Najlepsze karty debetowe Crypto w 2019

Co to jest karta debetowa Crypto?

Karta debetowa kryptowalut to dowolna karta debetowa, która pozwala płacić za pomocą co najmniej jednego rodzaju kryptowaluty. Karty debetowe kryptowalut zazwyczaj zapewniają również opcję płatności za pomocą waluty fiducjarnej.

Chociaż możesz preferować płacenie za pomocą nowszych technologii płatności (tj. Skanów kodów QR, które automatycznie obciążają aplikację bankową lub portfel kryptograficzny), wiele osób lubi mieć możliwość skorzystania z karty. Większość kart kryptograficznych, jeśli nie wszystkie, oferuje elastyczność płatności przy użyciu kart plastikowych lub aplikacji mobilnych.

Kategorie

W rzeczywistości istnieje kilka kategorii kryptograficznych kart debetowych na rynku w 2019 roku. Oto kilka:

Fizyczna karta debetowa do kryptowalut: Podobnie jak każda tradycyjna karta debetowa, którą możesz przechowywać w portfelu. Główną różnicą jest to, że możesz go również używać do płacenia kryptowalutami.

Wirtualny: Służy mniej więcej temu samemu celowi, co aplikacja mobilna z portfelem kryptowalut, z wyjątkiem tego, że jest zwykle obsługiwana przez firmę płatniczą i może być dostępna z opcją fizycznej karty.

Karty przedpłacone: Pozwala załadować kryptowalutę na kartę i automatycznie konwertuje krypto na fiat i odwrotnie.

Przedpłacone karty debetowe: Są one zwykle połączone z portfelem kryptowalut online i zamieniają krypto na fiat za każdym razem, gdy dokonujesz zakupu.

Najlepsze opcje kryptowalut debetowych w 2019 roku

MCO

Plik Karta MCO oferuje sporo wyjątkowych zachęt. Na przykład pozwala użytkownikom na różnych poziomach zakupów korzystać z programów nagród. Nagrody zależą od ilości zablokowanych tokenów MCO, która może wynosić od 0 do 50000 MCO. Nawet dla użytkowników, którzy nie blokują środków, ta karta oferuje zwrot gotówki w wysokości jednego procentu. Na Airbnb i Expedia możesz otrzymać nawet 10 procent rabatu na zakup każdej rezerwacji, a także nieograniczony dostęp do poczekalni na lotnisku i nie tylko. Ta karta zapewnia również korzyści dla usług przesyłania strumieniowego, takich jak Netflix i Spotify.

Dla niektórych użytkowników kwoty blokowania mogą być zbyt duże, aby poważnie rozważyć MCO. Jednak dla innych kuszące zachęty mogą wystarczyć, aby wypróbować kryptowalutowe karty debetowe. W listopadzie 2018 roku firma ogłosił partnerstwo z Metropolitan Commercial Bank z siedzibą w Nowym Jorku w celu wydania karty klientom w USA.

tabela porównawcza różnych opcji kart MCO


MCO oferuje program motywacyjny, który nie ma sobie równych dzięki swoim dużym partnerstwom.

Cryptopay

Założona w 2013 roku Cryptopay jest jedną z najbardziej uznanych firm oferujących karty kryptograficzne na rynku. Plik Karta przedpłacona Cryptopay działa w trybie online i offline. Możesz używać tej karty w każdym sklepie, który akceptuje karty debetowe VISA.

Firma regularnie aktualizuje statystyki użytkowników, które dokładnie pokazują, jak popularna jest ta karta. Od 21 marca 2019 r. Cryptopay może pochwalić się 1 011 514 aktywnych użytkowników, co stanowi wzrost o prawie 100 000 od czasu, gdy spojrzeliśmy na statystyki w sierpniu 2018 r. Ponadto Cryptopay realizuje 24 364 transakcje miesięcznie. Do tej pory firma wydała ponad 121,00 kart przedpłaconych.

Chociaż liczby te są imponujące, jeśli chodzi o karty kryptograficzne, należy również wziąć pod uwagę, że średnie transakcje miesięcznie są nadal dość niskie. Dobra wiadomość jest taka, że ​​Cryptopay dopiero teraz zaczyna rozszerzać swoje terytorium operacyjne. Początkowo firma ta ograniczała swoje usługi głównie do Wielkiej Brytanii. Teraz Cryptopay aktywnie rozszerza swoje usługi w całej Europie, Rosji, Singapurze i innych lokalizacjach na całym świecie.

Karta debetowa Cryptopay

Kiedyś koncentrował się wyłącznie na Wielkiej Brytanii, Cryptopay koncentruje się teraz na nowych rynkach, takich jak Europa, Rosja i Singapur.

Wirex

Karta debetowa Wirex zapewnia opcje fiat (USD, EUR, GBP) i kryptowaluty (BTC, ETH, XRP, i LTC). Dodatkowo możesz wykonywać konwersje fiat-crypto po kursach na żywo. Dostawa karty jest bezpłatna, ale każdego miesiąca będziesz musiał zapłacić 1,50 USD za zarządzanie.

Obecnie Wirex jest dostępny tylko dla obywateli krajów europejskich. Opłaty za karty debetowe Wirex obejmują 2,50 USD za wypłaty z bankomatów w Europie i 3,50 USD za wypłaty z bankomatów poza Europą. Płatności online i offline za towary i usługi są zerowe.

Użytkownicy Bitcoin (BTC) mogą dołączyć do programu Cryptoback. Ta wyjątkowa zachęta zwraca 0,5 procent Twojego zakupu w BTC za każdym razem, gdy włożysz pinezkę, przeciągniesz palcem lub użyjesz płatności zbliżeniowej kartą debetową Wirex VISA. Podobnie jak inne karty z tej listy, karta kryptowalutowa Wirex może być używana w dowolnym miejscu, w którym akceptowana jest karta VISA.

Aplikacja mobilna Wirex

Wirex oferuje opcję zarabiania 0,5 procent w BTC za każdym razem, gdy dokonujesz zakupu w sklepie, przeciągasz swoją kartę płatniczą Wirex lub używasz Tap and Go.

Uquid

Uquid to jedna z najlepszych opcji na rynku pod względem czasu dostawy przesyłki. Firma zajmuje tylko 2-3 dni, aby wysłać ją do klientów na całym świecie. Ponadto Uquid oferuje nieograniczone limity wypłat z bankomatów i nieograniczone dożywotnie zakupy.

Od marca 2019 r. Jest dostępna tylko dla obywateli krajów europejskich. Jednak Uquid planuje w najbliższej przyszłości ekspansję na regiony w Ameryce Północnej i Azji. Cena początkowa zakupu karty debetowej kryptowalutowej Uquid wynosi 16,99 USD. To dość dużo w porównaniu do większości innych kart z tej listy, z możliwym wyjątkiem wysokiej klasy kart MCO z wymaganiami dotyczącymi blokowania. Miesięczne opłaty za zarządzanie mają stałą stawkę 1,00 USD. Wypłaty z bankomatów wynoszą 2,50 USD (kraje w Europie) i 3,50 USD (wszystkie inne kraje).

Karta debetowa Uquid

Uquid oferuje szybką wysyłkę i brak ograniczeń w zakupach.

BitPay

Większość kryptograficznych kart debetowych z tej listy jest dostępna tylko dla obywateli krajów europejskich. Istnieje jednak kilka opcji dla innych lokalizacji. Na przykład, Karta debetowa kryptowaluty BitPay jest dostępny dla obywateli wszystkich 50 stanów USA. Karta Bitpay kosztuje 9,95 USD i zawiera miesięczną opłatę za zarządzanie w wysokości 5,00 USD. Opłaty za wypłaty z bankomatów (w USA) wynoszą 2,00 USD. Wypłaty spoza USA wynoszą 3,00 USD. Dodatkowo firma pobiera dość wysoką 3-procentową opłatę za konwersję za transakcje bankomatowe w obcej walucie.

Karta debetowa BitPay i aplikacja mobilna

BitPay to jedna z niewielu kryptowalut kart debetowych dla obywateli USA.

Przyszłe prognozy dotyczące kart debetowych kryptowalut

Kryptograficzne karty debetowe mają przed sobą długą drogę, zanim będą mogły zostać powszechnie przyjęte. Chociaż powyższe wybory ogólnie oferują przyzwoite usługi, wiele osób ma ograniczoną liczbę osób, które mogą z nich korzystać. Wynika to w dużej mierze z prawodawstwa, które utrudnia i / lub wydłuża proces zatwierdzania.

Niestety, niektóre projekty kart debetowych kryptowalut, które wydawały się obiecujące, zakończyły się fiaskiem. Jednym z takich przykładów jest Karta zmiany, która była pierwszą kryptograficzną kartą debetową w USA. Pozwoliło nawet użytkownikom łączyć się z Coinbase i wydawać środki u ponad 38 milionów sprzedawców na całym świecie. Niedawno ogłosił, że 11 kwietnia 2019 roku wycofuje się z programu. Jednak w tej przestrzeni pojawiają się również nowe projekty. Na przykład, 2gether, Hiszpański startup FinTech ogłosił, że uruchomi przedpłaconą kryptograficzną kartę debetową, która obsługuje ETH, XRP, BCH, EOS, XLM i LTC.

Na razie nie jest jasne, dokąd zmierza kryptograficzna karta debetowa. Chociaż dynamika tego produktu pozornie zanika, istnieją również wyraźne oznaki, że firmy pracują nad zwiększeniem jego funkcjonalności, przyciąganiem nowych klientów i rozszerzaniem usług na nowe rynki.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map