NEO Global Capital o krajobrazie inwestycyjnym kryptowalut

Jeśli to czytasz, prawdopodobnie masz doświadczenie lub jesteś zainteresowany handlem lub inwestowaniem w kryptowalutę.

Szanse są dość duże, że większość naszych czytelników zainwestowała kwotę od 100 do 10000 USD w różne aktywa, takie jak Bitcoin, Ethereum, Ripple i NEO. Istnieje również niewielka mniejszość, która przeszła na dziką stronę i zainwestowała w ICO – niektórzy mają szczęście, większość się spala.

Twoje decyzje były prawdopodobnie napędzane wiadomościami i impulsami, a ponieważ ryzyko było stosunkowo niskie, złożenie zamówienia nie wymagało zbyt wiele przekonania

Ale co się stanie, gdy ta kwota od 100 do 10 000 dolarów zostanie pomnożona przez 100x do 1000x, w niektórych przypadkach 10 000x. I to jest twoja praca na pełen etat. I to nie są twoje pieniądze. Krajobraz trochę się zmienia.

Fundusze kryptowalut mają przed sobą wyjątkowe zadanie, które polega na poruszaniu się w hałaśliwym i hałaśliwym środowisku, aby uzyskać dostęp do wysokiej jakości przepływów transakcji i celów inwestycyjnych. Stawka jest znacznie wyższa, a reputacja zaczyna mieć znaczenie.

CoinCentral połączył się z zespołem stojącym za jedną z wiodących na świecie firm inwestycyjnych blockchain, NEO Global Capital, na ich inauguracyjnym spotkaniu w Bostonie. W wydarzeniu pojawiły się uderzające postacie z organizacji takich jak Arrington XRP Capital, Pantera Capital, Block72 i, oczywiście, NGC.

NGC Fund I ma bogate portfolio różnorodnych projektów blockchain, takich jak Ontology, Bluzelle, Zilliqa, Trinity, Mainframe i Top.

Poniższy wywiad dostarcza poważnych spostrzeżeń na temat mechanizmów stojących za prowadzeniem międzynarodowego funduszu blockchain, zwłaszcza w okresie bessy, jakim jest 2018, od Rogera Lima, założyciela NGC.

Cieszyć się!

Czy możesz nam powiedzieć coś więcej o tym, co daje poczucie dobrej okazji inwestycyjnej? Jakich konkretnych cech szukasz w zespole, w pomyśle, w technologii?

Założyciel NGC jest zaangażowany w branżę blockchain od samego początku, więc mamy szczęście współpracować z niektórymi z pierwszych użytkowników tej technologii. Z czasem przychodzi lepsze zrozumienie, które branże najbardziej wymagają cyfrowej zmiany, a także gdzie zdecentralizowane technologie będą miały największy wpływ, więc nasze doświadczenie z pewnością przyniosło nam korzyści.

W związku z tym wypracowaliśmy silne wyczucie, które sektory najbardziej skorzystają na blockchain; co wyróżnia zespół założycielski projektów; i czy pomysł jest innowacyjny i przełomowy w porównaniu z takim, który jest podobny do czegoś, co już istnieje i może w rzeczywistości oferować jedynie stopniowe ulepszenia.

Biorąc to pod uwagę, NGC ma wszechstronny portfel inwestycji i mamy nadzieję, że nadal będziemy wspierać różne branże, w tym rozwiązania tożsamości; hazard; strumieniowe przesyłanie treści online; branża usług finansowych (tj. bankowość, finansowanie, płatności i wymiana); i tak dalej.

Będziemy również nadal inwestować w sieci publiczne, a także projekty dotyczące prywatności i bezpieczeństwa, ponieważ postrzegamy je jako mocne przykłady rozwiązania konkretnego problemu. Ogólnie rzecz biorąc, ważne jest, aby przyjrzeć się, jak konkurencyjny jest rynek w przypadku tego, co ten projekt próbuje rozwiązać.

Być może co najważniejsze, kładziemy duży nacisk na siłę zespołu w sercu projektu: Czy ten projekt ma silne przywództwo? Jakie jest ich doświadczenie? Czy mają wysokie wskaźniki sukcesu z poprzednich projektów? Silny zespół jest często najlepszym wskaźnikiem sukcesu projektu.

Czy mógłbyś nam trochę opowiedzieć o relacjach funduszu z NEO?

Nasza przynależność do NEO ma charakter strategiczny, który pozwala NGC osiągnąć pozycję wiodącej firmy inwestycyjnej. Chociaż NGC jest w pełni niezależnym podmiotem, od dawna wierzymy w NEO i stworzyliśmy dedykowany fundusz, którego celem jest wspieranie rozwoju ekosystemu NEO Smart Economy. Wierzymy, że dzięki strategicznemu rozmieszczeniu kapitału, inkubacji projektu i wykorzystaniu wszystkich naszych dostępnych zasobów możemy pomóc przyspieszyć wzrost całego rynku kryptowalut, więc jest to interesujące, jeśli jesteś zainteresowany inwestycjami, możesz również nauczyć się handlu przy użyciu zasobów z witryn tak jak https://day-traders.net/.

NGC Fund I wydaje się być nowszym funduszem w porównaniu do NEO Eco Fund. Czy możesz wyjaśnić, jakie są różnice między tymi dwoma funduszami pod względem celów i potencjalnych celów inwestycyjnych?

NGC Fund I to nasz fundusz nastawiony na zysk, w którym inwestujemy w najbardziej obiecujące i innowacyjne projekty związane z blockchain. Naszym szerszym zainteresowaniem jest rozwój branży, dlatego inwestujemy w projekty, które mają mocne zastosowania i mogą pomóc w upowszechnieniu technologii blockchain.

Naszym drugim funduszem jest NEO Eco Fund, a naszym celem jest promowanie rozwoju ekosystemu NEO Smart Economy. Zgodnie z naszą wiarą w NEO, od czasu do czasu inwestujemy w projekty, które przyniosłyby szczególne korzyści z infrastruktury NEO.

Ogólnie rzecz biorąc, celem obu funduszy jest pomoc startupom w tworzeniu trwałych przewag konkurencyjnych w branży, która staje się bardzo zatłoczona i bardzo szybko.

Jakie rodzaje krótkoterminowych celów i celów zazwyczaj zgadzasz się z firmą rozpoczynającą działalność, gdy zdecydujesz się zainwestować? W jaki sposób uzgadniasz te cele??

Cele, zadania i zadania różnią się w zależności od typu projektów, które wspieramy. Jeśli jest to na przykład sieć publiczna, pracowalibyśmy nad projektem, aby zidentyfikować luki w zespole technicznym, plan działania i kamienie milowe przed uruchomieniem sieci głównej. Jesteśmy hojni dla każdego z naszych inwestorów; chcemy, aby odnieśli sukces, a jeśli chcą skorzystać z doświadczenia któregokolwiek z naszych partnerów lub dotrzeć do naszej sieci, mają pełne wsparcie i wsparcie firmy.

Zazwyczaj fundusze venture wymagają od zespołu założycielskiego długoterminowego celu, jakim jest sprzedaż firmy w określonym czasie. Czy inaczej jest z NGC? W jakich ramach czasowych pracujesz dla celów długoterminowych i jak definiujesz cele długoterminowe?

Ogólnie rzecz biorąc, inwestycje w tokeny osiągają płynność znacznie szybciej na giełdach niż inwestycje w akcje (raczej miesiące niż lata). Niemniej jednak w NGC chcemy, aby wszyscy inwestorzy odnieśli sukces, niezależnie od tego, czy dokonujemy inwestycji w postaci tokena, czy kapitału. Wciąż posiadamy tokeny wielu naszych inwestycji i nadal z nimi współpracujemy, oczekując od nich dalszego wzrostu, rozwoju i osiągnięcia kluczowych celów biznesowych w nadchodzących latach.

Czy są jakieś korzyści z prowadzenia funduszu kryptowalutowego w okresie bessy??

W pewnym sensie dramatyczny wzrost bitcoina w zeszłym roku umocnił branżę blockchain: teraz istnieje zainteresowanie blockchainem i kryptowalutą, które wcześniej nie istniały. Odchodząc od manii kryptowalut, która nastąpiła, korzyścią płynącą z obsługi naszego funduszu kryptowalutowego podczas bessy jest to, że większość projektów ma teraz dobre intencje.

Nie oznacza to, że całkowicie wyeliminowaliśmy złych aktorów, ale z pewnością było więcej projektów i graczy, którzy pojawili się na rynku w szczytowym momencie, gdy była większa szansa na szybkie wygrane. Podobnie obecny rynek pozwala inwestorom spędzać czas na badaniu, zrozumieniu nowej technologii lub problemie, który projekt może rozwiązać – podczas hossy inwestorzy mogą działać ze strachu przed przegapieniem.

Oprócz dobrych wycen, obecny rynek przyniósł mocniejsze projekty z doświadczonymi zespołami kierowniczymi, atrakcyjnymi przykładami użycia i najnowocześniejszą technologią. Uważamy, że konkurencyjność rynku w żaden sposób nie spadła.

Co odróżnia fundusz inwestycyjny wysokiej jakości od funduszu niskiej jakości?

Wysokiej jakości fundusz inwestycyjny to taki, który podejmuje świadome i przemyślane decyzje inwestycyjne. Jedną z rzeczy, z których jesteśmy bardzo dumni w NGC, jest to, że nasz zespół założycielski wywodzi się z różnych środowisk kryptowalut, tradycyjnych rynków finansowych, nowych technologii oraz fuzji i przejęć.

Powiedzielibyśmy, że najlepsze fundusze inwestycyjne to te, które są w stanie połączyć swoją wiedzę związaną z kryptografią z doświadczeniem z bardziej tradycyjnych branż, przyjmując w ten sposób bardziej wszechstronne i przemyślane podejście do inwestycji.

Głównym elementem dla każdego inwestora w przestrzeni ICO jest dostęp do przepływu transakcji. Co daje NGC tutaj przewagę? Czy masz jakieś rady dla mniejszych inwestorów detalicznych??

Dobra reputacja osoby pomagającej projektom po zakończeniu inwestycji jest ważna, a także zachęca więcej założycieli i przedsiębiorców do współpracy z nami. Nie tylko ściśle współpracujemy, ale zapraszamy inne fundusze do współpracy w celu dzielenia się umowami, spostrzeżeniami i wiedzą. Mocno wierzymy we współpracę oraz w to, że różnorodność wśród inwestorów blockchain (wiedza geograficzna, doświadczenie i sieci) przynosi różnorodne doświadczenia i ogromne korzyści dla projektu.

Jeśli chodzi o inwestorów detalicznych, jak powiedział kiedyś Warren Buffet, „nigdy nie inwestuj w coś, czego nie rozumiesz”, więc zdecydowanie zrób swoje badania, zrozum, w co inwestujesz; a dywersyfikacja jest ważna. Kryptowaluty są bardzo niestabilne, a zatem ryzykowne, rozważ ryzyko przed zanurzeniem się.

Patrzenie na szerszy rynek, który staje się bardzo zatłoczony. Spośród ICO, które zostały ukończone do tej pory w 2018 roku, które wyróżniają się jako wyjątkowe lub w inny sposób interesujące możliwości?

Uważamy, że wszystkie projekty, w które zainwestowaliśmy, mają innowacyjne zespoły i unikalne rozwiązania dzisiejszych problemów w branży. Na przykład ontologia zapewnia rozwiązanie dotyczące tożsamości cyfrowej; Certik rozwiązuje problemy bezpieczeństwa w blockchainie poprzez formalną weryfikację; Hadron pomaga przedsiębiorstwom takim jak NASA zlecać wykonywanie zadań obliczeniowych dużej liczbie użytkowników i urządzeń, aby zadania te były wykonywane wydajnie i terminowo. Wszystkie niezwykle ambitne projekty, które dokonują ogromnych postępów i nie możemy się doczekać, aby w przyszłości wspierać je.

Jak zespół NGC osiąga porozumienie co do tego, w które projekty inwestować, a które nie?

Chociaż nie ma twardych i szybkich zasad, mocny produkt, skuteczny biznesplan i ambitny, zorientowany na cele zespół założycielski z pewnością byłby podstawą tego, co uważamy za obiecujące przedsięwzięcie. Każdy z partnerów NGC rozumie, że inwestorzy są zainteresowani oglądaniem i inwestowaniem w projekty, które są zarówno wyjątkowe, jak i wpływowe, dlatego często jesteśmy zgodni, czy inwestować, czy nie.

Jakie są według Ciebie prognozy dotyczące ogólnej ceny bitcoinów i kryptowalut w ciągu najbliższych 12 miesięcy? Jakie są punkty krytyczne, które mogą doprowadzić do zmiany rynków w takim czy innym kierunku?

Gdybym miał zaryzykować zgadywanie – powiedziałbym, że bitcoin może zobaczyć nowe szczyty w ciągu najbliższych 12-18 miesięcy. W miarę jak przepisy, normy i infrastruktura stają się coraz bardziej dojrzałe, oczekuję, że rynek zareaguje pozytywnie.

Jaka byłaby Twoja najlepsza rada dla założycieli ICO lub startupu blockchain?

Ponieważ przestrzeń blockchain staje się coraz bardziej hałaśliwa, zawsze zalecamy założycielom i przedsiębiorcom rozważenie, czy naprawdę potrzebują blockchain, czy nie. Skoncentruj się na problemie, który próbujesz rozwiązać, i zdecyduj, czy naprawdę rozwiązaniem jest blockchain.

Jakie są perspektywy dla NGC, gdy zbliżamy się do końca 2018 roku i dalej?

Naszym głównym celem jest rozwijanie branży blockchain w kierunku powszechnej adopcji, więc zbliżając się do końca 2018 roku, będziemy nadal dążyć do tego celu, inwestując w najbardziej innowacyjne projekty; sponsorowanie inicjatyw szkolnictwa wyższego; oraz ułatwianie rozmów między liderami branży a profesjonalistami, którzy będą odpowiadać na potrzeby branży, gdzie dokładnie znajduje się rynek i jakie kroki można podjąć w Nowym Roku, aby rozwinąć branżę jako całość.

Zgodnie z tym niedawno zainwestowaliśmy w kilka kluczowych inicjatyw związanych z blockchain w szkolnictwie wyższym: ostatnio w Berkeley i National University of Singapore. Zorganizowaliśmy również nasze inauguracyjne spotkanie w Bostonie, aby omówić finansowanie i rozwój projektów, najlepsze praktyki inwestycyjne oraz pojawiające się trendy w branży. Planujemy zrobić więcej w miarę kończenia roku i miejmy nadzieję, że w 2019 roku.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map