Nieopowiedziane historie bitcoinów Bitcoin Millionaires

Istnieje wiele historii sukcesu dotyczących ludzi, którzy zostali milionerami Bitcoin. Po opublikowaniu pierwszego corocznego rankingu bogactwa kryptowalut na początku tego roku, kilka z tych historii Bitcoin stało się dobrze znanych. Jednak innym nie poświęcono tyle uwagi.

W tym artykule przyjrzymy się kilku z tych historii Bitcoin, aby lepiej zrozumieć różne sposoby, w jakie można odnieść sukces na rynku kryptowalut i zostać milionerem Bitcoin..

Kingsley Advani Wczesny inwestor

Kingsley Advani był w stanie zostać milionerem Bitcoin w wieku 24 lat. Zrobił to, inwestując w kryptowaluty po tym, jak znajomy przedstawił go branży w 2012 roku..

Advani’s proces zdobywania bogactwa Bitcoin można uznać za duże ryzyko, ponieważ Advani sprzedał swoje doczesne dobra i wyciągnął tysiące dolarów oszczędności ze swoich kont bankowych. W sumie Advani zainwestował 34 000 dolarów i był w stanie zarobić siedem cyfr w ciągu zaledwie sześciu miesięcy.

Teraz Advani podróżuje po świecie i pracuje w Londynie, Nowym Jorku i San Francisco, a doradcą jest start-up kryptowalutowy.

Kingsley Advani

Kingsley Advani

Erik Finman Wczesny inwestor

Erik Finman jest znany jako jeden z najmłodszych milionerów kryptowalutowych na świecie. Finman zaczął inwestować w kryptowaluty w 2011 roku, kiedy cena za BTC wynosiła około 12 USD. Po otrzymaniu 1000 dolarów w prezencie od swojej babci, jego brat Scott zasugerował zakup Bitcoina.

Pod koniec 2013 roku sprzedał swoje aktywa Bitcoin, gdy cena osiągnęła około 1200 USD za BTC, co daje 100000 USD netto. Dzięki tym zarobkom na początku 2014 roku założył firmę zajmującą się technologią edukacyjną o nazwie Botangle.

W 2015 roku inwestor zaoferował kupno firmy Finman. Inwestor dał opcję pomiędzy 100 000 $ a 300 BTC. W tym czasie wartość za BTC wynosiła tylko około 200 USD. Jednak Finman wierzył w przyszłość kryptowaluty i wybrał opcję 300 BTC.

Do lata 2017 Finman posiadał 403 BTC. Od lipca 2018 r. Wartość tej inwestycji wynosi około 2,5 mln USD.

Erik Finman


Erik Finman

Eddy Zillan – wczesny inwestor

Eddy Zillan to kolejny dobry przykład tego, jak można zamienić małą inwestycję w miliony dolarów. Kiedy Zillan miał zaledwie 15 lat, zaczął inwestować w kryptowaluty.

Według Zillana nie było zasobów internetowych (tj. Książek, samouczków na YouTube lub innych inwestorów), na których mógłby polegać, kiedy po raz pierwszy zaczął inwestować. W porównaniu z innymi historiami dotyczącymi Bitcoina w tym artykule, jego początkowa inwestycja była dość niewielka.

Na początku Zillan zainwestował tylko 100 USD. Jednak pierwszego dnia zarobił 10 $. Ponieważ ceny kryptowalut nadal rosły, Zillan zainwestował więcej. W ciągu zaledwie kilku miesięcy jego portfel osiągnął wartość 350 000 dolarów. Na początku 2018 roku, w wieku 18 lat, portfel Zillana osiągnął ponad 1 milion dolarów.

Eddy Zillan

Eddy Zillan

Ian Balina ICO Investor

Iana Baliny podróż bogactwo kryptowalut jest interesujące z kilku różnych powodów. W przeciwieństwie do ludzi z powyższych historii Bitcoin, którzy inwestowali głównie w BTC we wczesnych dniach, kiedy ceny były wyjątkowo niskie, Balina zainwestowała w wiele ICO pojawiających się kryptowalut.

Balina stworzył nawet publiczny arkusz kalkulacyjny Google, aby inni inwestorzy mogli zobaczyć, w które projekty zainwestował. Opracował również system oceny i zamieścił informacje, dlaczego zdecydował się nie inwestować w niektóre popularne projekty. Jednak dla tych, którzy mogliby być zainteresowani, Dokument Baliny nie jest już online (w lipcu 2018).

Innym wyjątkowym aspektem historii Baliny jest to, że często publikował zrzuty ekranu ze swojej aplikacji Blockfolio, aby regularnie pokazywać obserwatorom mediów społecznościowych, jak radziły sobie jego inwestycje w czasie. Jego majątek wynosił około 100 000 dolarów i od tego czasu osiągnął szczyt w wysokości około 6 milionów dolarów, po czym nastąpił włamanie.

Ian Balina

Ian Balina

Olaf Carlson-Wee – pierwszy pracownik w Coinbase

Podczas gdy poprzednie przykłady pokazują, jak wczesna inwestycja i dobre wyczucie czasu na rynku stworzyły milionerów Bitcoin, nie wszystkie historie Bitcoin obejmują inwestycje. Historia Bitcoina Olafa Carlsona-Wee pokazuje, jak praca dla małego startupu może być korzystna finansowo.

Początkowo Carlson-Wee zainwestował w Bitcoin, gdy cena wynosiła zaledwie 16 USD za BTC. Chociaż wydaje się to fantastyczną inwestycją w 2018 roku, cena wkrótce spadła do 2 USD za BTC. Niemniej jednak Carlson-Wee nie zrezygnował z rynku kryptowalut.

Carlson-Wee wierzył w przyszłość kryptowaluty i w marcu 2013 r. Złożył wniosek o zostanie pierwszym pracownikiem Coinbase. Zamiast przyjąć wynagrodzenie w dolarach, Carlson-Wee zaakceptował płatności kryptowalutowe.

W lipcu 2016 roku Carlson-Wee opuścił Coinbase, aby założyć własny fundusz hedgingowy kryptowalut, Polychain Capital. Według jednego raportu, Aktywa Polychain wzrosły z początkowej kwoty około 4 milionów dolarów do 300 milionów dolarów w 2017 roku.

Olaf Carlson-Wee

Olaf Carlson-Wee

Barry Silbert – Przedsiębiorca

Barry Silbert jest CEO i założycielem Digital Currency Group (DGC) i podobno zainwestował w około 75 firm związanych z kryptowalutami. DGC jest uznawana za wiodącą firmę na świecie pod względem liczby i wartości inwestycji w kryptowaluty. DGC podobno osiągnęła 300 miliardów dolarów w zarządzanych aktywach w 2017 roku.

Silbert jest również właścicielem kilku innych firm skupionych na rynku kryptowalut. Należą do nich Genesis, Grayscale i Bitcoin Investment Trust. Historia Bitcoina firmy Silbert jest dobrym przykładem tego, jak przedsiębiorcy, którzy znajdują możliwości, mogą odnieść sukces na rynku kryptowalut.

To, co sprawia, że ​​historia Silberta jest fascynująca, to fakt, że zaczynał jako bankier inwestycyjny na Wall Street, czyli tradycyjny klimat finansowy. Jednak dostrzegł potencjał tego nowego rynku, który może zmienić przyszłość technologii i finansów.

Barry Silbert

Barry Silbert

Bitcoin Stories Kto jest kolejnym milionerem?

Ciekawie będzie zobaczyć, co milionerzy Bitcoin z tej listy zrobią ze swoim bogactwem w przyszłości. Czy HODL, czy wypłacą pieniądze? Jakie role będą odgrywać w przyszłym rozwoju rynku kryptowalut? Jak widzieliśmy wcześniej, istnieje wiele nowych możliwości biznesowych, które są możliwe dzięki blockchain i kryptowalutom.

Chociaż osiągnięcie dużych zysków z małej inwestycji może nie być tak łatwe, jak jeszcze kilka lat temu, rynek może się bardzo zmienić, stwarzając potencjał dla nowej fali historii Bitcoin i pojawienia się nowych milionerów Bitcoin..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map