Najlepsze źródła wiadomości o kryptowalutach | Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami

Świat jest pełen informacji. To jest zarówno piękno, jak i brzydota internetu, paradoks z życia. Prawie każdy i wszędzie może publikować własne treści, a to czasami sprawia, że ​​zdobycie najbardziej odpowiednich i interesujących wiadomości o kryptowalutach jest trudnym zadaniem..

Ale nie martw się, CoinCentral zapewniamy Ci ochronę! Dlatego zebraliśmy nasze własne podsumowanie źródeł wiadomości o kryptowalutach, aby zapewnić, że nigdy nie przegapisz żadnego rytmu. Ponadto niektóre z tych źródeł mają własne aplikacje informacyjne dotyczące kryptowalut. Jeśli często jesteś w ruchu, z pewnością przyda się dobre źródło informacji na temat korzystania z sieci Wi-Fi na lotnisku i w pensjonacie..

Zapraszamy Cię do przyłączenia się do nas i wychylenia kapelusza przed innymi mediami i źródłami wiadomości, wykonującymi świetną robotę w tworzeniu branży kryptowalut.

CoinDesk

https://www.coindesk.com/

CoinDesk jest publikacją od dawna (dla stosunkowo młodej przestrzeni informacyjnej kryptowalut), która została założona w 2013 roku. Obecnie odwiedza ją ponad 10 milionów unikalnych użytkowników za pośrednictwem swojej publikacji internetowej i różnych kanałów mediów społecznościowych. Witryna zapewnia obszerne informacje na temat kryptowalut, wiadomości i wydarzeń mających miejsce w kryptowalutach i przestrzeni blockchain.

CoinDesk ma wiele fajnych funkcji strony internetowej, w tym State of Blockchain, który obejmuje kluczowe trendy, dane i wydarzenia w branży z poprzedniego roku. Drugi to indeks cen bitcoinów, który jest szeroko pozyskiwany, z którego korzystały takie osoby jak Wall Street Journal i Financial Times.

Wiadomości o kryptowalutach

Coindesk, lider wiadomości o kryptowalutach

Są także gospodarzem corocznego szczytu Consensus, który odbywa się w Nowym Jorku. Konsensus jest uważany przez wielu entuzjastów za jedną z najważniejszych konferencji w świecie kryptowalut.

CoinTelegraph

https://cointelegraph.com/

CoinTelegraph również został założony w 2013 roku, u szczytu jednej z wielu baniek Bitcoinów. CT to niezależna publikacja, która obejmuje wszystkie zagadnienia związane z kryptowalutą, blockchainem, zdecentralizowanymi aplikacjami i przyszłością finansów. Mają duży zespół międzynarodowych pisarzy i codziennie tworzą regularnie treści.

Witryna jest znana ze swojej wyjątkowości ilustracje w stylu kreskówek dedykowane do każdego postu.

Wiadomości o kryptowalutach

Próbka rysunków przypominających kreskówki Cointelegraphs

BitcoinTalk

https://bitcointalk.org/

Pomimo że wiele starszych witryn przechodzi na bardziej seksowny interfejs, BitcoinTalk zachował swoje korzenie. Wciąż jest to bardziej oldschoolowy zasób, który w większości zachował swój oryginalny format tablicy ogłoszeń, który był tak powszechny pod koniec lat 90-tych i na początku XX wieku.

Wiadomości o kryptowalutach

Bitcointalk – stara szkoła!

BitcoinTalk został założony przez Satoshi Nakamoto w 2009 roku jako miejsce dla entuzjastów do omawiania szczegółów technicznych Bitcoina. Oczywiście od tego czasu przekształciła się w zupełnie nową bestię z dyskusjami technicznymi we wszystkich obszarach sfery kryptowalut. Jest to również uważane za wysoko cenione źródło, na którym ICO mogą się promować.

Reddit

https://www.reddit.com/

Reddit od lat konsekwentnie plasuje się w 20 najpopularniejszych witrynach na świecie. To jedno z głównych źródeł wiadomości tworzonych przez społeczność. Społeczność kryptowalut przybyła do Reddit właśnie ze względu na jego zdecentralizowany charakter.

Podczas gdy publikacje głównego nurtu nadal forsują własne programy w Internecie, miejsca takie jak Reddit pozwalają każdemu publikować własne treści. Nic więc dziwnego, że projekty ICO nadal przeznaczają zasoby na marketing na tej platformie.

Wiadomości o kryptowalutach

Reddit nigdy nie przestaje się bawić!

Oczywistą wadą użytkowników Reddita jest to, że naprawdę musisz odrobić własną pracę domową, jeśli chcesz znaleźć treści dobrej jakości. Jednak ułatwiliśmy Ci to trochę. Niektóre z popularnych subredditów (lub forów poświęconych konkretnemu celowi na Reddit) obejmują:

Świergot

https://twitter.com/

Twitter pozostaje kluczowym zasobem dla każdego poważnego entuzjasty kryptowalut. Platforma mikroblogowania jest używana przez ekspertów na całym świecie do szybkiego uzyskiwania informacji, które rozwijają się w ciągu dnia roboczego, a właściwie każdego dnia.

Tworzenie i zatwierdzanie artykułów wymaga czasu, zanim pojawią się na Twojej ulubionej stronie z wiadomościami o kryptowalutach. Twitter pomija ten proces, umożliwiając śledzenie ulubionych osobistości i otrzymywanie ich aktualizacji w czasie rzeczywistym.

Żadna platforma nie jest jednak idealna, a Twitter słynie z tego trolle i oszustwa ICO. Pomimo tych problemów śledzenie wielu ekspertów kryptowalut nadal ma ogromne znaczenie. Warto sprawdzić:

  • Andreas Antonopolous – Najlepiej sprzedający się autor, mówca, pedagog i jeden z czołowych na świecie ekspertów od bitcoinów i otwartych technologii blockchain
  • Vitalik Buterin – Mówca publiczny, pisarz, programista i współzałożyciel magazynu Bitcoin i blockchain Ethereum
  • Jameson Lopp – Inżynier infrastruktury w Casa, twórca statoshi.info i założyciel bitcoinsig.com
  • Trace Mayer – Przedsiębiorca, inwestor, dziennikarz, ekonomista i zagorzały obrońca wolności słowa
  • Jimmy Song – Deweloper Bitcoin & maksymalista, nauczyciel i partner venture w Blockchain Capital
  • Ari Paul – CIO & współzałożyciel Blocktower Capital, wiodącej firmy inwestycyjnej zajmującej się kryptowalutami
  • Chris Burniske – Współzałożyciel Placeholder Ventures, nowojorskiej firmy specjalizującej się w aktywach kryptograficznych

Jest ich oczywiście wiele, wiele więcej. Jednak prawdopodobnie potrzebowalibyśmy kilku artykułów tylko po to, aby opisać rosnącą listę wpływowych osób zakładających się na Twitterze.

CoinCentral

https://coincentral.com/

I wreszcie, żadna lista nie byłaby kompletna bez poważnej wzmianki o zauważalnej i nadchodzącej witrynie z wiadomościami o kryptowalutach: oczywiście CoinCentral! Pomimo założenia dopiero w październiku ubiegłego roku (2017), CoinCentral osiągnął miesięczną liczbę czytelników wynoszącą od 1 000 000 do 2 000 000 czytelników (w zależności od źródła) i stale rośnie..

W przeciwieństwie do kilku innych znanych konkurentów, CoinCentral nie spamuje Cię reklamami ani linkami partnerskimi. Skupiamy się przede wszystkim na dostarczaniu najwyższej jakości treści we wszystkich obszarach kryptowalut. Podczas gdy większość naszych treści koncentruje się na podstawowych przewodnikach projektowych, analizie technicznej i innych przedsięwzięciach dziennikarskich, od czasu do czasu publikujemy również fragmenty wiadomości z wysokiej jakości spostrzeżeniami.

Wiadomości o kryptowalutach

CoinCentral, wywołując fale w przestrzeni kryptowalut

Niedawno uruchomiliśmy również nasz pasek cenowy na żywo, który obecnie śledzi ponad 290 kryptowalut. CoinCentral zapewnia cotygodniowe podsumowania, szybko trafiające wiadomości i mnóstwo szczegółowych artykułów obejmujących wszystkie aspekty kryptowaluty i łańcucha bloków.

Oferujemy wiele przewodników dla początkujących, jeśli dopiero zaczynasz:

  • Co to jest Bitcoin
  • Co to jest Ethereum
  • Ogólny przegląd wszystkich naszych przewodników

A nasza sekcja artykułów obejmuje szeroką gamę tematów dla tych, którzy chcą głębiej zrozumieć, jak kryptowaluty wstrząsają. Nasza cotygodniowa seria wiadomości e-mail z tego tygodnia w Crypto pojawia się w każdy piątek i zawiera najważniejsze wiadomości, które musisz wiedzieć. Wreszcie, wielu z Was będzie chciało być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i komunikatami prasowymi kształtującymi tę naprawdę ekscytującą dziedzinę. Pamiętaj, aby dodać zakładkę i być na bieżąco!

Ostateczne myśli: podsumowanie wiadomości o kryptowalutach

Najlepszy serwis z wiadomościami o kryptowalutach będzie niewątpliwie kwestią osobistej opinii. Oczywiście wiesz, kto otrzyma nasz głos. Ale być może, co ważniejsze, kluczem do zdobycia informacji w przestrzeni kryptowalut jest uzyskanie szerokiej gamy źródeł. Przedstawiliśmy tutaj wiele przydatnych, które są wysoko cenione przez ludzi w społeczności kryptowalut.

Internet zdemokratyzował przepływ informacji. Dzięki temu mamy teraz wspaniały nowy świat zdecentralizowanych serwisów informacyjnych obok tradycyjnych graczy. Kto otrzyma Twój głos? Upewnij się, że tweetuj nas niektóre z Twoich ulubionych zasobów informacyjnych dotyczących kryptowalut.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map