, aby każdy mógł zostać zarządzającym funduszem. Użytkownicy mogą zweryfikować poziom umiejętności swojego menedżera za pośrednictwem łańcucha bloków. W ten sposób inwestorzy mogą z pewnością lokować swoje środki w portfelu zarządzającego.

Możliwości biznesowe Bitcoin są wszędzie

Wystarczy kreatywny umysł i proste zrozumienie, jak działają kryptowaluty, aby znaleźć opłacalne możliwości biznesowe Bitcoin w Twojej okolicy. Zdecentralizowany rynek jest tutaj, a wszyscy, którzy mądrze pozycjonują swoje inwestycje, z pewnością czerpią korzyści, ponieważ BTC nadal wchodzi do głównego nurtu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map